2 кръг: ЦСКА-София - Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

deniw1
Мнения: 22
Регистриран на: 17 апр 2015 21:26
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот deniw1 » 20 юли 2017 12:37

zaleza1234 написа:
deniw1 написа:Моята прогноза е малко скромна 0:2 - Кешерю ще се вихри, а армейските фенове да си пеят и викат колкото искат.
Сега очаквам много хейтъри да си кажат думата, но аз съм на 101 % сигурен че ЦСКА няма да победи в това дерби и на 300% съм сигурен, че колкото и да им се иска на ЦСКА- пак празна година ще имат .
Битката за титлата тази година ще е между Левски и Лудогорец .
[offtopic]Успех на Левски и Ботев довечера и успех на хейтърите които бяха за Жалгирис снощи . :)[/offtopic]


Защо трябва да има хейт, аз това не мога да го разбера. Ти смяташ едно аз си мисля друго и така, това е футбола все пак. Нормално е феновете на различните отбори да има различни мнения относно мачовете. Аз не съм сигурен в победата на моя отбор, няма и как да бъда защото събитието предстои да се случи, а аз не съм врачка. Знам само едно, както ти каза ще съм там, сред моите братя, на моя стадион където съм отраснал и ще пея песните. Ще дам цялата си енергия за моята най-голяма любов, ЦСКА. Резултата....ми нека по добрия победи, надявам се да са моите.
САМО ЦСКА!!!


ми твоите не искаха ли 32 титла - може да я искате ама с тази игра няма да я получите - не става само на думи - трябва и селекция, пари, класа , дълга резервна скамейка и т.н, а ЦСКА няма нито 1 от тези ( само по 1 превъзхожда шампиона - Фенове )
ЦСКА е много зависим от Каранга и това е видимо .
Аз подкрепям Левски и много ясно съм против отбора с 4-те букви и затова се кефя много на провалите на Армията.

nghcvth
Мнения: 3590
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот nghcvth » 20 юли 2017 13:03

Много надъхване от ЦСКА-София, хвърляне в мача, леко и спокойно 0:2, без много напрягане от гостите и кой откъде е.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот Teo » 20 юли 2017 13:05

nghcvth написа:Много надъхване от ЦСКА-София, хвърляне в мача, леко и спокойно 0:2, без много напрягане от гостите и кой откъде е.


По традиция играем силно срещу Разград, но шанса винаги е на тяхма страна. Един път ще бъде, ама мн болезнено ще ги унижим!

zaleza1234
Мнения: 196
Регистриран на: 01 сеп 2014 14:00
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот zaleza1234 » 20 юли 2017 13:05

deniw1 написа:ми твоите не искаха ли 32 титла - може да я искате ама с тази игра няма да я получите - не става само на думи - трябва и селекция, пари, класа , дълга резервна скамейка и т.н, а ЦСКА няма нито 1 от тези ( само по 1 превъзхожда шампиона - Фенове )
ЦСКА е много зависим от Каранга и това е видимо .
Аз подкрепям Левски и много ясно съм против отбора с 4-те букви и затова се кефя много на провалите на Армията.


Съвсем нормално е да имаме такова желание, но и съм напълно съгласен с теб, че за това нещо трябва селекция и дълга резервна скамейка. Честно казано от един мач, (този със Славия) не мога да си извадя генерални изводи, просто защото от новите почти никой не игра а те и не са толкова много. ЦСКА загатна за тазгодишните си намерения на база на играта ни от пролетния полусезон, която не беше никак лоша, ама никак. Може да имахме мачове в които не победихме, но и в тях показахме завидни футболни умения. Като цяло ако тази година имаме трофей, за мен лично това ще е бонус. Ние трябва да имаме съвсем други приоритети.Дълбоко в себе си аз вярвам, че ще счупим каръка в този мач, така както ти вярваш, когато играете срещу нас. Нормално е ти не харесваш ЦСКА, аз не харесвам твоя отбор така е било, така и ще бъде.

lans22
Мнения: 65
Регистриран на: 11 авг 2015 20:03
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот lans22 » 20 юли 2017 13:15

мача ше се отложи......
вторник, гостуване, взаимносъгласие... и правилно.

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот anons » 20 юли 2017 13:21

1:3
Каранга
Кешерю
Кешерю
Кешерю

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот tornadooo » 20 юли 2017 13:24

За да спрат напразните надежди на някои, ясно е че Лудогорец ще е шампион, това не подлежи на съмнение. Ясно е и че Лудогорец играе когато и както си поиска. За мача ще кажа че вероятно ще играят срещу ЦСКА-София в тренировъчно темпо, все пак играят мачове на 3 дни, домакините ще се напъват безполезно, Лудогорец ще направи две контри и виждам нещо като 0:2, последвано от рев до небето и приказки за конспирации от световен и галактически спектър.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9201
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот Soulen » 20 юли 2017 13:31

Скромно 0:2 8-)

Все пак на Лудогорец най-големия евро мач за годината обикновено е с някой английски или испански гранд. На ЦСКА-София им е с Левски и с Лудогорец, така че очаквам да са много по-мотивирания отбор и при голям късмет да измъкнат Х.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот Teo » 20 юли 2017 13:34

Soulen написа:Скромно 0:2 8-)

Все пак на Лудогорец най-големия евро мач за годината обикновено е с някой английски или испански гранд. На ЦСКА-София им е с Левски и с Лудогорец, така че очаквам да са много по-мотивирания отбор и при голям късмет да измъкнат Х.


Хахахахаха какво?!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта