Първа лига XXXIII кръг: ЦСКА - Лудогорец (плейоф)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XXXIII кръг: ЦСКА - Лудогорец (плейоф)

Мнениеот Teo » 01 май 2018 15:22

vaskonti написа:
Teo написа:
vaskonti написа:
CSKA 78 написа:Няма смисъл да се играе този мач с делиорманци, на тази дата! Трябваше клубът да покани някой известен отбор на тази дата, а мачът с отбора от Разград да бъде преместен! ;)

Кога има смисъл да се играе тоя мач?
Нали бехте поканили Ливърпул - капацитета Тео лично ни беше казал това, така че няма начин да не е било вярно. Дали Ливърпул са отправили искане към Рома и УЕФА да отложат реванша, предвид престижното гостуване пред над 50 хиляди в София?


Васко, всичко е точно! :lol:
@ За другия юбилей ще дойдат, че имат важни мачове в ЕКТ! :mrgreen:
(в частност също чакам сряда 8-) )


ПП За мача искам такъв резултат които да ме задоволи все едно сме спечелили титлата... много голове!
Е така да с и го излеем от мъка по тия пък нека се кефят на "капарираното" тенекенце!

[offtopic]Тео, ти си човека, който ще падне от най-високо и ще бъде болезнено. Като ги гледам останалите, май ти ще си единствения паднал и понесъл страховит удар от реалността, понеже само ти си живееш в друг свят и ще паднеш чак от него. Останалите просто си изсмукват от пръстите какви ли не нелепици в опит да оправдаят случилото се, макар прекрасно да съзнават всичко. Те просто са едни породисти щрауси, докато ти блуждаеш някъде си и само ти ще се сгромолясаш. Един от тях, с претенции да бъде юрист, обвинява призовкарите, че 8-те милиона не са платени. Даже и членове и алинеи ми цитира. Няма такава е смешка просто!
Дано аз да бъркам, но не вярвам.[/offtopic]


[offtopic]Имай търпение, нещата ще придобият смисъл!
@ Все още административно и правно нямаме връзка с фалиралото АД, но скоро ще я има! 8-)[/offtopic]

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XXXIII кръг: ЦСКА - Лудогорец (плейоф)

Мнениеот hydetoshi » 01 май 2018 16:48

CSKA 78 написа:Няма смисъл да се играе този мач с делиорманци, на тази дата! Трябваше клубът да покани някой известен отбор на тази дата, а мачът с отбора от Разград да бъде преместен! ;)

Той мача по програма така се падна. Датата никой не я е избирал. Може би трябваше да бъде предвидено,че ЦСКА няма сили да се бори за титлата и ,че ще се получи ситуация ,като тази. Тогава просто щеше да се играе мач с Лудогорец, а ЦСКА можеха да организират празненства и там каквото са намислили на друга дата след края на първенството,както правят редовно от Левски( в темата за мача с Ботев съм писал и за мача с Байерн през 1994 и този с Лацио през 2014). Но в края на краищата не това е най-важното!
И да си призная,малко ми е мъчно за бай Стамен. Ясно беше,че ще го махнат,но не трябваше точно сега. Трябваше да си изкара мачовете до края и след това по живо по здраво. Сега след 3 дни ще има тържество и човека,който води отбора година и половина,какво като наказан отстрани ли ще стои? Много тъпо!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XXXIII кръг: ЦСКА - Лудогорец (плейоф)

Мнениеот hydetoshi » 01 май 2018 17:08

peliforewer написа:[offtopic]Направих си труда да прегледам две теми във форума тази сутрин и какво ми направи впечатление,първата тема е за годишнината на Гунди,коментарите са само на левскари плюс двама от Ботев,няма простотии от фенове на други отбори,днес рано сутрин се е появил и един новоизлюпен левскар грамчо май беше ,сигурно иска да каже че има 1грам мозАк :) ,който дори в тема за легенда на Левски пак се занимава с ЦСКА,явно не ви даваме денонощно покой.Разгледах и тази тема,където се очаква главни действащи лица да са фенове на ЦСКА и Лудогорец,да ама не,отново на първа линия са едни нещастници от синия сектор които видят ли тема за ЦСКА налазват като гъсеници и с.рат ли с.рат,има и 1-2 дето си плюят по навик срещу ЦСКА,но те са толкова незначителни че по този начин се мъчат да се лигитимират във форума .Заключението ми е че докато ние си гледаме нашите проблеми и не се месим в чуждите,камо ли да им осираме темите,другите живеят с омразата си към ЦСКА,това за пореден път доказва че ЦСКА е велик клуб,половин България го обичаме,другата половина сън не ги хваща че го има :) .[/offtopic]
Да кажа няколко думи и за мача ЦСКА-Лудогорец,трябва да го изиграем така както последните ни три мача с лудогорци пък каквото стане,категорично съм против шпалир,когато двата съперника за първото място бъдат поставени при еднакви условия от страна на БФС,съдии,от тези дето редят програмата на първенството/направи ли ви впечатление как се бяха застраховали от БФС и тези от тв дето правят програмата,преди мача на 5.05. мача на Лудогорец беше изтеглен два дни напред,нещо много странно защото предните кръгове всички отбори от първата шестица играеха в един и същи ден,просто мушмороците бяха подготвени за всеки вариант/,като се махнат подизпълнителите/вижте какво става във Втора лига и с какъв състав излиза Лудогорец2 срещу Царско село и с какъв срещу Ботев Вр,опитват се да решават и в долната група класирането и да си осигурят нови донори/КОГАТО ИМА НАИСТИНА ФЕЪРПЛЕЙ В БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ ТОГАВА МОЖЕ ДА СЕ ПРАВИ ШПАЛИР НА ШАМПИОНА.Колкото и да сме разочаровани от този сезон трябва да отчетем че е по-добър от миналия,играхме полуфинал КБ,осигурихме си още февруари място в евротурнирите,знам че за ЦСКА винаги е важно първото място но съм сигурен че идва и това време.Сега ви призовавам към спокойствие,единство на феновете защото всички опоненти ги е страх от нас и наливат много пари за да ни отчаят и разединят,да не коментирам статиите от Спортал и Ммач последните дни,платените съобщения и интервюта от гьоновци и газдовци дето ни заливат отвсякъде.САМО ЦСКА И ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ,КОЙТО ИМА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ОТИДЕ НА 05.05.2018Г. НА СТАДИОНА.
[offtopic]Накрая да ви вметна една статия на левскаря Ж.Михайлов която май казва всичко по въпросите за които спорим тук....http://www.fanface.bg/glasat-na-fena/it ... D0%B0.html[/offtopic]

Никъде в правилника не пише нищо за шпалири. Това е традиция от Англия,която едва в последните 5-10 години се появи и в другите първенства. Чета,че Рел отказват да правят шпалир на Барса,макар Барса да са им правили в минали години. Това е донякъде някакъв израз на злоба и комплексарщина според мен. Защо да не признаеш ,че си бил победен от друг отбор? Мен ако ме питат бих направил шпалир. Ясно ми е ,че много хора ги боли ,че ЦСКА не стана шампион,но въпреки това бих предпочел футбола да се развива по нормалния начин- с уважение между противниците,без скандали,заяждания,проблеми с агитките и т.н. , и това отборът да направи шпалир е един от начините. Иначе пак ще има заяждания,злоба,нагнетяване на напрежение от които никой нищо не печели. Нито ЦСКА като клуб ще има по-добър имидж ,нито за българския футбол е полезно средата в която се играе да бъде толкова лоша. Нека отборът направи шпалир и с това да покаже,че е наистина е голям и стои над дребнавите сплетни. Иначе рискуваме да станем за смях. Така си мисля аз.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

peliforewer
Мнения: 9784
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Първа лига XXXIII кръг: ЦСКА - Лудогорец (плейоф)

Мнениеот peliforewer » 01 май 2018 17:59

Не мога да се съглася че ще станем за смях,напротив нека оставим Левски.Как да правиш шпалир на онези дето показваха средни пръсти и какво ли не на агитката на ЦСКА в Разград,да правим шпалир на оня мургавия дето се удряше в лакътя пред червените фенове ,да правим шпалир на онзи дето докара биячите от Варна и окървиха агитката на ЦСКА,не благодаря чак такива европейци не желая да сме.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XXXIII кръг: ЦСКА - Лудогорец (плейоф)

Мнениеот Teo » 01 май 2018 18:52

peliforewer написа:Не мога да се съглася че ще станем за смях,напротив нека оставим Левски.Как да правиш шпалир на онези дето показваха средни пръсти и какво ли не на агитката на ЦСКА в Разград,да правим шпалир на оня мургавия дето се удряше в лакътя пред червените фенове ,да правим шпалир на онзи дето докара биячите от Варна и окървиха агитката на ЦСКА,не благодаря чак такива европейци не желая да сме.


Имаме 5 май, имаме и ЕКТ... сезонът ни е перфектен, въпреки всичко ние играхме честно!
@ Другата година повече! 8-)

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Първа лига XXXIII кръг: ЦСКА - Лудогорец (плейоф)

Мнениеот sizif » 01 май 2018 20:27

JohnnieWalker написа:
bsz1916 написа:Във всяка нормална държава се показва уважение към шампиона и съперникът му прави шпалир . Снощи видяхме такъв и за шампиона на Испания - Барселона . Не виждам защо и тук да не се постъпи по този начин и защо някои мислят че това е унижение и повод за подигравки .


Това е за хора с достойнство :roll:


Преклонение глава сабя не я сече нали така... Никакви шпалири за делиорманци
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
venko 1984
Мнения: 781
Регистриран на: 10 авг 2009 21:13
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Първа лига XXXIII кръг: ЦСКА - Лудогорец (плейоф)

Мнениеот venko 1984 » 01 май 2018 21:12

Според мен червените ще бият с 3:1! Дори и да не са във форма последно време, имат празник, и новия стар треньор ще ги стегне и ще надиграят Лудогорец.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1938
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Първа лига XXXIII кръг: ЦСКА - Лудогорец (плейоф)

Мнениеот Sstefanov » 02 май 2018 08:23

peliforewer написа:Не мога да се съглася че ще станем за смях,напротив нека оставим Левски.Как да правиш шпалир на онези дето показваха средни пръсти и какво ли не на агитката на ЦСКА в Разград,да правим шпалир на оня мургавия дето се удряше в лакътя пред червените фенове ,да правим шпалир на онзи дето докара биячите от Варна и окървиха агитката на ЦСКА,не благодаря чак такива европейци не желая да сме.

В оня мач се опитахте да убиете дете в инвалидна количка, така че ви беше малко боя. Трябваше да ви счупят на всички главите, какво беше ви направило детето или родителите му? Никакви мъже не сте, само си измисляте оправдания.
1:2

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа лига XXXIII кръг: ЦСКА - Лудогорец (плейоф)

Мнениеот Red_Neck » 02 май 2018 08:56

Искам да излезем с хъс и желание, което мистериозно изчезна последните 3-4 мача.

Колкото до шпалира, той е за достойни противници. На Киро шпалир да му правят членовете на Изпълкома, комисиите в БФС и съдиите :!: ..... може и подуянци, те са майстори на шпалира ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

gihuelo
Мнения: 5947
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Първа лига XXXIII кръг: ЦСКА - Лудогорец (плейоф)

Мнениеот gihuelo » 02 май 2018 09:12

Sstefanov написа:
peliforewer написа:Не мога да се съглася че ще станем за смях,напротив нека оставим Левски.Как да правиш шпалир на онези дето показваха средни пръсти и какво ли не на агитката на ЦСКА в Разград,да правим шпалир на оня мургавия дето се удряше в лакътя пред червените фенове ,да правим шпалир на онзи дето докара биячите от Варна и окървиха агитката на ЦСКА,не благодаря чак такива европейци не желая да сме.

В оня мач се опитахте да убиете дете в инвалидна количка, така че ви беше малко боя. Трябваше да ви счупят на всички главите, какво беше ви направило детето или родителите му? Никакви мъже не сте, само си измисляте оправдания.
1:2

[offtopic]Нежен, ти ли говориш за убийства? Младен лека му пръст аз ли го убих?[/offtopic]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта