ЦСКА-София - Верея FT 1:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23271
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот W84me » 27 ное 2016 22:34

Стамен Белчев треньор до края на годината... Може и да изпаднат от топ 6. С кого имате мачове?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот Кашчей » 27 ное 2016 22:35

delqnski47 написа:
Кашчей написа:
А стига бе! И това ЮЛ кое е сега, след като играчите и управата му са от Литекс, а феновете са от ЦСКА?
И още нещо.. к`во правим с епитетите, че ги гледам си стоят небутнати?!

Ма те може и от Марс да са.Тебе кво те бърка.Гледат се уменията,организацията и финансите в един отбор.И те са определящи за резултатите.


Ми ей на имате и финанси, и организация, и селекция яка правихте.. пък резултатите...Щом сте след нас в класирането сте ясни :mrgreen:

Пази си нервите и не ги изпускай, само защото си модератор!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот Кашчей » 27 ное 2016 22:37

W84me написа:Стамен Белчев треньор до края на годината... Може и да изпаднат от топ 6. С кого имате мачове?


Нефтохимик, Пирин и Дунав 2010..или Берое. Май по-скоро е с Берое там.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот GOLEADOR » 27 ное 2016 22:40

Не съм сигурен дали втория отбор на ЦСКА не е по-силен от първия.За мен е правилно решението Белчев да поеме отбора до нова година.Дано до тогава се разберат с Младенов.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот гражданин от село » 27 ное 2016 22:42

W84me написа:Стамен Белчев треньор до края на годината... Може и да изпаднат от топ 6. С кого имате мачове?

Няма страшно - с вас и Топчо. :mrgreen:

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот Кашчей » 27 ное 2016 22:45

GOLEADOR написа:Не съм сигурен дали втория отбор на ЦСКА не е по-силен от първия.За мен е правилно решението Белчев да поеме отбора до нова година.Дано до тогава се разберат с Младенов.


Ще прехвърлят ли и играчите от втория отбор в първия, като са толкова силни? Естествено в Б група не играят слабаци като Лок Пд. Верея, Дунав, Пирин и затова са толкова добри.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот Долно уйно » 27 ное 2016 22:50

GOLEADOR написа:Не съм сигурен дали втория отбор на ЦСКА не е по-силен от първия.За мен е правилно решението Белчев да поеме отбора до нова година.Дано до тогава се разберат с Младенов.

Нивото на ВПЛ е адски ниско, а ЦСКА-София II ги видях срещу Гълъбово и те, каки са тролей.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот GOLEADOR » 27 ное 2016 23:07

Долно уйно написа:
GOLEADOR написа:Не съм сигурен дали втория отбор на ЦСКА не е по-силен от първия.За мен е правилно решението Белчев да поеме отбора до нова година.Дано до тогава се разберат с Младенов.

Нивото на ВПЛ е адски ниско, а ЦСКА-София II ги видях срещу Гълъбово и те, каки са тролей.

Целта на дубъла не е да станат шампиони,за това и има такива резултати като 3:2 срещу Гълъбово.Нивото може и да е ниско,но е достатъчно да се развиват младите футболисти , опита който трупат в долното ниво ще им помогне да се преборят за място в елита.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23862
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Верея |27.11| 17:45ч.

Мнениеот delqnski47 » 27 ное 2016 23:34

Кашчей написа:
delqnski47 написа:
Кашчей написа:
А стига бе! И това ЮЛ кое е сега, след като играчите и управата му са от Литекс, а феновете са от ЦСКА?
И още нещо.. к`во правим с епитетите, че ги гледам си стоят небутнати?!

Ма те може и от Марс да са.Тебе кво те бърка.Гледат се уменията,организацията и финансите в един отбор.И те са определящи за резултатите.


Ми ей на имате и финанси, и организация, и селекция яка правихте.. пък резултатите...Щом сте след нас в класирането сте ясни :mrgreen:

Пази си нервите и не ги изпускай, само защото си модератор!

Еми поздравления за вас.Какво като сме след вас в класирането.ЦСКА е бил мисля че и на 11 място в таблицата,а в същото време е имал и много по лоши резултати.Нищо кой знае какво не е станало.Аз имах вяра в треньора ни,но просто явно и той не издържа на напрежението като Ицо и си подаде и той оставката.Аз бях почти убеден,че ще подаде оставка ако не бие Верея - което е нещо нормално.Все пак не е чак толкова трудно да се бие Верея - такъв отбор се бие на мускули.Уважения все пак към отбора им - даже наскоро си ремонтираха базичката.Суперско.
А не знам как реши че съм си изпуснал нервите.Просто ти говоря реални неща - а те са че хората правят разликата и че те са тези,които са важни за резултатите на един отбор.Във всеки случай не обиждам хората на ''жалки'' било то тук или на ЛС,така че не съм аз този с нервите. ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Верея FT 1:1

Мнениеот kiril.a.d » 28 ное 2016 09:25

Не мога да кажа нищо друго, освен радвам се за "успехите" на проекта Стойчо Стоилов! - всеки негов "успех" приближава отбора до ЦСКА ;)
А ЦСКА не може да играе и завършва така, с вчерашни средняци от Б група! - доказа го и миналия сезон, когато беше във В група!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта