"В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот Red joker » 13 окт 2015 17:22

Лимонадения Джо написа:
BRF написа:
bobo_13 написа:Ако чорбарчетата се бяха прекръстили на Средец, щеше да навява спомени този мач, иначе 3-4 гола разлика за ЦСКА.
С този огромен бюджет= на бюджет за А ,с болшинството играчи с огромен опит в А и Б група и липсата на сериозни отбори в тази група...ще е истинска изненада ако ЦСКА загуби точки до края на сезона.
Колкото до ББ, той май не е и картотекиран за този сезон. Освен Бистрица да картотекират за 1 мач играчи от А група, не виждам как се окажат каквато и съпротива. Навремето имаше такъв прецедент в А група...Спартак Вн ли беше като картотекира под нам за 1 мач 7-8 играчи от други отбори(може и да бъркам отбора)

Единия картотекиран беше Кирил Василев -голям голмайстор от Хасково.Мисля,че Сливен беше замесен в мача :? !

Мачът беше Академик Свищов-Хасково 1:1 от последния кръг на Б група, с което Хасково влезе в А група. За този мач Хасково се подсилиха с бащата на Владо Гаджев Георги, Киро Василев, Ники Митов и Станчо Герджиков. Първите трима бяха футболисти на Хебър и за една седмица изпаднаха и влязоха в А група. Станчо играеше в Несебър доколкото си спомням.

Направо удряш Румен Пайташев от земята-значи си шеф на статистиката :!:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот radoslav_rashkov » 13 окт 2015 18:56

Спокойно. Аз нямам против ЦСКА и Левски да вземат да позагубят. Ей така, шарено да е...
Изображение

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот GOLEADOR » 13 окт 2015 19:09

Важното е,че ЦСКА и във В група си пълни стадиона.Вижте тази година колко отидоха да гледат Славия - Левски,под 3 000 на най-старото дерби.Това е положението.Сега сините разчитат докато са на първо място да върнат глорихънтърите на стадиона.Ако трябва нов курбан ще им направят,но истинската любов се вижда когато не си на върха.За това голямата посещаемост на нашите мачове впечатлява всички които се интересуват от футбол.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот GOLEADOR » 13 окт 2015 19:54

Нова промяна на началния час на срещата.Вместо в 14:30 двубоя с Витоша (Бистрица) започва с 15 минути по-рано (14:15)!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот Old_death » 13 окт 2015 20:43

Лимонадения Джо написа:Благодаря за информацията, но както ти казах не се интересувам от югозападната аматьорска футболна група, където се подвизава професионален отбор, който иначе няма право да подписва професионални договори. Интересува ме как го правят от този отбор? Длъжници са на държава, СО, НАП и така до баба Гица от Гицево(както казва класикът В.Стефанов), но пари за заплати на аматьори (!?) има. Приходи няма, но пари има. Прочети отговорите на Ники Алаксандров и ще разбереш какви са заплатите на тези аматьори. Относно публиката на ЦСКА, не е нужно да ми обясняваш, много добре знаем колко е.

Какво правиш тука , като не се интересуваш ? Бягай да си вземеш социалните помощи , а не се занимавай с глупости !
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот Лимонадения Джо » 14 окт 2015 10:18

Old_death написа:
Лимонадения Джо написа:Благодаря за информацията, но както ти казах не се интересувам от югозападната аматьорска футболна група, където се подвизава професионален отбор, който иначе няма право да подписва професионални договори. Интересува ме как го правят от този отбор? Длъжници са на държава, СО, НАП и така до баба Гица от Гицево(както казва класикът В.Стефанов), но пари за заплати на аматьори (!?) има. Приходи няма, но пари има. Прочети отговорите на Ники Алаксандров и ще разбереш какви са заплатите на тези аматьори. Относно публиката на ЦСКА, не е нужно да ми обясняваш, много добре знаем колко е.

Какво правиш тука , като не се интересуваш ? Бягай да си вземеш социалните помощи , а не се занимавай с глупости !

Това е форум, където всеки може да си напише мнението. Това правя тукА. Ако си забравил, да ти напомня, днес е 14.10.2015г., а не 14.10.1985г. Относно социалните помощи, ако ти ги раздаваш, веднага ти изпращам IBAN, не е нужно да бягам. Аз не мисля, че ЦСКА е глупост, затова няма да споря с теб.

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот russia » 14 окт 2015 11:49

Прогноза за мача - 3:0 и САМО ЦСКА
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот Red_Neck » 16 окт 2015 17:49

Втоша Бистрица се отказва да играе мача си от първенството на В-група с ЦСКА в събота, съобщи онлайн изданието на "24 часа".

В 17,30 ч. Костадин Ангелов-Лаптопа, треньор на "Тигрите" от Бистрица, при които до скоро играеше и премиерът Бойко Борисов, ще даде пресконференция, на която ще обяви новината. Той ще каже и, че подаряват 3-те точки на червените.

Пред Гонг Костадин Ангелов потвърди, че се обмисля такава реакция.

Витоша не желае да играе столичното си дерби с ЦСКА заради информация, че ултраси на „червените“ са били организирани да създадат политически безредици покрай футболната среща. От началото на футболния сезон феновете на ЦСКА скандират срещу премиера Борисов на стадиона си и не било трудно да бъдат уговорени.

Прогноза ... 3:0
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот GOLEADOR » 16 окт 2015 17:58

Ново 20!Да отложат мача за след изборите като ги е страх от скандиранията!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12497
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот TristaNNN » 16 окт 2015 18:38

Пуууу, язък значи. Витоша изпуснаха шанса си да ви дернат насред София. :cry:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта