Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот popokutepetel » 16 сеп 2017 22:37

Eleril написа:Какви съдии ни бутат към титла,хора?Вие мачовете,и по-специално този,не гледахте ли?В Коматево на Каранга щяха да му скъсат гащетата - толкова здраво го дърпаха - хо дузпа нямаше.Пак там първият гол на Ботев беше след очеизвадно нарушение срещу Недялков,ако не се лъжа.В този мач пресилено изгониха и Минев (да,ще ви изпревяра,знам,че е играч на Ботев) .Срещу разградските вместо дузпа гонят Меркадо.Мога да продължавам още много.Просто съдиите са адски некадърни,правят глупави грешки - къде покрити от нечии джоб,къде поради липса на знания относно правилата на играта - и в последствие започват да компенсират.
Как,по-дяволите,ни бутат?????


А стига бе. На вас по колко дузпи искаш да ви дават бе?

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот Teo » 16 сеп 2017 22:38

3 тежки гостувания - Пловдив, Стара Загора и Варна = 9 точки!
@ Така се става шампион!

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот popokutepetel » 16 сеп 2017 22:39

popokutepetel написа:
Eleril написа:Какви съдии ни бутат към титла,хора?Вие мачовете,и по-специално този,не гледахте ли?В Коматево на Каранга щяха да му скъсат гащетата - толкова здраво го дърпаха - хо дузпа нямаше.Пак там първият гол на Ботев беше след очеизвадно нарушение срещу Недялков,ако не се лъжа.В този мач пресилено изгониха и Минев (да,ще ви изпревяра,знам,че е играч на Ботев) .Срещу разградските вместо дузпа гонят Меркадо.Мога да продължавам още много.Просто съдиите са адски некадърни,правят глупави грешки - къде покрити от нечии джоб,къде поради липса на знания относно правилата на играта - и в последствие започват да компенсират.
Как,по-дяволите,ни бутат?????


А стига бе. На вас по колко дузпи искаш да ви дават бе?

Само да припомня огледалната ситуация в Пловдив. Два поредни жълти картона в рамките на минута за Минев и малко по-късно дузпа. Познато, а? ;)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот Red_Neck » 16 сеп 2017 22:39

popokutepetel написа:
hydetoshi написа:Не съм гледал всички мачове на ЦСКА този сезон. Досега дузпа били ли сме?


О бихте, бихте. Като ви подариха мача в Пловдив с Ботев в най-важния момент.
Ама вие или сте наистина много непомнещи или някак тъй отвътре ви идва да крадете и лъжете :lol: :lol:

Кофти ли ти е, Саше?
Бихме въпреки съдията, а вие ги хващаше за Септември на Виваком Арена :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот hydetoshi » 16 сеп 2017 22:41

popokutepetel написа:
hydetoshi написа:Не съм гледал всички мачове на ЦСКА този сезон. Досега дузпа били ли сме?


О бихте, бихте. Като ви подариха мача в Пловдив с Ботев в най-важния момент.
Ама вие или сте наистина много непомнещи или някак тъй отвътре ви идва да крадете и лъжете :lol: :lol:

Поне защитниците ни не спасяват голове като вратари... А аз по-непомнещ от теб не виждам в целия форум.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот popokutepetel » 16 сеп 2017 22:42

Teo написа:3 тежки гостувания - Пловдив, Стара Загора и Варна = 9 точки!
@ Така се става шампион!


А стига бе в СЗ :oops: И на това му викаш тежко гостуване дет общинското тимче ляга още преди мача :)
А и днес и в Пловдив огледално ви ги подариха.
Аналогични червени картони за нищо в рамките на минута. Е там и дузпа трябваше да ви дават, а тук от некадърство тоя ви свиреше всяко полягане, ама второто нямаше в нак. поле.
А ако уточниш КОЙ ще е шампиона ще съм ти много благодарен ;)

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот popokutepetel » 16 сеп 2017 22:43

hydetoshi написа:
popokutepetel написа:
hydetoshi написа:Не съм гледал всички мачове на ЦСКА този сезон. Досега дузпа били ли сме?


О бихте, бихте. Като ви подариха мача в Пловдив с Ботев в най-важния момент.
Ама вие или сте наистина много непомнещи или някак тъй отвътре ви идва да крадете и лъжете :lol: :lol:

Поне защитниците ни не спасяват голове като вратари... А аз по-непомнещ от теб не виждам в целия форум.


Кат вратари не знам, ама ако фърлиш едно око на 46 мин. в днешния мач с приоми от борбата, "незабелязани" от съдията определено ;)

Потребителски аватар
Red32
Мнения: 101
Регистриран на: 05 сеп 2017 16:59

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот Red32 » 16 сеп 2017 22:45

Иде ред на Несебър и после на по-голямото дете на Домусчиев - Дунав. По-малкото най-вероятно само ще се самоубие след като приключи цирка с базите ни ;)

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот popokutepetel » 16 сеп 2017 22:47

Red32 написа:Иде ред на Несебър и после на по-голямото дете на Домусчиев - Дунав. По-малкото най-вероятно само ще се самоубие след като приключи цирка с базите ни ;)


Ти глей да не стане като миналия път, че Несебър са отбор от втора, а не от трета дивизия :)

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот hydetoshi » 16 сеп 2017 22:48

popokutepetel написа:
hydetoshi написа:
popokutepetel написа:
hydetoshi написа:Не съм гледал всички мачове на ЦСКА този сезон. Досега дузпа били ли сме?


О бихте, бихте. Като ви подариха мача в Пловдив с Ботев в най-важния момент.
Ама вие или сте наистина много непомнещи или някак тъй отвътре ви идва да крадете и лъжете :lol: :lol:

Поне защитниците ни не спасяват голове като вратари... А аз по-непомнещ от теб не виждам в целия форум.


Кат вратари не знам, ама ако фърлиш едно око на 46 мин. в днешния мач с приоми от борбата, "незабелязани" от съдията определено ;)

Ти и днешния мач не си гледал,и вчерашния. Или може би само къси репортажи с избрани удобни моменти.
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта