Черно море-Пирин(Събота 09.04-17.15 ч)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Черно море-Пирин(Събота 09.04-17.15 ч)

Мнениеот violetovgeneral » 09 апр 2016 14:17

Готвача написа:
КироВарна написа:В ужасно дълга,неуспешна серия сме!!!Моментът е труден и доста деликатен за ЧЕРНО МОРЕ !!! Продължавам да повтарям клишето,че в тежки ситуации си проличава,кои са истинските фенове.....и кой обича отбора истински!!!Днес на ТИЧА ще се преброим!!!САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Днес с молив в ръката ще броя верните фенове на Морето.Искрено се надявам да не ми стигне едно листче.Относно мача,очаквам поредният грозен футбол в изпълнение на местните "артисти",неадекватен както обикновено напоследък съдия,свирещ всичко друго,но не и това което евентуално би било вярно и гласове искащи оставката на треньора.Равен,или загуба-тази серия не може да бъде прекъсната срещу отбор мотивиран до крайна степен да остане в групата,с можещи играч,умеещи да играят срещу нас и треньор на който тактиката не му е чуждо понятие.Мача го виждам двойка според обстоятелствата,но като върл черноморец казвам резултат 3-1.Дано успеят нашите да надскочат моментната си форма,което по принцип би било нетрудна задача,имайки в предвид че сегашната им форма е близко до абсолютната НУЛА.

Абсолютно съгласен.Монтана също играят по-добре от нас.Май има значение кой е треньор?Н.Спасов-Те не са хората,които,ще ми искат оставката(визира феновете).Ами играйте си за вас,тогава.Егати наглия.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Черно море-Пирин(Събота 09.04-17.15 ч)

Мнениеот obi4am_pirin » 09 апр 2016 19:25

Пак се измъкнахте на късмет
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5163
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Черно море-Пирин(Събота 09.04-17.15 ч)

Мнениеот ogrizko » 09 апр 2016 19:31

Няма как да стане като не се пуска Васев .....това момче има дрибъл, има и скорост ..умее да създава опасности и т.н. не знам защо го пренебрегват и Колю и публиката ...аз за тренера мисля, че го прави да не дразни публиката ....но ако трябва да съм честен за мен в това момче има доста много хляб и трябва да играе по-често!!! Романов и Райков нямат толкова много скорост за съжаление и не виждам кво повече е направил примерно Романов от Васев, който не спряхте да го плюете последните му мачове ...ама както и да е :roll:
Изображение

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Черно море-Пирин(Събота 09.04-17.15 ч)

Мнениеот violetovgeneral » 09 апр 2016 19:35

ogrizko написа:Няма как да стане като не се пуска Васев .....това момче има дрибъл, има и скорост ..умее да създава опасности и т.н. не знам защо го пренебрегват и Колю и публиката ...аз за тренера мисля, че го прави да не дразни публиката ....но ако трябва да съм честен за мен в това момче има доста много хляб и трябва да играе по-често!!! Романов и Райков нямат толкова много скорост за съжаление и не виждам кво повече е направил примерно Романов от Васев, който не спряхте да го плюете последните му мачове ...ама както и да е :roll:

Стига,стига,човече!Пирин е на последно място(беше).

Мляко с ориз
Мнения: 588
Регистриран на: 26 авг 2013 13:13
Контакти:

Re: Черно море-Пирин(Събота 09.04-17.15 ч)

Мнениеот Мляко с ориз » 09 апр 2016 19:36

obi4am_pirin написа:Пак се измъкнахте на късмет

бягай оттука бе, съдията ви добута до точката.
Иначе рядко грозен мач между два безумно слаби отбора. Трагично играем

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Черно море-Пирин(Събота 09.04-17.15 ч)

Мнениеот violetovgeneral » 09 апр 2016 20:10

Мляко с ориз написа:
obi4am_pirin написа:Пак се измъкнахте на късмет

бягай оттука бе, съдията ви добута до точката.
Иначе рядко грозен мач между два безумно слаби отбора. Трагично играем

Какво измъкване бе,бате.Дали ни биете или не все ни е тая.Ние коментираме играта,а не резултата.

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море-Пирин(Събота 09.04-17.15 ч)

Мнениеот ShooterMan » 09 апр 2016 20:22

Дори не си заслужава да коментирам.....ОСТАВКА БЕ ЕЙ, ОСТАВКА БЕ НАГЛЕЦО :evil:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Черно море-Пирин(Събота 09.04-17.15 ч)

Мнениеот Готвача » 09 апр 2016 20:26

Готвача написа:
КироВарна написа:В ужасно дълга,неуспешна серия сме!!!Моментът е труден и доста деликатен за ЧЕРНО МОРЕ !!! Продължавам да повтарям клишето,че в тежки ситуации си проличава,кои са истинските фенове.....и кой обича отбора истински!!!Днес на ТИЧА ще се преброим!!!САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Днес с молив в ръката ще броя верните фенове на Морето.Искрено се надявам да не ми стигне едно листче.Относно мача,очаквам поредният грозен футбол в изпълнение на местните "артисти",неадекватен както обикновено напоследък съдия,свирещ всичко друго,но не и това което евентуално би било вярно и гласове искащи оставката на треньора.Равен,или загуба-тази серия не може да бъде прекъсната срещу отбор мотивиран до крайна степен да остане в групата,с можещи играч,умеещи да играят срещу нас и треньор на който тактиката не му е чуждо понятие.Мача го виждам двойка според обстоятелствата,но като върл черноморец казвам резултат 3-1.Дано успеят нашите да надскочат моментната си форма,което по принцип би било нетрудна задача,имайки в предвид че сегашната им форма е близко до абсолютната НУЛА.

Днес молива почти не се изтъпи.Листчето почти девствено бяло.Грозния футбол,неадекватния съдия и гласовете искащи оставка.Не познах единствено резултата,но аз съм слаб в прогнозите както забелязвате,макар и Пирин да бяха близко до двойката.Ба си,как може да играем така?Или по точно-как не можем да играем въобще?Дълзги години съм наблюдавал любимия отбор,но такава безидейност НИКОГА не съм гледал.Бягат,раздават се,но нищо не се получава.Май наистина трябва смяна,макар и само заради самата промяна.Моля някой да направи тема с анкета,искате ли оставката на Никола Спасов.Нека да се види колко точно подкрепа му е останала на Адмирала.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море-Пирин(Събота 09.04-17.15 ч)

Мнениеот ShooterMan » 09 апр 2016 20:51

Комплимент за феновете на Черно море. 90 минути виждам, че разбират от футбол. Според мен клуб като Черно море трябва да рекламира своя град повече. Давам съвет на ръководителите на Черно мое да поставят по-големи цели на отбора си, като Лудогорец, защото град като Варна заслужава да има по-голяма реклама в Европа. Трябва да се говори за Варна, за туризма, трябва да са с по-големи цели, не с малки цели”, каза Шенсой след мача пред „Диема Спорт”.


Косоваря ли трябва да учи онези некъдърници, че смени в България се правят при 2-3 издънка? Косоваря ли трябва да им дава уроци?
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
piconero
Мнения: 156
Регистриран на: 08 ное 2010 20:19
Контакти:

Re: Черно море-Пирин(Събота 09.04-17.15 ч)

Мнениеот piconero » 09 апр 2016 21:06

Пореден слаб мач.На Кольо не му пука особено,дори се подхилква в интервюто по Диема.Дори се жалва,че му искат оставката.Защо ли !?Има огромна разлика между късмета и моженето.За момента,Кольо залага на късмета според мен.До като топката не слезе на земята и не се изритва безцелно,победа без късмет няма да видим.До като не се заиграе 3-5-2,4-4-2 пак ще е мъка ( лично мое мнение ).С един нападател и тези изпълнители ще ни.........


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта