Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот ntodorov » 14 авг 2013 11:07

Bourgas написа:
Zelen_Burgas написа:Кажете бе? Къде са ви феновете? Не ви ли е срам? Има повече хора онлайн във форума, отколкото на стадиона по време на мача. Крайно време е да се спука тоя балон ПСФК, явно на никой няма да липсва.

Феновете са по кофите и ровят боклука.
За темата, мачът си го изгубихме ние, както изгубихме и предния. За съдиите може да се пише след всеки мач, но файда няма никаква. Ние сме си виновни.

Колега. Не обръщай внимание на това нещо. Не си заслужава да му се отрежда внимание. Пледирам и пред другите за това.
ТО се дави в сос от собствена злоба. Оставете го. Не му пречете. :!:
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот k.dimitrov » 14 авг 2013 18:30

Нейчо, преди малко говорих със Събин. Бил е на мача и потвърди думите на съфорумеца, които качих. Каза ми: " На почивката журналистите, които бяха до мен, си говореха, че мачът трябва да завърши 2-1 и ако трябва ще се дава дузпа за Локото. Относно гола - Херо е викал на Дашев да покрива своя ъгъл, но момчето не го послуша, затова и Херо бе бесен след гола. Относно парите - с помощта на Лудогорец всички задължения ще бъдат изчистени до Нова година. Да е жив и здрав Гошо.
Кавдански запълни дупката отзад, смятам че Траянов и Оливейра ще му партнират добре. Остава - вратар и ляв бек.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот ntodorov » 14 авг 2013 20:07

k.dimitrov написа:Нейчо, преди малко говорих със Събин. Бил е на мача и потвърди думите на съфорумеца, които качих. Каза ми: " На почивката журналистите, които бяха до мен, си говореха, че мачът трябва да завърши 2-1 и ако трябва ще се дава дузпа за Локото. Относно гола - Херо е викал на Дашев да покрива своя ъгъл, но момчето не го послуша, затова и Херо бе бесен след гола. Относно парите - с помощта на Лудогорец всички задължения ще бъдат изчистени до Нова година. Да е жив и здрав Гошо.
Кавдански запълни дупката отзад, смятам че Траянов и Оливейра ще му партнират добре. Остава - вратар и ляв бек.

Да. Събин и Коцето седяха точно пред Валери Божинов. През два реда. :P
Иначе за Домусчиев и аз чух за рамото, което ни удря, но ми се чини, че не само Гошето Терзиев е причина за това. Ще поживеем, ще видим.
А Черноморец според мен има финансова инжекция и от друго място. Активността ни на пазара и привличането на играчи пред носа на други отбори
е многозначително за този факт.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот subzero » 14 авг 2013 23:39

За кви уговорки говорим с голове в 90+ минута ? Несериозно е. Факт е,че съдиите са супер зле,но едва ли могат да уредят мач по този начин.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот k.dimitrov » 15 авг 2013 09:30

subzero написа:За кви уговорки говорим с голове в 90+ минута ? Несериозно е. Факт е,че съдиите са супер зле,но едва ли могат да уредят мач по този начин.

Наказанието на съдиите, потвърждава, че мълвата за уреден мач е стигнала до БФС.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот ntodorov » 15 авг 2013 11:23

k.dimitrov написа:
subzero написа:За кви уговорки говорим с голове в 90+ минута ? Несериозно е. Факт е,че съдиите са супер зле,но едва ли могат да уредят мач по този начин.

Наказанието на съдиите, потвърждава, че мълвата за уреден мач е стигнала до БФС.

Aм чИ с допуснат гол в 90+' със сигурност единия уредник ще да е бил и Черноморец... :P
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10907
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот ivan56 » 15 авг 2013 11:32

Никой не ни е виновен че втори мач повеждаш и може да си затвориш мача,а губиш по адски нелеп начин.
Първо мисля че трябва да видим нашите грешки и тогава да обвиняваме съдиите.И след като знаеш как ти свирят,това трябва да ги мотивира още повече.
Двата мача че и тоя в Разград ги загубихме заради неможенето да вкараш решаващ гол.
Имаме добри играчи и всичко ще си дойде на мястото,досега общо взето не бяхме надиграни в тези мачове и само липсата на сработеност и синхрон ни лишиха от точки.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот k.dimitrov » 15 авг 2013 15:55

В мача с Локомотив голът бе вкаран в 80-тата минута.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот ntodorov » 15 авг 2013 17:17

k.dimitrov написа:В мача с Локомотив голът бе вкаран в 80-тата минута.

За кой мач пишеш Ники ?
Ако е за последния мач в Надежда - допуснахме гол ( с който ни победиха )в 92 - та минута или във втората минута от даденото четири минутно продължение.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот k.dimitrov » 16 авг 2013 06:17

.
Последна промяна от k.dimitrov на 16 авг 2013 06:22, променено общо 4 пъти.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта