5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 2016г

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот greenpeak » 23 авг 2016 13:19

Аз какво ги дразня, нещо грешно ли съм написал?
Енги ми е приятел. Баща му познавам, майка му бог да я прости също.
Енгибара като направи трансфера в Бохум, баща му картичка с подписа му ми беше дал, адски беше щастлив човека. Още си я пазя.
Енги им създаде отбора в Русе от нулата дето се вика, а те не го зачитат, все едно го няма.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот FCD » 23 авг 2016 13:34

Alexandrov93 написа:Хора, престанете бе. Че greenpeak дразни е ясно от доста време, но все пак е фен на Черно море. Какво защитавате русенци, които също се вижда че дразнят в случая. А и за кое по-точно лъже greenpeak? "Дунав Русе" наистина фалира и сегашния отбор няма нищо общо с този от миналото. Абсолютно прав си е човека. Това че на русенци не им харесва е друг въпрос. Лично съм свидетел че всички дразнения започнаха от nitro77 във форума на русенци, а не от greenpeak. Защитавайте своите, а не другите. Бой над Дунав на 27 август, 3 точки и всичко се нормализира. Това са нормалните неща в мачове срещу....такива съперници. А феновете им да слязат на земята. Дунав ще се бори за оставане в дивизията. Отбора им не става за нищо. Централен нападател е най-голямото дърво което съм виждал някога на "Тича". Отбора им е създаден през 2010 година и няма нищо общо с Дунав Русе, преди това. Статистиката е в полза на Черно море, макар и само от приятелски срещи.

Нямам нищо против патриотичния ти призив към варненци, нормално е да се подкрепяте по спортни причини, но е хубаво да не се гледа съвсем от изкривен ъгъл. Нищо не е започнал nitro77 и това всеки може да го види. Също така нямам нищо против мнението на колегата ти, но той го изплющя в темата ни съвсем брутално, подигравателно и надменно. Е, кажи ми как nitro77 и другите да не се подпалят? Дунав 2010 е правоприемник на оригиналния Дунав, изряден клуб без стотинка задължение към държавата. Тези от вас, които си търсят забава, вървете се заяждайте по тези въпроси в темата на ЦФКА. Не ви прави чест.

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот nitro77 » 23 авг 2016 13:38

Alexandrov93 написа:Хора, престанете бе. Че greenpeak дразни е ясно от доста време, но все пак е фен на Черно море. Какво защитавате русенци, които също се вижда че дразнят в случая. А и за кое по-точно лъже greenpeak? "Дунав Русе" наистина фалира и сегашния отбор няма нищо общо с този от миналото. Абсолютно прав си е човека. Това че на русенци не им харесва е друг въпрос. Лично съм свидетел че всички дразнения започнаха от nitro77 във форума на русенци, а не от greenpeak. Защитавайте своите, а не другите. Бой над Дунав на 27 август, 3 точки и всичко се нормализира. Това са нормалните неща в мачове срещу....такива съперници. А феновете им да слязат на земята. Дунав ще се бори за оставане в дивизията. Отбора им не става за нищо. Централен нападател е най-голямото дърво което съм виждал някога на "Тича". Отбора им е създаден през 2010 година и няма нищо общо с Дунав Русе, преди това. Статистиката е в полза на Черно море, макар и само от приятелски срещи.

И с какво по-точно съм подразнил другаря, че нещо не си спомням? След встъпителните думи в темата във форума на Дунав има 7-8 нормални мнения от варненци и русенци. После се намесва greenpeak с коментара кое е дерби и кое - не и оттам започва всичко. Всеки може сам да прецени кой е започнал: http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=121&t=197562. Иначе разбирам напъните ти да "защитиш своите", но когато всичко го има черно на бяло, непредубеденият наблюдател може и сам да види кой провокира и дразни.

Пак казвам - нека да оставим коментарите и изводите кой става и кой-не, за след мача. И за мен вие сте един средняшки отбор, който няма никакви шансове за евротурнирите, освен ако не извади същия луд късмет като срещу Левски на финала за Купата през 2015г, но ви уважавам и не си позволявам да ви унижавам, освен когато съм провокиран, както в случая. Между другото, много се радвах на головете на Бакари и Курьор, воден от солидарност към един по-малък отбор, при това от Североизточна България, дръзнал да се опълчи на един от "грандовете". Хайде със здраве и го раздавайте малко по-позитивно. Поздрави от Русе! :)

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот greenpeak » 23 авг 2016 13:44

За последно коментирам темата за Фк Дунав и "Фк Дунав-2010-Русе"! Настоящата темата си има име, и е за мача в събота.

Настоящият Фк Дунав-2010-Русе на никого не е правоприемник!

Ако някой твърди, че настоящият Фк Дунав-2010-Русе (създаден 2010г.) е купил или се е слял с фалиралият през 2011 година автентичен Фк Дунав (който е отписан като член на БФС), нека го докаже с документи. Това е!
Последна промяна от greenpeak на 23 авг 2016 13:54, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот greenpeak » 23 авг 2016 13:49

nitro77 написа: "...И за мен вие сте един средняшки отбор,..."


Ти откри топлата вода :mrgreen: !
Много ясно е, че сме средняшки отбор.
След като класиранията и целите ни всяка година са да сме в средата на таблицата, какъв отбор да сме?
Тази година също гоним 6-тото място ако не си разбрал.

ticha i vladislav
Мнения: 1065
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот ticha i vladislav » 23 авг 2016 16:41

[/quote]воден от солидарност към един по-малък отбор, при това от Североизточна България, дръзнал да се опълчи на един от "грандовете". [/quote]

Ако смяташ че ,Черно море е по-малък отбор от софийските,значи нищо не разбираш от футбол
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот nitro77 » 23 авг 2016 17:07

Във Варна, разбира се, е най-големият, но като условия, финанси и т.н. не може да се мери с Лудогорец, Левски и ЦСКА. И не се заяждам, това е мнeнието ми като неутрален наблюдател.
Последна промяна от nitro77 на 23 авг 2016 18:00, променено общо 1 път.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот guglata » 23 авг 2016 17:45

Дали има шанс да не сме в клетката? От ръководството могат да ударят едно рамо все пак.

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот HEATSEEKER » 23 авг 2016 19:43

Аз в клетката мач няма да гледам, отивам в сектор ''А'' и това е...
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”

zeleno-beliya
Мнения: 157
Регистриран на: 02 окт 2013 20:40
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот zeleno-beliya » 23 авг 2016 20:28

HEATSEEKER написа:Аз в клетката мач няма да гледам, отивам в сектор ''А'' и това е...




Аз също.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта