СПАМ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Класация на български играчи по постове в Ефбет лига

Мнениеот Готвача » 10 мар 2021 19:45

Ами 4-4-2 май трябва да е.Аз по презумпция си мислих за такава,без да се сетя за останалите :) .Но поне и тези с 3-5-2 или 4-3-3 или 4-2-3-1 и останалите,си имат по 11 футболисти.Няма да ги броим като новия кандидат депутат я,по 12. :mrgreen: Идеята ми е да видим,кои според феновете на различните отбори са най добрите по постове.То ясно че моряците ще слагат моряци на първите места примерно,но останали 13?Нали ще трупат точки и като се дръпне чертата,хората събрали най много,са и най добрите ,или най желаните на поста си.Дали няма шанс да се направи нещо с бутони,или ще трябва да си пишем ПОИМЕННО?
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2598
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Класация на български играчи по постове в Ефбет лига

Мнениеот Iceberg » 10 мар 2021 20:54

Готвача написа:Ами 4-4-2 май трябва да е.Аз по презумпция си мислих за такава,без да се сетя за останалите :) .Но поне и тези с 3-5-2 или 4-3-3 или 4-2-3-1 и останалите,си имат по 11 футболисти.Няма да ги броим като новия кандидат депутат я,по 12. :mrgreen: Идеята ми е да видим,кои според феновете на различните отбори са най добрите по постове.То ясно че моряците ще слагат моряци на първите места примерно,но останали 13?Нали ще трупат точки и като се дръпне чертата,хората събрали най много,са и най добрите ,или най желаните на поста си.Дали няма шанс да се направи нещо с бутони,или ще трябва да си пишем ПОИМЕННО?


Това с 14-те позиции за един пост няма как да се случи. Нали се сещаш, че повечето отбори имат чужденци, а някои излизат с почти пълен състав от чужденци. Няма как да се изброят тогава 14 български играча на една позиция?! Затова измисли нещо. Може би по пет на позиция, по-реално ще е. Но съм сигурен, че и това ще е трудно понякога.. Виж там, помисли, за да се получи наистина нещо реално.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Класация на български играчи по постове в Ефбет лига

Мнениеот Готвача » 11 мар 2021 01:03

Iceberg написа:
Готвача написа:Ами 4-4-2 май трябва да е.Аз по презумпция си мислих за такава,без да се сетя за останалите :) .Но поне и тези с 3-5-2 или 4-3-3 или 4-2-3-1 и останалите,си имат по 11 футболисти.Няма да ги броим като новия кандидат депутат я,по 12. :mrgreen: Идеята ми е да видим,кои според феновете на различните отбори са най добрите по постове.То ясно че моряците ще слагат моряци на първите места примерно,но останали 13?Нали ще трупат точки и като се дръпне чертата,хората събрали най много,са и най добрите ,или най желаните на поста си.Дали няма шанс да се направи нещо с бутони,или ще трябва да си пишем ПОИМЕННО?


Това с 14-те позиции за един пост няма как да се случи. Нали се сещаш, че повечето отбори имат чужденци, а някои излизат с почти пълен състав от чужденци. Няма как да се изброят тогава 14 български играча на една позиция?! Затова измисли нещо. Може би по пет на позиция, по-реално ще е. Но съм сигурен, че и това ще е трудно понякога.. Виж там, помисли, за да се получи наистина нещо реално.[/quoteИмаме 14 отбора,търсим 14 бг играча.Като нямат примерно в Разград,ще останат 13 и така надолу.Идеята ми е да се види точно това.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5177
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Класация на български играчи по постове в Ефбет лига

Мнениеот ogrizko » 11 мар 2021 07:29

тая тема ми е супер странна .......аз дори не съм си платил диемата и сега мачовете ги слушам по радиото, гледам репортажите на Черно море и толкова :lol: :lol:
предполагам, че само ще се обсъжда какви играчи и схеми ще се пишат в темата, но реално никой нищо няма да напише :P
подобна тема може да стане нещо от нея ако е пусната в някакъв общ форум - български футбол ....и пишат евентуално потребители на всички отбори.... но това си е мое мнение все пак, наистина ми е доста странна темата и дори не мога да разбера какво се иска ....така че ако някой ще пуска играчи и схеми да пуска ....а не само да се обсъжда какво евентуално трябвало да се пуска ама реално никой нищо не пуска :twisted: :twisted:
Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1199
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Класация на български играчи по постове в Ефбет лига

Мнениеот mursusaid » 13 мар 2021 18:28

За да съм конкретен по темата, ето моите предложения,при схема 4-4-2 като в скоби давам по още две предложения,освен основния състав
Вратар------------ Луков (Локо Пд)‐--------------------
(Пл.Илиев (Лудогорец))
( К.Костов (Ботев Вр))

Десен бек------ В.Попов (Ч.море)
(Милен Желев (Арда))
(Ц. Панов (Ч.море))

ЦЗ 1 ------------- Г. Терзиев ( Лудогорец)
(Д. Димов (Ч.море))
( Г.Ангелов (Берое))

ЦЗ 2 ------------- С.Работов (Ботев Пд)
(А.Христов (Славия))
(И.Бандаловски (Царско село))
Ляв бек ------- А.Недялков (Лудогорец)
( К.Стоянов (Берое))
(А.Лясков (цска 1948))
Опорен халф- И.Чочев (цска 1948)
(П.Витанов (локо пд))
(А.Цветков (Берое)
Десен халф/крило- Г.Йомов (цска-софия)
(Б.Карагерен (локо пд))
(Д.Александров (цска 1948)
Ляв халф /крило - Т.Неделев (Ботев Пд)
(С.Ковачев (Арда))
(Г.Русев (цска1948))
Плеймейкър--------Д.Янков (Лудогорец)
(Ил.Илиев (Ч.море))
(И.Минчев (Берое))

Центр.нападател- М.Камбуров (Берое)
(И.Иса (Ч.море)
(Ат.Илиев (Ботев Пд))
Втори нападател- К.Десподов (Лудогорец)
(Д.Илиев (Локо Пд))
(С.Делев (Арда))
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5177
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

В помощ на националния на БГ :) схеми, играчи и прочие?!

Мнениеот ogrizko » 02 апр 2021 13:18

Вдъхнових се от темата на Готвача дето беше малко по-специфична и както предполагах някак нямаше много хора, които да могат да се изкажат. И другото вдъхновение освен темата на Готвача за пускането на тая тема са промените в националния и първите изиграни вече мачове с новите амбиции и с треньор Ясен Петров.

Идеята е всеки желаещ да даде примерна схема и играчи, с които трябва да играе националния отбор на България. А може също да се дават варианти за юношеския национален за който има по-голям капацитет да се изкаже за там.

В смисъл колкото и да се дразним на националите и резултатите, все пак това горе-долу вълнува всички и всеки има някакво мнение най-вероятно. Дали наистина има смисъл да се викат повече млади, дали най-добрите, дали някаква сплав ...дали 3-5-2, дали 4-4-2 ...дали пък нещо друго за по-екстравагантните евентуално сред нас?!

Разбира се, ако главно фенове на Черно море пишем тук сигурно ще има повече играчи от нашия отбор ...ако и фенове на други отбори се включат, всеки ще дърпа малко към себе си... това е нормално, но все пак ми се вижда любопитно и интересно и има доста варианти като виждане, които могат да бъдат.

Най-смешното вероятно от цялата работа е, че аз съм фен на работата на Георги Дерменджиев и ако можех да избирам щях да оставя него за треньор. Стори ми се супер смешно и сбъркано срещу Италия да пускаме втори таран срещу бързите им повратливи играчи, и след пускането на втори таран в лицето на Наско Илиев изобщо не можахме да стигнем до вратата на Италия, което беше доста жалко. Но както и да е....... Чудя се кой ще е най-смел да се пробва... или пък аз да пускам направо някаква моя схема и виждане :lol: :lol:

п.п. Вярно, че темата не е специфична точно за ПФК Черно море, но все пак всички си оставаме българи и част от нашия отбор играе и за националния... надявам се да не е проблем за някого :roll:
Последна промяна от ogrizko на 02 апр 2021 13:41, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5177
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: В помощ на националния отбор на България :) схеми, играчи и прочие?!

Мнениеот ogrizko » 02 апр 2021 13:29

Лично аз ще си заложа на 4-4-2, защото гледайки мачовете на националния при Ясен ...не видях нещо да се променя съществено като игра и резултати. Може би трябва време и нещата да се получат, но кой знае. Май предпочитам 4-4-2 поне засега. Или пък да взема да направя по един вариант на националния и по двете схеми :lol: :lol:

---Даниел Наумов---
Кристиян Димитров - Андрея Христов - Петко Христов - Момчил Цветанов/Антов
---Георги Костадинов---Малинов/Чочев-------
-----Десподов----Ил. Илиев -мл./Т. Неделев----Спас Делев---
----------------Ат. Илиев/Д. Илиев----------------

Според мен наистина трябва да се търси промяна и подмладяване там където може вместо да се лежи само на стари лаври. Пламен Илиев не ми вдъхва доверие и предпочитам да се пробва с Наумов наистина въпреки че е по-млад. Димитър Илиев и Георги Костадинов ми харесват и като характер и като игра, въпреки че са по-големи трябва да са там и като капитани дето се вика. Тодор Неделев за съжаление е доста чуплив и много липсва на отбор като нашия като е контузен. В защита и без това сме зле и трябва да обиграваме по-младите според мен. Даниел Димов е нахъсан ама лошото е, че това няма да е единствената му дузпа и е малко рисков ...но като резерва става или ако се наложи да играе. Резерви засега няма да давам, но който иска да дава и резерви ...ако ще и по-голям списък с играчи да прави... свободата е пълна, хем ще е по-интересно :P
Изображение

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2598
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот Iceberg » 02 апр 2021 15:13

"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5177
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ogrizko » 02 апр 2021 15:17

Ами хубаво, но аз лично не гледам там. Не виждам какво пречи темата да беше оставена за 2 седмици да се види ще има ли интерес. Не мисля и, че е супер активен форума, че евентуално да е голям проблем темата. Но както и да е мое мнение... тук в СПАМ темата е излишна, защото се примесва с други неща и се губи идеята и проследяването. Изненадах се, но здраве да е :lol: :lol:
Изображение

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот guglata » 08 апр 2021 14:18

Преди доста години имаше дискове с песните на агитката, дали някой ги има запазени?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта