5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 2016г

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот ShooterMan » 01 сеп 2016 11:43

Виж сега, словестни престрелки по време на всеки мач са нормално нещо и част от играта. Важното е, че извън стадиона имаше съвсем приятелски отношения между феновете на 2-та отбора. Лично аз в началото отидах до вашата каса и говорих с поне десетина ваши фена, ние бяхме 4 човека в зелено, вие над 500 наоколо, никакви проблеми и подвиквания не е имало. Аз пак ще повторя - под селско и селски вкарвам САМО вашите ръководители, които за мене са низки хора. Естествено и БФС с делегата...Но съвсем друг въпрос е и къде е нашето ръководство, седмица преди мача, контакт с другото, уточняване кой къде и така, малко грижа за собствените фенове! Аз имам усещането от години, че в нашия клуб има АНТИ-ръководители, НЕфутболни хора, които са доказвали неадекватност още когато оставиха Антон Генов да свири онзи мач с Локо Сф и да ни изхвърли от Европа при все, че 2 седмици преди мача цяла България биеше тъпана, че Генов е платен от Гигов да ни тегли бастъра (което и стана)...Неможенето на тези хора е видно и със състоянието на Тича. Никаква държава не носи вина, че скитаме като миндовата кучка и ние, години наред не могат 1 ремонт да направят, смях!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот КироВарна » 03 сеп 2016 08:16

Снощи за първи път успях да гледам мача на запис и видях доста смехории!!!Не говоря за поредното неадекватно съдийство на Сватбата и неговата сватбарска бригада!!!Свикнали сме с неадекватните му отсъждания,макар че засада от тъч......е вече прекалено!!!Такава некомпетентност не демонстрират и децата в детската градина,а тук става въпрос за професионални съдии!!!Но,това го видяхме още на стадиона,въпреки че от клетката почти нищо не се виждаше!!!Новото за мен беше коментарът на мача!!!Около нашето НЕ ВЛИЗАНЕ в клетката се вдигна доста шум!!!Прочетох мнения на русенски фенове,от които си личи,че са чули това което Илко и Косьо казаха по мегафона!!!Коментаторът обаче не беше разбрал защо ги няма очакваните около 1000 фена от ВАРНА и си бръщолевеше измислици и тъпотии,по този въпрос!!!Непонятно е,как привържениците на Дунав са чули какво искаме и какво става.....а журналистите на които това им е работата,хабер си нямат!!!После като влязохме,тъпото коментаторче компетентно уведоми драгите зрители.....че сме закъснели,защото не сме можали да си намерим билети!!!Много,ама много ни е слаб футбола!!!Обаче съдийството и футболната журналистика,са най слабата брънка от веригата!!!Некомпетентност,слагачество и корупция.....неповторимо и за съжаление,непоправимо!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта