"Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот Parmalat » 29 май 2013 14:01

k.dimitrov написа:.
Parmalat написа:Жо Оливейра-много скорост типична за крило и много слаба техника и тактиче4ска грамотност.Вижда се и че е егоист.
Тиаго Баяно-бек който повече ми харесва влиза мъжки и също има скорост и силен удар от далече.

Определено втория ми прави по-силно впечатление.

Яник Киприен знам че беше преотстъпен в Мастер Бургас до края на този сезон.Нямам впечатления за него.


Е да , ама не ги избираш ти, а Херо. А той обича индивидуалистите, футболистите, които могат сами да решат мача. Чужденците, оставили диря в Черноморец, бяха все такива. Отзивите за Жо са за такъв тип играч.


С индивудалисти далече в класирането не се стига.За да успее има нужда от отборна игра затова и са 11 играчите на терена.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10931
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот ivan56 » 29 май 2013 14:10

Parmalat написа:
k.dimitrov написа:.
Parmalat написа:Жо Оливейра-много скорост типична за крило и много слаба техника и тактиче4ска грамотност.Вижда се и че е егоист.
Тиаго Баяно-бек който повече ми харесва влиза мъжки и също има скорост и силен удар от далече.

Определено втория ми прави по-силно впечатление.

Яник Киприен знам че беше преотстъпен в Мастер Бургас до края на този сезон.Нямам впечатления за него.


Е да , ама не ги избираш ти, а Херо. А той обича индивидуалистите, футболистите, които могат сами да решат мача. Чужденците, оставили диря в Черноморец, бяха все такива. Отзивите за Жо са за такъв тип играч.


С индивудалисти далече в класирането не се стига.За да успее има нужда от отборна игра затова и са 11 играчите на терена.


Да бе да имай ти двама играча с качества като Шаешу и Жужу пък после ми говори.
Точно такива играчи ни трябват да могат да задържат топката да излъжат двама трима,май скоро не си ходил на мач на Черноморец и не знаеш че в момента нямаме такъв играч.Като изключим счупения Уатара
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот cena62 » 29 май 2013 14:13

Най-малко десет футболисти ще напуснат Черноморец през паузата на първенството разбра Burgasutre. Повечето са чужденци, които са с изтичащи договори, а останалите са българи. Все още от спортно-техническия щаб не са обявили окончателно имената на играчите, т.като това зависи и от новите, на които ще бъдат предложени договори. Според човек от щаба сред футболистите, които се очаква да се присъединят към отбора има няколко много обещаващи футболисти, които ще играят основна роля в основно подмладения тим на акулите.

Играчите се събират за първа тренировка на 10 юни. До 15-ти отборът ще направи задължителните медицински изследвания, както и традиционните кросове за физическа подготовка на Бургаските минерални бани. От 16-ти юни се предвижда 10 дневен лагер във Велинград, където традиционно отборът се подготвя през лятото. Ясни са и първите няколко съперника за предсезонните контроли, които ще се играят на Кампуса. Предстои уточняването на дните за провеждането на тези срещи, което ще стане веднага след обявяването в петък от БФС на датата за старт на новия сезон в А ПФГ.
[center]Черноморец Бургас !
[/center]

Потребителски аватар
grud
Мнения: 484
Регистриран на: 26 яну 2011 17:58
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот grud » 29 май 2013 14:37

cena62 написа:
Най-малко десет футболисти ще напуснат Черноморец през паузата на първенството разбра Burgasutre. Повечето са чужденци, които са с изтичащи договори, а останалите са българи. Все още от спортно-техническия щаб не са обявили окончателно имената на играчите, т.като това зависи и от новите, на които ще бъдат предложени договори. Според човек от щаба сред футболистите, които се очаква да се присъединят към отбора има няколко много обещаващи футболисти, които ще играят основна роля в основно подмладения тим на акулите.

Играчите се събират за първа тренировка на 10 юни. До 15-ти отборът ще направи задължителните медицински изследвания, както и традиционните кросове за физическа подготовка на Бургаските минерални бани. От 16-ти юни се предвижда 10 дневен лагер във Велинград, където традиционно отборът се подготвя през лятото. Ясни са и първите няколко съперника за предсезонните контроли, които ще се играят на Кампуса. Предстои уточняването на дните за провеждането на
тези срещи, което ще стане веднага след обявяването в петък от БФС на датата за старт на новия сезон в А ПФГ.


Като видях че Тошко Паланков и Жереми си хвърлиха фланелките на феновете, въпреки забраната от домакина, сигурно няма да ги видим през новия сезон!?
ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС - ЗАВИНАГИ В СЪРЦЕТО МИ!
Писането на български с латиница е като писането на стена с лайно - чете се, ама не е приятно.

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот cena62 » 29 май 2013 14:41

grud написа:Като видях че Тошко Паланков и Жереми си хвърлиха фланелките на феновете, въпреки забраната от домакина, сигурно няма да ги видим през новия сезон!?

И на двамата им изтичат договорите след края на сезона,имало е вероятност поне Жереми да остане,но до колкото разбирам си е намерил отбор.
[center]Черноморец Бургас !
[/center]

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот petkan » 29 май 2013 19:20

Parmalat написа:Стоян Колев почти сигур­но ще се завърне в ЦСКА и ще пази вратата на червените през следващия сезон. Врата­рят е на челно място в трансферния списък на „ар­мейците”. Той отдавна е же­лан от бившия си клуб, но в последните години все нещо пречеше за договор между двете страни. Този път оба­че е почти сигурно, че неща­та ще се случат и стражът ще парафира с ЦСКА.

Колев е шампион с черве­ните през 2003 година под ръководството на Стойчо Младенов. Той напусна клуба през лятото на 2004 година, за да премине в Локомотив Пловдив. След това кариера­та му продължи в румънския Оцелул Галац, където се представи на много високо ниво, и Черноморец Бургас. През последните два сезона Колев е №1 на поста си в А група, въпреки че вече е на 37 години.


Крайно време е Ник Дашев да застане за постоянно на вратата.

Да, и при първата издънка да се спече. Твърде млад е за такава отговорност! Щеше да е добре да се менкат със Стоян поне един полусезон, докато изгради самочувствие, но мисията май е невъзможна. Размяната на любезности между Стоян и Чилика изключва оставането на първия в отбора, струва ми се :( Между другото, аз така и не разбрах какво точно се случи тогава, че Стоян, иначе толкова добродушен човек да избухне по този начин! Не мисля, че е възможно той да има някаква вина, а по-скоро другия, доколкото познавам характера му. Ако някой знае каква е истината, нека отдели няколко минутки и да ме осветли на лични.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот Bartolomej » 29 май 2013 20:06

Предчусвам едина много гореща подготовка
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот k.dimitrov » 29 май 2013 22:33

petkan написа:
Parmalat написа:Стоян Колев почти сигур­но ще се завърне в ЦСКА и ще пази вратата на червените през следващия сезон. Врата­рят е на челно място в трансферния списък на „ар­мейците”. Той отдавна е же­лан от бившия си клуб, но в последните години все нещо пречеше за договор между двете страни. Този път оба­че е почти сигурно, че неща­та ще се случат и стражът ще парафира с ЦСКА.

Колев е шампион с черве­ните през 2003 година под ръководството на Стойчо Младенов. Той напусна клуба през лятото на 2004 година, за да премине в Локомотив Пловдив. След това кариера­та му продължи в румънския Оцелул Галац, където се представи на много високо ниво, и Черноморец Бургас. През последните два сезона Колев е №1 на поста си в А група, въпреки че вече е на 37 години.


Крайно време е Ник Дашев да застане за постоянно на вратата.

Да, и при първата издънка да се спече. Твърде млад е за такава отговорност! Щеше да е добре да се менкат със Стоян поне един полусезон, докато изгради самочувствие, но мисията май е невъзможна. Размяната на любезности между Стоян и Чилика изключва оставането на първия в отбора, струва ми се :( Между другото, аз така и не разбрах какво точно се случи тогава, че Стоян, иначе толкова добродушен човек да избухне по този начин! Не мисля, че е възможно той да има някаква вина, а по-скоро другия, доколкото познавам характера му. Ако някой знае каква е истината, нека отдели няколко минутки и да ме осветли на лични.

Петьо, разледай темата за мача с Берое, там е описано подробно.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот petkan » 30 май 2013 02:13

k.dimitrov написа:
petkan написа:
Parmalat написа:Стоян Колев почти сигур­но ще се завърне в ЦСКА и ще пази вратата на червените през следващия сезон. Врата­рят е на челно място в трансферния списък на „ар­мейците”. Той отдавна е же­лан от бившия си клуб, но в последните години все нещо пречеше за договор между двете страни. Този път оба­че е почти сигурно, че неща­та ще се случат и стражът ще парафира с ЦСКА.

Колев е шампион с черве­ните през 2003 година под ръководството на Стойчо Младенов. Той напусна клуба през лятото на 2004 година, за да премине в Локомотив Пловдив. След това кариера­та му продължи в румънския Оцелул Галац, където се представи на много високо ниво, и Черноморец Бургас. През последните два сезона Колев е №1 на поста си в А група, въпреки че вече е на 37 години.


Крайно време е Ник Дашев да застане за постоянно на вратата.

Да, и при първата издънка да се спече. Твърде млад е за такава отговорност! Щеше да е добре да се менкат със Стоян поне един полусезон, докато изгради самочувствие, но мисията май е невъзможна. Размяната на любезности между Стоян и Чилика изключва оставането на първия в отбора, струва ми се :( Между другото, аз така и не разбрах какво точно се случи тогава, че Стоян, иначе толкова добродушен човек да избухне по този начин! Не мисля, че е възможно той да има някаква вина, а по-скоро другия, доколкото познавам характера му. Ако някой знае каква е истината, нека отдели няколко минутки и да ме осветли на лични.

Петьо, разледай темата за мача с Берое, там е описано подробно.

Добре че ме върна към тази тема, че да прочета размишленията ви в края, които бях пропуснал - твоите и на Нейчо! Там, обаче няма нищо за Тяната Колев, но зеленият хайвер беше вкусен все пак :P
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот Devian » 30 май 2013 03:17

Уау,няколко многообещаващи футболисти :shock: А те ще играят ли като хората или само ще обещават много, особено ако започнат да им бавят парите :?: :mrgreen:
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта