Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4568
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Sole » 26 юли 2019 21:04

В новините по БНТ преди малко Стойчо заяви,че няма да разчита повече на Марселиньо докато той е треньор. Така ,че Лудогорец да ни го пращат immediately под наем :idea:

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ShooterMan » 26 юли 2019 21:53

Марселиньо е класен играч, но в момента Родриго е във вихъра си и тепърва разкрива потенциала си. В никакъв случай не бива да се клати клона точно когато нещата тръгнаха. След Родриго е Илиан Младши, на този пост сме бетон, един Георги Терзиев да бяха отписали така - супер, но това е положението.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4568
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Sole » 27 юли 2019 11:32

Родриго: Започнах да тренирам чак на 18 г. Преди това продавах плодове и зеленчуци
26.07.2019223


Бразилецът Родгриго Енрике Сантана да Силва, който направи силно впечатление с екипа на Черно море в първите два кръга на efbet Лига, е започнал да тренира футбол едва, когато става на 18 години.
Преди това той е продавал плодове и зеленчуци. Това разкри самият той в интервю за Дарик радио. Преводач му беше един от конкурентите на позицията, на която играе – Илиан Илиев-младши.
“Започнах късно на 18 години. Играх в юношите до 19 в „Парана”. Само един сезон ми трябваше да вляза в Серия Б на Бразилия. След това заминах за Португалия. Старши треньорът на „Черно море” Илиан Илиев, който следи футбола в тази страна, ми звънна лично.
Попита ме дали искам да играя на „Тича” и аз приех. Най-добре на терена се чувствам като втори нападател или зад нападателя. Харесвам Меси и Еден Азар”, коментира Родриго, който преди да акостира на „Тича” , игра в португалския Униао Мадейра, където в 67 мача записа 7 гола.
„Срещу ЦСКА-София не бях плануван аз да изпълнявам дузпата, но исках да я изпълня, за да вкарам гол и да ми се вдигне самочувствието, за да започна да играя още по-добре. Господ ще реши дали ще вкарам и на Етър, коментира бразилецът, който вече може да се похвали с първите си две попадения в актива си.

Sole
Мнения: 4568
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Sole » 06 авг 2019 16:16

Стойчо освен на Марселиньо няма да разчита и на Димо Бакалов. Най-доброто решение е да идват при нас :idea:

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2588
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 16 авг 2019 15:32

Илиан Илиев: Рано е да говорим, че Черно море е фактор
http://varnautre.bg/2019/08/16/124398/% ... d4OIdR1P98

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев се надява, че с добрите си игри, отборът му ще върне публиката на “Тича”. В задаващия се кръг “моряците” приемат у дома Лудогорец. Мачът е тази неделя от 20:30 часа на стадион “Тича” във Варна.

“Рано е да говорим, че може да сме фактор в елита, защото първенството е много дълго, а отборите са равностойни. Нещото, което е важно, е да се опитваме винаги да играем футбол и да побеждаваме. Да сме дисциплинирани, когато имаме топката, да сме агресивни, когато искаме да си я върнем, и с играта си да върнем хората на трибуните”, каза Илиев за “Народно дело”.

“Най-важното е да практикуваме нашия стил и да го налагаме, както и да поддържаме постоянно добро игрово ниво. Всички, които излизат да играят за Черно море, трябва да изпълняват поставените задачи и да се забавляват”, допълни специалистът.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

green blood
Мнения: 93
Регистриран на: 23 юли 2010 21:06
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот green blood » 30 авг 2019 14:22

Честита годишнина,моряци!!!94 години слава!!!

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Clarion » 05 сеп 2019 11:37

Илиан Илиев пред Sportal.bg: Еуфорията от първите мачове ни подведе
https://www.sportal.bg/news.php?news=803499
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот blue avalanche » 17 сеп 2019 10:02

Гледам, че най-отгоре продължава да стои темата: "Един е Жоро Илиев".
В светлината на последните събития в клуба, тази тема актуална ли е все още? :roll:

Vladislav
Мнения: 1606
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Vladislav » 17 сеп 2019 10:33

blue avalanche написа:Гледам, че най-отгоре продължава да стои темата: "Един е Жоро Илиев".
В светлината на последните събития в клуба, тази тема актуална ли е все още? :roll:

Разбира се че е актуална. Жоро Илиев завинаги ще остане рожба и легенда на този клуб. Обаче ти, при положение че много отдавна не си актуален не знам какво постоянно висиш тук.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот blue avalanche » 17 сеп 2019 10:56

Vladislav написа:
blue avalanche написа:Гледам, че най-отгоре продължава да стои темата: "Един е Жоро Илиев".
В светлината на последните събития в клуба, тази тема актуална ли е все още? :roll:

Разбира се че е актуална. Жоро Илиев завинаги ще остане рожба и легенда на този клуб.

Можеше да спреш дотук с отговора. Обаче ти, при положение, че си обикновен потребител като мен, не знам с какво право търсиш сметка на другите. Да не би да си модератор, пък да не съм разбрал?
Или ти липсват първите седем години?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта