Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12484
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот TristaNNN » 16 авг 2018 23:28

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:Аз съм възхитен от втория гол на датчаните, какво подреждане и изпълнение само! :shock: Първият (1) в бял екип леко дърпа напред с една-две крачки и увлича бранители, като в същото време не им позволява да бият директно останалите на метър-два отзад двама (2) и (3), които са плътно един до друг. Така, на практика, се матира отбраната, за която става трудно и почти невъзможно да бие първата топка, а тя беше центрирана перфектно. А имаше и четвърти (4) дебнещ отзад, в случай, че центрирането се отклони с метър-два. Егати мата, егати идеята и изпълнението. :shock:

Добре,че сме ние да стигнем дотук,та да се възхитиш на това наистина качествено изпълнение. 8-)

Ма, моля ти се ... :lol: Ако не бяхте вие, то футболът сигурно щеше да свърши и никой, никога нямаше да зърне такива неща в нета или по каналите. :lol: Сега сериозно: Няма от какво да се срамувате, тия бяха един от най-неприятните отбори, няма какво да се лъжем. Просто са една добре смазана машина, която в такива мачове си взима своето, когато й е нужно, без много зор и без излишни фанфари, това е. На този етап не мисля, че има роден отдор, който може да ги отстрани, освен с луда доза късмет.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Kiril2681 » 16 авг 2018 23:29

danko_sot написа:
Kiril2681 написа:[
Англичаните го правиха това цяло световно и май само срещу Белгия не мина...Апропо, сега го гледах пак...ама както Бодуров гледа отблизо го гледах :) Просто стои и гледа, не знам, може би го излъга траекторията на топката, а центровката си беше наистина супер


Проблема е, че сме подредени в зонова защита, отпред пред вратата 4-ма играчи пазят един от Копенхаген. При персонална опека не би се стигнало до подобно нещо.

Не знам, братле, някак не си го представям...или по-скоро си представям какво блъскане ще падне, за да се подредят и защитниците, както са подредени нападателите...а и като не знаеш кой накъде ще тръгне, винаги ще си закъснял
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3735
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот danko_sot » 16 авг 2018 23:30

sin4ec написа:
danko_sot написа:
Проблема е, че сме подредени в зонова защита, отпред пред вратата 4-ма играчи пазят един от Копенхаген. При персонална опека не би се стигнало до подобно нещо.

Проблемът е, че като видиш такава подредба, трябва веднага да я разбиваш. Тактическа грешка.


E как я разбиваш според теб???
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот SilentKiller » 16 авг 2018 23:31

От поне 10 години никой сериозен отбор от първите лиги на Европа не играе man marking, а зонова защита. Какви ги пишете тук не е истина... човек за човек е ретроградно и отдавна отхвърлено. Дори Меси го охраняват зоново и препредават, а не му лепват специален човек да се грижи за него. :roll:

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Kiril2681 » 16 авг 2018 23:33

sin4ec написа:
danko_sot написа:
Проблема е, че сме подредени в зонова защита, отпред пред вратата 4-ма играчи пазят един от Копенхаген. При персонална опека не би се стигнало до подобно нещо.

Проблемът е, че като видиш такава подредба, трябва веднага да я разбиваш. Тактическа грешка.

Е , за да я разбиеш, трябва да знаеш как, а как да знаеш като тук играеш срещу 3-ма, най-много 4-ма нападатели, разпределени...примерно така- Косъма на първа греда, централен защитник на втора, страничен съдия на трета :) и прочие...Ама сме едни тактици тук събранииии :)
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3735
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот danko_sot » 16 авг 2018 23:35

SilentKiller написа:От поне 10 години никой сериозен отбор от първите лиги на Европа не играе man marking, а зонова защита. Какви ги пишете тук не е истина... човек за човек е ретроградно и отдавна отхвърлено. Дори Меси го охраняват зоново и препредават, а не му лепват специален човек да се грижи за него. :roll:


Няма как да е само зонова винаги. По-скоро е нещо смесено между зонова и персонална.

П.П. Иначе аз далеч не се смятам за специалист! 8-)
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот djd » 16 авг 2018 23:51

ЦСКА не се справи чак толкова зле в тази кампания, като се имат предвид всичките контузии, картони, съдийски грешки и най-вече, че като всяка година, така и тази половината отбор са нови футболисти. Сега и треньорът е нов даже.
Някой по телевизията каза, че ЦСКА имал нужда от постоянство. Да, не е лошо да се задържат футболистите и треньора поне 2-3 сезона. Продаваш двама на сезон и купуваш максимум двама-трима, които да вдигнат нивото. Тогава вече може и да се търси нещо повече.
Иначе във вътрешното първенство тази година вярвам, че разликата с Лудогорец ще бъде скъсена още повече, пък може и да стане с обратен знак. Стига да не се допускат грешки срещу останалите отбори, директните мачове срещу тях може и да нямат такова значение.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот sin4ec » 16 авг 2018 23:54

danko_sot написа: E как я разбиваш според теб???

Вклиняваш човек в средата на редичката и минаваш на персонална защита за задните двама. Примерно. Това са заучени положения, които се знаят и имат противодействие. Това е работа на треньора. Червената лампа трябваше да светне от разговора Квист-Фишер преди корнера.
Но да не драматизираме. Можеше центрирането да е лошо( макар, че на тоя рядко му е лошо) и всичко щеше да е мъгляв спомен.
Малко ме е яд, да си призная. След гнусния гол от засада ми станахте почти симпатични и почти бях за вас. Мразя такива работи. Но типично по бг начин се осрахте баш когато не трябва...
Справка: Левски-Хайдук. 0-1 в първия мач. Умрели-недотренирани, в 75 минута стигаме до 1-0 , което вкарва мача в продължения. И вместо да се окопаем като на Венци отбора, за 5-6 минути осираме всичко.
Днес: Играли-неиграли, в 60 минута стигате до 1-1. Има време да се успокоят нещата, за смени, за финален щурм, трябва ви един гол. Вместо това-идиотски гол от корнер.
На това му викат тактическа неграмотност.
Жалко, но факт....
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот SilentKiller » 17 авг 2018 00:03

Ще има ли някакви санкции за феновете, които нахлуха на тревата на импровизираното студио и заплашиха водещия по БНТ с побой ? :roll:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот W84me » 17 авг 2018 00:04

Не съм гледал маЧао, но от репортажа видях че сте имали един отбит удар на Тиаго мисля и дотам. Освен отменения гол Копенхаген имат още едно 100%, какви по-точно са ви мотивите, че сте имали някакви шансове?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 11 госта