22 кръг /Черно море - Левски/ 22.02.20 Събота 14.15ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14316
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: 22 кръг /Черно море - Левски/ 22.02.20 събота 14.15.ч

Мнениеот damyanov1963 » 20 фев 2020 14:31

mursusaid написа:
damyanov1963 написа:
mursusaid написа:Момчета , какво се занимавате с подобни Дамяновци и сие... сини заблудени фенове.
Ние сме моряци,ние сме морски чеда,ние си подкрепяме отбора на Варна.
Подкрепяйте локалния си отбор! Колкото и да се дразня и бъзикам и със спартаклии и със заралии примерно или някой друг,аз все пак уважавам такива фенове,които си подкрепят града и отбора,а не чуждопоклонничеството и глорихънтърите.Такива отбори ,такива фенове заслужават много повече внимание и уважение ,от колкото сини и червени .Дреме ми за играта на сините или за мненията на някакви заблудени сини фенове.
Мен ме интересува нашия отбор,нашата игра.Това са истинските фенове,които дори и без купи,ако ще и във В група да са ,пак си подкрепят отбора.
Така че момчета стига се занимавахте с тия сини ли са,лилави ли са.
В събота отидете на стадиона, подкрепяйте си отбора,прекарайте почивния си ден изпитвайки удоволствието,че гледате любимия си отбор,че сте на любимото си място. Гледайте по позитивно,играем не лош футбол, с доста наши юноши в отбора,воден от истински моряк.
Истински моряк е и момчето,което сега има нужда от нашата помощ.Апелирам към всеки един да пусне в урните за дарения в събота по левче,по два ,10,20 или който колкото може,но не ги подминавайте урните.Това момче наистина има нужда от помощ в момента,и ако ще и малка всяка една би му била полезна.
Повече усмивки,повече подкрепа и повече вяра в отбора и победа в събота.
Успех Моряци!

Вие имате ли привърженици в друго населено място освен Варна?


Ти си достатъчно наказан в главата,че не смятам за нужно и както съм казал по-горе няма няма смисъл да се занимавам с такива като теб ;)

Там където свършат аргументите започват обидите.
Просто не знаеш какво да ми отговориш, за това " не ти се занимава с такива, като мен". Има два отговора на въпроса, от които трябва да изберете един - има, или няма, но и при двата случая сте на пан**ра, за това предпочете "да не се занимаваш с мен".
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1193
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Левски/ 22.02.20 събота 14.15.ч

Мнениеот mursusaid » 20 фев 2020 14:35

damyanov1963 написа:
mursusaid написа:
damyanov1963 написа:
mursusaid написа:Момчета , какво се занимавате с подобни Дамяновци и сие... сини заблудени фенове.
Ние сме моряци,ние сме морски чеда,ние си подкрепяме отбора на Варна.
Подкрепяйте локалния си отбор! Колкото и да се дразня и бъзикам и със спартаклии и със заралии примерно или някой друг,аз все пак уважавам такива фенове,които си подкрепят града и отбора,а не чуждопоклонничеството и глорихънтърите.Такива отбори ,такива фенове заслужават много повече внимание и уважение ,от колкото сини и червени .Дреме ми за играта на сините или за мненията на някакви заблудени сини фенове.
Мен ме интересува нашия отбор,нашата игра.Това са истинските фенове,които дори и без купи,ако ще и във В група да са ,пак си подкрепят отбора.
Така че момчета стига се занимавахте с тия сини ли са,лилави ли са.
В събота отидете на стадиона, подкрепяйте си отбора,прекарайте почивния си ден изпитвайки удоволствието,че гледате любимия си отбор,че сте на любимото си място. Гледайте по позитивно,играем не лош футбол, с доста наши юноши в отбора,воден от истински моряк.
Истински моряк е и момчето,което сега има нужда от нашата помощ.Апелирам към всеки един да пусне в урните за дарения в събота по левче,по два ,10,20 или който колкото може,но не ги подминавайте урните.Това момче наистина има нужда от помощ в момента,и ако ще и малка всяка една би му била полезна.
Повече усмивки,повече подкрепа и повече вяра в отбора и победа в събота.
Успех Моряци!

Вие имате ли привърженици в друго населено място освен Варна?


Ти си достатъчно наказан в главата,че не смятам за нужно и както съм казал по-горе няма няма смисъл да се занимавам с такива като теб ;)

Там където свършат аргументите започват обидите.
Просто не знаеш какво да ми отговориш, за това " не ти се занимава с такива, като мен". Има два отговора на въпроса, от които трябва да изберете един - има, или няма, но и при двата случая сте на пан**ра, за това предпочете "да не се занимаваш с мен".


Извинявай,че си се почувствал обиден.Няма да се повтори,за другото си прав :D
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14316
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: 22 кръг /Черно море - Левски/ 22.02.20 събота 14.15.ч

Мнениеот damyanov1963 » 20 фев 2020 15:13

mursusaid написа:
damyanov1963 написа:
mursusaid написа:
damyanov1963 написа:
mursusaid написа:Момчета , какво се занимавате с подобни Дамяновци и сие... сини заблудени фенове.
Ние сме моряци,ние сме морски чеда,ние си подкрепяме отбора на Варна.
Подкрепяйте локалния си отбор! Колкото и да се дразня и бъзикам и със спартаклии и със заралии примерно или някой друг,аз все пак уважавам такива фенове,които си подкрепят града и отбора,а не чуждопоклонничеството и глорихънтърите.Такива отбори ,такива фенове заслужават много повече внимание и уважение ,от колкото сини и червени .Дреме ми за играта на сините или за мненията на някакви заблудени сини фенове.
Мен ме интересува нашия отбор,нашата игра.Това са истинските фенове,които дори и без купи,ако ще и във В група да са ,пак си подкрепят отбора.
Така че момчета стига се занимавахте с тия сини ли са,лилави ли са.
В събота отидете на стадиона, подкрепяйте си отбора,прекарайте почивния си ден изпитвайки удоволствието,че гледате любимия си отбор,че сте на любимото си място. Гледайте по позитивно,играем не лош футбол, с доста наши юноши в отбора,воден от истински моряк.
Истински моряк е и момчето,което сега има нужда от нашата помощ.Апелирам към всеки един да пусне в урните за дарения в събота по левче,по два ,10,20 или който колкото може,но не ги подминавайте урните.Това момче наистина има нужда от помощ в момента,и ако ще и малка всяка една би му била полезна.
Повече усмивки,повече подкрепа и повече вяра в отбора и победа в събота.
Успех Моряци!

Вие имате ли привърженици в друго населено място освен Варна?


Ти си достатъчно наказан в главата,че не смятам за нужно и както съм казал по-горе няма няма смисъл да се занимавам с такива като теб ;)

Там където свършат аргументите започват обидите.
Просто не знаеш какво да ми отговориш, за това " не ти се занимава с такива, като мен". Има два отговора на въпроса, от които трябва да изберете един - има, или няма, но и при двата случая сте на пан**ра, за това предпочете "да не се занимаваш с мен".


Извинявай,че си се почувствал обиден.Няма да се повтори,за другото си прав :D

Allright, MЕRSEYSIDE!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2583
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Левски/ 22.02.20 събота 14.15.ч

Мнениеот Iceberg » 20 фев 2020 17:18

Дадоха Черно море - Левски на Ивайло Стоянов

Ивайло Стоянов ще бъде рефер на дербито от 22-ия кръг на еfbet Лига между тимовете на Черно море и Левски.
22 февруари, събота 14.15 часа
Черно море - Левски
ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Георги Любомиров Минев
4-ТИ: Драгомир Димитров Драганов
СН: Георги Василев Йорданов
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Левски/ 22.02.20 събота 14.15.ч

Мнениеот ticha i vladislav » 20 фев 2020 19:45

Сватбата- съдия,Мат.Куриор пак в Черно море,май всичко се повтаря.Как да пропуснеш ?
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2583
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Левски/ 22.02.20 събота 14.15.ч

Мнениеот Iceberg » 20 фев 2020 20:23

ticha i vladislav написа:Сватбата- съдия,Мат.Куриор пак в Черно море,май всичко се повтаря.Как да пропуснеш ?


:mrgreen: Ааа, няма пропуск.. ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Testa_di_Legno
Мнения: 628
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Левски/ 22.02.20 събота 14.15.ч

Мнениеот Testa_di_Legno » 21 фев 2020 10:24

Vladislav написа:
sinqkrepost1914 написа:Tича - Владислав :lol: Ведномственото отборче ..

Слушай плебейска отрепко- "Тича" и "Владислав" НИКОГА не са били ведомствени отбори. Тях ги "обедини" и ги направи ведомствени вашето ведомство- Българската Комунистическа Партия. Същото ведомство дето ви хрантути 40 години вас и червените ви приятели и като кърлежи смучехте от всички. Когато пишеш за отбора си е добре поне да слагаш името в кавички. Иначе звучи като една свята за България личност. Личност, нямаща нищо общо с крадците и люлинските наркомани. А в събота освен празната ти кратуна не знам какво друго може да кънти. Боклук!

"Левски", както и "Тича" и "Владислав" (предшествениците на сегашния "Черно море"), са създадени не просто десетилетия преди преврата от 9.09.1944 г., ами и известно време преди Октомврийската революция в Русия. За разлика от ред други клубове, те не са създадени като "ведомствени" и, доколкото в някакъв период от историята си все пак са били такива, то това е било резултат от цялостната политика, водена от тоталитарната държава в областта на спорта. В тоя ред на мисли, да наричаме БКП "наше" или "ваше" ведомство е по-скоро странно, особено когато разговорът е между привърженици на клубове с дълга и солидна история отпреди Втората световна война.
Само "Левски"!


Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Левски/ 22.02.20 събота 14.15.ч

Мнениеот 'enki' » 21 фев 2020 11:35

Testa_di_Legno написа:
Vladislav написа:
sinqkrepost1914 написа:Tича - Владислав :lol: Ведномственото отборче ..

Слушай плебейска отрепко- "Тича" и "Владислав" НИКОГА не са били ведомствени отбори. Тях ги "обедини" и ги направи ведомствени вашето ведомство- Българската Комунистическа Партия. Същото ведомство дето ви хрантути 40 години вас и червените ви приятели и като кърлежи смучехте от всички. Когато пишеш за отбора си е добре поне да слагаш името в кавички. Иначе звучи като една свята за България личност. Личност, нямаща нищо общо с крадците и люлинските наркомани. А в събота освен празната ти кратуна не знам какво друго може да кънти. Боклук!

"Левски", както и "Тича" и "Владислав" (предшествениците на сегашния "Черно море"), са създадени не просто десетилетия преди преврата от 9.09.1944 г., ами и известно време преди Октомврийската революция в Русия. За разлика от ред други клубове, те не са създадени като "ведомствени" и, доколкото в някакъв период от историята си все пак са били такива, то това е било резултат от цялостната политика, водена от тоталитарната държава в областта на спорта. В тоя ред на мисли, да наричаме БКП "наше" или "ваше" ведомство е по-скоро странно, особено когато разговорът е между привърженици на клубове с дълга и солидна история отпреди Втората световна война.


Добър пункт с Октомврийската революция. Съгласен съм.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2583
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Левски/ 22.02.20 събота 14.15.ч

Мнениеот Iceberg » 21 фев 2020 20:07

Курьoр: Щe бъдa щacтлив, aкo биeм Лeвcки c мoй гoл
https://varnautre.bg/2020/02/21/139297/ ... nTKQyAwJE8

Мнoгo cъм щacтлив, чe cъм oтнoвo в Черно море, обeщaх нa фeнoвeтe, чe щe ce върнa и гo изпълних
Гeрoят зa Чeрнo мoрe oт финaлa зa Купaтa нa Бългaрия прeз 2015 гoдинa Мaтиac Курьoр ce зaкaни нa Лeвcки в нaвeчeриeтo нa прeдcтoящия мaч нa “Тичa”. Двубoят e в cъбoтa oт 14:15 чaca. Имeннo “cинитe” cтaнaхa жeртвa нa Курьoр в cпoрa зa трoфeя, кoйтo вкaрa зa пoбeднoтo 2:1.

Нacкoрo Курьoр ce зaвърнa в Чeрнo мoрe и изрaзи aмбиции oтнoвo дa oгoрчи Лeвcки. Тoй вeчe вкaрa първия cи гoл зa “мoряцитe”, кaтo тoвa ce cлучи при пoбeдaтa нaд Дунaв в Руce.

“Мнoгo cъм щacтлив, чe cъм oтнoвo тук. Oбeщaх нa фeнoвeтe нa Чeрнo мoрe, чe щe ce върнa и гo изпълних. Пoвтoрният ми дeбют бeшe дoбър. Иcкaм дa игрaя вce пoвeчe и дa cи възвърнa фoрмaтa. Oнзи гoл cрeщу Лeвcки e нaй-знaчимият в кaриeрaтa ми. Рeaлнo cъм имaл и пo-cилни мaчoвe, нo тoзи гoл ни дoнece трoфeй. Кoгaтo Бaкaри изрaвни, бeшe яcнo, чe щe вкaрaмe втoри гoл, въпрocът бeшe кoгa. Нe мe интeрecувa дaли щe вкaрaм нa Лeвcки в прeдcтoящия двубoй, вaжнoтo e дa cпeчeлим. Рaзбирa ce, чe щe бъдa щacтлив, aкo биeм c мoй гoл”, cпoдeля Курьoр прeд “Тeмa Cпoрт”.

Тoй рaзкривa и пoдрoбнocти oкoлo нeocъщecтвeния cи трaнcфeр в ЦCКA. “Пoчти бях пoдпиcaл, нo тoгaвa cмeнихa трeньoрa Eдуaрд Йoрдaнecку и вcичкo прoпaднa. Тaкa ce cлучи, чe нe уcпях дa игрaя зa тaкъв гoлям клуб, нo тoвa нe знaчи, чe cъм рaзoчaрoвaн oт кaриeрaтa cи, кaзвa oщe рoдeният прeз 1988 гoдинa флaнгoви футбoлиcт.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта