Ботев - ЦСКА-София

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7159
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Ботев - ЦСКА-София

Мнениеот Ozzimozzi » 01 окт 2016 23:05

Изиграхме приличен мач като гости и само неумението ни пред гола ни лиши от трите точки. Имаше определено по-смислена игра в центъра. Последните 20мин отпаднахме физически и атаките ни бяха бавни. Аз лично виждам подобрение на играта ни. Педро ми хареса за разлика от Бумал. Виана също изигра слаб мач. Общо взето след контузията не ми харесва.
Отбора ще се развива.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Ботев - ЦСКА-София

Мнениеот гражданин от село » 01 окт 2016 23:19

Ozzimozzi написа:Изиграхме приличен мач като гости и само неумението ни пред гола ни лиши от трите точки. Имаше определено по-смислена игра в центъра. Последните 20мин отпаднахме физически и атаките ни бяха бавни. Аз лично виждам подобрение на играта ни. Педро ми хареса за разлика от Бумал. Виана също изигра слаб мач. Общо взето след контузията не ми харесва.
Отбора ще се развива.

За съжаление най-добрия ни играч от началото на първенството не е във форма след контузията.Новите постепенно влизат в час, но им трябва още не малко време.Всички са на различен етап от подготовка и това си оказва влияние.Ето го един Манолев, знае къде да застане или да се пласира в атака, но му липсва индивидуална координация и синхрон да подаде или отиграе точно.Според мен Ботев игра целенасочено провокативно в този мач.Липсата на С/Шимао няма да ги спаси подуенци, на мен без това много не ми се нрави играта му.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Ботев - ЦСКА-София

Мнениеот sin4ec » 01 окт 2016 23:35

гражданин от село написа:
Ozzimozzi написа:Изиграхме приличен мач като гости и само неумението ни пред гола ни лиши от трите точки. Имаше определено по-смислена игра в центъра. Последните 20мин отпаднахме физически и атаките ни бяха бавни. Аз лично виждам подобрение на играта ни. Педро ми хареса за разлика от Бумал. Виана също изигра слаб мач. Общо взето след контузията не ми харесва.
Отбора ще се развива.

За съжаление най-добрия ни играч от началото на първенството не е във форма след контузията.Новите постепенно влизат в час, но им трябва още не малко време.Всички са на различен етап от подготовка и това си оказва влияние.Ето го един Манолев, знае къде да застане или да се пласира в атака, но му липсва индивидуална координация и синхрон да подаде или отиграе точно.Според мен Ботев игра целенасочено провокативно в този мач.Липсата на С/Шимао няма да ги спаси подуенци, на мен без това много не ми се нрави играта му.

Подуенци са толкова впечатлени от игрите и резултатите ви, та с дни и нощи ви разучават и хвърлят на боб и решето дали ще играе Шимао...и понеже съм почти всеки ден на Герена, за разлика от вас, ви казвам:
Този мач за нас е просто един от всичките мачове в програмата. Както се готвим за Дунав и Локо ГО, така ще се готвим и за вас. Не ни интересува как се наричате и за кого се смятате. За нас сте " противник 10 кръг " и нищо повече. В момента не ни интересувате, защото имаме мач с Дунав. След това ще ви мислим и вас.
Тук гледам убеденост в някаква имагинерна " седма поредна". Не знам за какво иде реч, след като ви бихме в последните два шампионатни мача, но това са си ваши проблеми. За разлика от вас, ние нямаме убеденост в някаква победа срещу някой си след време. Вървим си скромно по пътя и толкоз. Очакваме всеки момент серията ни да свърши, но се надяваме да не свърши. Никого не заплашваме и не се изхвърляме като чикия на мокър пясък. Утре Дунав може да ни спъне, може вие да ни биете, каквото-такова. Няма да си разплетем чорапите зарад това...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Ботев - ЦСКА-София

Мнениеот гражданин от село » 01 окт 2016 23:40

sin4ec написа:
гражданин от село написа:
Ozzimozzi написа:Изиграхме приличен мач като гости и само неумението ни пред гола ни лиши от трите точки. Имаше определено по-смислена игра в центъра. Последните 20мин отпаднахме физически и атаките ни бяха бавни. Аз лично виждам подобрение на играта ни. Педро ми хареса за разлика от Бумал. Виана също изигра слаб мач. Общо взето след контузията не ми харесва.
Отбора ще се развива.

За съжаление най-добрия ни играч от началото на първенството не е във форма след контузията.Новите постепенно влизат в час, но им трябва още не малко време.Всички са на различен етап от подготовка и това си оказва влияние.Ето го един Манолев, знае къде да застане или да се пласира в атака, но му липсва индивидуална координация и синхрон да подаде или отиграе точно.Според мен Ботев игра целенасочено провокативно в този мач.Липсата на С/Шимао няма да ги спаси подуенци, на мен без това много не ми се нрави играта му.

Подуенци са толкова впечатлени от игрите и резултатите ви, та с дни и нощи ви разучават и хвърлят на боб и решето дали ще играе Шимао...и понеже съм почти всеки ден на Герена, за разлика от вас, ви казвам:
Този мач за нас е просто един от всичките мачове в програмата. Както се готвим за Дунав и Локо ГО, така ще се готвим и за вас. Не ни интересува как се наричате и за кого се смятате. За нас сте " противник 10 кръг " и нищо повече. В момента не ни интересувате, защото имаме мач с Дунав. След това ще ви мислим и вас.
Тук гледам убеденост в някаква имагинерна " седма поредна". Не знам за какво иде реч, след като ви бихме в последните два шампионатни мача, но това са си ваши проблеми. За разлика от вас, ние нямаме убеденост в някаква победа срещу някой си след време. Вървим си скромно по пътя и толкоз. Очакваме всеки момент серията ни да свърши, но се надяваме да не свърши. Никого не заплашваме и не се изхвърляме като чикия на мокър пясък. Утре Дунав може да ни спъне, може вие да ни биете, каквото-такова. Няма да си разплетем чорапите зарад това...

А така, дайте малко на задна, че се бяхте засилили у дерето. :lol:

На линия
Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23225
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ботев - ЦСКА-София

Мнениеот W84me » 01 окт 2016 23:50

гражданин от село написа:А така, дайте малко на задна, че се бяхте засилили у дерето. :lol:

Да даваме на задна, щото Литекс не може да бие 10 кръга, като гост? Щото сме на първо място? :mrgreen: :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Ботев - ЦСКА-София

Мнениеот sin4ec » 01 окт 2016 23:55

гражданин от село написа:А така, дайте малко на задна, че се бяхте засилили у дерето. :lol:

Аз не знам кой от наште се е хвърлил у дерето, но ми звучи странно....
Нейсе, барем да поспорим малко с някой дето има нещо у главата, а не с ботове и тролове...
[offtopic]Сто пъти съм го казвал-бъдещето на БГ футбола е в ръцете на невръстни дечица и треньорите им.Това е истината, другото е мижи да те лажем! :([/offtopic]
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Ботев - ЦСКА-София

Мнениеот гражданин от село » 02 окт 2016 00:11

Ние сме от малкото отбори, които имат за титуляри млади български играчи.Никой не се е родил научен и се израства с практиката(която включва и грешки и издънки).

На линия
Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23225
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ботев - ЦСКА-София

Мнениеот W84me » 02 окт 2016 00:26

гражданин от село написа:Ние сме от малкото отбори, които имат за титуляри млади български играчи.Никой не се е родил научен и се израства с практиката(която включва и грешки и издънки).

хахахах, бягай ве, я прегледай състава от днеска, че ме напуши един смях, след тия "млади български играчи"

Изображение
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Гонзо
Мнения: 201
Регистриран на: 18 яну 2013 23:25
Контакти:

Re: Ботев - ЦСКА-София

Мнениеот Гонзо » 02 окт 2016 01:09

АХАХАХАХХ ДЕБА МЛАДИТЕ БЪЛГАРЧЕТА. Все прапрапра(..)правнуци на Хан Аспарух. :) Тия са българчета колкото вие сте ЦСКА.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24541
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Ботев - ЦСКА-София

Мнениеот boabbb » 02 окт 2016 01:16

Много зле :| Ама много ... Не знам по чий критерий това е приличен мач :? Неумение пред гола е много правилно казано - НЕУМЕНИЕ :!: Тия чужденци взимат по една чанта пари всеки месец, заради тях махнаха българите, да се била вдигнала класата ... Какво се вдигна? Оня дърводелец с мазната коса излиза сам и не е кадър да прехвърли вратаря от тупкаща топка ! Контра 3-ма на 3-ма и Арсенио се чуди на кого да подава - Кулма и Манолев се набили в защитниците, стандартно отиграване към фланга, леко помотаване и безсмислено центриране - заради това ли се махнаха Маламов и компания ? Те за двойно по-малко пари ще изнасят същата, ако не и по-свястна продукция :?: Джордан сме го взели на дебелариум ... И с тоя отбор ако не ни бият подуенци, не знам кога ще е :x Те пък продължават с повтарянето на мантрата за "съвсем обикновения мач в 10-тия кръг" - Синчеца ако го повтори още 5-6 пъти след настоящите 10, може и да му повярва ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта