17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот mark1926 » 01 дек 2021 20:19

И какво излезе, Коматево с 0 точки от Морето, а Локомотив с 2.

И двете заслужени.

Коматево и Пловдивския любимец са различни Нива.

Ще помоля, моряците, да не ни слагат в едно изречение с Коматево.

Както и да видят КОЙ Е ФУТБОЛИСТ НА ГОДИНАТА. тошко беше резерва във В ГРУПА на Германия, но го изгониха дори от В ГРУПА заради некадърното му футболно бъдеще...

САМО ЛОКО

ticha i vladislav
Мнения: 1065
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот ticha i vladislav » 01 дек 2021 22:03

Митко Илиев незаслужено стана футболист на година,тоя само чака да бие някоя измислена дузпа, а в националния и нея не може да вкара.
Черно море-първият шампион по футбол в България

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот mark1926 » 01 дек 2021 22:35

ticha i vladislav написа:Митко Илиев незаслужено стана футболист на година,тоя само чака да бие някоя измислена дузпа, а в националния и нея не може да вкара.


Като не е заслужил, обоснови се кой е трябвало да стане???!!!

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 01 дек 2021 22:54

Ботев си ги дъним като маче у дирек тях, там, тук, няма значение, сблъсъците на тях или Локо Пд срещу Черно Море не може да са критерия кой е по-добрия от двата реално. Аз мисля, че те имат футболни достойнства около Тошко Неделев. Вие имате вашите. Нивата е дълга, нека мине зимата, да се запролети, да наближи старта и ще е ясно кой накъде отива. Като цяло аз съм бил винаги позитивно настроен и със симпатия към Локо Пд и Ботев Пд, големи отбори, с традиции и публики, мачовете с тях са удоволствие и тръпка. Това, което е важно, дай Боже да се отлее малко "мръсна кръв" на Царско Село, на Числата 48-ма, КРАЙсофийските отбори, чиято роля е да правят по-малко гостувания за Левски и ЦСКА и да им преливат точки, това, което Селото направи на Синия мъртвец, това, което и Локо Сф направи, както и Славия - да им свалят гащи, докато на вас, на нас - хиксове наред, в интерес на големите софийски батковци.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот 'enki' » 01 дек 2021 23:01

mark1926 написа:И какво излезе, Коматево с 0 точки от Морето, а Локомотив с 2.

И двете заслужени.

Коматево и Пловдивския любимец са различни Нива.

Ще помоля, моряците, да не ни слагат в едно изречение с Коматево.

Както и да видят КОЙ Е ФУТБОЛИСТ НА ГОДИНАТА. тошко беше резерва във В ГРУПА на Германия, но го изгониха дори от В ГРУПА заради некадърното му футболно бъдеще...

САМО ЛОКО


Според мен сте си на едно ниво. Двата мача всъщност доста си приличаха, особено ако Сердюк беше вкарал някое от положенията си първото полувреме. Вие последните години спечелихте трофеи и направихте добри класирания, но Ботев имат база, имат и много силна школа. Тази година даже пуснаха дубъл. Така че тях ги очаква светло бъдеще.

Plovdiv_1926
Мнения: 1236
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот Plovdiv_1926 » 01 дек 2021 23:04

ShooterMan написа:Ботев си ги дъним като маче у дирек тях, там, тук, няма значение, сблъсъците на тях или Локо Пд срещу Черно Море не може да са критерия кой е по-добрия от двата реално. Аз мисля, че те имат футболни достойнства около Тошко Неделев. Вие имате вашите. Нивата е дълга, нека мине зимата, да се запролети, да наближи старта и ще е ясно кой накъде отива. Като цяло аз съм бил винаги позитивно настроен и със симпатия към Локо Пд и Ботев Пд, големи отбори, с традиции и публики, мачовете с тях са удоволствие и тръпка. Това, което е важно, дай Боже да се отлее малко "мръсна кръв" на Царско Село, на Числата 48-ма, КРАЙсофийските отбори, чиято роля е да правят по-малко гостувания за Левски и ЦСКА и да им преливат точки, това, което Селото направи на Синия мъртвец, това, което и Локо Сф направи, както и Славия - да им свалят гащи, докато на вас, на нас - хиксове наред, в интерес на големите софийски батковци.

Хубавото е, че догодина само отбори с традиции се очертава да влизат. А това, че градските ви се очертава да живнат, може само да вдигне и вашето ниво като публика и най-вече тръпка към първенството. Несериозно е да имаме само две дербита в цялата група, даже в Бургас преди години в първите издания на А група имаше еуфория около мачовете, а там фенската култура е на много по-ниско ниво по отношение на такива традиции.

Орките също са си дразнител за всеки отбор в близост до тях, Търново пък е много готина дестинация за гостуване, а ако я докараме и на Пазарджик вместо числото или селото, също няма да е зле.

След като заличиха футболът в Плевен и Бургас, горе-долу това ще е оптималната картина на отбори, които имат някаква публика в страната.

Иначе това със софийските отбори е оправдание, когато не си достатъчно постоянен. Миналата година, като думкахме всички наред и бяхме на нивото на първите два отбора, то това не ни спря. В момента просто има много по-изравнени сили след второто и при серия от няколко победи не се знае какво ще стане.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Sole
Мнения: 4570
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот Sole » 01 дек 2021 23:37

To е кристално ясно,че чернодрешковците свирят мачовете така,че да е угодно на шопските отборчета. Нали съдиите си получават хонорарите от София. В случая Локото е пречка на Подуенци за някакви миражни амбиции за 6ца или 7то баражно място. А Черно море няма как да го допуснат пред ловешкото ЦСКА, а и Венцито напира пак да се излага със Славия в Европа 8-)
Ръководството на Черно море не знам какво чака,че не пуска жалба с/у Давидов и ВАР съдиите.Защото само те видяха и невидимото за дузпата срещу Черно море! А в миналия мач на Тича с/у Локото Пд неотсъдената дузпа за Черно море дори не беше разгледана от ВАРа!??

Plovdiv_1926
Мнения: 1236
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот Plovdiv_1926 » 02 дек 2021 00:02

Sole написа:To е кристално ясно,че чернодрешковците свирят мачовете така,че да е угодно на шопските отборчета. Нали съдиите си получават хонорарите от София. В случая Локото е пречка на Подуенци за някакви миражни амбиции за 6ца или 7то баражно място. А Черно море няма как да го допуснат пред ловешкото ЦСКА, а и Венцито напира пак да се излага със Славия в Европа 8-)
Ръководството на Черно море не знам какво чака,че не пуска жалба с/у Давидов и ВАР съдиите.Защото само те видяха и невидимото за дузпата срещу Черно море! А в миналия мач на Тича с/у Локото Пд неотсъдената дузпа за Черно море дори не беше разгледана от ВАРа!??

Изображение

Престани да пишеш глупости. Жалба на фона на спестен червен картон и спряна чиста голова атака в 94-та минута е повече от абсурдно.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот Marlboro » 02 дек 2021 07:00

Не са глупост. Жалба трябва да има, и от Черно Море и от Локомотив. Този некадърник ощети и двата отбора. Превърна се в главен герой на мача и пряко повлия на крайния резултат. Трябва да бъде сериозно наказан, но това се случва след жалба, още по добре ако жалбите са две.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот mark1926 » 02 дек 2021 19:44

'enki' написа:
mark1926 написа:И какво излезе, Коматево с 0 точки от Морето, а Локомотив с 2.

И двете заслужени.

Коматево и Пловдивския любимец са различни Нива.

Ще помоля, моряците, да не ни слагат в едно изречение с Коматево.

Както и да видят КОЙ Е ФУТБОЛИСТ НА ГОДИНАТА. тошко беше резерва във В ГРУПА на Германия, но го изгониха дори от В ГРУПА заради некадърното му футболно бъдеще...

САМО ЛОКО


Според мен сте си на едно ниво. Двата мача всъщност доста си приличаха, особено ако Сердюк беше вкарал някое от положенията си първото полувреме. Вие последните години спечелихте трофеи и направихте добри класирания, но Ботев имат база, имат и много силна школа. Тази година даже пуснаха дубъл. Така че тях ги очаква светло бъдеще.



ботевЪ от Коматево има база, а няма стадион! Те са бездомници!!! Каквото и бъдеще да имат, НИЕ ГИ БИХМЕ НА ФИНАЛА С ПЕТА!!!

6-0 СЪЩО Е ОТ ТЯХНОТО БЪДЕЩЕ...

Мислете преди да пишете!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта