Левски - Черно море XIII кръг

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

chelseabg
Мнения: 1167
Регистриран на: 19 юли 2009 14:03
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот chelseabg » 24 окт 2015 12:26

Абе да оставим настрана за момент играчите.Пак излизаме да ни вкарат гол и тогава ако може нещо да направим.Явно наистина като отидат в София и нещо им става на целия отбор.Междодругото имаше резон в тактиката на Спасов и ако не беше гола в края на пуловремето можеше и победата да измъкнем,но можеше и да ни нашият 2 гола до 30тата минута и да свърши почти мача.
Сега наистина не разбирам какво мъчи Спасов Бижев и Живко Петков..Айде Петков поне се бори и е доста висок,Бижев има техника но не е голаджия.
Основния ни проблем е контузията на Бакари.Вчера Паланков беше трагичен..може би заради поста си но просто беше трагичен.
За Бурабия.Много техничен футболист с удар ефектен е много на моменти ми напомня за Роналдинъо.Е сигурно ако беше и тактически безгрешен и перфектен щеше да играе в Реал Мадрид или поне в Топ първенство. :mrgreen: Има място в отбора вече е въпрос на тактика и сработване в отбора.
Определено неможе да бъдем същия отбор без добра селекция защото заминаха много хора- Ернандес,Не лошия Коконов,Бакари се контузи ,добавяме и не лошия Божилов и почти никаквата селекция.
Ако вземем Жоро Илиев и се оправи Бакари,ако играем с повече самочувствие може без проблем да сме в 4ката.
Мисля че първите 3 места са решени и то на някоя маса не на терена.И ми се струва че тая година Левски са наред.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот yavorescu » 24 окт 2015 13:04

Страхлива игра и закономерна загуба. Левски също са много зле, но ние не оказахме никаква съпротива. Пореден левашки гол в нашата врата. Сетихме се към края на мача, че губим. Не мога да разбера защо в Разград излизаме да играем футбол, а на Герена сме винаги с оцапани гащи.

П.П. Имаме не двама, а трима десни бекове -- Станчев, Еуженио и Костадинов. Имаме и още двама централни защитници -- Траянов и Жиньо.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4408
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот greenpeak » 24 окт 2015 15:29

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7VmLgEa-3R0[/youtube] [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yw2T1ZX_YDM[/youtube]

И в двата мача играем 4-1-4-1. Само не ми казвайте че Левски са моментно по-добре от Лудогорец, защото не е така.

С/у Левски защитата ни е: 8.Стенио, 6.Мамуту Кулибали, 5.Стефан Станчев, 4.Михаил Венков (к)

Явореску пита, какво става с двата ни ЦЗ - Траянов и Жиньо? Аз също го питам?
Жиньо защо въобще го взехме като не играе?
Станчев ли ще е ЦЗ :oops: ? Стенио бек :oops: ? След като си имаме и ЦЗ-ци и бекове. Стенио миналата година 7-ем гола вкара :mrgreen: !
Вареа и Педро защо въобще ги взехме като не играят? Марчин?!?!
Възниква въпросът за чужденците в отбора? И кои от тях са пътници зимата?

Цял мач с/у Левски не можем да си подадем една топка като хората, а за останалото какво да говорим!

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 576
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот Eastern » 24 окт 2015 15:44

Много слаб мач. С изключение на Курьор ,на моменти Венков и разбира се Китанов целият отбор беше много зле! Със сигурност Спасов обърка целия състав или по скоро позициите на които играха няколко човека ( няма да ги изброявам), ама и те пък едно желание имаха за игра ;).
Няма значение според мен нашите ще играят пак за купата този сезон и като нищо може да я защитим! След зимната пауза ще сме друг отбор ;)
НАПРЕД ЗЕЛЕНО-БЕЛИТЕ!!!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот КироВарна » 25 окт 2015 10:00

От мача с Левски мина доста време,а аз нито дума не обелвам.Така е защото,не приемам практиката да охулваме(някои от нас) играчите,след загуба!!!Мен също ме боли,но такъв е живота,така е и в спорта!!!Никой не може само да побеждава!!!Дори най великият пилот в индивидуалния спорт Формула 1,МИХАЕЛ ШУМАХЕР има 91 победи от 307 старта!!!Ще го напиша и словом:Най великият спортист,в спорт в който разчита само на себе си е побеждавал деветдесет и един пъти,а двеста и шестнадесет пъти не е побеждавал!!!Неслучайно два пъти подчертавам,че това е индивидуален спорт!!!Във футбола е много по сложно,защото нещата зависят от 11 футболисти плюс евентуални смени,треньорски щаб,съдии,публика и т.н.....Футболът,както и малките футболистчета знаят,е колективен спорт и там ако един направи грешка,другите ще му помогнат и ще го покрият!!!Най важна е публиката,защото спортистите идват и си заминават,изгряват и залязват.....само ние феновете сме на стадиона винаги!!!И кога,питам аз,ще се почувстваме като част от този клуб,като най важната му част.....и ако някой от нашите сбърка,ще му помогнем и ще го покрием???Защото е лесно,когато бият да ги аплодираме!!!Но в по голяма степен е важно,като губят да ги вдигаме и да им покажем,че не случайно този клуб съществува повече от век!!!Това е така,защото на трибуните сме ние и се гордеем с ЧЕРНО МОРЕ !!!Изиграхме едно слабо първо полувреме,в което получихме гол.На черното,бяло не може да се каже!!!Но някои стигат до там,даже да заявяват,че съдията бил обективен!!!Я си спомнете как започна мача!!!Спомнете си картона на БИЖЕВ !!!Нямам намерение да търся оправдание в действията,на някаква долна реферска мазмантия,но не случайно преди мача обсъждахме тримата вечно назначени на мачовете с Левски съдии!!!Сватбарина,Н.Й. и този!!!Стигнахме до единодушното заключение,че този е най хитрия!!!Ако се беше наложило и той като един друг,щеше да даде дузпа в 94 минута!!!Но той знае,как да ни натика в нашето поле и да даде предимство на любимците на всички власти!!!Всичко това влияе на играта и на психиката на футболистите!!!Понеже живеем на брега на ЧЕРНО МОРЕ,ще ви питам:Някой от вас плувал ли е в "мъртво вълнение"?Който е плувал знае,как се отчайваш,защото каквото и да правиш......файда йок,както казват в Разград!!!Именно затова и толкова години,нямаме победа на Герена!!!Сбор от много,различни фактори,доста от тях некоректни....водят до загубите!!!За слабостите в нашата игра,какво да кажа?Те са безспорни!!!Но нали за това тренират,работят и умуват!!!Как мислите ще работят по добре?Ако ги вдигаме и подкрепяме,или ако ги плюем?Аз ги подкрепям в добро и в лошо!!!Никога няма да забравя,преди години,един мач на Чарлтън!!!След почти половин век бяха се върнали във Висшата лига.....играха колкото можаха и в последния мач,изпаднаха!!!Та в този именно мач,в който се реши,че изпадат....на трибуните 52 000 (петдесет и две хиляди) души,плачат и аплодират!!!Как не се чу,нито едно у-у-у,нито един упрек.....само аплодисменти!!!Това е подкрепа,това е публика!!!Аз малко се поразбъбрих,ще прощавате ако има нещо!!!В същност,единствената причина поради която исках да драсна два-три реда беше появяването в игра на ВАЛЕНТИН ЙОСКОВ-КАРТЕЧНИЦАТА !!!!!!!!! Искам да честитя дебюта на това младо,талантливо момче и да му пожелая успех !!!Да постигне големи успехи в световния футбол,където уверен съм ще го видим.....и да не забравя,от къде е тръгнал!!!САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

drvasko98
Мнения: 7039
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот drvasko98 » 25 окт 2015 10:34

Браво за мнението като цяло. Съдията не ви беше много виновен онзи ден, да, леко ни подкрепяше с някои нарушения. В началото не вдигна картони както на Клок така и на Цонев, за да не изнервя мача и успя да не го изнерви. Но би ли ми казал на кой стадион и през коя година Чарлтън е имал 52 000 фенове. Защото така ти олеква цялото мнение.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот guglata » 25 окт 2015 11:50

Киро напълно съм съгласен с теб, но само на мен ли ми се струва, че Кольо прави някакви безумни експерименти с постовете на футболистите точно срещу Левски? Може и в други мачове да ги прави, но точно срещу този отбор много се набива в очи.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот КироВарна » 25 окт 2015 15:05

guglata написа:Киро напълно съм съгласен с теб, но само на мен ли ми се струва, че Кольо прави някакви безумни експерименти с постовете на футболистите точно срещу Левски? Може и в други мачове да ги прави, но точно срещу този отбор много се набива в очи.

Така е приятелю,някои играчи не са на мястото на което бихме искали ние!!!Някои играчи,не са в състава,както се очакваше!!!Някои пък не заслужават място в този отбор!!!Всеки си има мнение и сме в правото си да го споделяме!!!Нали за това е този форум.Но треньор на този отбор е НИКОЛА СПАСОВ и на терена излизат играчите,които той определи!!!Той носи отговорност за представянето на отбора,той е виновен,ако загубим!!!Аз само казвам,че губят всички!!!Дори и най великите!!!Експериментите на АДМИРАЛА не са от вчера!!!Всички го знаем!!!Той си е такъв.Все едно някой да си представи Хр.Стоичков без неговата импулсивност.....и без глупостите,които понякога необмислено изстрелва!!!Но това е натура,характер.....както искаш го наречи!!!Още повече,че експериментите на КОЛЬО,не винаги са неуспешни!!!Даже напротив!!!Я да си спомним,как се чудехме миналата година,че излиза срещу стабилния отбор на Берое почти без защитници!!!Многознайковците включиха лайнометите още от обяд,като научихме състава!!!Попиляхме ги с 4:0!!!Никой не им е вкарвал 4 гола в последните години!!!Когато той е начело на отбора,все сме я в Европа,я на трето място,я с Купа,я със Супер Купа!!!Нещо,което не ни се е отдавало от времето на Негово Величество Борис III царъ на българите..........Не е ли така?Е хайде поне да не го плюем,толкова настървено!!!Да не забравяме,какви оръфляци се изредиха на треньорския пост!!!А че експериментите са точно срещу Левски и срещу Лудогорец....Абе ние сме си мамата тракали и не ни дреме от никого!!!На господина,който пита на кой стадион и през коя година Чарлтън е играл пред 52 000 зрители,ще кажа че не съм статистик!!!Това,което съм написал е по спомен!!!Запечатал ми се е в паметта телевизионото предаване на мача,в който те изпаднаха!!!Не помня с кого играха,защото не ме е интересувал нито единия отбор,нито другия!!!Впечатлиха ме хора,плачещи и ръкопляскащи!!!Затова ми се запечата и бройката!!!Мисля,че беше 2006 година,а стадиона не е бил този на Чарлтън,защото доколкото знам е по малък!!!Ако на някой му се струва,че мнението ми е олекнало да чете Дюма-баща!!!Или Ники Алексадров,че е по голям литератор!!!

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот yavorescu » 25 окт 2015 21:09

Аз нямам никакви проблеми със загубата, а с отношението, подхода към мача. Нека паднем, но не искам да виждам страхливо поведение. Срещу Лудогорец на техния стадион почти винаги излизаме мобилизирани и без страх, а на Гереня винаги, ама абсолютно винаги сме със свалени гащи. Пораженческа работа, ей това ме дразни като фен. Може и да ни разгромят, но искам да виждам борба и желание за победа, а не плах опит да се избегне една "планирана" загуба. Съдията няма какво да го коментираме, не ни е виновен той, в никакъв случай. Кольо е виновен не толкова за избора на състав, ами за неадекватната психологическа подготовка за тази среща.

За всичко останало съм съгласен, ръкоплясках им след мача. Тук във форума винаги трябва да има място за критика.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот Готвача » 25 окт 2015 21:50

И аз да напиша нещо.Поредният слаб мач,незнайно защо се получава за втори път срещу Левски след КБ и имахме два мача ПРЕДИ КБ ,които изглеждаха като този.И аз искам да виждам себераздаване до последната минута,а дали ще загубим мача няма никакво зна1чение.Ние не сме тръгнали да изпадаме,нито да ставаме шампиони.Една ЛЕ би била добре дошла за самочувствието,едни медали биха били добре дошли заради статистиката,но всички си знаем,че НЯМАМЕ достатъчно класа по постове.А и нещо ми се губи напослдък отборната игра.Но аз поне зная,че няма отбор в целият свят,който да може да държии едно постоянно високо ниво през целият сезон,пък нека се казва Барса,Реал или ...ЧЕЛСИ?Пак ще кажа-вижте Челси и спрете с отрицателните коментари.Мога да кажа какво не ми харесва,мога да правя коментари по състава катоо всекио от нас,ноо няма да тръгна да плюя човека донесъл ни най многоо радост от всички преди него/които съм гледал разбира се/.Ако стане поне единият стадион,може и да видим малко по различен като отделни единици състав.Но сега-ТОЛКОВА.Аз си имсм една надежда за пореден финал за КБ и това е всичко което очаквам.А вие?
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта