Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 07 мар 2018 18:48

[offtopic]Само за инфо на нашите модератори:

направих два коментара във форума на Левски, от които:

1. "отмениха чист гол на Черно море при 1:1"
2. "Вутов гори за два мача"

и бях изтрит ! Момчета, с право ще рева, ако видя син коментар в нашия форум[/offtopic]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 07 мар 2018 19:21

[offtopic]
k_oleto написа:Само за инфо на нашите модератори:

направих два коментара във форума на Левски, от които:

1. "отмениха чист гол на Черно море при 1:1"
2. "Вутов гори за два мача"

и бях изтрит ! Момчета, с право ще рева, ако видя син коментар в нашия форум

С кой тогава ще се гъбаркаме бе, Коле? :)

... иначе си прав, мен също ме трият редовно но си го местя в другия :)[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23914
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 07 мар 2018 19:35

Съветвам Ви да не коментирате във форума тук какво става в синия форум.Не за друго,а защото ... копчето БАН си е общо,а сините колеги също могат да прочетат какво сте писали тук и могат да се заядат. ;) Мене примерно не ме интересува какво става в подфорум Левски,но всеки има право на виждане. Това от мене.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 07 мар 2018 21:19

Аз само да кажа: три мача се изиграха от прехваленият цяла зима от журналя отбор на ГГ. Трагедия с Тича, трагедия с Дунав-но там подплатена с интересно съдийство. Колкото до мача с Верея-там цяла футболна България знае за какво иде реч, да прихващаш трима играчи от този разграден отбор без треньор е несериозно!
Та само с приказки за доминации не става. Трябва и футбол да се поиграе малко. Чакаме епизод 4-с Етър. И епизод 5-с Пирин. Не, че 20 години не сме гледали на ГГ пинизите и евтините номерца, но все пак.
Левски бе смазан от критики за мачовете с Берое и Ботев. В същото време Лц и ГГ играят ганкиното и печелят по втори и трети начин, но за това се мълчи. Така да бъде!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

peliforewer
Мнения: 9773
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 07 мар 2018 21:38

sin4ec написа:Аз само да кажа: три мача се изиграха от прехваленият цяла зима от журналя отбор на ГГ. Трагедия с Тича, трагедия с Дунав-но там подплатена с интересно съдийство. Колкото до мача с Верея-там цяла футболна България знае за какво иде реч, да прихващаш трима играчи от този разграден отбор без треньор е несериозно!
Та само с приказки за доминации не става. Трябва и футбол да се поиграе малко. Чакаме епизод 4-с Етър. И епизод 5-с Пирин. Не, че 20 години не сме гледали на ГГ пинизите и евтините номерца, но все пак.
Левски бе смазан от критики за мачовете с Берое и Ботев. В същото време Лц и ГГ играят ганкиното и печелят по втори и трети начин, но за това се мълчи. Така да бъде!

[offtopic]Рано си започнал,това е една от обикновените ваши победи,които после се оказват пирови.Не е тук мястото да коментирам вашия мач,но си струва да се видят отиграванията на Огнянов,изключителната игра на защитата на Черно море барабар с Макенджиев/който и друг път ви е правил подаръци/,работата на страничните съдии и интервюто на Илиан Илиев.Аз ако не съм обективен щото съм цесекар,той поне е легенда на Левски.[/offtopic]
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 07 мар 2018 21:46

peliforewer написа:[offtopic]Рано си започнал,това е една от обикновените ваши победи,които после се оказват пирови.Не е тук мястото да коментирам вашия мач,но си струва да се видят отиграванията на Огнянов,изключителната игра на защитата на Черно море барабар с Макенджиев/който и друг път ви е правил подаръци/,работата на страничните съдии и интервюто на Илиан Илиев.Аз ако не съм обективен щото съм цесекар,той поне е легенда на Левски.[/offtopic]

[offtopic]Ако си проследил идеята ми от зимата ( а ти си я проследил), това ни беше четвъртата контрола и резултатът в нея е без особено значение, както и учебните игри в предсезонната подготовка. Толкоз за победата днес. Тича са неубедителни в защита, направиха подаръци и на Етър, и на Берое. Само вие не можахте да им вкарате, въпреки че и там си направиха простотиите отзад. ИИ не желая да го коментирам, този никога не съм го приемал за част от Левски, за което си има основателна причина. Която тук няма да спомена. Няма значение.
Тезата ми е, че отборът на ГГ, Лц и ние играем едно и също ганкино на едно ниво.[/offtopic]
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 07 мар 2018 22:18

sin4ec написа:Аз само да кажа: три мача се изиграха от прехваленият цяла зима от журналя отбор на ГГ. Трагедия с Тича, трагедия с Дунав-но там подплатена с интересно съдийство. Колкото до мача с Верея-там цяла футболна България знае за какво иде реч, да прихващаш трима играчи от този разграден отбор без треньор е несериозно!
Та само с приказки за доминации не става. Трябва и футбол да се поиграе малко. Чакаме епизод 4-с Етър. И епизод 5-с Пирин. Не, че 20 години не сме гледали на ГГ пинизите и евтините номерца, но все пак.
Левски бе смазан от критики за мачовете с Берое и Ботев. В същото време Лц и ГГ играят ганкиното и печелят по втори и трети начин, но за това се мълчи. Така да бъде!

Ти поне не се подвеждай по медийните мантри.Като играем лошо губим точки.В мача с Морето загубихме две.С какво сме по-различни като резултати от Левски?Обаче се плюе само по ЦСКА.За Верея пък да не говорим.Червената инвазия бръкна в здравето на мнозина и пак се почна с глупостите за уреден мач.Къде и какво уреди ЦСКА в този двубой?С колко трябваше да бием Верея според теб?Верея може да вземе точки на отбор от първата шестица само ако играе на терен и условия като тези в Русе или още по-тежки.За мача в Русе съдията и шефа му си го отнесоха.Като чернодрешкото грешеше в целия мач.Ако толкова не могат нашите съдии да свирят честно,да си назначаваме от вънка и да се свършва с тази мъка.Щото никой не иска да гледа мачове в които резултата се определя от съдията!!!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Червени Воини
Мнения: 1283
Регистриран на: 12 юни 2013 18:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Червени Воини » 07 мар 2018 22:20

insaneboy1 написа:
Червени Воини написа:Просто ГФС-то доказа че е подуенско. какво си наумят подуенци това се случва. затова футбола ни е толкова зле от години. САМО ЦСКА успява да по някакъв начин да засрами българския футбол


кви постижения има пък ЦСКА? Постиженията са Зимбру, Мура и подобни? Само Лудогорец отсрамва българския футбол.


Още си малък явно щом изръси такъв малоумен пост.
"От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!”

Какво е общото между левскарите и бежанците?
- Никой не ги иска на Запад!

Потребителски аватар
Червени Воини
Мнения: 1283
Регистриран на: 12 юни 2013 18:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Червени Воини » 07 мар 2018 22:24

GOLEADOR написа:
insaneboy1 написа:
Червени Воини написа:Просто ГФС-то доказа че е подуенско. какво си наумят подуенци това се случва. затова футбола ни е толкова зле от години. САМО ЦСКА успява да по някакъв начин да отсрами българския футбол


кви постижения има пък ЦСКА? Постиженията са Зимбру, Мура и подобни? Само Лудогорец отсрамва българския футбол.

Равенствата с Мура и Зимбру са най-срамните мачове на ЦСКА в ЕКТ,двойната загуба от Милсами си е петно за Лудогорец.
Такова е положението,за гранд като ЦСКА срамни са равенствата,дано някой друг български тим стигне стандарта на армейците.
Иначе по въпроса за това кой кой е в българския футбол има една народна поговорка - "Титли и мачове в България се купуват, но на "Анфийлд" побеждават само силните!"


МТК??? също и Хайдук Кула беше срам нищо че ги отстранихме
Последна промяна от Червени Воини на 07 мар 2018 22:48, променено общо 1 път.
"От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!”

Какво е общото между левскарите и бежанците?
- Никой не ги иска на Запад!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 07 мар 2018 22:28

Червени Воини написа:
GOLEADOR написа:
insaneboy1 написа:
Червени Воини написа:Просто ГФС-то доказа че е подуенско. какво си наумят подуенци това се случва. затова футбола ни е толкова зле от години. САМО ЦСКА успява да по някакъв начин да засрами българския футбол


кви постижения има пък ЦСКА? Постиженията са Зимбру, Мура и подобни? Само Лудогорец отсрамва българския футбол.

Равенствата с Мура и Зимбру са най-срамните мачове на ЦСКА в ЕКТ,двойната загуба от Милсами си е петно за Лудогорец.
Такова е положението,за гранд като ЦСКА срамни са равенствата,дано някой друг български тим стигне стандарта на армейците.
Иначе по въпроса за това кой кой е в българския футбол има една народна поговорка - "Титли и мачове в България се купуват, но на "Анфийлд" побеждават само силните!"


МТК??? също и Хайдук Кула беше срам нищо че ги отстранихме


ЦСКА-София кога е играл с цитираните отбори?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта