"Левски" в Шри Ланка?

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот deepblue1963 » 15 дек 2009 21:55

MORSKI написа:
W84me написа:

Тоя конгрес да не е свикан само заради този мач?! Или само заради "Левски"?Или пък мислиш,че след всичките тия съдийски изцепки от началото на сезона няма нужда от конгрес?Как да не обръщаме внимание,като след тази неделя от всички възможни форуми се лее помия срещу нашият отбор?



Пич- сега не се прави, кой друг се оплаква толкова много от съдията- Локо София ли- дето им дадоха гол с ръка, или Литекс- дето ги подпират? Не се сещам друг така истерично да с еоплаква- заради вас го свикаха факт.....

Колко пъти други отбори са били ощетявани, искали са конгерси, смяна на БФС- и да е имало резултат, а?
Данеби да имаше резултат след като бихте в Смолян в 96 минута при 4 минути продължбение? Ми не, нямаше- имаше проетсти, ама на никой не му пукаше от "важните" органи...Сега ясно ли ти е защо другите не ви обичат,.... И вие вместо да признаете очвеидното, продължавате да упорствате...Въпреки че знаете, че не сте прави...Ако бяхме нромална държава не само след грешките на Сатврев и Йорданов трябваше да се свиква изпълком и да се сменят съдиите...

1.Това,което се проведе НЕ Е КОНГРЕС
2.Според правилника на БФС,ВСЕКИ клуб може да започне процедура по свикване на Конгрес по ВСЯКО време.така,че никой не е връзвал ръцете и не е запушвал устите на други клубове да свикват конгреси.
3.Питаш кой се оплаква от съдиите повече от нас(Левски).Ще ти дам един пример-вие.Защото преди всеки мач отваряте по n на брой теми как ще ни спукате от бой и когато това не стане,както обикновено,отваряте по n на брой теми ка рефера,озонната дупка,глобалното затопляне,глдът в Африка и т.н са ви попречили да го направите(справка последния мач на Герена-не знам на кое отгоре)
4.Ако бяхме "нормална" държава,както казваш,вашият "стадион" изобщо не може да получи лиценз.
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот garfild8 » 15 дек 2009 21:59

А вашия клуб,в нормална държава нямаше да се излага по този начин.Нито играчи толкова,нито ръководство,нито президент като хората.Ама това си го знаете по-добре от всички.
Само Черно море.

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот deepblue1963 » 15 дек 2009 22:07

garfild8 написа:А вашия клуб,в нормална държава нямаше да се излага по този начин.Нито играчи толкова,нито ръководство,нито президент като хората.Ама това си го знаете по-добре от всички.

А в "нормалните" държави да си виждал собственици на отбори във футболните федерации?Ама вие това си го знаете най-добре от всички!
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот garfild8 » 15 дек 2009 22:10

deepblue1963 написа:
garfild8 написа:А вашия клуб,в нормална държава нямаше да се излага по този начин.Нито играчи толкова,нито ръководство,нито президент като хората.Ама това си го знаете по-добре от всички.

А в "нормалните" държави да си виждал собственици на отбори във футболните федерации?Ама вие това си го знаете най-добре от всички!

Прав си.Ама ние не сме нормална държава като другите.И затова футбола ни е такъв слаб,колкото и да се дървим един на друг,тук пред компютъра.Това е истината,другото е чесане на пръсти,по клавиатурата.
Само Черно море.

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот MORSKI » 15 дек 2009 23:05

parvanoff написа:Морски, ако малко се позамислиш може би ще разбереш следните ми думи. Понеже имам някаква вяра в теб ще ги напиша.
1. Естествено, че ще опонираме на целия тоя рев против Левски-защото в противен случай ще продължава да се смята, че сме най-подпираният отбор в България, което смея да кажа никой не е доказал, а само плюе като селяндур. Дори ти даде огромното количество от 2-3 случая. Имай впредвид, че аз никъде не нападнах отборът на Черно море, а нападах съдии, така както правят и повечето фенове на Левски. Ако имаш нещо да опонираш очаквам доказателства за противното!
2. Искрено искам да ми кажеш-ако няма критики към съдиите и ако не се уволняват хора за некадърно свършена работа, дали ще се промени нещо в съдийството!!!
3. Казваш одобряваш единствено мнението на един човек, който ще нарека лъжец ако не ми покаже къде е видял това, което е написал?
където им се казва, че в Левски всичко е наред, отбора играе просто прекрасно и ако не са съдийските балтии, ще е сигурен шампион, купата е негова, че като нищо можеше да спечели и я Ш.л, я Лига Европа

Ти може би следиш от време на време левскарската секция. При положение, че има хиляди теми против батков и във всяка тема се плюе батков, както и постоянни критики към играчи и треньори, съм любопитен да ми отговориш дали тези приказки отговарят на истината и ако ли не, как така каза, че това мнение ти хареса най-много!!!
Тези въпроси са директно към теб. Надявам се, че ще имаш достойнството да отговориш, тъй като даваш квалификации за привърженици на друг отбор!
Има една поговорка моряци-виждате сламките в очите на другите, а не виждате гредата в своето око! Влизам в тема за Левски, а се озовавам във подфорум, който даже не ми се чете вече...



Tака, първо - аз не мога да разбера защо се правите на интересни и не можете да разберете едно нещо- естествено е да негодувате, бяхте порязани, ама не можете ли да разберете, че досега когато ви беше удобно,когато рязоха другите, тъй като не ви рязаха вас си мълчахте и заемахте позицията- каквото видял, това е...И съдията греши...Дори имахте наглостта да усмивате другите- видите ли, те нищо не разбират...Всички останали отбори бяхме против грешките- всички искаме съдиите да свирят не каквото виждат и им се поръча, а това което е....., но на тях им се казва свири това, иначе летиш....Така беше и преди, ама на вас ви беше приятно нали- защо не скочихте тогава, а скачате сега...Това не е мъжка постъпка, това е...и сам можеш да си отговориш. Само не ми казвай, че вие не сте поръчвали съдии- все едно аз да кажа, че съдията вчера не бил купен примерно- ...Няма факти за това, няма как да се докаже, но и няма друго обяснение за това което се случи, така е и с вас и времето когаот ви подпираха....
2: Във вашия форум влизам изключително рядко, тъй като там дискусии не се водят- там имаш ли различно мнение те изкарват едва ли не престъпник., нападат те, псуват те и те обиждат- е как да не ви нарека........Не ми казвай, че няма такива потребители, защото аз онзи ден го изпитах "милото" ви отношение....
3:Критики съм съгласен да има, но искам те да са за всички- и когато някой критикува правилно, да се вземат мерки, а не да се мълчи и аршина да е само за Левски и не ми казвай, че досега не беше така...
4:Кога съм казвал, че одобрявам това мнение и изобщо конкретно мнение- я ми припомни с мои думи, че не се сещам...В затвора ще вкараш човека :roll:
5: Пич, аз не съм машина и съм дал само 3 примера не защото няма повече, а защото в момента не мога да се сетя....Не се славя с отлична памет, но това не значи, че е нямало такива...Фенове на Ботев, Локото, че даже и софийските Славия и Локомотив също се оплкакваха, че е имало грешки в техен ущърб по време на мач с вас- или и това не ти е достатъчно, или вие не признавате някога на Левски да се е помагало? Не признавате чуждо мнение освен вашето- смятате, че сте отбор на народа и т.н...
И аз квалификации не давам, както забелязваш нарочно сложих......- сами си отговорете защо- не ми приписвай неща които не съм направил- да си имаме уважението...Много неща мога да кажа за вас, но модераторския пост не ми го позволява....

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот MORSKI » 15 дек 2009 23:08

deepblue1963 написа:
garfild8 написа:А вашия клуб,в нормална държава нямаше да се излага по този начин.Нито играчи толкова,нито ръководство,нито президент като хората.Ама това си го знаете по-добре от всички.

А в "нормалните" държави да си виждал собственици на отбори във футболните федерации?Ама вие това си го знаете най-добре от всички!



Тъй ли, а наясно ли си, че в нормални държави за думите си преди мача(един вид размахване на пръст към съдиите да внимават) , цялостното си поведение и т.н Гонзо повече нямаше да стъпи на стадион...Наясно ли си, че ако бяхме нормална държава- щяха да ви разследват както вас, така и нас за уредени мачове- само не ми казвай, че и вие не сте уреждали.....Тогава ще те призная съвсем....И още и още неща...
Няма смисъл да спорим- нито вие ще ни убедите в нещо, нито ние вас...

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот MORSKI » 15 дек 2009 23:21

parvanoff написа:Ще ти задам и още един въпрос, Морски. Какво става, когато протестират 200 хиляди и какво става, когато протестират 5 хиляди? Ще ти отговоря, а ако искаш ще ти дам и доказателства. При първия случай се събарят правителства, а при втория протестиращите биват прeбити. Никой не може да надскочи себе си! Все се надявам, че ще разбереш какво имам предвид ;)



Само че това, че сте повече не значи да тъпчете другите- това ясно ли ти е? Да си видял в Испания, Италия и т.н да има такова нещо като тук? Нищо, че феновете на Реал и Барса са 100 пъти повече от тези на другите отбори- никой няма да ги остави да си веят коня.....
Силен е не този който го афишира, а този който го показва чрез действия без да тъпче по-слабия..Надявам се ме разбра.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот W84me » 15 дек 2009 23:38

MORSKI написа:

Tака, първо - аз не мога да разбера защо се правите на интересни и не можете да разберете едно нещо- естествено е да негодувате, бяхте порязани, ама не можете ли да разберете, че досега когато ви беше удобно,когато рязоха другите, тъй като не ви рязаха вас си мълчахте и заемахте позицията- каквото видял, това е...И съдията греши...Дори имахте наглостта да усмивате другите- видите ли, те нищо не разбират...Всички останали отбори бяхме против грешките- всички искаме съдиите да свирят не каквото виждат и им се поръча, а това което е....., но на тях им се казва свири това, иначе летиш....Така беше и преди, ама на вас ви беше приятно нали- защо не скочихте тогава, а скачате сега...Това не е мъжка постъпка, това е...и сам можеш да си отговориш. Само не ми казвай, че вие не сте поръчвали съдии- все едно аз да кажа, че съдията вчера не бил купен примерно- ...Няма факти за това, няма как да се докаже, но и няма друго обяснение за това което се случи, така е и с вас и времето когаот ви подпираха....
2: Във вашия форум влизам изключително рядко, тъй като там дискусии не се водят- там имаш ли различно мнение те изкарват едва ли не престъпник., нападат те, псуват те и те обиждат- е как да не ви нарека........Не ми казвай, че няма такива потребители, защото аз онзи ден го изпитах "милото" ви отношение....
3:Критики съм съгласен да има, но искам те да са за всички- и когато някой критикува правилно, да се вземат мерки, а не да се мълчи и аршина да е само за Левски и не ми казвай, че досега не беше така...
4:Кога съм казвал, че одобрявам това мнение и изобщо конкретно мнение- я ми припомни с мои думи, че не се сещам...В затвора ще вкараш човека :roll:
5: Пич, аз не съм машина и съм дал само 3 примера не защото няма повече, а защото в момента не мога да се сетя....Не се славя с отлична памет, но това не значи, че е нямало такива...Фенове на Ботев, Локото, че даже и софийските Славия и Локомотив също се оплкакваха, че е имало грешки в техен ущърб по време на мач с вас- или и това не ти е достатъчно, или вие не признавате някога на Левски да се е помагало? Не признавате чуждо мнение освен вашето- смятате, че сте отбор на народа и т.н...
И аз квалификации не давам, както забелязваш нарочно сложих......- сами си отговорете защо- не ми приписвай неща които не съм направил- да си имаме уважението...Много неща мога да кажа за вас, но модераторския пост не ми го позволява....

Как го изкарваш,сякаш досега във всеки мач на Левски се свирят по 10 дузпи!Може да е имало аванти,но не са били само за Левски,за Цска е имало също и може би са били много повече,за Локо,за Литекс,за Черно море да не би да е нямало подпиране от страна на съдията в дадени моменти?Локо и Ботев не са ли били ощетявани срещу Черно Море или Цска?Изведнъж левскарите излязохме най-черни,защото протестираме,когато сме онеправдани!Всеки отбор има право да протестира,когато е ощетен!И не се опитвай да ми обясниш,че в Испания думата на Хетафе се чува колкото тази на Реал или Барса!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот parvanoff » 15 дек 2009 23:40

MORSKI написа:А за левскарите в тоя форум Майк най-добре се изказа.....

parvanoff написа:как така каза, че това мнение ти хареса най-много!!!

Кое не разбра? Ти викаш най-добре се изказа-аз викам най-много ти хареса. Каква е разликата според теб?
MORSKI написа:начело с левскарската час от форума....Най-много 10 свестни потребителя да има...
Мислих си, че тук има културни хора, уви...

Това е словесно галене сигурно?
MORSKI написа:
parvanoff написа:Ще ти задам и още един въпрос, Морски. Какво става, когато протестират 200 хиляди и какво става, когато протестират 5 хиляди? Ще ти отговоря, а ако искаш ще ти дам и доказателства. При първия случай се събарят правителства, а при втория протестиращите биват прeбити. Никой не може да надскочи себе си! Все се надявам, че ще разбереш какво имам предвид ;)

Само че това, че сте повече не значи да тъпчете другите- това ясно ли ти е? Да си видял в Испания, Италия и т.н да има такова нещо като тук? Нищо, че феновете на Реал и Барса са 100 пъти повече от тези на другите отбори- никой няма да ги остави да си веят коня.....
Силен е не този който го афишира, а този който го показва чрез действия без да тъпче по-слабия..Надявам се ме разбра.

Никой не е казал, че съдиите трябва да свирят за нашия отбор. Или се лъжа? Просто е нормално мнението на по-голяма група хора да се чува повече-не мислиш ли? В страните, които ми цитираш съдиите подкрепят доста често реал и барса и ако ги отрежат също се вдига шум до небесата. Или не е така? Така че все едно не си отговорил. Както не ми отговори и на 2-ри въпрос. Оня ден видях къде си писал в темата за мача и имаше точно 2 максимум 3 мнения, които просто казваха, че стадиона ви не става-това от поне 20-30 левскаря писали в темата. Тук не видях нито едно разумно мнение-с извинение, но и включително на модератора. Нито едно, Морски-и аз като теб се боря да има малко уважение и културно отношение между хората, но дори и ти си позволяваш обиди, които нямат покритие в едно 90%. Същото стана и предният път-без да те обидя, ти ме сравни със селяндурите във Варна без никакво основание. Не смятам, че това е правилното отношение, но ти си знаеш... В тая тема донякъде си прав-дори и аз ви обидих отбора, но самото естество на темата е вече мега провокативно! А тя си стои още и незнам докога ще стои...
Без лоши чувства...
П.П. Относно това дали си траем и дали се правим на интересни. Ако бяхте организирали един протест срещу съдиите, лично аз поне щях да се включа, а може би и доста други-разбираш, че не мога да говоря от името на всички, но някой отбор да се беше опитал. Другото си е само плюнчене на езиците...
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот W84me » 15 дек 2009 23:51

За стадиона стана въпрос: Неделя на "Тича" никой не си беше направил труда да почисти "клетката" от сняг,лед,вода и т.н.Да не говорим,че няма нито една тоалетна,дори и химическа за феновете на гостуващият отбор,а и за никой по трибуните въобще!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Vladislav и 6 госта