"В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16910
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот Udoji90 » 13 окт 2015 12:43

[offtopic]Ако на някого не му е ясно, това е тема за мача, а не за това, дали и колко ще продължи да съществува ЦСКА - по този въпрос си има други теми на разположение. Плюс това, отбор "Панчарево" аз не знам (или поне не играят с "Витоша" в неделя), а някои хора май не са особено наясно с някои правила тук.[/offtopic]По темата - очаквам нова победа, като не изключвам да допуснем гол, вкаран този път от съперников играч.
Последна промяна от Udoji90 на 13 окт 2015 12:44, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот Red joker » 13 окт 2015 12:44

Лимонадения Джо написа:Изправят се един срещу друг професионални футболисти, получаващи хиляди левове, трениращи всекидневно, подготвящи се на лагери срещу аматьори. Какъв да е резултатът? Мисля, че много по-интересно е какъв е резултатът в дълговете на двата отбора? И въобще какъв е резултатът в дълговете да речем в мач ЦСКА-югозападна В АФГ? Много интересно е какво е съотношението в бюджетите за заплати да речем в съотношение ЦСКА-югозападна В АФГ? Този мач е нещо изключително тъжно.

Сигурен ли си,че има отбор от В група,в който футболистите не взимат заплати и да не тренират постоянно ;) Относно дълговете-ти да не си Ревизоро или шеф на НАП,както се изживяват и повечето „доброжелатели“ тука :? Само това ви е в устата :) Спокойно,нема вие да ги плащате,а ако имате да взимате,ще получите конфигурация от три пръста с преобладаващ среден :twisted:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот Лимонадения Джо » 13 окт 2015 13:28

Red joker написа:
Лимонадения Джо написа:Изправят се един срещу друг професионални футболисти, получаващи хиляди левове, трениращи всекидневно, подготвящи се на лагери срещу аматьори. Какъв да е резултатът? Мисля, че много по-интересно е какъв е резултатът в дълговете на двата отбора? И въобще какъв е резултатът в дълговете да речем в мач ЦСКА-югозападна В АФГ? Много интересно е какво е съотношението в бюджетите за заплати да речем в съотношение ЦСКА-югозападна В АФГ? Този мач е нещо изключително тъжно.

Сигурен ли си,че има отбор от В група,в който футболистите не взимат заплати и да не тренират постоянно ;) Относно дълговете-ти да не си Ревизоро или шеф на НАП,както се изживяват и повечето „доброжелатели“ тука :? Само това ви е в устата :) Спокойно,нема вие да ги плащате,а ако имате да взимате,ще получите конфигурация от три пръста с преобладаващ среден :twisted:

Да сигурен съм, в "Сливнишки герой" не получават заплати, а само премии. Това го знам от Венци Рангелов. Без да се интересувам особено от югозападната В група, мога да кажа поне за още два подобни отбора-Чико и София 2010. Те си го обявиха пред медиите. Не съм Ревизоро или шеф на НАП(нито бившият, леко посплашен от роден бизнесмен от Микре, нито настоящ). Относно дълговете, понеже и вие май нЕма да ги плащате, най-добре е да получите конфигурация от три пръста, но от БФС, ФИФА, ФАФА или ФУФА. Както виждаш, на никого не липсвате.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот GOLEADOR » 13 окт 2015 13:42

Red joker написа:
Лимонадения Джо написа:Изправят се един срещу друг професионални футболисти, получаващи хиляди левове, трениращи всекидневно, подготвящи се на лагери срещу аматьори. Какъв да е резултатът? Мисля, че много по-интересно е какъв е резултатът в дълговете на двата отбора? И въобще какъв е резултатът в дълговете да речем в мач ЦСКА-югозападна В АФГ? Много интересно е какво е съотношението в бюджетите за заплати да речем в съотношение ЦСКА-югозападна В АФГ? Този мач е нещо изключително тъжно.

Сигурен ли си,че има отбор от В група,в който футболистите не взимат заплати и да не тренират постоянно ;) Относно дълговете-ти да не си Ревизоро или шеф на НАП,както се изживяват и повечето „доброжелатели“ тука :? Само това ви е в устата :) Спокойно,нема вие да ги плащате,а ако имате да взимате,ще получите конфигурация от три пръста с преобладаващ среден :twisted:

Относно парите във В група:
Осем футболисти на „Пирин“ Гоце Делчев, бойкотирали мача от 9-ия кръг на Югозападната „В“ група срещу „Ботев“ Ихтиман заради неизплатена една заплата, бяха изгонени от тима.
Шеф на Беласица подаде и се изцепи:
"Ще бъдат редуцирани финансовите претенции на досегашните треньори и футболисти най-късно до нова година. Порочно е да чакаме заплати, а в същия момент да тренираме за апетит и да се оправдават помежду си треньори, състезатели и ръководство. Не е виновен този, който яде баницата, а този, който му я дава. "
Ясно е,че във всички отбори футболистите са на заплата!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот GOLEADOR » 13 окт 2015 13:45

Дали липсваме на някого или не се вижда по посещаемостта на мачовете ни.Играем във В група а телевизиите се карат кой да излъчва двубоите ни.Другите колят агнета за да накарат да се събере малко публика на стадиона им,а нас се опитват да ни спрат с високи цени!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот Лимонадения Джо » 13 окт 2015 14:06

Благодаря за информацията, но както ти казах не се интересувам от югозападната аматьорска футболна група, където се подвизава професионален отбор, който иначе няма право да подписва професионални договори. Интересува ме как го правят от този отбор? Длъжници са на държава, СО, НАП и така до баба Гица от Гицево(както казва класикът В.Стефанов), но пари за заплати на аматьори (!?) има. Приходи няма, но пари има. Прочети отговорите на Ники Алаксандров и ще разбереш какви са заплатите на тези аматьори. Относно публиката на ЦСКА, не е нужно да ми обясняваш, много добре знаем колко е.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот kiril.a.d » 13 окт 2015 14:32

Лимонадения Джо написа:Благодаря за информацията, но както ти казах не се интересувам от югозападната аматьорска футболна група, където се подвизава професионален отбор, който иначе няма право да подписва професионални договори. Интересува ме как го правят от този отбор? Длъжници са на държава, СО, НАП и така до баба Гица от Гицево(както казва класикът В.Стефанов), но пари за заплати на аматьори (!?) има. Приходи няма, но пари има. Прочети отговорите на Ники Алаксандров и ще разбереш какви са заплатите на тези аматьори. Относно публиката на ЦСКА, не е нужно да ми обясняваш, много добре знаем колко е.

Това, не знам към кого е отговор, но да ти обясня пък аз:
- ЦСКА...бали му мамата кой, днес, се самоиздържа прекрасно във "В" група, тъй като на домакински мач взима по едни средно 49 000 лв от билети! - сума, абсолютно достатъчна за всички разходи, барабар с охраната на мача! - пожелавам ви и на вас да изкарате толкова, на мач...дори само от лимонада ;) :lol:
Та целия номер е, да се регламентира едно дружество, което с приходите си, дори да си разплаща дълговете!!!
Иначе, всичко у Гришата и...кой взял - взял! - кой не, дай 5 лв и трена тръгва! ;) :lol: :lol: :lol:
...бе не знам, защо ви е такава каша у главите на вас левскарите...хем и вие живеете в Абсурдистан, ама вас пък си ви крепи пустата държава и...не можете да усетите, как живеят другите?! - като разликата м/у политици и население? ;)....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот GOLEADOR » 13 окт 2015 14:33

Не се интересуваш друг път.Пак си в тема за ЦСКА и отново пишеш за армейците.Толкова за това колко много те вълнува армейския отбор.Що се отнася до заплатите и задълженията на отборите - всеки ги има.На вас като отбора на всяка власт ви изпратиха безброй спонсори да ви изплащат дълговете,на ЦСКА и Беласица Петрич (примерно) не.Приходите ни от билети са най-много от всички отбори в републиката заради цената и голямата посещаемост,но без мощен спонсор дълговете няма как да се изплатят.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот Лимонадения Джо » 13 окт 2015 14:56

За n-ти път ти казвам, лъжата я нямаш за нищо. Ти си най-фриволния участник в този форум. Откъде имаш информация за приходите от билети на ЦСКА и другите отбори?

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12782
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: "В"група XI кръг:ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот BRF » 13 окт 2015 15:06

bobo_13 написа:Ако чорбарчетата се бяха прекръстили на Средец, щеше да навява спомени този мач, иначе 3-4 гола разлика за ЦСКА.
С този огромен бюджет= на бюджет за А ,с болшинството играчи с огромен опит в А и Б група и липсата на сериозни отбори в тази група...ще е истинска изненада ако ЦСКА загуби точки до края на сезона.
Колкото до ББ, той май не е и картотекиран за този сезон. Освен Бистрица да картотекират за 1 мач играчи от А група, не виждам как се окажат каквато и съпротива. Навремето имаше такъв прецедент в А група...Спартак Вн ли беше като картотекира под нам за 1 мач 7-8 играчи от други отбори(може и да бъркам отбора)

Единия картотекиран беше Кирил Василев -голям голмайстор от Хасково.Мисля,че Сливен беше замесен в мача :? !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 12 госта