Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот guglata » 08 окт 2022 13:31

Сериозно ли мислиш, че някой от форума го е направил? То в новината си го пише, че са били други деца, а няма да се учудя да е поредната интрига и да няма нищо такова, защото е техен патент да събличат фланелки от деца и да се хвалят колко велики хулигани са.

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ShooterMan » 08 окт 2022 15:13

Абе ти не четеш ли, че един келеш е нападнал друг келеш? 14 годишен - 13 годишен? Изобщо не ни притесняват бащите им.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1244
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Veso1913 » 09 окт 2022 09:37

Според мен хубава работа,ама ц,,, каменарска такава.Едно сигане от Елин Пелин-това е училището на сиганите от Максуда,поради липса на лев да си купи екип на плебейското С*петак,отишло и в типично техен стил си "набрал" екипче.Вътрешно сигански проблем.Темата е приключена.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот greenpeak » 10 окт 2022 10:40

ЧЕРНО МОРЕ ТИЧА СТАРТИРА С УБЕДИТЕЛНА ПОБЕДА В НБЛ
Черно море Тича стартира с убедителна победа в Националната баскетболна лига (НБЛ). Пред собствена публика в мач от първия кръг на надпреварата момчетата на треньора Кирил Болшаков победиха със 107:87 тима на Ямбол при официалния дебют на наставника.

https://chernomoreticha.com/%d1%87%d0%b ... jErxhFE-Pw

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5163
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 10 окт 2022 11:58

абе, не знаех, че имаме отбор че и сайт ....нищо не се чува напоследък за баскетбола :) викам да проверя сайта и програмата каква е .......като и във футболния отбор толкова и сайт може да се нарече това.... някакви мачове по програма от януари и февруари 2022г :)))
Изображение

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот greenpeak » 10 окт 2022 18:25

Черно море Тича - Ямбол | Редовен сезон | Кръг 1 | 09.10.2022 https://www.youtube.com/watch?v=a7YX2xynu9Y

Програма:
https://nbl.basketball.bg/champ.php?id=3117

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5163
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 11 окт 2022 13:29

Литекс/Черно море - Марек/Локомотив Пловдив

първо гости на Литекс, после домакини на Локо Пд може би :) имаме шансове да минем двата кръга, но явно няма да имаме леки мачове за купата

п.п. мерси за баскетболната програма :)
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ShooterMan » 12 окт 2022 00:17

Програмата е супер. Лек мач, после домакински с един от фаворитите. Това е обикновено рецептата за Финал.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5163
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 13 окт 2022 12:58

или за финал или за ранно отпадане :)))

gong- Варна осъмна с плакати на фенове на Спартак с ясно послание към всички симпатизанти на клуба за битката за града с Черно море.

От надписите става ясно, че се отправя призив към всички спартаклии да дойдат на 22 октомври (събота) в 11:30 часа на Червения площад.

От там два часа по-късно ще тръгне шествието на ултрасите на тима към стадион „Спартак“, като в него се очакват да участват над 2 000 души.

Самият мач същия ден започва в 15.15 часа и ще е първият между двата варненски отбора в елита след пауза от повече от 13 години.
-=-=-=-=-
смотаното решение мача да е в петък ...като ми се съберат на червения от 11.30 цял ден няма да може да се минава нормално през част от града ..да не говорим, че за война ли се подготвят пак за какво и аз не знам

между другото ...........това дето го писах преди малко не е вярно :))) чак сега забелязвам, че и часа на мача е променен на 15.15 .........ами генилно просто!!!! петък 15.15 първо дерби след 13 години......
Изображение

Vladislav
Мнения: 1608
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Vladislav » 13 окт 2022 14:26

ogrizko написа:или за финал или за ранно отпадане :)))

gong- Варна осъмна с плакати на фенове на Спартак с ясно послание към всички симпатизанти на клуба за битката за града с Черно море.

От надписите става ясно, че се отправя призив към всички спартаклии да дойдат на 22 октомври (събота) в 11:30 часа на Червения площад.

От там два часа по-късно ще тръгне шествието на ултрасите на тима към стадион „Спартак“, като в него се очакват да участват над 2 000 души.

Самият мач същия ден започва в 15.15 часа и ще е първият между двата варненски отбора в елита след пауза от повече от 13 години.
-=-=-=-=-
смотаното решение мача да е в петък ...като ми се съберат на червения от 11.30 цял ден няма да може да се минава нормално през част от града ..да не говорим, че за война ли се подготвят пак за какво и аз не знам

между другото ...........това дето го писах преди малко не е вярно :))) чак сега забелязвам, че и часа на мача е променен на 15.15 .........ами генилно просто!!!! петък 15.15 първо дерби след 13 години......

Айде да погледнем календара и да видим кога е петък, кога е събота и тогава да пишем.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта