Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2142
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k20dan4o » 17 мар 2018 08:37

ludiafan написа:Петриньо е наговорил един куп глупости . Според него трябва да чакам признание от тия, които повече от 60 години търсеха Указа, който сами измислиха . Тоя има ли връзка с главния мозък ? По добре е да се занимава с други работи, от които повече разбира . Нека се занимава с мургави мъже, а да не дава съвети на хората кой клуб да подкрепят ! Той самия имаше шанс да се окъпе в народната любов, но съжалявам че тогава не изяде и шамарите !

То па Стоилов страшен умник. Каза че само през шампион един отбор може да пробие в ЕКТ, през квота ЛЕ било много трудно. За спортен директор или какъв е там незнам, е доста обидно да не знаеш регламента за турнирите.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 17 мар 2018 08:47

k20dan4o написа:
djd написа:Петричката търси внимание в момент, в който то е насочено изцяло в друга посока. И съюзник си търси. Интересно ми е, ако Гришата вземе та плати за емблемата и БФС признае ЦСКА за правоприемник на ЦСКА, тогава Петричката и неговия сайбия все още ли ще са цесекари или вече не.

Аз донякъде бих го приел, но хубаво си казал "АКО"

Само това ли разбра ??? Смени "ако"-то с ... КОГАТО и се опитай да си отговориш на въпроса : Тогава, вие какво ще правите ???
Колегата се е объркал малко ;) БФС няма правомощия да определя правоприемници и история !!!

То па Стоилов страшен умник. Каза че само през шампион един отбор може да пробие в ЕКТ, през квота ЛЕ било много трудно. За спортен директор или какъв е там незнам, е доста обидно да не знаеш регламента за турнирите.


Спортен директор на ЦСКА е Пламен Марков ;) Не е зле преди да пишеш глупости да си направиш труда да провериш за кого става дума ! В случая Стоилов е много прав, защото по новия регламент влизането в групите на УЕФА ще е по трудно от колкото беше до сега и на практика ще е по лесно да се влезе в групите на ШЛ !!!
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1140
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот cskarcheto92 » 17 мар 2018 08:49

k20dan4o написа:
ludiafan написа:Петриньо е наговорил един куп глупости . Според него трябва да чакам признание от тия, които повече от 60 години търсеха Указа, който сами измислиха . Тоя има ли връзка с главния мозък ? По добре е да се занимава с други работи, от които повече разбира . Нека се занимава с мургави мъже, а да не дава съвети на хората кой клуб да подкрепят ! Той самия имаше шанс да се окъпе в народната любов, но съжалявам че тогава не изяде и шамарите !

То па Стоилов страшен умник. Каза че само през шампион един отбор може да пробие в ЕКТ, през квота ЛЕ било много трудно. За спортен директор или какъв е там незнам, е доста обидно да не знаеш регламента за турнирите.

Може би е казал така, защото квалификациите в ШЛ от другия сезон ще протичат по друг начин. Дори отпадане в първи кръг дава възможност за мачове във втори кръг на ЛЕ. Поне така го мислеха „ мозАците-” от УЕФА.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2142
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k20dan4o » 17 мар 2018 09:27

baraba написа:
k20dan4o написа:
djd написа:Петричката търси внимание в момент, в който то е насочено изцяло в друга посока. И съюзник си търси. Интересно ми е, ако Гришата вземе та плати за емблемата и БФС признае ЦСКА за правоприемник на ЦСКА, тогава Петричката и неговия сайбия все още ли ще са цесекари или вече не.

Аз донякъде бих го приел, но хубаво си казал "АКО"

Само това ли разбра ??? Смени "ако"-то с ... КОГАТО и се опитай да си отговориш на въпроса : Тогава, вие какво ще правите ???
Колегата се е объркал малко ;) БФС няма правомощия да определя правоприемници и история !!!

То па Стоилов страшен умник. Каза че само през шампион един отбор може да пробие в ЕКТ, през квота ЛЕ било много трудно. За спортен директор или какъв е там незнам, е доста обидно да не знаеш регламента за турнирите.


Спортен директор на ЦСКА е Пламен Марков ;) Не е зле преди да пишеш глупости да си направиш труда да провериш за кого става дума ! В случая Стоилов е много прав, защото по новия регламент влизането в групите на УЕФА ще е по трудно от колкото беше до сега и на практика ще е по лесно да се влезе в групите на ШЛ !!!

Добре де, какъв точно тогава е Стоилов, аз знам че даже е на граждански договор. Както и да е, мен ме радва с изказвания и некомпетентност.
Иначе виждам че с регламентите не си запознат. В ШЛ вече станаха 4 пресявките за да се докопаш до групи. Играеш 1,2,3 предв.кръг и 4-ти плейоф. Кое му е по-лесното. Извадиха директно от групите и шампионите на Швейцария и Холандия, които автоматично ти стават съперници в плейофа преди групи. Единственото предимство е че ако отпаднеш в някой от групите имаш втори шанс и продължаваш в предв.кръгове на ЛЕ. Иначе в ЛЕ пак си е 1,2,3,4 кръг и чак после групи. Както и да е ще видим кой къде.

Ozzimozzi
Мнения: 7175
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 17 мар 2018 09:30

k20dan4o написа:Добре де, какъв точно тогава е Стоилов, аз знам че даже е на граждански договор.

Образовай се малко преди да пишеш, че се излагаш. ---> http://cska.bg/index.php?main_page=document_general_info&cPath=365&products_id=1341
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2142
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k20dan4o » 17 мар 2018 09:32

Ozzimozzi написа:
k20dan4o написа:Добре де, какъв точно тогава е Стоилов, аз знам че даже е на граждански договор.

Образовай се малко преди да пишеш, че се излагаш. ---> http://cska.bg/index.php?main_page=document_general_info&cPath=365&products_id=1341

Образовах се вече. Ама не ми отговори Стоилов каква длъжност изпълнява

Ozzimozzi
Мнения: 7175
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 17 мар 2018 10:00

k20dan4o написа:
Ozzimozzi написа:
k20dan4o написа:Добре де, какъв точно тогава е Стоилов, аз знам че даже е на граждански договор.

Образовай се малко преди да пишеш, че се излагаш. ---> http://cska.bg/index.php?main_page=document_general_info&cPath=365&products_id=1341

Образовах се вече. Ама не ми отговори Стоилов каква длъжност изпълнява

Ако не си си отговорил от линка, който ти дадох, няма кой да ти помогне.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

ludiafan
Мнения: 198
Регистриран на: 12 ное 2017 08:33

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ludiafan » 17 мар 2018 10:28

Ozzimozzi написа:
k20dan4o написа:
Ozzimozzi написа:
k20dan4o написа:Добре де, какъв точно тогава е Стоилов, аз знам че даже е на граждански договор.

Образовай се малко преди да пишеш, че се излагаш. ---> http://cska.bg/index.php?main_page=document_general_info&cPath=365&products_id=1341

Образовах се вече. Ама не ми отговори Стоилов каква длъжност изпълнява

Ако не си си отговорил от линка, който ти дадох, няма кой да ти помогне.

[offtopic]Защо спориш с човек, който твърдеше че Лудогорец има най - голяма посещаемост в елита и като доказателство беше пратил всички мачове, включително и тия в ЕКТ и ги бе написал два пъти за да му излезе сметката ?[/offtopic]
Тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2142
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k20dan4o » 17 мар 2018 10:42

ludiafan написа:
Ozzimozzi написа:
k20dan4o написа:
Ozzimozzi написа:
k20dan4o написа:Добре де, какъв точно тогава е Стоилов, аз знам че даже е на граждански договор.

Образовай се малко преди да пишеш, че се излагаш. ---> http://cska.bg/index.php?main_page=document_general_info&cPath=365&products_id=1341

Образовах се вече. Ама не ми отговори Стоилов каква длъжност изпълнява

Ако не си си отговорил от линка, който ти дадох, няма кой да ти помогне.

[offtopic]Защо спориш с човек, който твърдеше че Лудогорец има най - голяма посещаемост в елита и като доказателство беше пратил всички мачове, включително и тия в ЕКТ и ги бе написал два пъти за да му излезе сметката ?[/offtopic]

[offtopic]Недей да пропагандираш излишно, нищо не съм писал х2. Нашата посещаемост си е прилична, а вашата е срамна, тази на домакинските ви мачове, за претенциите които имате...за титли, купи, история, емблеми и какво ли не.[/offtopic]

gihuelo
Мнения: 5937
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 17 мар 2018 11:08

ludiafan написа:
Ozzimozzi написа:
k20dan4o написа:
Ozzimozzi написа:
k20dan4o написа:Добре де, какъв точно тогава е Стоилов, аз знам че даже е на граждански договор.

Образовай се малко преди да пишеш, че се излагаш. ---> http://cska.bg/index.php?main_page=document_general_info&cPath=365&products_id=1341

Образовах се вече. Ама не ми отговори Стоилов каква длъжност изпълнява

Ако не си си отговорил от линка, който ти дадох, няма кой да ти помогне.

[offtopic]Защо спориш с човек, който твърдеше че Лудогорец има най - голяма посещаемост в елита и като доказателство беше пратил всички мачове, включително и тия в ЕКТ и ги бе написал два пъти за да му излезе сметката ?[/offtopic]

[offtopic]Добавям и човек,които написа,че гостуващите агитки сами са поискали "клетката"[/offtopic]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E и 6 госта