Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 13 юли 2018 21:11

Кашчей написа:
Mitata написа:Вече се е случвало ЦСКА да играе мач на БА, а отборът с малкото червени фенове, спонсориран от Ефбет, на В. Левски. Нищо не се случи. Нормално, глупаво е да има пререкания между Червена България и 150 фена, поели по самостоятелен път.


Преди да убиете клуба си имаше един ЦСКА и всички го знаехме. Сега сте два, в същият град, та пиши разбрано! Освен това, тогава не очаквахте, че поелите по честния път ще стигнат до това ниво и им се присмивахте, но сега мълчите, защото знаете, че от следващото първенство ще има два ЦСКА в ППЛ, а никой не обича предателите..освен Ганчев и платените!


Вчера, а и в доста предишни мачове се видя колко "сме убили" ЦСКА. В Европа и целия свят няма такава публика като тази на ЦСКА! Цял мач песни - това е ЦСКА!

Твърде съмнително е, че ЦСКА 1948 ще успее да премине в ППЛ догодина. Десетина клуба ще се борят за промоция. Даже да успеят, ще им е доста тежичко без достатъчно фенска маса. Аз не знам на какво разчитат. Че цесекарите вкупом ще се откажем от нашия ЦСКА и ще приемем техния? Подобен сценарий няма шанс.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 13 юли 2018 21:14

Mitata написа:
Кашчей написа:
Mitata написа:Вече се е случвало ЦСКА да играе мач на БА, а отборът с малкото червени фенове, спонсориран от Ефбет, на В. Левски. Нищо не се случи. Нормално, глупаво е да има пререкания между Червена България и 150 фена, поели по самостоятелен път.


Преди да убиете клуба си имаше един ЦСКА и всички го знаехме. Сега сте два, в същият град, та пиши разбрано! Освен това, тогава не очаквахте, че поелите по честния път ще стигнат до това ниво и им се присмивахте, но сега мълчите, защото знаете, че от следващото първенство ще има два ЦСКА в ППЛ, а никой не обича предателите..освен Ганчев и платените!


Вчера, а и в доста предишни мачове се видя колко "сме убили" ЦСКА. В Европа и целия свят няма такава публика като тази на ЦСКА! Цял мач песни - това е ЦСКА!

Твърде съмнително е, че ЦСКА 1948 ще успее да премине в ППЛ догодина. Десетина клуба ще се борят за промоция. Даже да успеят, ще им е доста тежичко без достатъчно фенска маса. Аз не знам на какво разчитат. Че цесекарите вкупом ще се откажем от нашия ЦСКА и ще приемем техния? Подобен сценарий няма шанс.

Очаквам от Дортмунд и от Буенос Айрес да дойдат на обмяна на опит какво е това публика. Да не забравиш да гледаш финала и да поканиш и хърватите да видят що е то публика!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 13 юли 2018 21:18

Кашчей написа:
Mitata написа:
Кашчей написа:
Mitata написа:Вече се е случвало ЦСКА да играе мач на БА, а отборът с малкото червени фенове, спонсориран от Ефбет, на В. Левски. Нищо не се случи. Нормално, глупаво е да има пререкания между Червена България и 150 фена, поели по самостоятелен път.


Преди да убиете клуба си имаше един ЦСКА и всички го знаехме. Сега сте два, в същият град, та пиши разбрано! Освен това, тогава не очаквахте, че поелите по честния път ще стигнат до това ниво и им се присмивахте, но сега мълчите, защото знаете, че от следващото първенство ще има два ЦСКА в ППЛ, а никой не обича предателите..освен Ганчев и платените!


Вчера, а и в доста предишни мачове се видя колко "сме убили" ЦСКА. В Европа и целия свят няма такава публика като тази на ЦСКА! Цял мач песни - това е ЦСКА!

Твърде съмнително е, че ЦСКА 1948 ще успее да премине в ППЛ догодина. Десетина клуба ще се борят за промоция. Даже да успеят, ще им е доста тежичко без достатъчно фенска маса. Аз не знам на какво разчитат. Че цесекарите вкупом ще се откажем от нашия ЦСКА и ще приемем техния? Подобен сценарий няма шанс.

Очаквам от Дортмунд и от Буенос Айрес да дойдат на обмяна на опит какво е това публика. Да не забравиш да гледаш финала и да поканиш и хърватите да видят що е то публика!

Прав си да сравняваш публиката на ЦСКА с тази от Дортмунд и от Буенос Айрес,както и с феновете на хърватска.Това е стандарта на ЦСКА.За другите е модела Разград.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот diplomat » 13 юли 2018 21:59

baraba написа:
diplomat написа:Пичове, нЕма да се сърдите, ама новите ви екипи са пълен потрес... :oops: Една нормална червена фланелка на Адидас щеше да 1000 пъти по-добре изглеждаща, и подобаваща на отбор с шампионски амбиции и претенции. Тва е направо по-грозно от раираната покривка, която трябваше да носят играчите на Ман Юнайтед преди няколко сезона. :lol:

Иначе поздравления за победата в квалификациите за ЛЕ и дано се класирате за групите. Винаги съм твърдял, че предвид тотално пропадналото състояние на българския футбол, българите трябва да подкрепяме всички родни отбори в евротурнирите. Така че дано наесен видим и 4-те отбора в групите на двата турнира! 8-)

Че някой , кара ли те ТИ да ги харесваш или носиш .... :roll: Ако пък чааааак толкова си се загрижил за екипите на ЦСКА ... отдел връзки, а може и до дизайнерския отдел на Адидас ... официална жалба и ... те така ;)

Ама вие верно като на някаква война сте го превърнали тоя български футбол и любимия ви отбор... :shock: То човек не може едно нормално мнение да изкаже, все едно реално не са супер грозни тия екипи, ама свръх грозни даже; явно тежки комплекси ви тресат поради фактите с различни дружества, сливане на клубове, честа смяна на стари престъпни босове като собственици с нови такива.... Всеки ви се струва като враг и сте постоянно в дефанзивна позиция, в очакване някой да каже нещо не както трябва за отбора, екипите, собственика или квото и да е друго, нищо че в повечето случаи става въпрос за простата истина.

Заради този пуст манталитет "всеки за себе си" и "или си с нас на 100%, или си против нас", колкото и да ми се иска да подкрепям всички български отбори като играят в Европа, понякога се ядосвам заради такива простотии и се чудя има ли смисъл... Щото, помнете ми думите, до 10 години няма да останат фенове на българския футбол, а какво остава пък за ЦСКА или Левски, които навремето на всеки мач са пълнили стадионите си до дупка, а сега средно на мач събират максимум по 2-3000 човека. След едно десетилетие ще са 300-400, ако така продължавате да превръщате спорта във война и продължавате да подкрепяте изявени и знайни престъпници. Колко пара от дрога, проституция, трафик на хора и т.н. се е изпрала през двата именити столични клуба, направо не е за говорене тва нещо... :roll:

И все пак ви желая успех в евротурнирите, дано прославите България и подпомогнете с развитието на родния футбол, ала гледайки как с всяка година затъпяването сред масовия фен продължава, нямам особени надежди за реална промяна и реален прогрес. Нищо чудно да паднем на нивото на Андора и Беларус.

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 13 юли 2018 22:20

diplomat написа:
baraba написа:
diplomat написа:Пичове, нЕма да се сърдите, ама новите ви екипи са пълен потрес... :oops: Една нормална червена фланелка на Адидас щеше да 1000 пъти по-добре изглеждаща, и подобаваща на отбор с шампионски амбиции и претенции. Тва е направо по-грозно от раираната покривка, която трябваше да носят играчите на Ман Юнайтед преди няколко сезона. :lol:

Иначе поздравления за победата в квалификациите за ЛЕ и дано се класирате за групите. Винаги съм твърдял, че предвид тотално пропадналото състояние на българския футбол, българите трябва да подкрепяме всички родни отбори в евротурнирите. Така че дано наесен видим и 4-те отбора в групите на двата турнира! 8-)

Че някой , кара ли те ТИ да ги харесваш или носиш .... :roll: Ако пък чааааак толкова си се загрижил за екипите на ЦСКА ... отдел връзки, а може и до дизайнерския отдел на Адидас ... официална жалба и ... те така ;)

Ама вие верно като на някаква война сте го превърнали тоя български футбол и любимия ви отбор... :shock: То човек не може едно нормално мнение да изкаже, все едно реално не са супер грозни тия екипи, ама свръх грозни даже; явно тежки комплекси ви тресат поради фактите с различни дружества, сливане на клубове, честа смяна на стари престъпни босове като собственици с нови такива.... Всеки ви се струва като враг и сте постоянно в дефанзивна позиция, в очакване някой да каже нещо не както трябва за отбора, екипите, собственика или квото и да е друго, нищо че в повечето случаи става въпрос за простата истина.

Заради този пуст манталитет "всеки за себе си" и "или си с нас на 100%, или си против нас", колкото и да ми се иска да подкрепям всички български отбори като играят в Европа, понякога се ядосвам заради такива простотии и се чудя има ли смисъл... Щото, помнете ми думите, до 10 години няма да останат фенове на българския футбол, а какво остава пък за ЦСКА или Левски, които навремето на всеки мач са пълнили стадионите си до дупка, а сега средно на мач събират максимум по 2-3000 човека. След едно десетилетие ще са 300-400, ако така продължавате да превръщате спорта във война и продължавате да подкрепяте изявени и знайни престъпници. Колко пара от дрога, проституция, трафик на хора и т.н. се е изпрала през двата именити столични клуба, направо не е за говорене тва нещо... :roll:

И все пак ви желая успех в евротурнирите, дано прославите България и подпомогнете с развитието на родния футбол, ала гледайки как с всяка година затъпяването сред масовия фен продължава, нямам особени надежди за реална промяна и реален прогрес. Нищо чудно да паднем на нивото на Андора и Беларус.


Не знам другите, но приказките как ЦСКА щял да остане без публика са локуми. Вчера на БА дойдоха повече от 12 000. На повечето дербита на ЦСКА м.г. посещаемостта беше над 10 000, а на тези на ст. В. Левски 20 - 30 000. В провинцията именно гостуващият ЦСКА пълнеше местните стадиони. На ЦСКА му е нужен пробив в ЕКТ и на Армията ще идват поне по 7-8 хиляди на мач.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот diplomat » 13 юли 2018 22:51

Mitata написа:Не знам другите, но приказките как ЦСКА щял да остане без публика са локуми. Вчера на БА дойдоха повече от 12 000. На повечето дербита на ЦСКА м.г. посещаемостта беше над 10 000, а на тези на ст. В. Левски 20 - 30 000. В провинцията именно гостуващият ЦСКА пълнеше местните стадиони. На ЦСКА му е нужен пробив в ЕКТ и на Армията ще идват поне по 7-8 хиляди на мач.

Добре, нека са локуми, пък ще си говорим пак след десетина години... То и демографския срив е локум, и високата смъртност е локум... Да не говорим, че реалните числа за посещаемост за съвсем различни, щото чрез фиктивна продажба на билети лесно се перат бързо пари, а и няма кой да почне сериозно да се занимава и да ги проверява тези неща. На старите хора с годините ще им омръзне цялата българска простотия и ще оредяват все повече по стадионите; младите поколения са малко на брой, не се интересуват от футбол или ги облъчват разни ултраси и стават боклуци, които пак не се интересуват реално от футбол, не познават играта, нито играчите, а са само там да се бият, друсат, пият и после да бачкат за "батковците". Изобщо, съдбата на родния футбол е тясно свързана със съдбата на държавата и нацията, а нещата там изобщо не са позитивни и няма изгледи нещо да се промени, след като самата държава и управляващите нямат дългосрочен план за развитие на каквото и да е било.

Та да, за локуми се говори, ама май ще се окажат вкиснати лимони...

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 13 юли 2018 23:31

diplomat написа:
baraba написа:
diplomat написа:Пичове, нЕма да се сърдите, ама новите ви екипи са пълен потрес... :oops: Една нормална червена фланелка на Адидас щеше да 1000 пъти по-добре изглеждаща, и подобаваща на отбор с шампионски амбиции и претенции. Тва е направо по-грозно от раираната покривка, която трябваше да носят играчите на Ман Юнайтед преди няколко сезона. :lol:

Иначе поздравления за победата в квалификациите за ЛЕ и дано се класирате за групите. Винаги съм твърдял, че предвид тотално пропадналото състояние на българския футбол, българите трябва да подкрепяме всички родни отбори в евротурнирите. Така че дано наесен видим и 4-те отбора в групите на двата турнира! 8-)

Че някой , кара ли те ТИ да ги харесваш или носиш .... :roll: Ако пък чааааак толкова си се загрижил за екипите на ЦСКА ... отдел връзки, а може и до дизайнерския отдел на Адидас ... официална жалба и ... те така ;)

Ама вие верно като на някаква война сте го превърнали тоя български футбол и любимия ви отбор... То човек не може едно нормално мнение да изкаже, все едно реално не са супер грозни тия екипи, ама свръх грозни даже; явно тежки комплекси ви тресат поради фактите с различни дружества, сливане на клубове, честа смяна на стари престъпни босове като собственици с нови такива.... Всеки ви се струва като враг и сте постоянно в дефанзивна позиция, в очакване някой да каже нещо не както трябва за отбора, екипите, собственика или квото и да е друго, нищо че в повечето случаи става въпрос за простата истина.

Заради този пуст манталитет "всеки за себе си" и "или си с нас на 100%, или си против нас", колкото и да ми се иска да подкрепям всички български отбори като играят в Европа, понякога се ядосвам заради такива простотии и се чудя има ли смисъл... Щото, помнете ми думите, до 10 години няма да останат фенове на българския футбол, а какво остава пък за ЦСКА или Левски, които навремето на всеки мач са пълнили стадионите си до дупка, а сега средно на мач събират максимум по 2-3000 човека. След едно десетилетие ще са 300-400, ако така продължавате да превръщате спорта във война и продължавате да подкрепяте изявени и знайни престъпници. Колко пара от дрога, проституция, трафик на хора и т.н. се е изпрала през двата именити столични клуба, направо не е за говорене тва нещо...
И все пак ви желая успех в евротурнирите, дано прославите България и подпомогнете с развитието на родния футбол, ала гледайки как с всяка година затъпяването сред масовия фен продължава, нямам особени надежди за реална промяна и реален прогрес. Нищо чудно да паднем на нивото на Андора и Беларус.

Ама ти верно ли си мислиш, че твоя вкус за красота е меродавен :shock: Руснаците са го казали най добре : На вкус и на цвет ... товарищи нет !
Така , че за теб може да са супер ... мега грозни ... а за стотици други да са супер готини ... затова мнения от подобен характер са супер , мега излишни и неправоподобни ;)
И когато се коментира ново попълнение ... завръщане след 4 годишна пауза в ЕКТ , някой да изплясква едно силно субективно чувство за естетика ни в клин , ни в ръкав ... моля ти се .... ама това хич не е тенденциозно ... ша знаИш ;) Не нам .... :idea:
Колкото до хвърлянето на боб , колко фена щели евентуално някога , може би , едва ли не да присъстват , ако изобщо дойдат на стадиона ... ами , колкото толкова , при това за себе си съм сигурен , че съотношението спрямо другите бг отбори отново ще е в полза на ЦСКА , както е от доста дълго време насам !
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 13 юли 2018 23:45

За да се плюне по ЦСКА вече и за мода взе да се пише в тази тема.Пука ми с каква марка и какъв дизайн играе любимият ми отбор.Ако зависи от мене екипите ни ще са като на първият ни отбор.Ще ги шият в интендантството както тогава и точка.Ще си го нося с гордост и пет пари не давам за разни модни контета, дето гледат дали екипа е марков,десена какъв е или не дай си боже дизайна да не е по последна мода.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот защо » 14 юли 2018 00:31

Навремето България се делеше на Левски и ЦСКА, понеже човек знаеше, че един футболист, като попадне в един от двата отбор, ако се наложи, ще изкара там години, може и двуцифрен брой и ще стане част от идентичносттта на клуба. Сега това са някакви частни "проекти", където играчите се задържат по 1-2 години. Т.е. същото, което бяха навремето провинциалните отбори. Като тогава все пак такива футболисти, които си бяха от тяхната черга, изкарваха по 10-12 години в отбора. Е, ако е за проекти, предпочитам проекта на Реал, Барселона, Ман Сити, Ювентус, Байерн... Тука няма българи, знам, че ако някой направи силен сезон, догодина е аут, играят много по-слаб футбол, нормално е да не са ми толкова интересни. Аз през 80-те обикалях България с ЦСКА, сега да ми покрият всички разноски, даже да ми плащат за труда, пак няма да го направя. Това е положението, мина времето на пълните стадиони.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 14 юли 2018 00:44

Между другото , тогава стояха по 10-12 години щото никой не ги пускаше да ходят на вън ;) Докато България не стане привлекателна дестинация за футболисти със съответните финансови възможности е невъзможно да се спре текучеството на младите таланти за съжаление :cry:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта