Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот popokutepetel » 20 окт 2017 18:25

ludnicaaa написа:Нали не ги признавахте за ЦСКА бе. Същите бурсуци сте при първа възможност ще се обясните в любов на първия провинциален отбор и ще разправяте как сте автентични


Като напълнихме стадиона за мача с Лудогорец значи ли, че припознаваме Лудогорец за ЦСКА? ;)
А относно способностите ти на врачка ние си имаме отбор и не е необходимо да припознаваме никой :)

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23896
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот delqnski47 » 20 окт 2017 18:28

popokutepetel написа:
ludnicaaa написа:Нали не ги признавахте за ЦСКА бе. Същите бурсуци сте при първа възможност ще се обясните в любов на първия провинциален отбор и ще разправяте как сте автентични


Като напълнихме стадиона за мача с Лудогорец значи ли, че припознаваме Лудогорец за ЦСКА? ;)
А относно способностите ти на врачка ние си имаме отбор и не е необходимо да припознаваме никой :)

Важното е че припознавате нас и ни уважавате чрез присъствие(ся някой да не каже,че идвали толкова много заради Левски.....със Славия шо не сте толкова),а не отбора.На отбора може и Реал да му викате. :lol: Все тая. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот Кашчей » 20 окт 2017 18:29

delqnski47 написа:Пецнем ли първия гол - от там на контри ще ги разпецкаме,защото ще се отворят отзад като студентка 3 курс в УНСС-то или милф,невиждала ой от 5 години.
Пецнат ли те първия гол - ди енд.Краен 1:0.Или 1:1 в 98 минута след измислена дузпа. :lol:


Що си мисля, че не си съвсем прав в надеждите си:
https://www.24chasa.bg/sport/article/6092614
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23896
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот delqnski47 » 20 окт 2017 18:30

Кашчей написа:
delqnski47 написа:Пецнем ли първия гол - от там на контри ще ги разпецкаме,защото ще се отворят отзад като студентка 3 курс в УНСС-то или милф,невиждала ой от 5 години.
Пецнат ли те първия гол - ди енд.Краен 1:0.Или 1:1 в 98 минута след измислена дузпа. :lol:


Що си мисля, че не си съвсем прав в надеждите си:
https://www.24chasa.bg/sport/article/6092614

Там бяха с друг треньор и на мускули го докараха по случайност на обрат.Сега е друго.Ще са по хитри.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот Кашчей » 20 окт 2017 18:46

delqnski47 написа:
Кашчей написа:
delqnski47 написа:Пецнем ли първия гол - от там на контри ще ги разпецкаме,защото ще се отворят отзад като студентка 3 курс в УНСС-то или милф,невиждала ой от 5 години.
Пецнат ли те първия гол - ди енд.Краен 1:0.Или 1:1 в 98 минута след измислена дузпа. :lol:


Що си мисля, че не си съвсем прав в надеждите си:
https://www.24chasa.bg/sport/article/6092614

Там бяха с друг треньор и на мускули го докараха по случайност на обрат.Сега е друго.Ще са по хитри.


Имам предвид прогнозата ти, че ако им вкарате първи гол, те ще се отворят и ще ги разбиете, но ето че в предишен мач не ви се е получило. Сега, с този италианец, вероятността да се случи е още по-малка (според мен).
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23896
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот delqnski47 » 20 окт 2017 18:55

Кашчей написа:

Имам предвид прогнозата ти, че ако им вкарате първи гол, те ще се отворят и ще ги разбиете, но ето че в предишен мач не ви се е получило. Сега, с този италианец, вероятността да се случи е още по-малка (според мен).

За мене лично не е от значение.Важното е да се получи зрелищен мач и да няма трупове в събота около стадиона и в София. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот sin4ec » 20 окт 2017 18:59

delqnski47 написа:За мене лично не е от значение.Важното е да се получи зрелищен мач и да няма трупове в събота около стадиона и в София. :lol:

Стига с тия черни мисли и прокоби...
Просто мач, нищо повече.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Ozzimozzi
Мнения: 7174
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот Ozzimozzi » 20 окт 2017 18:59

delqnski47 написа:
Кашчей написа:

Имам предвид прогнозата ти, че ако им вкарате първи гол, те ще се отворят и ще ги разбиете, но ето че в предишен мач не ви се е получило. Сега, с този италианец, вероятността да се случи е още по-малка (според мен).

За мене лично не е от значение.Важното е да се получи зрелищен мач и да няма трупове в събота около стадиона и в София. :lol:
Мачовете между ЦСКА и Левски винаги са били непредвидими. Аз също се надявам да няма простотии по трибуните, защото това е една от причините за отлива на публика при Левски и ЦСКА.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот Mitata » 20 окт 2017 19:03

Обичайното 3:0 за ЦСКА или резултат близък до този.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот HardWork » 20 окт 2017 20:22

Успех Армейци! Аз няма да мога да гледам мача защото ще съм на палатка в планината :cry: ... дано поне моята липса донесе късмет и успеем да вземем дербито! Не съм много оптимист от видяното последните 2,3 мача. Това ще е прекрасна възможност за Левски да прекъсне ужасяващата си серия срещу нас! Защитата куца, нападението не вкарва, общо взето доста ни падна нивото последните няколко седмици. Дано утре Бог е с нас и успеем да продължим традицията да подчиняваме геренците!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 14 госта