12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5183
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот ogrizko » 30 сеп 2022 19:15

такова слабо 1 полувреме, че направо нямам думи ....доволен съм от спечелените 3 точки и играта на Златев!!!! жалко само за гредата, щеше да е заслужено да си вкара ...но поне пак успяхме да вкараме с драма в края :)) и 1948 да бием последната минута няма да се оплаквам....
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот ShooterMan » 30 сеп 2022 19:33

Аз имам думи защо играхме така слабо, но трябва да се повторя. Иса е свършил за футбола. Казах го преди, всички го видяхме днес. Време да спрем с това мъчение. Кета също беше ужасно слаб! Невероятен Ники Златев! Голям мач за бъдещ много голям футболист. Курьор доказа, че е вездесъщия джокер и като такъв трябва да се ползва! Може би точно този гол на Курьор в 92 мин. по най-добър начин ознаменува откриването на паметника на Кольо Спасов! Кольо Спасов се завърна на Тича и духа на онези победи също се връна. Ботев Вр ми харесаха, имат талантлив играч - Маринов по крилото, създаде ни много работа. Нищо общо с онези цървуланковци от Хебър. Светят много сигнални лампи за пореден път. С Иса НЯМА да стане.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1199
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот mursusaid » 30 сеп 2022 19:59

Трагично първо полувреме.И не,не Иса е проблема.Или по-точно не е най-големия.Не знам нашите през паузата какво са тренирали,но днес нямаше никаква свежест,никаква скорост,никаква идея.Първото полувреме ако не беше слънцето сигурно нямаше и да се изпотят след тази разходка по терена.Второто добре че влезе Златев и раздвижи играта и всичко се случваше от дясно.Ляво пълна нула.Кета и Сула трагични.Спокойно може да седнат малко на пейката.В такъв домакински мач човека с идеи трябва да е Сула и измисля какво да се случва в половината на госта.Той не знам дали повече от един път игра с топката.Абсолютен фигурант днес на терена.Същото и за Кета.Проблема е според мен,и тук пък аз ще се повторя,че просто нямаме креативен халф,човек с идея,човек с фантазия ,можещ да гради играта .Склонен съм да видим Алекс за повече време ,вместо разхождащия се Сула.Дано си извлечем поуки след щастливо спечеления мач,защото днес при по-смел противник ,бяхме готови да загубим дори.
За вас моряци ний живеем...

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот Marlboro » 30 сеп 2022 20:03

С Иса няма да стане, да, то е ясно. С Беншаа... Преди време ви казах че Фоде Гираси си е жив чукан, оказах се прав, само като го гледах 2 минути. Та тоя Беншаа, не е чукан. Този си е жив пън, и чеп за зеле не става от него. Цяяяял мач топката рикошира между двата му крака, ако това е футболист, баба ми е космонавт.Проблема обаче е друг. Проблема е, че ръководството заяви, че няма да се взима заместник на Сердюк.А виждаме че без Сердюк, отбора се мъчи страшно много,и нивото падна. А идва дерби!

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот ShooterMan » 30 сеп 2022 20:42

Междудругото Алекс се понрави. Има техника, комбинативност и здрав отсечен удар с левия крак, центрира добре, вероятно и преки бие добре.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот moreto vn » 30 сеп 2022 20:52

Напротив Беншаа е добър играч,може би второто полувреме не му се получи играта.Радващото е прогреса на таланта на Златев,уверено върви по стъпките на Минчев.

Varnauser
Мнения: 394
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот Varnauser » 30 сеп 2022 21:58

Обрат отдясно! Дано Ники Златев не спира и Господ го опази от контузии и поживи Матия! Духът на Кольо Спасов е тук! Обаче съзидателността в полузащитата ни е ...

Браво на Ботев! Не бих искал да сме на тяхно място.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4347
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот LoveAndPeace » 30 сеп 2022 22:04

Съдийската четворка варненци ли бяха ?
Изображение
Много обичате да словоблудствате посока София , но когато не ви изнася ни вопъл , ни стон.......

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2598
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот Iceberg » 30 сеп 2022 22:19

LoveAndPeace написа:Съдийската четворка варненци ли бяха ?
Изображение
Много обичате да словоблудствате посока София , но когато не ви изнася ни вопъл , ни стон.......


Кореняк варненци, поне 4 поколения! И не са четворка, ами шестица - пропусна ВАР-а и киреча. И освен това им бутнахме по нещо на джоб.. за всеки случай. Благодаря за софийските ти вопли и стонове - много се нуждаехме от тях. Хубаво, че има такива като тебе, дето винаги им изнася, че да има словоблудстване.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Sole
Мнения: 4576
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот Sole » 30 сеп 2022 22:30

По традиция пак проспахме първото полувреме. Илиан явно вярваше в лесна и безпроблемна победа с/у Ботев и за това може би тръгна с този стартов състав. За пореден път стана очевАдно ,че без Златев и Курьор няма как да тръгне играта ни. Бързината и техниката на първия в съчетание с опита и пласирането на втория ни носят 3те точки. За Иса не се вижда кога и как може да отбележи гол!? Има поглед върху играта и пуска добри извеждащи пасове,но това не е достатъчно за да е титуляр, камо ли център нападател. Добре ,че на Алекс Фернандес най сетне му се даде време за игра. Заслужава да е титуляр. Много техничен играч, с поглед върху играта, пласиране и най важното с точен удар! Мимито и Кета за пореден път разочароваха: много излишни финтове които водят до грешки и убиват остротата на атаката....време е да седнат на пейката. Честито на всички моряци за измъчената победа!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: boys85 и 12 госта