5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 2016г

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
interceptor
Мнения: 46
Регистриран на: 30 юни 2015 23:00
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот interceptor » 28 авг 2016 12:51

Я по-ведро, моряци. ;)
Ще кажа на черното, бяло, т.е видях потенциал в отбора Ви. Виждам надграждане и като единици и като игра. Киро да не се сърди, но и аз като телезрител не харесвах играта Ви при Адмирала, този иначе много симпатичен човек. Всеки мач играта Ви се въртеше около Райков и неговите свободни удари и т.н. Имате играчи, които са на ти с топката, просто във времето трябва да станат отбор.
Крайно съм разочарован от отношението към пътувалите от Варна, просто да гледат футболен мач.
Успех на Черно Море!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10907
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот ivan56 » 28 авг 2016 13:04

Пичове мача няма кво да го коментираме толкова.3-0 говори сам по себе си.
Друго ми стана интересно, що не ви допуснаха до някой друг сектор?
То да е нормален сектора за гости, иди до иди, ама в този лайнярник футбол не може да се гледа.
Откакто изпадна моя отбор, не съм ходил там.Некви нови екстри има ли там :lol: :?:
Щото всяка следваща година надграждаха там и очаквах накрая да сложат и стена, та барем не се вижда нищо.
Кога ще му се пита Киро, от другите ръководители на футболни отбори, докога ще се гаври с хората които му гостуват на стадиона.И с право доста хора го ненавждат от феновете, говори за европейско ниво, а там при тях се връщаме и аз не знам къде.Още ли няма кенеф в сектора?
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот ti4a70 » 28 авг 2016 13:54

ivan56 написа:Пичове мача няма кво да го коментираме толкова.3-0 говори сам по себе си.
Друго ми стана интересно, що не ви допуснаха до някой друг сектор?
То да е нормален сектора за гости, иди до иди, ама в този лайнярник футбол не може да се гледа.
Откакто изпадна моя отбор, не съм ходил там.Некви нови екстри има ли там :lol: :?:
Щото всяка следваща година надграждаха там и очаквах накрая да сложат и стена, та барем не се вижда нищо.
Кога ще му се пита Киро, от другите ръководители на футболни отбори, докога ще се гаври с хората които му гостуват на стадиона.И с право доста хора го ненавждат от феновете, говори за европейско ниво, а там при тях се връщаме и аз не знам къде.Още ли няма кенеф в сектора?

Има и още екстри приятелю! Поставили ли са едни огромни железни тръби през 20-на сантиметра които правят невъзможно да следиш мача. Нещо като вода - няма, хим.тоалетни - заключени. Имаше в изобилие месни полицаи, които се държаха изключително арогантно. Стигна се до там да блъскат деца, между които имаше и едно момиче в инвалидна количка! Жалка работа! Ходил съм на почти всички стадиони у нас, но само в Разград има цени за гостите два пъти по-големи от останалите. Не знам, сега може би Дунав определяха цените, но е факт, че платихме 10 лева, докато за сектор А беше 5. А тази клетка просто не става за да гледаш футбол. Имам чувството, че тя е направена гостите ДА НЕ ГЛЕДАТ мача. В тази връзка стадион Лазур е просто мечта. И с паркинга, и с влизането на стадиона, и с санитарното помещение за гостите и за самото проследяване на мача.
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1530
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот moreto vn » 28 авг 2016 14:07

Аз до колкото,знам тази клетка е направена така,заради един комунистически хибрид и супер неадвекватните им фенове които си припознаха сегашния Литекс-Етрополе.За това и от там сега не може да се гледат мачове. :?

Потребителски аватар
Carpy
Мнения: 491
Регистриран на: 25 мар 2009 18:05
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот Carpy » 28 авг 2016 14:52

Едно от задължителните условия за лицензиране на стадионите е да има т.нар. сектор за гостуващи фенове. В Разград това е въпросната клетка. Наистина е дота гадно място, но така е решил Киро Гела, така е направил. Ако ще и стадиона да се беше срутил отгоре ви, пак нямаше да ви отворят сектор Б. Друг елемент в историята е, че може би Дунав плащат наем само за 2 сектора. Не знам как ще е срещу ЦСКА< дали ще отворят Моци, но силн осе съмнявам, ако ръководството на Дунав не плати допълнително.

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот ShooterMan » 28 авг 2016 15:05

Да, Гелосания Киро направи тази клетка за велоцираптори и тиранозаври СЛЕД като микренско-етрополските комунисти се показаха селенията. Практически, тези отрепки чупят всеки един стадион ако желкото им хибридно отборче от селата не може да победи "както трябвало да бъде" по комунистическите им закони. Киро Гела аз мога да го разбера, и вас в къщата ви, дето сте я построили с ваши пари да се изсипят тумба селяци и да я натрошат - и вие ще направите такава клетка - като са животни - марш при животните. Въпроса е, че 90% от феновете в България НЕ са припознавачи, не са микренско-етрополски селяни и нещата трябва да се съобразяват с този факт! Ние отидахме да гледаме мач и НИКОЙ по законите на България НЕ МОЖЕ да проявява дискриминационно отношение? Мисля, че законите са над всеки, вкл. и над селските ръководители на Дунав.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
desi_1234_1997
Мнения: 44
Регистриран на: 03 ное 2013 19:06
Skype: desi0799
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот desi_1234_1997 » 28 авг 2016 15:32

Моето мнение е, че и такива мачове стават! Възможно е момчетата да са подходили пренебрежително и арогантно спрямо Дунав. От друга стана е вероятно мачът да е бил продаден на високо ниво. Ясно е, че момчетата могат много повече и тепърва ще го показват. Истина е, че играта ни беше катастрофално слаба, но това е футбол и всичко може да се очаква.
По-същественият проблем за мен беше организацията и "екскорта" ни в Разград. Не може билет за гости да е двойно по-скъп от този за домакини, а условията между гостуващия сектор и официалната трибуна да са полюсни. На привържениците на Дунав беше осигурено нормално ползване на санитарен възел, достъп за деца и инвалиди на цена 5 лв. На нас /гостите/ се полагаше гледане от 50 метра на терена, неадекватен санитарен възел, подигравателни условия за деца и инвалиди. Като капак на всичко ни "пазиха" и едни господа без право на мнение, отнасящи се с нас като с едър рогат добитък. Не може на 30-градусова жега да не ни е позволено да пием вода, да се разхладим дори...... Два цели сектора стояха празни, но ние си стояхме в клетката и бяхме третирани като изроди.. Преди седмица Гонзо попита защо мачът не се играе в Русе? 17 часа мисля е светло време, ремонтът на стадиона им не е започнат и нищо не пречи там да се проведе срещата..
Ако имахме адекватен БФС, нещата щяха да стоят по друг начин.. Както и да е, това беше от мен. Не виня никого за загубата, поздрави на феновете на Дунав, коментирали по-горе, а за тези на Левски- какво може да се очаква от ......?? ;)
Последна промяна от Iceberg на 28 авг 2016 21:32, променено общо 1 път.
Причина: т.9
Само Черно море!!!!!!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10907
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот ivan56 » 28 авг 2016 15:34

То е ясно за кой е направена клетката, ама що другите да страдат заради шепа боклуци.
И от къв зор, няма да те допуснат до друг сектор, че и лична карта да ти искат.
Ама тва не трябва да са въпроси от нас феновете, а от ръководствата на отборите.
Щото сме малко лудите където им ходим на допотопният футбол който предлагат.
Инак се бараме за европейци и голямата работа, и всички са хейтъри които плюели Разград.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот nitro77 » 28 авг 2016 16:18

Чета и се забавлявам. Мачът бил продаден. Въпросът е: Кой го е купил? Бюджетът на Дунав е един от двата най-ниски в лигата и значителна част от него в момента отива за наем на стадиона в Разград. Какво остава да тръгнем да купуваме мачове? Звучи несериозно. Просто Дунав надигра тактически Черно море, късметът също малко помогна и затова се стигна до този резултат. Пожелавам успех на Черно море в следващите мачове. Симпатичен отбор с колоритен треньор. Може би новите попълнения още не са се обиграли. В Дунав ядрото на отбора вече трети сезон са заедно и това също оказва голямо влияние върху резултатите. Още веднъж - успех, моряци!

Потребителски аватар
desi_1234_1997
Мнения: 44
Регистриран на: 03 ное 2013 19:06
Skype: desi0799
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот desi_1234_1997 » 28 авг 2016 16:44

nitro77 написа:Чета и се забавлявам. Мачът бил продаден. Въпросът е: Кой го е купил? Бюджетът на Дунав е един от двата най-ниски в лигата и значителна част от него в момента отива за наем на стадиона в Разград. Какво остава да тръгнем да купуваме мачове? Звучи несериозно. Просто Дунав надигра тактически Черно море, късметът също малко помогна и затова се стигна до този резултат. Пожелавам успех на Черно море в следващите мачове. Симпатичен отбор с колоритен треньор. Може би новите попълнения още не са се обиграли. В Дунав ядрото на отбора вече трети сезон са заедно и това също оказва голямо влияние върху резултатите. Още веднъж - успех, моряци!



Ясно е, че цитираш моя коментар. Никъде не съм споменала, че шефовете са продали мача на Дунав. Достатъчно е да заложат черно тото.. :)
Само Черно море!!!!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта