23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9614
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот peliforewer » 04 мар 2017 20:51

Teo написа:
Mitata написа:Понякога по-добрият губи. Не ни е за пръв път да реанимираме динамовци. Загубите трябва да се приемат с достойнство. Само ЦСКА!


Аз го забравих тоя мач... то 4 години суша беше време да превали малко! хахаххахахаха
@ Има още два мача така, че ние реванша ще си го вземем!

Тео,честит рожден и имен ден,да си жив,здрав и много късметлия,а тези днес дето ни развалиха нашия ден и твоя празник трябва да се вземат в ръце и ако наистина са професионалисти да знаят че футбола се играе 90 мин.+продължения .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот Teo » 04 мар 2017 20:55

peliforewer написа:
Teo написа:
Mitata написа:Понякога по-добрият губи. Не ни е за пръв път да реанимираме динамовци. Загубите трябва да се приемат с достойнство. Само ЦСКА!


Аз го забравих тоя мач... то 4 години суша беше време да превали малко! хахаххахахаха
@ Има още два мача така, че ние реванша ще си го вземем!

Тео,честит рожден и имен ден,да си жив,здрав и много късметлия,а тези днес дето ни развалиха нашия ден и твоя празник трябва да се вземат в ръце и ако наистина са професионалисти да знаят че футбола се играе 90 мин.+продължения .


Брат, трудно се играе след като изпуснеш 4-5 положения... аре голема работа нека рибоците се радват, то братче, все едно гол във финал на ШЛ вкараха... такъв зверски кеф! хахаххааххахаха
@ А това, че са сбирщина неграмотници вече го затвърдиха и напечатаха отгоре нова история!
Кой им пише транспарантите на тия бе... тоя заслужа безплатно висше образование! хахахахаххаха

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12706
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот BRF » 04 мар 2017 20:58

sin4ec написа:
Ozzimozzi написа:Мача беше от поредицата безсмислените в ППЛ, но трябваше да го вземем поради няколко причини. Първо заради самочувствието на отбора и треньора, второ заради червените привърженици и не на последно място, да забием пореден пирон в ковчега на мъртвеца. Уви ние ги реанимирахме.
Все пак поздравления за динамовци, че с този осакатен отбор взеха победата. Надявам се тази загуба да не върне отбора с няколко месеца назад.

Благодаря за поздравленията, ти си един от малкото тук, които ги направиха.
Правилно си отбелязал, че мачът е без значение. Но никого не сте реанимирали. Просто нямате тази възможност. Нямате нито игрови потенциал, нито щаб, който да реализира убийственото превъзходство, което получихте зарад сътресенията при нас, относително добрите ви игри и резултати тази пролет и вихреното начало на мача, което бих сравнил с първа фаза на план "Барбароса"...
След 25-та минута бях убеден, че няма да загубим. След гола на Прохазка бях убеден, че ще победим. Защо проиграхте всички предимства-вие си анализирайте. Но след 70 минута на терена се чуваше една публика и се виждаше един отбор, който иска победата. Вие бяхте тези, които имат спешна нужда от реанимация...

Изгледай един репортаж,че явно си под емоции!След втория ви гол имаме 2 чисти положения за гол,който по чудо ги изкара вратаря ви!Ако не беше се контузил карамбата,щяхме да изравним!
Не ми се спори,това ми е мненето!

Ozzimozzi
Мнения: 7159
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 04 мар 2017 20:59

Teo написа:
peliforewer написа:
Teo написа:
Mitata написа:Понякога по-добрият губи. Не ни е за пръв път да реанимираме динамовци. Загубите трябва да се приемат с достойнство. Само ЦСКА!


Аз го забравих тоя мач... то 4 години суша беше време да превали малко! хахаххахахаха
@ Има още два мача така, че ние реванша ще си го вземем!

Тео,честит рожден и имен ден,да си жив,здрав и много късметлия,а тези днес дето ни развалиха нашия ден и твоя празник трябва да се вземат в ръце и ако наистина са професионалисти да знаят че футбола се играе 90 мин.+продължения .


Брат, трудно се играе след като изпуснеш 4-5 положения... аре голема работа нека рибоците се радват, то братче, все едно гол във финал на ШЛ вкараха... такъв зверски кеф! хахаххааххахаха
@ А това, че са сбирщина неграмотници вече го затвърдиха и напечатаха отгоре нова история!
Кой им пише транспарантите на тия бе... тоя заслужа безплатно висше образование! хахахахаххаха

Не е Синчеца със сигурност. :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Ozzimozzi
Мнения: 7159
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 04 мар 2017 21:09

BRF написа:
sin4ec написа:
Ozzimozzi написа:Мача беше от поредицата безсмислените в ППЛ, но трябваше да го вземем поради няколко причини. Първо заради самочувствието на отбора и треньора, второ заради червените привърженици и не на последно място, да забием пореден пирон в ковчега на мъртвеца. Уви ние ги реанимирахме.
Все пак поздравления за динамовци, че с този осакатен отбор взеха победата. Надявам се тази загуба да не върне отбора с няколко месеца назад.

Благодаря за поздравленията, ти си един от малкото тук, които ги направиха.
Правилно си отбелязал, че мачът е без значение. Но никого не сте реанимирали. Просто нямате тази възможност. Нямате нито игрови потенциал, нито щаб, който да реализира убийственото превъзходство, което получихте зарад сътресенията при нас, относително добрите ви игри и резултати тази пролет и вихреното начало на мача, което бих сравнил с първа фаза на план "Барбароса"...
След 25-та минута бях убеден, че няма да загубим. След гола на Прохазка бях убеден, че ще победим. Защо проиграхте всички предимства-вие си анализирайте. Но след 70 минута на терена се чуваше една публика и се виждаше един отбор, който иска победата. Вие бяхте тези, които имат спешна нужда от реанимация...

Изгледай един репортаж,че явно си под емоции!След втория ви гол имаме 2 чисти положения за гол,който по чудо ги изкара вратаря ви!Ако не беше се контузил карамбата,щяхме да изравним!
Не ми се спори,това ми е мненето!

Както се пее в онази стара песен - The winner takes it all.
След, като ние не си решихме мача, сега те имат право да се правят на юнаци и разбирачи, а пък точно от г-н "аз нали ви казах" друго не очаквам. :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот sin4ec » 04 мар 2017 21:21

Между впрочем трябва да отбележите, че никой от нас не дойде тук да злорадства. Имаше бъзици с Тео, но в рамките на нормалното. Никой от нас не си прави илюзии, че е станало нещо кой знае какво.
За мен не са изненада нито присъстващите, нито другите.
Прогнози за тоз мач не съм давал. Но предупредих някои личности да не се изхвърлят като чекия на мокър пясък.
Както и да е. Тук е сипана водка и сельодка по стара традиция, за да се отпразнува скромната победа!
Лека вечер! ;)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

tralala_12345
Мнения: 132
Регистриран на: 17 май 2016 16:50
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот tralala_12345 » 04 мар 2017 22:16

Стамен Белчев няма опит. Това беше и причината да загубим мача. Малко ме е яд за румънеца, че си тръгна, но си има ръководство, то носи отговорността за това. Като представяне, мача днес си беше подобен на досегашните и ако не беше противник Левски, не бих казал, че кой знае какво се е случило. Целта трябва да е ЛЕ и ако Белчев я постигне, задължително трябва да остане да води отбора. И пак казвам самочувствието и опита на Йорданеску бяха безценни и сега може би щяхме да имаме отбор от по-високо ниво.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот Кашчей » 04 мар 2017 22:42

Ако ЦСКА-София бе победил днес, в тази тема щеше да има съвсем друго настроение и Белчев щеше да е най-великият треньор..наравно със Стойчо..без значение, че двамата са треньори на отборите на различни клубове. Важен щеше да е победеният съперник.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот dreben23 » 05 мар 2017 01:33

Поредният съмнителен мач в графата "вечно дерби"! Честито на лошите, те ще се борят за титлата, а ние ше си седим вкъщи и ше си шлюпкаме семки! :( :lol: Така е като ги жалим и шлюпкаме семки вкъщи, вместо да тренираме футбол! :mrgreen: От самото начало имах някакви съображения, че нашият треньор е по-слаб от предишни такива, когато биехме лошите и им правехме и серии, ами видя се и днес това мое притеснение. Иначе поредното несериозно футболно дерби и като резултат. Мен не могат да ме впечатлят футболни резултати, като игра беше доста добре, но като правиш отбор трябва си купиш и вратар. Не знам умишлено ли е това като прийом при нас, но винаги се получаваше следното нещо през всичките тези години откакто съществуваме като ЦСКА и това е още една добра причина да си припознаем отбора- имаме ли силен и могъщ вратар под рамката, нямаме полеви играчи, а имаме ли полеви играчи нямаме вратар! :lol: И май си е умишлено като се замисля по-добре, цял живот е това при нас. Знаете ли защо паднахме, защото освен че нямахме и вратар, нямахме и треньор. Стамен Белчев не е готов за отбор като ЦСКА, да, може да стане чуден специалист в бъдеще от него, но не взе големия мач, защото такъв мач го взимат само сериозни треньори, а той има слабости във футболчето! Не става, нашите трябва да разберат, че трябват сериозни футболни имена да ни водят, иначе само ше си шлюпкаме семки. :) Иначе доста добри играчи има в ЦСКА според мен, но слабите ни треньори се провалиха в един спечелен мач. Прекаленото самочувствие ни изигра лоша шега, да запретват ръкави и да работят, защото точковата разлика е повече от убийствена. Чупим всякакви рекорди по лоши резултати за всички времена! Защо го казвам това нещо, ами защото и Лудогорец не става, слаби са ми дори те, а разликата продължава да се увеличава, това е срамно! :(
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
gacobacov
Мнения: 726
Регистриран на: 25 мар 2008 17:39
Местоположение: София
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот gacobacov » 05 мар 2017 03:01

PFC Litex написа:Правило номер 1 за смените:
При статично положение смяна не се прави

Събирайте цирка и се прибирайте на село.

Жадното с тези съкати футболисти да ви обърне освен подигравка друго нищо за ЦСКА-София

Миленчо, да не се окаже, че ти си тайния списвач на транспарантите в сектор Б ?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 27 госта