Плейофни мачове (обща тема)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4575
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Sole » 14 май 2021 00:33

Пореден мач който е доказателство как един дърводелски Левски може да вземе победа срещу далеч по класен отбор. Победен съдийски гол за Левски след измислен фал след симулация на Цонев и последвала очевадна засада и на Райнов и на Ж.Атанасов/ и рутинния смешен коментар в студиото на Диема от поканените левскарчета: "-При фала Станчев бил настъпил и ударил в главата Цонев" (Емо Спасов за тази опашата лъжа в ада да гориш!)
Иначе просто Геджинов показа за пореден път,че е поредният поръчков престъпник от съзвездието поръчкови съдии на БФС.
Всички умишлени грешки на престъпникът бяха само в полза на Левски.През целия мач остави сините дърводелци да раздават безнаказано зверски гилотини при които и Барцелона би се отказала да играе футбол. Всяко влизане на сините бе с цел не фал, а осакатяване!Може би и за това Илиан изкара Младшия и Родриго, за да ги запази здрави.Предварително беше ясно,че престъпникът ще ни вдигне 2 жълти -точно на двамата които висяха : Гарсия и Панайотов.
Фактите: 2' -несъществуваща засада на Родриго, 4'- спестен директен червен картон на дървото Райнов за зверско влизане в краката на Родриго/при идентично нарушение в този кръг Коконов получи директен червен картон след ВАР/ 20' - отново нарушение за директен червен картон на Галчев срещу Родриго, 26' -вместо ъглов за ЧМ измислен фал за ЛС, 30' - спестен жълт на З.Димитров за изритана топка и спор със съдията,32'-съмнение за дузпа за събаряне на Родриго, 33' - задържане на Илиан -фал йок!, 36'- отново основания за дузпа за събаряне на Илиан, 38' - вместо фал с/у М.Дичев свири се обратен фал!,44'-свири се измислен фал на Родриго46'- отново спряна атака на ЧМ с измислен фал, 60'- Родриго прегазен и настъпен в гърдите от М.Петков-съдията пас!, 63'- отново измислен фал на Родриго до корнера на ЛС, 90' -спестен втори жълт и съответно червен картон за Б.Цонев,91' -спестен жълт картон на Бари за изритана топка и при спряна игра.... и това само някой от по фрапантните грешки в ушърб на Черно море.
И накрая след гола селски Левски лежаха 15 мин по терена, а за капак техният човек даде само 4 минути продължение!

Sole
Мнения: 4575
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Sole » 14 май 2021 00:58

Черно море пуска жалба срещу съдията
13.05.2021 / 23:13

Черно море ще пусне жалба срещу съдийската бригада, начело с Радослав Гидженов, която ръководи мача от 29-ия кръг на Първа лига срещу Левски, съобщава Chernomorepfc.bg.

Претенциите на „моряците“ са няколко, като най-фрапантната грешка на Гидженов бе в 77-ата минута, когато бе отсъден несъществуващ фаул на Стефан Станчев. При последвалото центриране двама футболисти на Левски бяха в засада, като единият от тях – Мартин Райнов, игра с глава, след което падна победният гол за домакините.

Ръководството на Черно море е крайно разочаровано от поредното ощетяване на отбора след съдийски грешки, като съзрява тенденция в решенията на реферите в ущърб на варненския клуб.
През настоящия сезон Черно море загуби доста точки именно след подобни съдийски решения

https://petel.bg/CHerno-more-puska-zhal ... ta__405347

Vladislav
Мнения: 1612
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Vladislav » 14 май 2021 09:45

Ясно е че там е така. Безнаказани балтии срещу Родриго, всяко негово докосване се свири фаул, общо взето докъм 20-та минута го извадиха от мача. Втория им гол... там за всичко можеш да се хванеш. Първо никакво нарушение, второ- фаул в атака (Бари блъска Виктор върху друг защитник), трето- Райнов е в засада, може да е малка, но я има. Като цяло отново до излизането на Джуниър играхме добре и не разбирам защо е тази плахост в атака, а не ги натиснахме повече. Ясно е че почти всеки удар в нашата врата е гол, но там така е положението. Ако искаме 7 място трябва да ги бием задължително тук, дали ще падаме или не от Ботев и Селото няма никакво значение. Аз за Ботев без Васил и Пабло не съм оптимист. В последния мач трябва да сме в оптимален състав.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Готвача » 14 май 2021 11:11

Спасов го каза в студиото.Левски трябва да им вземе страха!А как се взема страха на другия отбор?Ами като се заритат яко ии съдията услужливо не вижда какво се случва.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5177
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ogrizko » 14 май 2021 11:19

не мога да коментирам всичко понеже не си плащам диемите .....при втория гол не видях фала дето дадоха на Левски ....но засадата гледах, че Райнов не е в засада и после Живко Атанасов не е в засада :!: така че гола си е напълно редовен независимо какво им се иска да бъде на нашите фенове ....за фала не мога да коментирам дали е имало или не понеже не го показаха в репортажа някак си .... и като цяло не мога да коментирам картони и подобни неща :roll:

но поне след тоя мач стана ясно защо от моя гледна точка най-важния мач беше тоя с Царско село и там на 1000% трябваше да бием ....сега 3 гостувания, дълги пътувания..... Царско село и Левски примерно не се брои за гостуване, така че от тая гледна точка сме най-прецакани :P сега сме без някои важни играчи следващия мач ....ама аз отписах 7 място след издънката с царете и малоумщината ...и бях сигурен, че това ще повлияе малко или много на другите мачове ...точно ей такива мизерии най-много убиват тонуса в един отбор! спечелен мач, гарантирано 7 място и да се издъниш като най-големия малоумник.... то на мен ми се уби тонуса да коментирам и да се надъхвам за 7 място, че на играчите и отбора ли няма :lol:

както казах след мача с ЦС ми е все едно дали ще сме 7 или не..... просто ще си проследя мачовете като резултати и толкоз :mrgreen: нямам намерение да се изнервям допълнително ...пък който му е кеф, че като е малка дистанцията ще сме във форма за баражите, да си се кефи и така :geek:
Изображение

Vladislav
Мнения: 1612
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Vladislav » 14 май 2021 11:33

ogrizko написа:не мога да коментирам всичко понеже не си плащам диемите .....при втория гол не видях фала дето дадоха на Левски ....но засадата гледах, че Райнов не е в засада и после Живко Атанасов не е в засада :!: така че гола си е напълно редовен независимо какво им се иска да бъде на нашите фенове ....за фала не мога да коментирам дали е имало или не понеже не го показаха в репортажа някак си .... и като цяло не мога да коментирам картони и подобни неща :roll:

но поне след тоя мач стана ясно защо от моя гледна точка най-важния мач беше тоя с Царско село и там на 1000% трябваше да бием ....сега 3 гостувания, дълги пътувания..... Царско село и Левски примерно не се брои за гостуване, така че от тая гледна точка сме най-прецакани :P сега сме без някои важни играчи следващия мач ....ама аз отписах 7 място след издънката с царете и малоумщината ...и бях сигурен, че това ще повлияе малко или много на другите мачове ...точно ей такива мизерии най-много убиват тонуса в един отбор! спечелен мач, гарантирано 7 място и да се издъниш като най-големия малоумник.... то на мен ми се уби тонуса да коментирам и да се надъхвам за 7 място, че на играчите и отбора ли няма :lol:

както казах след мача с ЦС ми е все едно дали ще сме 7 или не..... просто ще си проследя мачовете като резултати и толкоз :mrgreen: нямам намерение да се изнервям допълнително ...пък който му е кеф, че като е малка дистанцията ще сме във форма за баражите, да си се кефи и така :geek:

Я хубавичко виж тази снимка и тогава коментирай. https://petel.bg/CHerno-more-puska-zhalba-sreshhu-sadiyata__405347 Може да е с малко, но двамата хубавци дето са замесени в гола са пред нашите. Да кажем че е недовиждане, защото наистина е с малко. Преди това самия фаул, след това събарянето на нашия защитник. Ами май доста се събира за една ситуация, която пък от своя страна решава мача.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот 'enki' » 14 май 2021 12:38

Живи и здрави! Този стадион в Подуене се е превърнал в място на орки. Няма такива дегенерати. Съдията се повлия по крясъците и освиркванията и обърна свирката. Накрая лежане и бавене. Както и да е, не искам повече да се обременявам с този мач, минало свършено. Важното е, че ние продължаваме да показваме добра игра. Добро движение на топката и хубави комбинации. Единствено имахме страх пред гола, но това го отдавам повече на обстановката на стадиона.

Младши наистина е израстнал много. Пореден много силен мач вчера.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5177
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ogrizko » 14 май 2021 14:09

да ...май има засада на Райнов всъщност ...не знам защо гледах одеве, че третия човек играе с топката, а Райнов е втория отпред назад.... и е в засада, но после Живко Атанасов не е в такава :roll: но това беше ясноооооо.... лично аз го очаквах и затова исках да бием ЦС и още ме е яд както си личи.... това беше важния мач ....90 мин. с титулярите трябваше да го изиграем и да си вземем мача :!: сега всичко е в полза на Левски и наша вреда.... единствения ни шанс е да сме пред Левски като ги приемаме за домакини :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 581
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Eastern » 14 май 2021 14:10

[quote="ogrizko"]не мога да коментирам всичко понеже не си плащам диемите .....при втория гол не видях фала дето дадоха на Левски ....но засадата гледах, че Райнов не е в засада и после Живко Атанасов не е в засада :!: така че гола си е напълно редовен независимо какво им се иска да бъде на нашите фенове ....]
Две 100 % засади ! И докато при първата такава може да има съмнения че може и да не са на една линия то след ударът на Райнов, Живко Атанасов е във 200%ва такава! Но най вероятно ако не бяха вкарали във тази ситуация , палячото Гидженов щеше да свири дузпа за нарушение на Попов срещу Дробаров :lol: .
Все още всичко си зависи от нас , само една победа на ТИЧА е достатъчна , така че пълна подкрепа и мобилизация за последният мач от феновете !
Напред Зелено-белите !

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5177
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ogrizko » 14 май 2021 14:13

Eastern написа:Две 100 % засади ! И докато при първата такава може да има съмнения че може и да не са на една линия то след ударът на Райнов, Живко Атанасов е във 200%ва такава! Но най вероятно ако не бяха вкарали във тази ситуация , палячото Гидженов щеше да свири дузпа за нарушение на Попов срещу Дробаров :lol: .
Все още всичко си зависи от нас , само една победа на ТИЧА е достатъчна , така че пълна подкрепа и мобилизация за последният мач от феновете !
Напред Зелено-белите !

да, Райнов май е в малка засада ...Живко А не е, защото е зад Райнов при удара с глава :!: сори ....още не мога да преглътна мача с ЦС и май по-добре да не пиша много, че продължавам да се нервя за него мач точно понеже очаквах много от нещата дето виждам към момента.... абсолютно спечелен мач се издънихме и сега трябва да треперим до последния мач...
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта