6000 скандират „Радуканов!”

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ASENOVSKI VOYN
Мнения: 460
Регистриран на: 03 юли 2011 13:41
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот ASENOVSKI VOYN » 26 окт 2011 00:41

Cukyens написа: Милен е един от симпатичните треньори в България , така че заслужава чисто спортно уважение от всички :roll:



Щом ти е толкова симпатичен ти го пожелавам в екип с Гонзо и Илиян Илиев, точно за една година ще ви затрият от футболната карта.
9 МАРТ 1230 Битката при Клокотница
"В лято 6738, индикт 3 аз, Иван Асен, в Христа Бога верен цар и самодържец на българите, син на стария цар Асен, излязох на война в Романия и разбих гръцката войска, а самия цар кир Теодор Комнин взех в плен."

Потребителски аватар
da12
Мнения: 393
Регистриран на: 14 юли 2009 01:54
Skype: dhg
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот da12 » 26 окт 2011 00:45

Имаше нещо много интересно да отиде на мач от волейболното първенството ти да не би да ходиш на мачовете на първенството. Радуканов не е длъжен да ходи на мачовете на волейболния отбор, но в такъв важен мач е искал да подкрепи момчетата. И от къде си сигурен, че няма да се появи в следващите мачове от евротурнирите. Според мен направихте грешка с отстраняването му най-малкото беше некоректно спрямо него да бъде изгонен след само 1 загуба и 1 хикс, Гонзо е пълна трагедия ама стои още в Левски. Сега дори и да отиде в Левски нямате никакво право да му се сърдите, защото си е в правото да направи това. Както ръководителите се изгавриха с него така и той може да си го върне.

Cukyens
Мнения: 235
Регистриран на: 21 мар 2010 03:59
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот Cukyens » 26 окт 2011 00:46

Аз не съм фен на Левски , а на Ботев Враца , но това е друг въпрос ... Не знам само на Пената колко % от мисълта му е в посока футбол :idea:

Потребителски аватар
ASENOVSKI VOYN
Мнения: 460
Регистриран на: 03 юли 2011 13:41
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот ASENOVSKI VOYN » 26 окт 2011 00:48

Viktor4o_Rs написа:Милен Радуканов ви вдигна от нищото, спечели 2 купи с отбора ви, а сега сте неблагодарни, поне някои от вас ;) Той ми е един от симпатичните хора в ЦСКА и ще ревете много за него. Както виждате, ценят го фенове и на други отбори, това трябва да ви говори достатъчно :roll:



Точно когато някой от ЦСКА почнат да го ценят феновете на другите отбори, значи той не си върши работата. Ще ти дам пример с Гонзо. Нито един фен на ЦСКА няма да чуеш да хвали Гонзо футболиста, но всички фенове на ЦСКА се молят Гонзо треньора да остане колкото се може по дълго начало на Левски .
9 МАРТ 1230 Битката при Клокотница
"В лято 6738, индикт 3 аз, Иван Асен, в Христа Бога верен цар и самодържец на българите, син на стария цар Асен, излязох на война в Романия и разбих гръцката войска, а самия цар кир Теодор Комнин взех в плен."

Cukyens
Мнения: 235
Регистриран на: 21 мар 2010 03:59
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот Cukyens » 26 окт 2011 00:55

ASENOVSKI VOYN написа:
Viktor4o_Rs написа:Милен Радуканов ви вдигна от нищото, спечели 2 купи с отбора ви, а сега сте неблагодарни, поне някои от вас ;) Той ми е един от симпатичните хора в ЦСКА и ще ревете много за него. Както виждате, ценят го фенове и на други отбори, това трябва да ви говори достатъчно :roll:



Точно когато някой от ЦСКА почнат да го ценят феновете на другите отбори, значи той не си върши работата. Ще ти дам пример с Гонзо. Нито един фен на ЦСКА няма да чуеш да хвали Гонзо футболиста, но всички фенове на ЦСКА се молят Гонзо треньора да остане колкото се може по дълго начало на Левски .


Е ... ти наистина си много тъп ! Сигурен съм , че след 0:3 на Герена всички левскари се молят той да остане :lol: :lol: :lol:

MONK1TO
Мнения: 638
Регистриран на: 02 юли 2011 22:04
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот MONK1TO » 26 окт 2011 00:57

ASENOVSKI VOYN написа:Не можах да повярвам на очите си, когато видях Миленчо в залата. Знам сега много от вас ще кажат, какво лошо има в това бившият треньор на футболният отбор на ЦСКА, да отиде и да подкрепи волейболният отбор на ЦСКА.
А ми на пръв поглед в това няма нищо лошо, стига Миленчо да отиде и на следващият мач на волейболистите от вътрешното първенство, а може и на следващият от Евро турнирите, но аз съм на 100% сигурен , че той няма да отиде по простата причина, че на следващият мач от първенството в залата ще има не повече от 150 - 200 човека и тогава той какво да прави там, а следващият мач от евро турнирите е след края на първенството по футбол ( където ЦСКА ще е едноличен лидер с пет точки пред втория ) и тогава вече няма да си го спомняме и няма да има кой да скандира името му. А Миленчо беше точно за това в залата да получи последните си петнайсе минути слава, без да се интересува, че с присъствието си той ще създаде допълнително напрежение във футболният отбор точно преди един от най-важните му мачове.
С тази си постъпка Миленчо ми падна страшно много в очите, а и не само на мен, но и на всички трезво мислещи хора в залата. Можех да му простя слабостите като треньор но никога няма да му простя това, че постави собственото си его пред интересите на ЦСКА.

ПОСЛЕПИС :
Милене няма по голям от ЦСКА, а ти днес се опита да се направиш на такъв, като подлееш вода на басовете, възползвайки се от фен ската нагласа срещу тях и загърбвайки интересите на милиони хора само и само да се докажеш пред не знам си кой. Това може да го направи само един много малак човечец. Всеки си е прав за себе си но не беше момента точно сега да се правиш на ощипана госпожица и да наливаш вода в мелницата на " червените доброжелатели ".
СБОГОМ ЗАВИНАГИ :!: :!: :!: ГЕРЕНА ТЕ ЗОВЕ ( и без това вече имаш трудов стаж от там ) :!: :!: :!:



Ти си смешник ти не си фен на цска ! Такива като тебе трябва да се гонят от сектора Смешник долен Просто недей писа повече на тема цска защото си жалък !
A.C.A.B.: All Cops Are Bastards
Изображение

==============

Любовта към Дунав Русе
никога не ще умре,
заедно дори във ада
ние ще ви следваме!

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот mironi88 » 26 окт 2011 00:58

За всички, които оплюват Радуканов - и аз не съм сред най-големите му привърженици като треньор.Но по дяволите, покажете елементарно, елементарно уважение към човека. Една година никой гък не каза (дори и аз въпреки, че се чудех на някои безумни треньорски решения), а сега му се нахвръля. Къде бяхте, вие неблагодарни псета, когато направихме 0-0 с Калиакра в София, когато Видима ни взе точка. Помните ли, помните ли каква помия захвана Милен и откъде извади отбора. Вярно само го извади от калта и след това не надгради почти нищо, но му отдайте уважение. Аз винаги ще го уважавам макар да не е най-добрия треньор. Най-малкото заради генг-бенга, който направи с Левски на Герена.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот mironi88 » 26 окт 2011 01:00

Айде сега се мобилизирайте, вземете парички кой откъде може, бягайте от училище и работа, защото любимия отбор има нужда от нас, а някои идиоти се мъчат да ни отделят от него заради идиотски избори и прочие малоумни причини. Петък, 17:45. Напред, армейци!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот Viktor4o_Rs » 26 окт 2011 01:03

ASENOVSKI VOYN написа:
Viktor4o_Rs написа:Милен Радуканов ви вдигна от нищото, спечели 2 купи с отбора ви, а сега сте неблагодарни, поне някои от вас ;) Той ми е един от симпатичните хора в ЦСКА и ще ревете много за него. Както виждате, ценят го фенове и на други отбори, това трябва да ви говори достатъчно :roll:



Точно когато някой от ЦСКА почнат да го ценят феновете на другите отбори, значи той не си върши работата. Ще ти дам пример с Гонзо. Нито един фен на ЦСКА няма да чуеш да хвали Гонзо футболиста, но всички фенове на ЦСКА се молят Гонзо треньора да остане колкото се може по дълго начало на Левски .

Не можеш или не искаш да разбереш явно ... Аз нямам никаква причина да обичам Радуканов, който ни би на финала за Купата. Само че това не пречи да го уважавам и да мога да оценя това, което постигна. За сравнение с Гонзо не може да става и дума ;)
Изображение

Потребителски аватар
Stanimir-74
Мнения: 585
Регистриран на: 01 окт 2009 12:44

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот Stanimir-74 » 26 окт 2011 01:08

ASENOVSKI VOYN написа:Не можах да повярвам на очите си, когато видях Миленчо в залата. Знам сега много от вас ще кажат, какво лошо има в това бившият треньор на футболният отбор на ЦСКА, да отиде и да подкрепи волейболният отбор на ЦСКА.
А ми на пръв поглед в това няма нищо лошо, стига Миленчо да отиде и на следващият мач на волейболистите от вътрешното първенство, а може и на следващият от Евро турнирите, но аз съм на 100% сигурен , че той няма да отиде по простата причина, че на следващият мач от първенството в залата ще има не повече от 150 - 200 човека и тогава той какво да прави там, а следващият мач от евро турнирите е след края на първенството по футбол ( където ЦСКА ще е едноличен лидер с пет точки пред втория ) и тогава вече няма да си го спомняме и няма да има кой да скандира името му. А Миленчо беше точно за това в залата да получи последните си петнайсе минути слава, без да се интересува, че с присъствието си той ще създаде допълнително напрежение във футболният отбор точно преди един от най-важните му мачове.
С тази си постъпка Миленчо ми падна страшно много в очите, а и не само на мен, но и на всички трезво мислещи хора в залата. Можех да му простя слабостите като треньор но никога няма да му простя това, че постави собственото си его пред интересите на ЦСКА.

ПОСЛЕПИС :
Милене няма по голям от ЦСКА, а ти днес се опита да се направиш на такъв, като подлееш вода на басовете, възползвайки се от фен ската нагласа срещу тях и загърбвайки интересите на милиони хора само и само да се докажеш пред не знам си кой. Това може да го направи само един много малак човечец. Всеки си е прав за себе си но не беше момента точно сега да се правиш на ощипана госпожица и да наливаш вода в мелницата на " червените доброжелатели ".
СБОГОМ ЗАВИНАГИ :!: :!: :!: ГЕРЕНА ТЕ ЗОВЕ ( и без това вече имаш трудов стаж от там ) :!: :!: :!:

Венци Живков ти ли си? Не се крий, познах те! Милен е завинаги един от нас, а теб никой няма да те запомни с нищо !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта