6 март 14.00 - Черно море - Монтана

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 март 14.00 - Черно море - Монтана

Мнениеот yavorescu » 06 мар 2016 23:45

Щеше да има малко по-различни коментари, ако си бяхме вкарали положенията и бяхме завършили 4:1.
Имахме някои качествени атаки, но както винаги се опитват да влязат с топката във вратата. Положението за дузпата не го видях добре, но на всеки се случва да пропусне. Трябваше да вкараме от игра. Най-слабия на терена отбеляза гол -- загуби всички единоборства, сгреши 90% от пасовете. Имам чувството, че вече не му се играе за нас, този сезон е неузнаваем. Трябваше да получи червен картон. Романов игра за пореден път много слабо; не съм съгласен, че е бил по-доброто крило. Райков беше доста по-деен, но за съжаление набляга на индивидуалните изяви. Стойчев е уникално дърво, дано да е заради липсата на подготовка. Радостно е, че Йосков влезе и се представи нелошо. Стихийния ни натиск накрая беше отчайващ -- нямаше формация, нито идея, само юруш напред и дъжд от топки в наказателното им поле. Защитниците на Монтана само това и чакаха, а при две-три контри можеше и да ни порнат.

Имаме още математически шанс, но намалява с всеки изминал кръг. За гостуването на Ботев трябва да се рискува.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 6 март 14.00 - Черно море - Монтана

Мнениеот КироВарна » 07 мар 2016 09:00

Пореден нещастен мач за нас!!!Не знам на какво се дължи.....Дано да е малшанс,защото ако е така,всеки карък все някога свършва!!!Ако не е малшанс,значи е некадърност.....но се надявам да не е това причината!!!И играчи и треньор,са доказали че могат много,ама много повече!!!Да не прекаляваме с плюнките и да не забравяме,че плюем своите....тези,които миналата година носихме на ръце!!!Един ГЕОРГИ ИЛИЕВ не бива да бъде упрекван за пропусната дузпа!!!Случва се и на най-великите!!!Особено на тях.....да не припомням,една дузпа пропусната от Хр.Бонев,или в световен мащаб издънката на Роберто Баджо!!!Примерите са безкрайно много,защото големите поемат отговорността.....а ние сме длъжни (ако сме мъже),да сме до тях и в трудни,и в лоши моменти!!!Лесно е да викаш "ТИЧА,ТИЧА",когато сме спечелили Купата,или Супер Купата!!!Нека да викаме "ТИЧА,ТИЧА",когато на момчетата им е трудно и имат нужда от нашата подкрепа!!!Царе сме да омаловажаваме постигнатото,независимо дали е малко,или много!!!Дузпата била измислена!!!Вие виждали ли сте левскар да каже за някоя от многото измислени дузпи,които им дават постоянно....че е измислена?ВАЛЕНТИН ЙОСКОВ-КАРТЕЧНИЦАТА се включи прекрасно в мача и изработи единадесет метров наказателен удар,с активна и настоятелна игра!!!Не знам какво сте видели по телевизията,или в измислени репортажи....но аз бях(както винаги)на стадиона!!!Седя под козирката,около централната част!!!Когато защитникът на Монтана изрита ВАЛЬО се чу чак при нас!!!При това съвсем ясно!!!Дадени са толкова дузпи,без даже нападателят да е докоснат!!!А ритникът вчера се чу на около 50 метра,при това на шумен,футболен стадион.....не в Миланската скала!!!Ако това е измислена дузпа,не знам тези,които повтарят измислиците на софийските журналистически мазмантии,какви са!?Несъмнено нашият отбор,отново е в затруднено положение!!!Причините може да са много и най-различни.....но ние ако сме истински фенове и МОРЯЦИ,няма да ги плюем,а ще ги подкрепяме!!!Не съм против критиките,особено ако са смислени и породени от загриженост за бъдещето на любимият отбор!!!Но откровени плюнки от хора,видели и чули-недочули......са чиста проба недомислица!!!Кой каквото иска да говори аз ще викам ''ТИЧА,ТИЧА'' !!!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 6 март 14.00 - Черно море - Монтана

Мнениеот blue avalanche » 07 мар 2016 10:01

1. Неумението да се отбележи гол не се нарича малшанс. А когато ударът на Лазаров мина на сантиметри от празната врата си беше направо шанс за Ч.море. ;)
2. Спасов много добре знае,че Йосков не може да играе 90мин. при мъжете и то на тази картофена нива!!! Пусна го в ТОЧНОТО време! Когато играчите на гостите вече не бяха толкова свежи.
3. За да не спорите - нито Романов,нито Райков направиха нещо запомнящо се. Технични крила...на този терен...забравете!
4. Ако поседнете малко и се успокоите,ще установите,че и Йосков не направи кой знае какво. Освен един мижав удар с глава. А имаше достатъчно време.
Ако "ударът" на защитника В ТЯЛОТО???? на Йосков се е чул на 50м,значи Йосков сега трябваше да е в интензивното.
5. Що се отнася до "шумния стадион" - той си беше направо тих! С изключение на 3-4 скандирания. Сигурно "шумът" е бил от чопленето на семки.

bayern_munchen
Мнения: 219
Регистриран на: 09 юли 2015 13:52

Re: 6 март 14.00 - Черно море - Монтана

Мнениеот bayern_munchen » 07 мар 2016 14:13

Спасов отдавна трябваше да бъде уволнен. Той за пореден път не надгради отбор, а го разруши. След третото място какво стана, спомняте си. Сега след финала за Купата, който беше плод на щастие и късмет, както и на индивидуални проблясъци на определени футболисти, той цяло лято след това лъга, че има отбор и само мънкаше, че няма нужда от нови футболисти. Дойдойха онези селяни от Горна, контузиха Бакари и той не реагира, хвърли отбора крайно неподготвен за Лига Европа - без нападение и без никаква защита, още тогава той трябваше да си тръгне сам. Сега не само Славия, ами и Монтана може да ни дръпне по точки, щял да гони Лига Европа, с кой бе с Живко Петков ли пак?Взе разни футболисти колкото за бройката, да има, да се имитира работа, този Маркович за какво си го взел, да реди конусите ли, Вълчанов и той...Селекция нулева и подготовка нулева = на треньор - нула.
Последна промяна от bayern_munchen на 07 мар 2016 14:27, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
moras70
Мнения: 308
Регистриран на: 20 сеп 2010 17:36
Контакти:

Re: 6 март 14.00 - Черно море - Монтана

Мнениеот moras70 » 07 мар 2016 17:34

blue_bluet написа:
ShooterMan написа:Не! Стига индулгенции за Никола Спасов. 9 месеца слушам само това! Ернандез пак тои, пак СПасов беше основна прючина да си замине! Кои взе Бурабя? Кои разправяше,че бил заместник на Ернандез? Кои държа Ернандез 2 месеца без предложение за договор, да тренира за здраве и наи-вазното....да тренира като крило?! Кой 65 минути ОТНОВО предлага тактика в които нападателя е крилото Куриор? Наи-доброто ни крило впрочем...КОЙ БЕ? Играчите ли са виновни? Ама ние играчи ИМАМЕ, я им прочетете имената? Не. СТИГА! Никола Спасов е изчерпан и това се видя още месец август!!! Този АРХАИЦХЕН и малоумен футбол е неговото желание от играчите! И факта, че е заръчал на Жоро Илиев на бие дузпата е показател! КОЛКО ДУЗПИ Е ПРОПУСНАЛ Жоро Илиев? Поне половината от тези, които е бил! Тои не е дузпаджя! Но пък такъв е Стенио, такъв е и Йосков! Страхливя Спасов повече няма място като тренйор на Черно Море. Цялата му СМЕХОТВОРНА тактика зимата беше - Жоро Илиев ще ми вади мачовете....е, да, ама Жоро Илиев е вече пенсионер за футбола - факт! Какъвто от една година, н оза тренйорството трябва да бъде Никола Спасов!

По-кротко го давай. Ти от футбол грам не разбираш. А и една страшна злоба се таи у теб,към всеки и към всичко. Пиши по-рядко и по по малко,че си много..... Имате си проблеми морето и това е факт. Ще смените Адмирала и нищо няма да се промени. Просто мига ви на слава за 21-ви век беше Купата. Другия след 80-90 години!

Tака ти удобно да пишеш,нали,понеже е голям кеф където ни хванете,да ни биете с този МИШОК колю.Голям адмирал,голямо нещо-и какво е постигнал...с играчите,които имаме,ако беше някой добър тренер,и точка нямаше да ни вземете,но мишока даже не може да ги подреди.Да,проблеми имаме и тези проблеми са създадени от едно трибуквие,което лансира Мишока,защото е послушен.Че той ако беше перфектен,в Македония щеше да остане бе....ама искренно ти пожелавам догодина да го вземете при вас.
Варна мрази софия

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5163
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 6 март 14.00 - Черно море - Монтана

Мнениеот ogrizko » 07 мар 2016 17:50

аз пък не мисля, че са виновни толкова футболистите и треньора ...колкото повече гледам нашите домакински мачове, толкова повече си мисля, че на този терен футбол не може да се играе ....може да звучи смешно това и като вид оправдание, обаче то като не можеш да си водиш топката нормално и все отскача топката от някакви бабуни и си мени посоката как да стане работата? айде да се направи равен терена и да видим пак ли ще изглеждаме толкова зле ..щото нашите играчи са по-скоро технични повечето и на такъв терен няма как да се получат добре нещата! това го казвам, щото и аз като ходя да играя по равните игрища се чувствам перфектно и се наслаждавам примерно на играта ...докато един път като ходихме на каменица фен купа с форумния отбор преди няколко години ...ами на тоя стадион под аспаруховия мост изобщо беше голяма мъка ...то бабуни, неравности, липса на трева ...и да искаш не може да отиграеш както трябва топката! така че за мен истинския виновник за слабата ни игра са хората от които зависи това терена да се оправи! и докато това не стане ще се мъчим! и няма как да искаме да гледаме качествен футбол ....защо играем по-добре като гости напоследък? ами просто там терените са по-хубави и комбинациите и всичко се получава по-добре :!:
Изображение

Sole
Мнения: 4570
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 март 14.00 - Черно море - Монтана

Мнениеот Sole » 07 мар 2016 19:29

ogrizko написа:аз пък не мисля, че са виновни толкова футболистите и треньора ...колкото повече гледам нашите домакински мачове, толкова повече си мисля, че на този терен футбол не може да се играе ....може да звучи смешно това и като вид оправдание, обаче то като не можеш да си водиш топката нормално и все отскача топката от някакви бабуни и си мени посоката как да стане работата? айде да се направи равен терена и да видим пак ли ще изглеждаме толкова зле ..щото нашите играчи са по-скоро технични повечето и на такъв терен няма как да се получат добре нещата! това го казвам, щото и аз като ходя да играя по равните игрища се чувствам перфектно и се наслаждавам примерно на играта ...докато един път като ходихме на каменица фен купа с форумния отбор преди няколко години ...ами на тоя стадион под аспаруховия мост изобщо беше голяма мъка ...то бабуни, неравности, липса на трева ...и да искаш не може да отиграеш както трябва топката! така че за мен истинския виновник за слабата ни игра са хората от които зависи това терена да се оправи! и докато това не стане ще се мъчим! и няма как да искаме да гледаме качествен футбол ....защо играем по-добре като гости напоследък? ами просто там терените са по-хубави и комбинациите и всичко се получава по-добре :!:

И аз това повтарям от 8 години,че докато нямаме модерен стадион футболът във Варна не може да се развива.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2591
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 март 14.00 - Черно море - Монтана

Мнениеот Iceberg » 07 мар 2016 21:11

Sole написа:
ogrizko написа:аз пък не мисля, че са виновни толкова футболистите и треньора ...колкото повече гледам нашите домакински мачове, толкова повече си мисля, че на този терен футбол не може да се играе ....може да звучи смешно това и като вид оправдание, обаче то като не можеш да си водиш топката нормално и все отскача топката от някакви бабуни и си мени посоката как да стане работата? айде да се направи равен терена и да видим пак ли ще изглеждаме толкова зле ..щото нашите играчи са по-скоро технични повечето и на такъв терен няма как да се получат добре нещата! това го казвам, щото и аз като ходя да играя по равните игрища се чувствам перфектно и се наслаждавам примерно на играта ...докато един път като ходихме на каменица фен купа с форумния отбор преди няколко години ...ами на тоя стадион под аспаруховия мост изобщо беше голяма мъка ...то бабуни, неравности, липса на трева ...и да искаш не може да отиграеш както трябва топката! така че за мен истинския виновник за слабата ни игра са хората от които зависи това терена да се оправи! и докато това не стане ще се мъчим! и няма как да искаме да гледаме качествен футбол ....защо играем по-добре като гости напоследък? ами просто там терените са по-хубави и комбинациите и всичко се получава по-добре :!:

И аз това повтарям от 8 години,че докато нямаме модерен стадион футболът във Варна не може да се развива.


Абсолютно прави сте и двамата, особено за развитието на футбола като цяло! Искам обаче да вметна нещичко - на същия този терен, съвсем скоро (преди година, две) биехме наред, слаби и силни и Тича беше непревземаема крепост! Така, че да не хвърляме вината само на лошия терен, още повече, че на него играят и противниците ни!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 март 14.00 - Черно море - Монтана

Мнениеот ShooterMan » 07 мар 2016 21:22

Добре, нека да е теренът виновен! Но аз имам два въпроса тогава:
1. Защо на този терен-нива ние ставаме за смях? Защо противниците ни не стават за СМЯХ? Ще кажете затваряли се...за слабите отбори - ОК, ама ЛЕКЦИИ по футбол ни изнасят Берое - 0:3, Ботев, Литекс, Лудогорец, Левски!!! Излиза, че ВСЕКИ по-силен отбор идва тука, НАДИГРАВА ни тотално на калпавия терен, който уж би спрял футболните достойнства и ще даде предимтво на по-куция отбор....ТАКА, ЧЕ АЙ СТИГА ГЛУПОСТИ, НА КРИВАТА РАКЕТА КОСМОСА Й ПРЕЧИ!!!
2. Защо като играем на хубавите стадиони - Коматево, Подуене, Ловеч...картинката е абсолютно същатата - ставаме за смях?! Защо?! Нали уж терена пречел?

Спрете да оправдавате Спасовото НЕУМЕНИЕ да научи отбора да играе хубав и печеливш футбол!!! Купата я спечелиха играчите, не Спасов! Най-вече с ОГРОМНАТА роля на Ернандез, Бакари и Божилов - които не са в отбора сега (а Бакари беше дълго контузен)....и с немалко късмет разбира се. Не знам как ще избутаме този сезон, с какви ЖЕЛЕЗНИ нерви....НО И ДУМА ДА НЕ ЧУВАМ, АМА ДОРИ И ДУМА В ПОДКРЕПА НА ИДИОТСКАТА МИСЪЛ СПАСОВ ДА Е ТРЕНЬОР И ДОГОДИНА...или поне да проведе подготовката, т.е. да я провали, щото сега и физически май не сме много добре, а? Нещо след 50-60 минута - АУТ, я вижте кога ни бележат головете....смях
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1535
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 6 март 14.00 - Черно море - Монтана

Мнениеот moreto vn » 07 мар 2016 21:29

ShooterMan написа:Добре, нека да е теренът виновен! Но аз имам два въпроса тогава:
1. Защо на този терен-нива ние ставаме за смях? Защо противниците ни не стават за СМЯХ? Ще кажете затваряли се...за слабите отбори - ОК, ама ЛЕКЦИИ по футбол ни изнасят Берое - 0:3, Ботев, Литекс, Лудогорец, Левски!!! Излиза, че ВСЕКИ по-силен отбор идва тука, НАДИГРАВА ни тотално на калпавия терен, който уж би спрял футболните достойнства и ще даде предимтво на по-куция отбор....ТАКА, ЧЕ АЙ СТИГА ГЛУПОСТИ, НА КРИВАТА РАКЕТА КОСМОСА Й ПРЕЧИ!!!
2. Защо като играем на хубавите стадиони - Коматево, Подуене, Ловеч...картинката е абсолютно същатата - ставаме за смях?! Защо?! Нали уж терена пречел?

Спрете да оправдавате Спасовото НЕУМЕНИЕ да научи отбора да играе хубав и печеливш футбол!!! Купата я спечелиха играчите, не Спасов! Най-вече с ОГРОМНАТА роля на Ернандез, Бакари и Божилов - които не са в отбора сега (а Бакари беше дълго контузен)....и с немалко късмет разбира се. Не знам как ще избутаме този сезон, с какви ЖЕЛЕЗНИ нерви....НО И ДУМА ДА НЕ ЧУВАМ, АМА ДОРИ И ДУМА В ПОДКРЕПА НА ИДИОТСКАТА МИСЪЛ СПАСОВ ДА Е ТРЕНЬОР И ДОГОДИНА...или поне да проведе подготовката, т.е. да я провали, щото сега и физически май не сме много добре, а? Нещо след 50-60 минута - АУТ, я вижте кога ни бележат головете....смях

Айде бе,ти ще кажеш кой го да подкрепя.Много насериозно си се взел нещо. :o


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта