Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKA 78 » 20 яну 2019 19:04

HardWork написа:Каква криткика към треньора може да имаш в учебна игра? В момента отбора набляга на физическата подготовка и влизането в игрови ритъм.



Аве, само да не стане като с подуенци през миналия сезон, дори и официалните мачове да са ни контроли?! :lol: :shock:

ПП Малко в повече ми идват такива резултати, пък дори и да са в контроли! През миналите няколко сезона в почти всички контроли биехме, при това доста по-силни противници! ;)
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKA 78 » 20 яну 2019 19:07

HardWork написа:
CSKA 78 написа:
Mitata написа:Във фейсбук дават, че вече губим с 0:3, унгарците са добавили два бързи гола.



Е, това вече е без коментар! И сега тези, които защитават треньора ще кажат, че контролите не са от значение! :o Направо май ще има дежавю, както при един друг отбор от покрайнините на София, през миналия сезон! :shock:

Май много ти се иска да изгоним треньора! И после какво? Ще наемем Тройчо и ще вземем ШЛ след 2 месеца? И какво значение има резултата в контролите? Я ми кажи колко точки губим днеска? Отпадаме ли от някой турнир? Колко пари губим? Къде сбърка днеска треньора? Състав? Тактика? Къде гледаш мача?
Ти повече ли разбираш от Гришата, Стойлов, Пл. Марков, Пената, Любко и тн., че искаш да изгониш човека на който те гласуват пълно доверие?
Плюеш на изуст! Аз имам много сериозни съмнения относно това на кой отбор точно си фен! Жалко е, че има толкова много "цесекари", които само плюят и мрънкат срещу всеки и всичко в клуба! Найстина много жалко :roll: ...


Фен съм на ЦСКА! А ти на кой отбор си фен, или си фен на треньора?! Загуба с три гола разлика, пък дори да е само в контрола, от отбор, който е на ниво втора осмица в нашето първенство, това вече ми идва в повече! ;)

ПП Вкарали сме 1 гол! Браво!
Последна промяна от CSKA 78 на 20 яну 2019 19:10, променено общо 1 път.
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

peliforewer
Мнения: 9763
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 20 яну 2019 19:08

CSKA 78 написа:
HardWork написа:Каква криткика към треньора може да имаш в учебна игра? В момента отбора набляга на физическата подготовка и влизането в игрови ритъм.



Аве, само да не стане като с подуенци през миналия сезон, дори и официалните мачове да са ни контроли?! :lol: :shock:

ПП Малко в повече ми идват такива резултати, пък дори и да са в контроли! През миналите няколко сезона в почти всички контроли биехме, при това доста по-силни противници! ;)

След като биехме предните години в контролите какви ги свършихме в официалните мачове че съм забравил ;) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Ozzimozzi
Мнения: 7175
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 20 яну 2019 19:12

Доста млади момчета след почивката!

ЦСКА отстъпи на Академия Пушкаш с 1:3 във втората си контрола на испанска земя.
В първите минути на срещата Черниаускас направи две спасявания, а вратарят на противника ни улови топката след удар с глава на Чорбаджийски. В 20-та минута Джеси проби отдясно и центрира добре към Енрике, който стреля с глава в аут. Пет по-късно Перейра отправи удар след многоходова комбинация, но топката отново не намери вратата на унгарците. Играч на Академия Пушкаш стреля от дистанция, но не порази целта, а в последната минута на първата част удар на Джеси рикошира в противников футболист и в крайна сметка двата отбора се оттеглиха на почивката при резултат 0:0.
На старта на второто полувреме в игра се появиха Петър Петров, Николай Бодуров, Ангел Лясков, Валентин Антов, Евандро, Жоржиньо, 17-годишният Йоан Бауренски и 18-годишният Никола Борисов, а почивка получиха Черниаускас, Чорбаджийски, Перейра, Секулич, Бикел, Малинов, Джеси и Соу.
Петров се намеси добре след силен удар на играч на Академия Пушкаш. Евандро излезе на страхотна позиция и стреля, но вратарят изби в корнер. В 54-та минута унгарците откриха резултата. След добър пробив на Стойчо Атанасов защитникът отправи удар, но топката рикошира и излезе в аут. Академия Пушкаш поведе с 2:0 в 62-та минута след добра атака, а три по-късно след корнер и разбъркване в наказателното поле се стигна до трети гол.
В 66-та минута в игра се появи Кирил Десподов, който замени Енрике. Десподов проби отдясно, премина през трима футболисти и стреля, но ударът му срещна крака на защитник на унгарците и излезе в корнер. Тиаго замени Пинто в 77-та минута на срещата, а в 81-та отбеляза гол, след като получи страхотно подаване от Евандро. Последва силен шут на Тиаго, но топката излезе в корнер след рикошет. До края не се стигна до нови опасности пред двете врати.
Така ЦСКА допусна поражение във втората си контрола в Испания. Третата проверка на тима ни е в сряда (23 януари) срещу китайския Шанхай Шенхуа.


Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски, 25. Стивън Перейра, 27. Борис Секулич, 16. Жанио Бикел, 15. Кристиян Малинов, 6. Рубен Пинто (к), 8. Едвин Джеси, 17. Енрике Рафаел, 22. Али Соу
Резерви: 1. Данте Стипица, 12. Петър Петров, 11. Станислав Манолев, 14. Ангел Лясков, 5. Николай Бодуров, 28. Никола Борисов, 26. Валентин Антов, 23. Йоан Бауренски, 20. Тиаго Родригес, 7. Жоржиньо, 19. Кирил Десподов, 10. Евандро
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKA 78 » 20 яну 2019 19:13

peliforewer написа:След като биехме предните години в контролите какви ги свършихме в официалните мачове че съм забравил ;) .



И може би се надяваш, че щом като сме слаби в контролите, ще бъдем много силни в официалните мачове?! :o На каква база е тази твоя надежда?! :?

ПП В контролите все пак се трупа самочувствие, но само когато биеш! ;)
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот HardWork » 20 яну 2019 19:15

CSKA 78 написа:
HardWork написа:
CSKA 78 написа:
Mitata написа:Във фейсбук дават, че вече губим с 0:3, унгарците са добавили два бързи гола.



Е, това вече е без коментар! И сега тези, които защитават треньора ще кажат, че контролите не са от значение! :o Направо май ще има дежавю, както при един друг отбор от покрайнините на София, през миналия сезон! :shock:

Май много ти се иска да изгоним треньора! И после какво? Ще наемем Тройчо и ще вземем ШЛ след 2 месеца? И какво значение има резултата в контролите? Я ми кажи колко точки губим днеска? Отпадаме ли от някой турнир? Колко пари губим? Къде сбърка днеска треньора? Състав? Тактика? Къде гледаш мача?
Ти повече ли разбираш от Гришата, Стойлов, Пл. Марков, Пената, Любко и тн., че искаш да изгониш човека на който те гласуват пълно доверие?
Плюеш на изуст! Аз имам много сериозни съмнения относно това на кой отбор точно си фен! Жалко е, че има толкова много "цесекари", които само плюят и мрънкат срещу всеки и всичко в клуба! Найстина много жалко :roll: ...


Фен съм на ЦСКА! А ти на кой отбор си фен, или си фен на треньора?! Загуба с три гола разлика, пък дори да е само в контрола, от отбор, който е на ниво втора осмица в нашето първенство, това вече ми идва в повече! ;)

Смешно е да ти идва в повече загуба в безсмислена контрола! Многократно се доказа, че резултатите на НЕМ не са по - лоши от тези на Белчев! Да сменяме треньора по средата на зимния лагер, заради загуба в контрола е признак не безумие и безобразно безхаберие как се управлява футболен клуб! Даже сините приятелки не са стигали до там! Остави хората да работят, равносметките яе се правят след края на сезона.

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 20 яну 2019 19:19

Неприятна загуба с 1:3 от унгарци, но по традиция срещу тях играем слабо. Нека не правим трагедии. За успокоение да си припомним, че преди 10 месеца в контрола ЦСКА загуби от третодивизионния Струмска слава с 2:3 в Панчарево.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKA 78 » 20 яну 2019 19:22

HardWork написа:
CSKA 78 написа:Фен съм на ЦСКА! А ти на кой отбор си фен, или си фен на треньора?! Загуба с три гола разлика, пък дори да е само в контрола, от отбор, който е на ниво втора осмица в нашето първенство, това вече ми идва в повече! ;)

Смешно е да ти идва в повече загуба в безсмислена контрола! Многократно се доказа, че резултатите на НЕМ не са по - лоши от тези на Белчев! Да сменяме треньора по средата на зимния лагер, заради загуба в контрола е признак не безумие и безобразно безхаберие как се управлява футболен клуб! Даже сините приятелки не са стигали до там! Остави хората да работят, равносметките яе се правят след края на сезона.



Да, прав си! Сините приятелки стигнаха много по-далеч в защитата на треньора им от миналия сезон! Та чак след загубата от лихтенщайнски отбор им се отвориха очите! :lol: :lol:

ПП Аз не очаквам сега нашият треньор да бъде сменен, но ако продължим да играем зле, нищо чудно още преди плейофите да имаме нов треньор! ;)
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

peliforewer
Мнения: 9763
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 20 яну 2019 19:25

CSKA 78 написа:
peliforewer написа:След като биехме предните години в контролите какви ги свършихме в официалните мачове че съм забравил ;) .



И може би се надяваш, че щом като сме слаби в контролите, ще бъдем много силни в официалните мачове?! :o На каква база е тази твоя надежда?! :?

ПП В контролите все пак се трупа самочувствие, но само когато биеш! ;)

Само попитах след като набрахме минали години самочувствие от зимните контроли после какво се случи.Второто полувреме в игра за ЦСКА са влезли тримата юноши плюс Лясков и Антов,като добавим и Стойчо Атанасов дали ще видим ЦСКА да играе в официален мач с такъв състав.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 20 яну 2019 19:26

Стига сте правили драми с тези контроли! Ние играхме цяла пролет контроли, вие за една загуба ебаси шума вдигнахте... :)
С тоз футбол, дето се играе в БГ, вие какво очаквате? Победи? Разгроми?
Няма как да стане. Тази есен гледах мач между наш тим и хрватски тим( имената са без значение) - деца, около 12-13 годишни. Ами имаше моменти, в които нашите по 2-3 минути не можеха да се срещнат с топката. Ония бродират с по едно докосване, като шевни машини са. Още на тази възраст. Нашите докат си я подадат, па дорде се поеме, па обработи и той охлювът избяга под храста... :(
Такива са реалностите. И не разбирам на какво отгоре се надявате на чудеса. нЕМ няма какво да направи. С пръдня боя не става. И САФ с Моуриньо да дойдат-с тоз материал толкоз!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot и 8 госта