5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 2016г

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1540
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот moreto vn » 28 авг 2016 08:34

Неефективна игра от нашите футбалери,за сметка на Дунав които си изигра мача много правилно тактически.Но и не съм много изненадан от нашата игра при положение,че единствения мач които играхме добре,беше мача с Локо Пд. ;)
За разлика от футболистите ни,поне подкрепата на стадиона беше на добро ниво,въпреки негативния резултат.Пълна простотия беше това,че не ни пуснаха сектор В и излишно нажежиха страстите.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот КироВарна » 28 авг 2016 09:30

Доста е неприятно е след подобна загуба и особено след подобна игра!!!Нито ми се говори,нито ми се мисли дори!!!Поздравявам русенци с победата,заслужиха си я!!!Не разбрах,кой и къде видя добра игра от нашите!!!Може би аз,в следствие на напредналата си възраст,лошото си зрение и отвратителните условия в клетката нещо не съм видял!!!Поради горе посочените причини,единственото което видях беше неумението на нашите футболисти и нежеланието им за игра!!!Афектиран от това,си признавам,че тръгнах да търся причината в някакво спорт тото!!!По скоро тото,защото спорт нямаше!!!Владеехме топката,но дори не я мачкахме!!!Безцелни подавания,повечето от които успоредни на централната линия!!!Връщам се пак на грозните си мисли за тотото,защото никой не може да ме убеди,че ЧЕРНО МОРЕ може да играе толкова бездушно....просто ей така,без причина!!!Знам,че след загуба винаги,ние болните запалянковци,търсим телета под вола....и измисляме какви ли не конспирации!!!Но мърлявата,безидейна и бездушна игра беше неоспорим факт!!!Едно голямо БРАВО на публиката,пропътувала разстоянието от ВАРНА до Разград,за безрезервната подкрепа към отбора!!!Малко фенове са способни на подобен подвиг,като се има пред вид,че футболистите не дадоха никакъв повод за минимален ентусиазъм!!!Няма да коментирам конкретни грешки и отигравания,защото целият мач беше една голяма грешка....ако не и нещо по лошо!!!Най интересното се случи по трибуните и беше следствие на отвратителната организация!!!При положение,че Сектор В и трибуна "Моци",бяха абсолютно празни,как никой не се сети,че феновете от ВАРНА могат да бъдат настанени на отсрещната страна!!!Русенци в А,ВАРНЕНЦИ във В...а по средата огромни празни буферни зони от "клетката" и трибуна "Моци"!!!Как селските тарикати се сетиха да искат 10 лева от нас,а забравиха,че футбола е за феновете!!!Как не се сетиха,че ще има жени,деца и инвалиди!!!Не драматизирам!!!Имаше и жени,и деца,и инвалиди!!!Само вода и тоалетна нямаше!!!Когато преди мача,мирно и кротко попитахме полицаите,защо не ни отворят празния сектор В,за да гледаме мача нормално....защото нали всичко се прави за хората???Отговориха ни,че не зависи от тях!!!Ами да реши този от когото зависи!!!След дълго умуване и доста общуване,на доста висок тон.....заявиха да си купим билети и да отидем към първия вход на сектор В,който ще бъде отворен!!!Отидохме там,като дори и много от хората влезли вече в клетката,излязоха и дойдоха!!!На въпросния вход,обаче имаше само ченгета с щитове!!Оправдаваха се,че нямат ключ и чакат филанкишията да дойде и да отвори!!!Мачът междувременно беше започнал и естествено ние опитахме сами да си отворим вратата!!!Бяхме дали вече по 10 кинта за билети и беше нормално да искаме да погледаме,това за което сме платили!!!В суматохата,някои от полицаите може да са изяли по някое дружеско шамарче и приятелско потупване,но кой им е виновен!!!И тук,от само себе си изниква въпросът"Кой е виновен?"Селяните от Русе,или мангалите от Разград!!!На мен специално не ми дреме нито за едните,нито за другите!!!Аз по скоро бих запитал,какво прави нашето ръководство!?Имаме ли прес аташе,което отговаря за всички връзки с обществеността?Ако имаме и ако той се казва Краси Николов,какво уя ми държи и защо винаги липсва!!!Каква му е работата на тоя хрантутник и докога в този отбор връзките с обществеността на всякакво ниво....ще са под всякаква критика?Защо във ВАРНА,колкото и ТИЧА да е стар и амортизиран,за гостуващите фенове,освен клетката се предоставя и част от сектор В?Защо същите тези гостуващи фенове,никога не са изнудвани да плащат повече от нас?Не знам кой ги е решил тези глупости на вчерашният злополучен мач и честно казано не ме интересуват вълненията на разни селски комплексари от Русе и Разград!!!Интересувам се,и то живо,кога най после ще имаме адекватни връзки с ръководството по една сюрия наболели проблеми?Пътуваме до Каварна....от клуба нищо!!!За отвратителната клетка в Разград говорим от 2 седмици,пак пълно пукалско мълчание!!!Не заслужават ли тези хора,които пътуват насам и натам,безрезервно подкрепяйки отбора до последната секунда......дори когато губи с 0:3,поне малко внимание?Не говоря за себе си!!!Аз нищо не искам!!!Ние които сме бягали след ЧЕРНО МОРЕ 50 години,ще продължим да обикаляме по чужди стадиони!!!Но има хора със затруднения!!!Здравословни или финансови,няма значение!!!Толкова ли е сложно да се помисли за тях?И кой трябва да го направи?Надяваме се,че след година-две ще е готов новият стадион!!!Той ще трябва да се пълни!!!С бездушни игри и бездушно отношение към публиката няма да стане!!!Не е ли крайно време да се осеферим малко!!!Ега ти фермана дето го написах пак,даже забравих да спомена вчерашния съдия!!!Д,е"а и сватбарската чекия,долна!!!САМО ЧЕРНО МОРЕ!!!

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот greenpeak » 28 авг 2016 09:48

Киро, лично аз ви предупредих преди няколко дни за заключените сектори.
Защо въобще тръгнахте за Разград?
Последна промяна от greenpeak на 28 авг 2016 09:51, променено общо 1 път.

moryak68
Мнения: 16
Регистриран на: 04 юни 2016 10:08
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот moryak68 » 28 авг 2016 09:49

Varnauser написа:Доста проблеми за преодоляване от Гонзо и отбора. Трябва да го направят заедно и скоро.

Нека не мислим само колко слабо сме играли, а колко добре играха "Дунав" и колко ни позволиха да играем. Те бяха по-добри и спечелиха заслужено. Без никакво съмнение и независимо, че имаха късмет. Поздравления! Надявам се следващия път по-добрият да е "Черно море".

По темата "Курьор" - ясно е, че когато Гонзо каза, че отборът няма нужда от него вече е знаел, че Матия подписва с онези. Жалко! Човек не бива да изрича прекалено силни думи, каквито Матия изрече през май, защото животът поднася изненади. Но каквото и да си говорим, става дума за пари. Обаче и за чест! Когато играем с онези няма да освиркам Курьор, но няма и да го поздравя. Завинаги ще съм му благодарен за 30 май 2015 г., но няма да забравя август 2016 г.


+1 000

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот guglata » 28 авг 2016 10:43

Беше напълно прав greenpeak, аз не съжалявам за пътя и нервите които изхабих, дори и лошите спомени са по-добре от никакви.
Честита победа на запалянковците на Дунав, имат пълното право да се радват и да се наслаждават на мястото което заема отбора им в момента. Не виждам никакъв смисъл от заяждания с хора с които нямаме какво да делим. Поздравявам ги и за културното поведение, въпреки че подкрепата им към отбора им не е на нужното ниво, но и това ще стане предполагам.
За нашите не ми се пише нищо, то е написано по-горе от колеги от форума. Подкрепата беше на страхотно ниво, за разлика от показаното от отбора. Този шампионат го пишем в графата "пореден" ми се струва, просто сме един типичен БГ отбор с редуване на един силен и няколко безлични мача. Нагласата на доста хора е с наближаването на построяването на стадион Варна е да започне изграждането на отбор с шампионски амбиции, но явно е много рано това според хората от които зависи, ако въобще имат такива мисли.

Sole
Мнения: 4576
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот Sole » 28 авг 2016 10:55

Явно футболистите са решили и тази година да играят "ганкиното" само дето изгониха бачо ви Кольо! Не виждам какво се промени толкова при Гонзо, освен ,че на мястото на освободени добри играчи и някои куци коне доведе само куци коне. От 5 мача до сега само 1 изигран на ниво! На неутрални терени с аутсайдера Локо ГО с късмет стигнахме до Х, а с новака Дунав -без коментар :x
И то до тук бяха уж лесните мачове!

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот greenpeak » 28 авг 2016 11:15

С оглед на целите (6-то място), с оглед на направената селекция (пълен провал в сравн. с други години) и с оглед на слабата ни игра първите пет кръга, аз лично съм доволен от събраните до тук точки и класирането ни.
Ако в следващите тет кръга успеем да вземем седем точки, и се закрепим в, или непосредствено под шестицата ще е супер.
Гледаме реално. Имаме проблеми, трябва да се решават.

Varnauser
Мнения: 394
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот Varnauser » 28 авг 2016 11:27

Както често става, анализът на Киро впечатлява. Хм, получи се рима. :) Едва ли има много, което да се добави.

За сектор "В" - дали проблемът е в липсата на заинтересованост у Краси Николов и ръководството или просто толкова им е капацитетът? Което и да е вярно, все лошо.

18 часа след мача си припомням - "Нищо не е нито толкова лошо, нито толкова хубаво колкото изглежда на пръв поглед."

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот КироВарна » 28 авг 2016 11:34

greenpeak написа:Киро, лично аз ви предупредих преди няколко дни за заключените сектори.
Защо въобще тръгнахте за Разград?

Отговорът е съвсем елементарен!!!Тръгнахме за Разград,за да си подкрепяме отбора!!!Лошите условия,или някаква кирлива клетка,не могат да бъдат оправдание да си останем в къщи!!!И на Кара баир да играят нашите футболисти,аз ще съм там!!!Но искам и те да са там....и да играят наистина!!!Искам и хрантутниците,дето преживят и преживяват около отбора,не само да си заемат длъжностите и да си вземат заплатите,ами да си размърдат малко мазните дирници и да помислят,как хората на стадиона да са повече и по ентусиазирани!!!Няма да им е трудно,защото на всеки мач се вижда,че ентусиазъм не ни липсва!!!Ако го гарнираме с малко организационна работа,всичко ще е О.К.!!!Благодаря на Varnauser за римата!!!Ако проблемът приятелю,е в липсата на заинтересованост,да си ходят и да дойдат заинтересовани,които със сърце и душа ще се трепят за ЧЕРНО МОРЕ и сън няма да ги хваща,както нас не ни хваща!!!Ако толкова им е капацитетът,отговорът е пак,горе-долу същият!!!

Varnauser
Мнения: 394
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 5 кръг - ФК Дунав-2010-Русе - Черно море - 27 август 201

Мнениеот Varnauser » 28 авг 2016 11:53

За съжаление проблемът е точно в това - не идват нови и продължава с години. Дано има край! Както и да бъде - няма да ни спре за стадиона.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта