ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
IVAN.CYPRUS.BLUE
Мнения: 69
Регистриран на: 12 мар 2010 12:49
Skype: k..r za cska
Местоположение: blue Cyprus

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот IVAN.CYPRUS.BLUE » 25 юни 2010 14:34

Samoyl написа:Ей колко голяма наглост....4ти км никога не е бил ваш че да ви го отнемат.Вие това неможете да го разберете.....още повече че там никога не са наливани пари за каквото и да е...Боби Михайлов каза че искат да правят нов стадион...и ще направят след 5.,6 години ! и ще бъде отвът околовръстния път...направете си и вие един такъв :) Примерно някъде към Кремиковци :) Тамън ще сте близо до лУпИ ха-ха


Когато „хората“ от ц ( к а говорят за 4 ти километър,сигурно имат предвид психодиспансерът намиращ се точно там.А това че няма да имат нов стадион ,това го знае всяко хлапе.Какъв стадион бе гру....ци,как не разбирате че ТиТаН само ви се мажат и хвърлят пепел в очите ви.Но зада видите всичко това,трябва да свалите karmaza gozluk /феновете на цска разбират какво означават тези две думи/ и да видите истината за вашият стадион и отбор.
АЗ ЕДИН ОТ НАРОДА СИН КАТО НЕБОСВОДА.
СЪС ДЕВИЗ ЕДИН НАПРЕД НАГОРЕ.

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот kokic1986 » 25 юни 2010 14:37

kareka написа:
kokic1986 написа:Значи когато комунистическата власт отнеме стадиона на Левски и го прати на майната си да играе в покрайните на София в блата и мочурища - е нещо нормално ! А когато на ЦСКА не се разрешава да строи стадион по средата на парк в пъпа на София - край революция възтание да се вдига :? Направете си стадион някъде в покрайнините на София както се прави в нормалните държави - защо трябва на всяка цена стадиона да ви е в Бориовата градина. На мястото на "армията" може да се изградят изкуствени терени , баскетболни площадки и тем подобни за да има къде да играят децата . Това е моето мнение и не целя заяждане с никой .
Межди другото се надявам националния стадион да последва участта на "Българска Армия" и също да бъде преместен - Пловдив е идеален вариант за национален стадион !

Защо е толкова страшно ако стадиона на ЦСКА е там където си е и се се повтаря покраинините на София май някои избиват комплекси и от устата на левскар не се заяждам звучи като Хитлер аз не мразя малцинствата.

Защото , ако се разреши строителство на нов стадион на мястото на стария всичките строителни машини и подобия ще е*** мамата на целия парк ;) И въобще не е важно къде се намира стадиона , ако ще и на луната да е - това ще те направили по-малко фен на отбора ти ?

kareka
Мнения: 2
Регистриран на: 25 юни 2010 14:27

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот kareka » 25 юни 2010 14:38

IVAN.CYPRUS.BLUE написа:
Samoyl написа:Ей колко голяма наглост....4ти км никога не е бил ваш че да ви го отнемат.Вие това неможете да го разберете.....още повече че там никога не са наливани пари за каквото и да е...Боби Михайлов каза че искат да правят нов стадион...и ще направят след 5.,6 години ! и ще бъде отвът околовръстния път...направете си и вие един такъв :) Примерно някъде към Кремиковци :) Тамън ще сте близо до лУпИ ха-ха


Когато „хората“ от ц ( к а говорят за 4 ти километър,сигурно имат предвид психодиспансерът намиращ се точно там.А това че няма да имат нов стадион ,това го знае всяко хлапе.Какъв стадион бе гру....ци,как не разбирате че ТиТаН само ви се мажат и хвърлят пепел в очите ви.Но зада видите всичко това,трябва да свалите karmaza gozluk /феновете на цска разбират какво означават тези две думи/ и да видите истината за вашият стадион и отбор.

Явно ти живееш в турската част на Кипър и знаеш какжо означава думата, а и като гледам и пишеш на турски,едно твое мнение до сега не е изказано нормално, омраза и злъч. Ти като си голям Българин защо си в Кипър.

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот viroglav » 25 юни 2010 14:39

kokic1986 , напротив ... Комунистическата власт е построила днешния стадион на ПФК Левски - Герена , а след това в лицето на Стефан Софиянски им го е подарила за вечни времена ... ПФК Левски никога не са имали свой собствен стадион , та да им го отнема някой. Още от 1944 година са минали на хранилка при партията майка , та до ден днешен ... Цола Драгойчева ги взима под крилото на партията с всичките произтичащи от това позитиви през онези времена. Другото е пропаганда ... Даже първата купа на Съветската армия не е била връчена , защото Левски са загубили финала , а са били гласени за неин първи притежател ... ЦСКА не иска нищо друго , а да построи нов стадион на мястото на стария рушащ се такъв. Там е дома на ЦСКА ... Това е все едно Рома да ги пратят да си строят новия стадион в Казанлък например ... Стадиона на ЦСКА е там , където е в момента и там ще си остане за вечни времена ... това е адреса на ЦСКА.

Потребителски аватар
napred_trizvezdni_1948
Мнения: 314
Регистриран на: 03 мар 2009 21:36
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот napred_trizvezdni_1948 » 25 юни 2010 14:44

IVAN.CYPRUS.BLUE написа:
Samoyl написа:Ей колко голяма наглост....4ти км никога не е бил ваш че да ви го отнемат.Вие това неможете да го разберете.....още повече че там никога не са наливани пари за каквото и да е...Боби Михайлов каза че искат да правят нов стадион...и ще направят след 5.,6 години ! и ще бъде отвът околовръстния път...направете си и вие един такъв :) Примерно някъде към Кремиковци :) Тамън ще сте близо до лУпИ ха-ха


Когато „хората“ от ц ( к а говорят за 4 ти километър,сигурно имат предвид психодиспансерът намиращ се точно там.А това че няма да имат нов стадион ,това го знае всяко хлапе.Какъв стадион бе гру....ци,как не разбирате че ТиТаН само ви се мажат и хвърлят пепел в очите ви.Но зада видите всичко това,трябва да свалите karmaza gozluk /феновете на цска разбират какво означават тези две думи/ и да видите истината за вашият стадион и отбор.


Абе вие явно много добре го чаткате турския език, това че ти сигурно пишеш от някой психодиспансер или кравеферма някъде в Кипър си е твой проблем, дееба синия говежд заядливец. Каква ти е работата тука бе, отивай да пасеш стадото и да чистиш в обора, че да не ти отрежат от заплатата :lol:
ЦСКА безкрайно аз обичам, ЦСКА е в моето сърце, таз любов не ще умре.

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот viroglav » 25 юни 2010 14:51

Оставете го IVAN.CYPRUS.BLUE ... той върти вувузели в Кипър , за да преживява ... Елемент от турското малцинство е , затова разбира добре турския език. С гордост беше си го признавал някъде в предишните теми ... Те резаните се подкрепят доста , нали са от една религия ... Как е бизнеса Иване ? Има ли оборот ? ... :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот PFC Litex » 25 юни 2010 14:55

В този форум сте стра'отни :)
gong/viewtopic.php?f=&t=50873
Изображение

пелинат
Мнения: 438
Регистриран на: 23 ное 2008 19:12

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот пелинат » 25 юни 2010 15:11

Защо ли архитект Диков е толково словоохотлив на тема ЦСКА и евентуалният им нов стадион?Защо е категоричен,че няма да разреши изграждането му,след като досега никой не му е искал разрешение и той не е виждал проекта.Нормален човек не може да дава категорични мнения за неща с които не е запознат,още повече че той е фактор в общината и би трябвало да си мери приказките.Освен ако не става въпрос за предварително взето тенденциозно решение .Един мустакат адвокат също изригна против намеренията на Титан да строят нов стадион.Така че няма нищо случайно в изказванията на Диков.

Потребителски аватар
LUBOLSFC
Мнения: 137
Регистриран на: 05 юни 2009 11:23
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот LUBOLSFC » 25 юни 2010 15:19

баба ми на село има една стара свинска кочина,мисля да им я дам на концесия на розовите,там да играят! :lol: :lol: :lol:
"Има една страна България,и в тази страна България има един отбор Левски.В този отбор съм се родил,в този отбор ще умра!" Г.АСПАРУХОВ-ГУНДИ

http://vbox7.com/play:0f41a68e

tacinho87
Мнения: 30
Регистриран на: 16 юни 2010 11:47
Skype: hristo_tatsinski
Контакти:

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот tacinho87 » 25 юни 2010 15:20

Човека мн точно казва, че проект не е внесен.
Аз не съм специалист в тази област, но все си мисля че дори и в България, за да се разреши строителството на такава мащабна сграда трябва да има доста сериозен проект за всеки квадрадтен метър от нея, макети и т.н. ЦСКА пусна една изпълнена с грешки статия в сайта си, с картинка направена на фотошоп за 10 мин, после една пресконференция, на която 2-3 непознати за мен хора поприказваха по 10 мин, представяйки някаква рисунка и до тук.

Личното ми мнение е че този стадион няма да го има, не защото някой забранява, а защото няма кой да го построи. 110 М Евро са прекалено много пари, кой мислите че ще инвестира напрактика в стадион?! Инвестицията означава, че хората искат да си възвърнат парите -откъде?! На мачовете на ЦСКА ходя, нека кажем средно 10 000 зрители, по 10 лв =100 000 лв. По 20 мача=2М лева на сезон. Дори и всичките зрители да си купуват бира и кебапче за по 10 лв, стават 4М на сезон, и то левове. Сега сметнете колко сезона ще трябват за да се изплати стадиона?! А какви разходи за подръжка има според вас по него?!Освен това мислите ли че този стадион ще е актуален след 20 години, без ремонти...

Относно хотела, колко пари ще направят от този хотел ?! Въобще, кой би отседнал в него, аз не мисля че много отбори ще го правят. За големите европейски отбори няма да отговаря на изискванята им, а пък дори и да отговаря, те ще идват макс по 5 пъти на сезон за 2 дни. За българсските отбори какво да говорим, те си пътуват в деня на мача с автобус обикновенно... Обикновенни хораа и ще го използват?! Защо им е да отидат там а не в някой от хилядите др хотели в София...

Така че по най-прости сметки, този стадион може самоо да се издържа сам. Кой тогава би дал пари за да бъде построен. Коя частна банка би инвестирала в него?!

Според мен лично шефовете на ЦСКА само си измиват ръцете, без да дават и лев. Ако имаха желание, щяха да вкарат армията в достатъчно приличен вид за шампионата, или да си построят стадион в/у собствана площ, който би бил мн по-доброто решение за тях, защото би останал в активите им и след 100 год.
За съжаление футболът в България стана пералня за пари на мафиотите у нас, наистина жалко. Относно Титан, според мен не са с нищо по добри от Томов, същата хубост с малко повече връзки.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта