Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3721
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот danko_sot » 07 фев 2021 11:48

CSKArforever написа:Не започнахме добре срещата, доста слаби бяхме първите 30 минути,към края на първата част на мача чак се разиграхме и доминирахме до края. Турицката е прекалено дребен и физически слаб за централен защитник, задължително трябва да вземем качествен централен бранител и дефанзивен халф ако искаме да сме реален конкурент за титлата.
Също така не разбирам хора като Енрике, който си е житен бегач защо го мъчим толкова години и с какво е по-добър от един Смоленски например? Такива момчета в другите балкански държави ги налагат още от 15,16 годишни, а ние тук се радваме на такива като Отабор и Рафаел.
Към еквадореца оставам скиптично настроен и дано да греша. Единственото ни добро попълнение е 19 годишният ганаец.
Нещо с което си мисля, че ще си имаме проблеми пролетта са скапаните характерите на играчите ни. Амос Юга скача при всяка провокация и си изкарва глупави картони, а Жеферсон и Йомов не са много по различни. Имам чувството, че и новият еквадорец е в категорията на тези с "буйните нрави" и нашите съперници ще се възползват от това.
Като цяло имаме добър отбор и треньор, но в нашето първенство ако искаме да сме шампиони наистина трябва да сме перфектни, защото има прекалено много нефутболни фактори, които накланят везните в посока Разград.
С тази наша селска трансферна политика обаче...
Гледам, че е пълно с наши фенове, които летят в облаците,няма лошо, но като свалиш червените очила ще видиш, че не всичко е "цветя и рози".


Може би си прав донякъде за цветята и розите, както и за червените очила, но само вярата е това, което ще ни помогне изключително много за 32-та. Аз вярвам, че можем, а дали ще успеем е съвсем друг въпрос. Чувства се след идването на Бруно друга енергия, позитивизъм, живот. Това веднага се предава на феновете. То е като зараза. Ето погледнете този форум дори. Сигурен съм, че има доста повече мнения и дискусии, отколкото в миналите години. Задай си въпроса "Защо". Да се надяваш и да вярваш са две различни неща. Имаше я надеждата и при Белчев, но сега е вяра.
Относно съжденията ти за буйния нрав на играчи като Юга, Йомов и дори Кайседо също имаш известни основания, но пак гледаш от по-лошата страна на нещата. Има и друга гледна точка. Това са играчи с характер, лидери на терена. Няма как без такива играчи да станеш шампион. Предпочитам такива, отколкото някакви мишоци.
Единственият проблем в отбора според мен е, че наистина много закъсняват покупките на защитник и вътрешен халф, като за халфа трябва да се прецени много точно какъв тип точно да е. Ако приемем, че Юга и Жеферсон ще играят пред защитниците, значи имаме достатъчно чисто дефанзивни халфове. Тиаго и Пеняранда могат да играят най-добре според мен зад нападателната двойка. Остава мястото в халфовата линия между тези две зони-там да кажем, че е зоната на по-разиграва халф, тип балансьор между защита и нападение. Това беше уж зоната, на която трябваше да е Санкаре. На английски ги наричат box to box халфове. Може би именно към такъв профил на халф трябва да се насочим. Нещо като Франки Лампард в добрите му години :) Добрата новина е, че Юга се справя много добре и на тази позиция. Жеферсон не мисля, че би се справил там, а Тиаго и Пеняранда може да имат проблеми в защитен план. Както и да е, трябва да се действа бързо, за да може тези играчи да се включат на пълни обороти поне до 4-5 кръг най-много, когато ще почне да натежава и да се усеща нуждата от ротации.
Последна промяна от danko_sot на 07 фев 2021 11:50, променено общо 1 път.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Old_death » 07 фев 2021 13:41

Във вторник следобед е денят за картотекиране на футболистите на ЦСКА. Ако документите са изрядни, няма причина всички, които имат сключен договор с клуба, да не получат картотека.
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3985
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот djd » 07 фев 2021 14:11

HardWork написа:
CSKArforever написа: Такива момчета в другите балкански държави ги налагат още от 15,16 годишни, а ние тук се радваме на такива като Отабор и Рафаел.

Проблема са феновете! Нали видя какво стана с Лясков, Чорбаджийски и Стойчо Атанасов. Юношите като направят 2,3 слаби мача и феновете ги емват! Започва се с псувните на майка, кълненето на смърт, яко вербална агресия! Малко са тези като Антов и Десподов на които им се разминава само с критика. Смоленски е много талантлив, но ако изиграе няколко слаби мача публиката ще го изкърти. Ние така или иначе сме предубедени към всички нови играчи. Още помня как се псуваха Бикел и Мазику като дойдоха, защото нямали визитка. Каранга колко беше псуван в началото като не можеше да вкара гол? Последно гонихме Пеняранда и Соу, единия бил ялов, другия мързелив и само пречел! Тука и Меси да докараш ще го обявят за слаб, защото никой не може да угоди на вечния всезнайко!

Не съм съгласен, че причината са феновете. Проблемът е в треньорите и меринджеите. Един юноша се налага постепенно, пуска се в по-лесни мачове първо, докато натрупа опит и самочувствие. А Ляската и Стойчо почнаха да ги пускат като титуляри без време, понеже нямаше кого да пуснат. Отделен въпрос е дали имат качества. А пък за Чорбата не знам каква вина изобщо имат феновете. Нямам спомен да са го освирквали нещо.

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Skywalker » 08 фев 2021 04:15

От всичко видяно досега и предвид трансферите, които се направиха, лично за мен си преценявам, че имаме състав с който да атакуваме титлата. Потенциала го имаме, важния въпрос е, дали ще го показваме във всеки мач, или в някои срещи ще си късаме нервите с мързел и нежелание.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1178
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот redhooligan » 09 фев 2021 22:15

Армейци,

Нападателят Ахмед Ахмедов ще играе през пролетта в Нефтчи Баку. Ръководствата на двата клуба се разбраха таранът да бъде преотстъпен до края на сезона във вицешампиона на Азербайджан. Ахмедов акостира на "Армията" миналия февруари. От тогава той изигра с червената фланелка общо 27 мача във всички турнири, в които отбеляза 5 гола.

Пожелаваме на Ахмед Ахмедов много здраве и успехи в новото футболно предизвикателство!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6772
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот soilwork » 09 фев 2021 23:13

redhooligan написа:
Армейци,

Нападателят Ахмед Ахмедов ще играе през пролетта в Нефтчи Баку. Ръководствата на двата клуба се разбраха таранът да бъде преотстъпен до края на сезона във вицешампиона на Азербайджан. Ахмедов акостира на "Армията" миналия февруари. От тогава той изигра с червената фланелка общо 27 мача във всички турнири, в които отбеляза 5 гола.

Пожелаваме на Ахмед Ахмедов много здраве и успехи в новото футболно предизвикателство!

Скоро ще заприличаме на Беверен....10 малки не.....та :mrgreen:

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3721
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот danko_sot » 09 фев 2021 23:49

За жалост натам вървят нещата. Ама то няма и кой българин да вземем. А ако случайно се появи някъв читав бг клубовете искат някакви нереални суми. Очаквам тези дни и нещо входящо като трансфер, но да видим.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

rusev
Мнения: 206
Регистриран на: 17 юли 2015 00:20
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот rusev » 10 фев 2021 00:21

djd написа:
Ozzimozzi написа:
djd написа:
Red_Neck написа:
rusev написа:До колкото ми става ясно при определени условия Болоня ще задържи Антов? Някой запознат ли е по добре какви са?

Условието (уж) е едно - Болоня да остане в Серия А :)

Е, ако вземе, та спре Кристияно и/или Златан, предполагам няма да го бавят много и от по-големи клубове. :lol:

Той първо да заиграе редовно, а после да спира Роналдо и Златан! :)

Важното е още с влизането в съблекалнята да каже - здравейте пичове, аз съм този, който дойде, за да спре Роналдо, Златан и Лукаку. Питайте Джеко. :lol:


да, спомянм си една такава история за наш млад футболист от София, който Балъков го бил уредил на проби в Щутгарт, и така де..
нашият кацнал в Германия и казал на Балъков..
-Как е Бълъче, идвам да те сменям!

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот HardWork » 10 фев 2021 11:24

Или се задоволяваме с живуркането и резили в Европа, или си взимаме малки негърчета! Футболистите се делят на добри и слаби, негърчетата каква вина носят, че са по - добри от нашите момчета. Каква е разликата между Лясков и Мазику? Соу и Ахмедов?
Бисмарк дойде на проби и показа за 30 минути, че има 2 пъти повече класа и потенциал от Тони Йорданов, Ахмедов и Живков заедно!
Бисмарк е един реалитичек за нашите юноши! 19 годишен ганаец идващ от средняк в Косово е с класи над тях!

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3721
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот danko_sot » 10 фев 2021 14:51

Е специално за Бисмарк е рано да се каже дали е с класи по-добър от който и да е. Нека да поиграе, ще го видим и оценим с времето.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 10 госта