Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот PFC Litex » 25 юли 2017 00:51

ГГ абсолютно нищо не е предлагал, в правния мир доказателствена тежест имат единствено официалните документи.
Фирмата спечелила търга няма нищо общо с ГГ и ако утре тази фирма се откаже ГГ, каква вина ще има?
Изображение

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6878
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот icko65 » 25 юли 2017 00:54

GOLEADOR написа:
icko65 написа:
GOLEADOR написа:
icko65 написа:
GOLEADOR написа:
icko65 написа:Виждайки че не се получава да е шампион и участник в ЕКТ може и така да стане..За ваше съжаление..

Ти за ЦСКА не бери грижа,моли се да не застрелят вашите мутри,че отивате в долните дивизии на България.Дали някой ще съжалява за вас,надали.

Ние и да отидем в долните дивизии ще си бъдем Черно море а вие ЦСКА не сте и няма да бъдете ако Гришата отпраши към Ловеч..

Да не стане както с БК Черно море,какво правим тогава?
Иначе за ЦСКА не се тревожи,ЦСКА е марка,голям клуб с много фенове.Нас винаги ще ни има.

Бяхте марка и голям клуб..Не се самозаблуждавай.Нас ни има от 104г.-без фалити.Вие сте от ЕДНА и натам вървите агейн.

На кой му пука ,че ви има?Вие сте едни от многото,отборите от миманса.Същите сте като Дунав.И да не ви има никой няма да забележи!ЦСКА е друга бира.Ние сме вечни.За това за активите на ПФК ЦСКА се дават 5 пъти повече от исканата сума.За това и масово се пише в теми за големия отбор,за ЦСКА.във вашия форум сигурно е скука,но така и трябва да е,вие сте никой,някакво там отборче на ТИМ.

На мен ми пука...Нататък не ти четох философстванията.
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 25 юли 2017 01:01

PFC Litex написа:ГГ абсолютно нищо не е предлагал, в правния мир доказателствена тежест имат единствено официалните документи.
Фирмата спечелила търга няма нищо общо с ГГ и ако утре тази фирма се откаже ГГ, каква вина ще има?

За какъв правен мир говориш като става въпрос за исканата от ГГ подкрепа от феновете за спечелване на търга?Независимо дали тези пари ще се платят или не всичко е в двора на ГГ.Плати ли - плаща ГГ!Не се ли плати - не е платил ГГ.И тук не говорим за пари които някой друг е присвоил,тук става въпрос за търг на който се е явил и сам е поискал да закупи активите на ЦСКА за въпросната сума.Не се съмнявам,че за собствен кеф ГГ ще похарчи 8 000 000 лева.Пари които както вече казах го пращат в историята на българският футбол,пари заради които той ще бъде даван за пример как се възражда честно един отбор!За това не се и съмнявам,че сделка ще има.дано по-скоро съда се произнесе за възраженията по разпределението на парите!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 25 юли 2017 01:03

@ icko65
Пука ти,колкото ти пука за БК Черно море! :lol: :lol: :lol:
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот PFC Litex » 25 юли 2017 01:20

На кой търг се е явявал ГГ?
Изображение

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот tut » 25 юли 2017 01:23

GOLEADOR написа:@ icko65
Пука ти,колкото ти пука за БК Черно море! :lol: :lol: :lol:


Пука му колкото на мен ми пука за Черно море ....... само в нашият форум седи и се обеснява ....

Напред армейски лъвове ..... 32-та зове!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 25 юли 2017 01:24

PFC Litex написа:На кой търг се е явявал ГГ?

Ако не си разбрал предния ми пост няма нужда повече да дискутираме тази тема.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 25 юли 2017 01:28

tut написа:
GOLEADOR написа:@ icko65
Пука ти,колкото ти пука за БК Черно море! :lol: :lol: :lol:


Пука му колкото на мен ми пука за Черно море ....... само в нашият форум седи и се обяснява ....

Напред армейски лъвове ..... 32-та зове!

Ми такава е съдбата на малките отбори,никой не ги брои за живи.Що се отнася до 32-та,с този треньор едва ли ще я спечелим.Дано ме опровергае човечеца,ама да изтървеш толкова сгоден отбор на Лудогорец си е една голяма черна точка в атестацията на Белчев.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот PFC Litex » 25 юли 2017 01:35

GOLEADOR написа:
PFC Litex написа:На кой търг се е явявал ГГ?

Ако не си разбрал предния ми пост няма нужда повече да дискутираме тази тема.

Явно все още вярваш в дядо Мраз.
Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 25 юли 2017 01:44

GOLEADOR написа:
PFC Litex написа:Няма балък, който да извади тази сума само за да прави кефа на някой друг.

Никой не е карал ГГ да дава каквато и да е сума за активите на ЦСКА,той сам е решил да предложи тези 8 000 000.Тук намесването на "други кефове" е неуместно.Ако искаше да мине метър щеше да даде 1 600 000,толкова се дава за "други кефове".За собствен кеф се дават 8 000 000.И аз не се съмнявам,че тази сделка ще се финализира.


ГГ никъде и никога не е предлагал 8 милиона лева за емблемата на ЦСКА, офертата е от криминално проявения Иван Велчев - Кюстендилеца.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта