ЦСКА-Черно Море 30/03/2019 20:30ч 1:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ЦСКА-Черно Море 30/03/2019 20:30ч

Мнениеот шивача » 31 мар 2019 23:14

delqnski47 написа:
шивача написа:
delqnski47 написа:
шивача написа:Честито! Трудна, но може да се окаже ключова победа?! За мен Соу беше над всички, след това Енрике и изненадващо за мен Томаш. Сега ще съм доволен и на хикс в Разград, важното е да не загубим. Съдията определено ни подкрепяше леко, което за мен беше учудващо :roll: Дузпата си беше 100%, просто Димов направи безумно глупав шпагат, на ниво 10г дете.

Айде в Разград бе.С Тео сме там. :lol:

Много ми е далече и ме мързи :lol: Дано сте на късмет, имам добро предчувствие за мача :)

Викаш стар си вече за такива пътувания :lol: :lol:

Остарях и ме мързи много. Жената все ме кара да пътуваме някъде, пък аз й вкарвам фобии от пътя. Така удържам хоризотнално положение. :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА-Черно Море 30/03/2019 20:30ч

Мнениеот kiril.a.d » 01 апр 2019 11:16

Ozzimozzi написа:
kiril.a.d написа:От резултата съм доволен, но от играта - не!
Очаквах много повече, след почивката, но понякога, тези почивки прекъсват устрема или набраната инерция. А защитата ни без Будуров и Турицов е направо трагична! Не знам, защо Любо направо е отрязал Чорбаджийски...

Вратарчето как ти се видя? Бая време не си му правил дисекция. ;) Иначе в лявата зона на защитата сме тотална щета.

Вратарчето, след зимната пауза си е екстра! - много порасна, но защитата ни нещо се пука...Така че, към Витя нямам никакви претенции!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта