ЦСКА - Зоря, групова фаза ЛК

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6347
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: ЦСКА - Зоря, групова фаза ЛК

Мнениеот mistreated » 22 окт 2021 13:16

honda написа:Не пиша за да се заяждам, но по моя информация вчера на Ст.Младенов много сериозно са му дърпали ушите и му е бил даден ултиматум или да излезе от групата или да бъде пред Лудогорец преди началото на пролетния сезон,ако това не се случи ,щял да бъде уволнен.
Доколкото разбирам 4-та футболисти дето взехте по настояване на Ст.Младенов след като се класирахте в групите на ЛК са ви стрували над 2 млн евро. Като вашия човек е гарантирал,че с тях ще излезете от групата,което значи едни 4-5 млн евро допълнително, но ако това не се случи, то общо взето премията ви от влизане в групите е отишла на вятъра. А и едва ли някога ще имате друг такъв шанса в групите на ЕКТ да бъдете с два отбора с по-евтини състави от вас.
Отделно до момента няма индикация Вл. Антов да бъде закупен ,до момента не може да хване ръка в отбор заплашен от изпадане от Серия Б. и е много вероятно наема му да приключи още преди Нова Година и да се окажете с 6-ма централни защитници с обща заплата от над 250 хил лв на месец.
Иначе за мача - според мен второто полувреме Ст.Младенов не реагира на променената схема на състава на Зоря - гледах мача по украински канал и точно това коментираха на почивката. Иначе за мен резултата от мача беше равен. Ако аз бях съдия щях да свиря дузпа на положението на Баи ,но може и да свири може и да не се свири. За другите положения много трудно ще се свири дузпа без ВАР. Иначе съдията можеше да извади чк и на Матай и на Лам доста преди този на Вион, иначе чк на французина е безспорен . Първото полувреме играхте доста активно,но да си кажем честно не създадохте някакви кой знае какви положения- в целия мач нямаше момент в който ваш играч да може да нанесе прицелен удар. Докато украинците имаха 3 такива ситуации ( и трите бяха от средна дистанция и единия стана гол)


Това с 2-та млн са пълни глупости на търкалета. И не виждам какво Стойчо е виновен за нуждата от централни защитници, при положение, че бяхме останали само с Матай и Гълъбов. Как да не сме имали положения, това на Вилдсхут какво е? Още поне 3-4 имахме с глава от статични положения и още куп добри атаки през първото полувреме. Те имаха един удар от фаул и гола. Ако на Вион беше за ЧК, за какво беше нарушението на техния защитник малко след това с бутоните в глезена? Да не говорим, че преди да скочи Вион имаше чист фаул срещу него, той затова и побесня, че не му го свириха!
Стойчо няма алтернатива, всяка смяна на треньора до края на сезона ще бъде пълна малоумщина.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Dust
Мнения: 8325
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: ЦСКА - Зоря, групова фаза ЛК

Мнениеот Dust » 22 окт 2021 13:24

delqnski47 написа:За ДПС си говорихме :?:

И за други неща след мача с Ботев.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

ГАНЧО
Мнения: 311
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: ЦСКА - Зоря, групова фаза ЛК

Мнениеот ГАНЧО » 22 окт 2021 15:10

Ако Давидов беше поне сред публиката, взимахме мача!:)
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

Gotzev.88
Мнения: 669
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: ЦСКА - Зоря, групова фаза ЛК

Мнениеот Gotzev.88 » 22 окт 2021 15:38

Вълчан написа: Противникът не е селски отбор. Тактиката ви 2то полувреме бе селска. Всички Български отбори са много лесно разгадаеми понеже се играе футбол отпреди 20 години. При Стоичо Цска играе винаги по един и същ начин независимо коя година е треньор. Специално за мача съдията можеше да се представи по добре.


Противникът бе равностоен (поне според transfermarkt). Просто "дърварският" футбол на Бодьо и Зоря у нас се приема като второкласен, а реално точно той често пъти е печеливш.. ако разполагаш с дървари (като нашите и тези на Зоря). Оттам идва и подценяването. 2то полувреме излязохме на*рани по необясними за сега причини. И докато ние изпуснахме 5-6те си шанса за гол, то противникът вкара при едва вторият си точен удар и то такъв дето при 5 опита влиза само веднъж.
А за Стойчо не съм съвсем съгласен. Има лека промяна, особено в мачовете в Европа, която беше възнаградена с влизане в групите. Промяната в движение, обаче, е трудна и несигурна. Срещу Бодьо последните 10 минути си се върна към стария Стойчо... и добре че, иначе губихме. Срещу Ботев Плд пак накрая се върна към стария Стойчо и за малко да стане резил. Да опиташ да се промениш на тези години обаче си е достойно за уважение. При Люпко, например, нямаше и наченка на подобна херетична мисъл :) Както и при другите ни стари муцуни дето постоянно се въртят из Ефбет дивисион и Казахстан- Херо, Мъри, Любо, Сухия и т.н...

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2138
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: ЦСКА - Зоря, групова фаза ЛК

Мнениеот k20dan4o » 22 окт 2021 15:44

Сега ми е любопитно от всички тествали се да влязат на двата мача снощи, някой ще излезе ли да каже колко са положителни и не са успяли да присъстват. Едва ли има такава статистика.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3985
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Зоря, групова фаза ЛК

Мнениеот djd » 22 окт 2021 16:52

Вълчан написа:
djd написа:Дам, днес не е нашата вечер.
Слабо играем, съдията е педал, противникът - дразнещ селски отбор.
Ако не друго през тази кампания, искам да ги унищожим на реванша там. Както и да бием норвежците и Рома последния мач. :lol:

Еми то какво може да се очаква като расъждение. :) Противникът не е селски отбор. Тактиката ви 2то полувреме бе селска. Всички Български отбори са много лесно разгадаеми понеже се играе футбол отпреди 20 години. При Стоичо Цска играе винаги по един и същ начин независимо коя година е треньор. Специално за мача съдията можеше да се представи по добре.

Не че съм очаквал, но се надявах да стане ясно, че коментарът ми е повече шеговит. :)

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 457
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: ЦСКА - Зоря, групова фаза ЛК

Мнениеот Аврамов » 22 окт 2021 17:00

За съжаление този сезон и ЦСКА и Лудогорец се представят изключително слабо в груповата фаза и ще е истинско чудо, ако не завършат на последното място в групите си. В елиминационната фаза и двата отбора играха значително по-добре, но силите им явно бяха дотам.

На линия
Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1920
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ЦСКА - Зоря, групова фаза ЛК

Мнениеот Sstefanov » 22 окт 2021 21:03

Нищо толкова не е станало, Дебелото Ники, както винаги преуваличава и замазва. Всеки отбор губи мачове, просто толкова са ви силиците. Както можехте да биете с 1:0 така и паднахте. Трябва просто да седнат вашите и да кажат, че така не може да се подхожда към мачовете и да се вземат поуките.

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: ЦСКА - Зоря, групова фаза ЛК

Мнениеот goshev » 22 окт 2021 21:13

За радост не можах да гледам мача и да си скъсам нервите, не ми се гледа и на запис.Учуден съм какво очаквате от Стойчо в международни мачове?И в нашето първенство го караме на късмет и индивидуални проблясаци на отделни играчи.Два лагера прави Стойчо, ама полза никаква.Докато не си намерим истински треньор, а не "истински цесекар" ще е така.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9332
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ЦСКА - Зоря, групова фаза ЛК

Мнениеот bubka » 22 окт 2021 21:24

honda написа:Не пиша за да се заяждам, но по моя информация вчера на Ст.Младенов много сериозно са му дърпали ушите и му е бил даден ултиматум или да излезе от групата или да бъде пред Лудогорец преди началото на пролетния сезон,ако това не се случи ,щял да бъде уволнен.


Първото е напрактика невъзможно. Селекцията е изключително слаба, за да постигне необходимото в оставащите мачове от групата, независимо кой е треньор. Стойчо ще трябва да набляга на второто.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта