8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот g3_ev2 » 30 авг 2017 16:12

Тук някои приятели се изказват прекалено сурово за двата отбора. Моето мнение е, че нито Берое, нито Морето са лоши отбори, опитват да съчетаят техника, физика и тактика в интерес на добър резултат.
Но прекалено много започна да се залага на това задържане на топката, струва ми се! Този тактически подход е добър за турнирни мачове, но в шампионатите изморява психически, изисква непрекъсната изобретателност и голямо движение по терена, което води до гафове и в мачове на най-големите отбори (уж късмет за другите!?). Според мен в шампионата е важно да хванеш технологията на 3-те точки в конкретния мач. Който успее, ще спечели, а това ще рече, че прогнозата ми е, че който разпечата нулите, едва ли ще загуби! По принцип домакините са по-вероятни, но знае ли човек...

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот Кролик » 30 авг 2017 17:13

Нека по-добрия победи !
Ако ще се оплакват от съдии, фенове, топки и терен, футболерите може и да не излизат !
Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот Red thunderstorm » 31 авг 2017 12:09

ShooterMan написа:Не ме притеснява Берое. Притеснява ме следващия отбор, след Берое - Тирето Микре. За този мач ние трябва да бъдем "подготвени" - картони и наказания, което минава през помощ за Берое, за да ни изнервят.

Бе то и "Септември" не ви притесняваше, ама нейсе, случи ви се през август. :lol: Хубаво е да сте притеснени - много и постоянно. Иначе, теренчето ви как е, ще заприлича ли скоро на русенското? :)
Колкото до този мач, дано Томаш ви изгърби - 1:0 да е, но от сърце. 8-)
В други случаи не, но сега желая успех на олимпико-тетевенската дружина.

Nine
Мнения: 46
Регистриран на: 28 юли 2015 12:35
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот Nine » 01 сеп 2017 09:47

Red thunderstorm написа:Хубаво е да сте притеснени - много и постоянно. Иначе, теренчето ви как е, ще заприлича ли скоро на русенското? :)
Колкото до този мач, дано Томаш ви изгърби - 1:0 да е, но от сърце. 8-)
В други случаи не, но сега желая успех на олимпико-тетевенската дружина.


Някакви аргументи ще има ли или е просто избиване на комплекси?

Vladislav
Мнения: 1611
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот Vladislav » 01 сеп 2017 12:18

Nine написа:
Red thunderstorm написа:Хубаво е да сте притеснени - много и постоянно. Иначе, теренчето ви как е, ще заприлича ли скоро на русенското? :)
Колкото до този мач, дано Томаш ви изгърби - 1:0 да е, но от сърце. 8-)
В други случаи не, но сега желая успех на олимпико-тетевенската дружина.


Някакви аргументи ще има ли или е просто избиване на комплекси?

За да те разбере наистина... КОМ - ПЛЕКСИ. Като тяхната работа де.

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот ShooterMan » 01 сеп 2017 12:49

При тях няма ли ТИРЕ, няма как да го проумеят.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот violetovgeneral » 02 сеп 2017 01:22

0-2 и продължаваме напред.Прогнозата е възможна само,ако мачът се играе по правилата...т.е. Поне двата отбора да не бъдат ощетени по независими от тях обстоятелства. ;)

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот HANIBAL » 03 сеп 2017 10:31

sandi74 написа:
ogrizko написа:....и нека по-малко слабия отбор победи :oops:

Я,тая тема все едно аз съм я пускал.Само скромно ще добавя и дано топчето издържи на зверствата и издевателствата на които ще бъде подложено от пишман ритнитопковците на двете трупи и нека в края на зрелището не бъде с форма на квадрат,триъгълник,трапец,паралелепипед или някаква друга трудно разбираема форма.Амин.

Опитвам се да си спомня,дали съм чел по тъпо изказване.Този път доказаният умник Сандю е надминал себе си,за което го поздравявам!За мача мисля,че ще е много труден и за двата отбора.Берое са в по добра позиция,защото ние имаме доста национали и това ще наруши подготовката.Съдиите ще ни подготвят за мача с микренските възпитаници и ще раздават картони,като за последно.Дано да победим,но няма да е лесно!

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот bsz1916 » 03 сеп 2017 11:44

HANIBAL написа:
sandi74 написа:
ogrizko написа:....и нека по-малко слабия отбор победи :oops:

Я,тая тема все едно аз съм я пускал.Само скромно ще добавя и дано топчето издържи на зверствата и издевателствата на които ще бъде подложено от пишман ритнитопковците на двете трупи и нека в края на зрелището не бъде с форма на квадрат,триъгълник,трапец,паралелепипед или някаква друга трудно разбираема форма.Амин.

Опитвам се да си спомня,дали съм чел по тъпо изказване.Този път доказаният умник Сандю е надминал себе си,за което го поздравявам!За мача мисля,че ще е много труден и за двата отбора.Берое са в по добра позиция,защото ние имаме доста национали и това ще наруши подготовката.Съдиите ще ни подготвят за мача с микренските възпитаници и ще раздават картони,като за последно.Дано да победим,но няма да е лесно!

Ние пък по - следващия кръг ще играем с Левски и сигурно и нас ще подготвят с картони . Иначе мачът е непредвидим като резултат и не очаквам качествен футбол . Поради сравнително леката си програма и двата отбора имат само по 1 загуба , но нищо не играят .

gihuelo
Мнения: 5928
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот gihuelo » 03 сеп 2017 11:56

ShooterMan написа:Не ме притеснява Берое. Притеснява ме следващия отбор, след Берое - Тирето Микре. За този мач ние трябва да бъдем "подготвени" - картони и наказания, което минава през помощ за Берое, за да ни изнервят.

Умнико, как ще ви "подготвят" съдиите с картони за мача с ЦСКА ? Я обясни тук на широката аудитория :) Ще ви покажат 3-4 червени картона ли?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта