30+1 кръг /Черно море - Локомотив Пд/ 28.04. неделя 20.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4568
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30+1 кръг /Черно море - Локомотив Пд/ 28.04. неделя 20.15

Мнениеот Sole » 29 апр 2024 00:58

Много важна победа, която на практика ни донесе медали! А с какъв цвят?...Това ще се реши в прекия двубой със ЦСКА-Тире. Важното е,че всички моряци се раздават докрай на терена от първата до последната минута и целият отбор играе с настроение предвкусвайки заслужения хепиенд на първенството за радост на всички фенове!)

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30+1 кръг /Черно море - Локомотив Пд/ 28.04. неделя 20.15

Мнениеот ShooterMan » 29 апр 2024 07:25

Важна и стратегическа победа. Според мен си гарантирахме медалите. Програмата ни също е добра - приемаме Лудогорец, когато вече ще е шампион и мисли за финал за Купа, гостуваме на ЦСКА, когато също ще мислят за финал евентуално ако не са отпаднали. Левски е слаб и се тресе от скандали, мисля, че са наясно, че нямат място в ЕКТ, а и няма да се класират. Домакинството на Крумовград е също приемливо.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Nobody007
Мнения: 373
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 30+1 кръг /Черно море - Локомотив Пд/ 28.04. неделя 20.15

Мнениеот Nobody007 » 29 апр 2024 08:27

Уникален сезон за Черно море !!!
1. Стадион "Тича" е крепост. Всички отбори от лигата си тръгнаха победени. Моряците взеха скалпа и Локо (Пд), които бяха единствени непобедени в редовния дял на шампионата.
2. Черно море е на третата позиция и е вече на цели 10т. пред четвъртия (Локо Пд) и забележете на цели 11т. от Левски (Сф), който е на незвидната пета позиция.
3. Вървим стъпка по стъпка към крайната цел. Оставаме на позиция за спчелването на сребърните медали.

Уникален сезон!!! Страхотна публика, която не спираше да подкрепя моряците през целия мач. Нямаше слаби. Всички показаха играта, която желаем да виждаме и отново бяхме победители на "Тича".
Няма да пропусна да попитам всички онези, песимистите, които преди няколко месеца отново ни отреждаха пето или шесто място - какво се случи с Вашите песимистични прогнози, Господа ?!! Станаха на пух и прах мненията на псевдо-анализаторите, които чакаха отбора на Варна да се провали в целта си да достигне до призовата тройка?!! Останаха си с чакането. Това се случи.
Черно море доказа, че е фактор и съвсем заслужено е на мястото, на което се намира в момента. Факт.
Нищо не се случва случайно, а е плод и реализация на труда и работата на треньорите и тези момчета на терена. Задължително ще отбележа, че вчера бяхме отново със 7 титуляри-Българи в стартовия състав.
Браво моряци!!!
Горди сме... и продължаваме да вървим стъпка по стъпка към успеха.

П.С. Само ще отбележа, че подкрепата за Локо (Пд) бе разочароващо слаба. Вяла и унила. Бях далече, но успях да изброя не повече от 10-20 души в сектора за гости. Отбелязвам го само и единствено заради високопарните и твърде хвалебствени словоизлияния в нашите теми, касаеща агитката на Пловдивския отбор и т.н. и т.н...
Както и да е. Аз лично ... съвсем чистосърдечно желая успех на Локо (Пд) в борбата за четвъртото място (с победи срещу двата Софийски отбора) и победа в баража с Ботев.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1196
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 30+1 кръг /Черно море - Локомотив Пд/ 28.04. неделя 20.15

Мнениеот mursusaid » 29 апр 2024 09:25

Честита победа!
Абсолютно заслужена и жалко,че не успяхме да реализираме поне още един гол през втората част .Но пропуските в нападение си ги знаем.
Хубав мач се получи.Хубава поддръжка от публиката.Браво на отбора не само за този мач,а въобще за целия сезон до тук.Бронзови медалисти засега и евроучастие .За среброто дано успеем да се преборим.
Още нещо което ми направи впечатление е от интервюто на Илиан ,поне аз така го разбрах,че е отворен на предложение да остане и след лятото,особено с осигуреното вече евроучастие.
Така че сега ръководството е на ход и трябва да действа.
Червена лампичка само ще дам е,че и в мача и Пирин и в този ми направи впечатление умората на Сула след 65 Мин.Снощи едва се движеше в последните минути.Което показва че не се е пестил и страшно много сили хвърля и се раздава,но все пак си е червена лампичка.А може и нещо със здравословното му състояние да е свързано.Вътре в отбора си знаят.
Успех в последните мачове!
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1196
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 30+1 кръг /Черно море - Локомотив Пд/ 28.04. неделя 20.15

Мнениеот mursusaid » 29 апр 2024 09:40

Nobody007 написа:Уникален сезон за Черно море !!!


П.С. Само ще отбележа, че подкрепата за Локо (Пд) бе разочароващо слаба. Вяла и унила. Бях далече, но успях да изброя не повече от 10-20 души в сектора за гости. Отбелязвам го само и единствено заради високопарните и твърде хвалебствени словоизлияния в нашите теми, касаеща агитката на Пловдивския отбор и т.н. и т.н...
Както и да е. Аз лично ... съвсем чистосърдечно желая успех на Локо (Пд) в борбата за четвъртото място (с победи срещу двата Софийски отбора) и победа в баража с Ботев.


На мен също неприятно впечатление ми направи това.При все че отбора им върви сравнително добре,в борба са с Левски и евентуално евроучастие .Забелязва се и някакво оживление на домакинските им мачове,но това им гостуване вчера бе разочароващо откъм публика.Играят и също с немалко българи а и техни юноши в състава ,за разлика от градските им.Но за неделен ден в хубаво време 20 човека за публика с техните претенции..те си знаят .
Успех и от мен все пак с лилавите от София.
За вас моряци ний живеем...


Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 414
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: 30+1 кръг /Черно море - Локомотив Пд/ 28.04. неделя 20.15

Мнениеот Батстанчо » 29 апр 2024 10:28

Едно голямо БРАВО на всички "Моряци "!
На и около стадиона. Перфектен отбор, публика, себераздаване, атмосфера........ВСИЧКО!

Само не разбрах, защо коментатори и анализатори казаха, че варианта 3ят да играе бараж не са изключени? При какъв сценарий за купата е възможно това? Финалиста се класира, ако носителят се е класирал от първенството. Нещо не мога да оправя сметките. Има ли вариант да сме 3ти и да се наложи да играем бараж с 7ят?
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Vladislav
Мнения: 1606
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 30+1 кръг /Черно море - Локомотив Пд/ 28.04. неделя 20.15

Мнениеот Vladislav » 29 апр 2024 10:45

Батстанчо написа:Едно голямо БРАВО на всички "Моряци "!
На и около стадиона. Перфектен отбор, публика, себераздаване, атмосфера........ВСИЧКО!

Само не разбрах, защо коментатори и анализатори казаха, че варианта 3ят да играе бараж не са изключени? При какъв сценарий за купата е възможно това? Финалиста се класира, ако носителят се е класирал от първенството. Нещо не мога да оправя сметките. Има ли вариант да сме 3ти и да се наложи да играем бараж с 7ят?

Варианта е Ботев да спечели купата и в същото време да не завършат седми. Не изглежда много вероятно, но го има.

Plovdiv_1926
Мнения: 1235
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: 30+1 кръг /Черно море - Локомотив Пд/ 28.04. неделя 20.15

Мнениеот Plovdiv_1926 » 29 апр 2024 11:26

Vladislav написа:
Батстанчо написа:Едно голямо БРАВО на всички "Моряци "!
На и около стадиона. Перфектен отбор, публика, себераздаване, атмосфера........ВСИЧКО!

Само не разбрах, защо коментатори и анализатори казаха, че варианта 3ят да играе бараж не са изключени? При какъв сценарий за купата е възможно това? Финалиста се класира, ако носителят се е класирал от първенството. Нещо не мога да оправя сметките. Има ли вариант да сме 3ти и да се наложи да играем бараж с 7ят?

Варианта е Ботев да спечели купата и в същото време да не завършат седми. Не изглежда много вероятно, но го има.

Ако те вземат купата и са седми, третият ще играе с осмия. Няма как да няма бараж, защото купата дава място в ЛЕ, а баражът е за ЛК. 2017 така закараха Верея на баража.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 414
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: 30+1 кръг /Черно море - Локомотив Пд/ 28.04. неделя 20.15

Мнениеот Батстанчо » 29 апр 2024 12:13

Т.е. третото място дава ЛЕ, само ако ЦСКА или Лудогорец вземат купата? В противен случай, ще играем бараж (ако сме 3ти) за ЛК с 7ят или 8ят? Представям си Хебър от втора лига да играят в ЛЕ :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Теоретично е възможно, на практика........
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта