Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

spoon
Мнения: 39
Регистриран на: 11 авг 2017 14:36
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот spoon » 28 окт 2017 09:46

Вкарваме първи гол до 10-тата минута!
Краен резултат 3:1 !!! ;) ;) ;)
Още от дете запали моето сърце!!!

Потребителски аватар
1913SS
Мнения: 318
Регистриран на: 17 авг 2014 15:06
Контакти:

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот 1913SS » 28 окт 2017 10:09

Аз лично днес не знам срещу кои излизаме. Малко се чувствам раздвоен, но обикновено срещу Литекс и ЦСКА играем трудно. Венци обича само да взима, ако лудите си платят няма да се дадем лесно срещу който да играем. Венци не дава само взима, който плаща той играе за него. Гришата ако е дал парички ще паднем. За жалост този дебелак ни направи посредствен отбор. Важно да има кои да дава пари Мото на Венци. Чака държавата да му направи осветление. Всъшност сме най богатия клуб, но за жалост нищо не финисираме да се развиваме. Много се надявам някои да ни купи за да престанат тези бели мъки. Каквото и да става само СЛАВИЯ


Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот Sisi 1914 » 28 окт 2017 11:24

PFC Litex написа:Ми не, не позна.
Ако Каранга играе в този мач, задачата на рефера е да му покаже жълт картон, а Каранга не е от типа футболисти, които владеят емоциите си.

Не ако, а Каранга ше играе и ти се уливаш с този прослвут жълт картон!
Ще се изкефя да не го получи!
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот Sisi 1914 » 28 окт 2017 11:29

1913SS написа:Аз лично днес не знам срещу кои излизаме. Малко се чувствам раздвоен, но обикновено срещу Литекс и ЦСКА играем трудно. Венци обича само да взима, ако лудите си платят няма да се дадем лесно срещу който да играем. Венци не дава само взима, който плаща той играе за него. Гришата ако е дал парички ще паднем. За жалост този дебелак ни направи посредствен отбор. Важно да има кои да дава пари Мото на Венци. Чака държавата да му направи осветление. Всъшност сме най богатия клуб, но за жалост нищо не финисираме да се развиваме. Много се надявам някои да ни купи за да престанат тези бели мъки. Каквото и да става само СЛАВИЯ

Вие не показвате никаква игра в повечето мачове, които съм наблюдавала и ако паднете за вас мача е продаден, ужас!
Мале, че разсъждения имате!
:shock:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1571
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот kolokolo » 28 окт 2017 12:49

Днес е неофициалния (засега) рожден ден на ЦСКА , още една причина играчите да се представят добре.
След неубедителните игри ще се покаже доли тренера е овладял ситуацията . Очаквам момчетата да са мобилизирани и да победят с 2,3 гола разлика . :)
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2127
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот eelche » 28 окт 2017 14:04

Най-сигурната единица с много голове в целият футболен тираж на всички комарджии от Лом до Лондон и обратно.

Коефициента за 1-ца на хендикап е 1.61 в Бет-ет-хоум.

Колегите от Бетфеър дават директна ставка от -2 за ЦСКА-София, а коефициента е 2.87.

В Ефбет.ком коефициента за 1-ца на хендикап е 1.65, а в добрият стар Еврофутбол е 1.54.

При едно вложение от 100 лева дори в някой квартален букмейкърски пункт печелите средно между 50 и 65 лева върху залога си без напрежение.

Успех на всички и най-вече на бразилците дето ще играят днес хахаа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот hydetoshi » 28 окт 2017 17:37

Чорбаджийски някой продължава много сериозно да го лъже ,че става за футболист. Че даже е и капитан...
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот hydetoshi » 28 окт 2017 18:04

Чорбаджийски на психолог! Спешно! Такива отигравания и в училище не се правят.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот CaptainBertorelli » 28 окт 2017 18:05

hydetoshi написа:Чорбаджийски някой продължава много сериозно да го лъже ,че става за футболист. Че даже е и капитан...

Чорбаджийски, ако играеше миналия кръг, малко трудно щяха да ни вкарат два гола по този начин. Почти изграден защитник, дано не го изпуснем.
Хайл Мусолини


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта