20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5183
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА - 18.02/13.00 ст. Тича

Мнениеот ogrizko » 14 дек 2016 19:37

Vladislav написа:Оправи заглавието на темата. Не играем срещу този отбор (него вече го няма).

Ти го оправи като искаш ..мен вече ме блокираха предния път, изключително се държи на четирибуквието в заглавието ...ама в темата си ги кръщавай както искаш, поне там разрешават все още :geek:
Изображение

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 18.02/13.00 ст. Тича

Мнениеот Teo » 14 дек 2016 21:04

Ремонтирахте ли тая кочина дето имате за стадион?
@ Ако не сте, няма играем там!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 18.02/13.00 ст. Тича

Мнениеот Готвача » 14 дек 2016 21:12

Teo написа:Ремонтирахте ли тая кочина дето имате за стадион?
@ Ако не сте, няма играем там!

Кочина?Прасета?Открийте връзката.А сега-Черно море-Тича,къде е приликата с "кочината".А ако не дойдете да играете,ще сии направите супер услуга.Дерзайте!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 18.02/13.00 ст. Тича

Мнениеот Teo » 14 дек 2016 21:32

Готвача написа:
Teo написа:Ремонтирахте ли тая кочина дето имате за стадион?
@ Ако не сте, няма играем там!

Кочина?Прасета?Открийте връзката.А сега-Черно море-Тича,къде е приликата с "кочината".А ако не дойдете да играете,ще сии направите супер услуга.Дерзайте!


Има си строги правила... ако не отговаря на изискванията да има перфектен терен и осветление няма да се играе там!
Споко, тези които не спазват правилата най-много да отнесат служебна загуба!

Sole
Мнения: 4576
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 18.02/13.00 ст. Тича

Мнениеот Sole » 14 дек 2016 21:33

Много рано отваряте тема за мач,който може и да не се играе :!: Защото УЕФА може до тогава да закрие измисления клуб на Микренския.
........ Оттук нататък правилниците са ясни. ФИФА може да приеме два варианта. Те са лош и още по-лош за ЦСКА-София, неговите акционери и привърженици. Ако ФИФА приеме становището на УЕФА, последствията за отбора са ясни. Нов клуб трябва да започне от най-долното ниво на футбола, няма право да играе 3 години в елитната група. Тоест ЦСКА-София може да се озове в "А" областна група, макар че там изтекоха всякакви срокове за заявки. Така че по правилник това ще се случи догодина, ако Гриша Ганчев и привържениците му имат останало търпение.

Другият вариант е ФИФА да приеме, че ЦСКА-София е спортен приемник на истинския ЦСКА. Това автоматично задейства всякакви наказания на 31 -кратните шампиони. Припомняме, клубът е с трансферна забрана. Поради фалита беше спряно отнемането на 18 точки, но санкцията ще влезе автоматично в действие. Освен ако не се платят за десетина дни към 3 милиона евро по дела, спечелени от бивши треньори и играчи. Разбира се, подобно решение ще доведе до нова лавина от дела. Остава в сила и наказанието клубът да не участва в евротурнирите. Една година беше изконсумирана, но остава още една при класиране. Дори при плащане на 3 милиона евро забраната за картотекиране ще остави тима с 6-7 играчи от стария отбор. Това гарантира изпадане. При отнемане на точки ситуацията няма нужда от допълнителни обяснения.

"БФС може да говори каквото иска, но няма как ФИФА да остави нещата така. И аз имам информация, че това са двата варианта за решение. Ясно е, че УЕФА и ФИФА ще излязат с единно решение", сподели адвокат Дуарте Коща, който защитава интересите на няколко международни кредитора на ЦСКА, които се жалваха във ФИФА.
"Ясно е също, че може да загубим парите си, но сме подготвени за всичко. Правим го, за да разберат някои хора, че по света не се допускат такива неща. Ако ставаше толкова лесно, никой нямаше да плаща дълговете си, нали! Просто щеше да се прекръства. Ако този клуб иска да има ЦСКА в името си, трябва да плати незабавно задълженията на стария ЦСКА, който безкрайно уважаваме. Тази позиция на ФИФА я знаем, казано ни е, че парите ни са защитени в такъв случай. Рано или късно решението ще бъде взето. Това положение няма да остане. Това е измама", допълни адвокат Коща, който защитава интереси за 700 хиляди евро, дължими на негови клиенти от ЦСКА.

Последна промяна от Sole на 14 дек 2016 21:36, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 18.02/13.00 ст. Тича

Мнениеот Mathias_Coureur » 14 дек 2016 21:46

Тео - Ако имаше правила , ЦСКА-София(новото име на Литекс) трябваше да играе в Б група , а не в А , защото Литекс миналият сезон беше изхвърлен от А група и по правилник трябваше да играе в Б група, но го набутаха в А група с новото му име ЦСКА-София.Чак и ново първенство направиха заради вас. Така че точно вие не ни говорете за правила и не ми четете морал!
А стадион "Тича" ще бъде ремонтиран и готов за мача с ЦСКА-София през февруари , споко.

Иначе по темата:
Черно море - ЦСКА-София 3:0 ми е прогнозата!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 18.02/13.00 ст. Тича

Мнениеот Teo » 14 дек 2016 21:49

Mathias_Coureur написа:Тео - Ако имаше правила , ЦСКА-София(новото име на Литекс) трябваше да играе в Б група , а не в А , защото Литекс миналият сезон беше изхвърлен от А група и по правилник трябваше да играе в Б група, но го набутаха в А група с новото му име ЦСКА-София.Чак и ново първенство направиха заради вас. Така че точно вие не ни говорете за правила и не ми четете морал!
А стадион "Тича" ще бъде ремонтиран и готов за мача с ЦСКА-София през февруари , споко.

Иначе по темата:
Черно море - ЦСКА-София 3:0 ми е прогнозата!


Споко, тоя резултат ме избива на смях дето даде! :lol:
@ Ние дотогава ще имаме ебати селекцията, нема ви се верва на Тича какво ще се случва!
Не се надъхвайте, че Гонзо ви е треньор... на Армията отново беше на колене преди няколко месеца!

ticha i vladislav
Мнения: 1065
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 18.02/13.00 ст. Тича

Мнениеот ticha i vladislav » 14 дек 2016 22:39

3:0 за Черно море.Тича ще е готова,почват я от понеделник,информация от днес от първа ръка.ГМО доматите.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА - 18.02/13.00 ст. Тича

Мнениеот action66 » 14 дек 2016 22:43

bojo0o0o94 написа:Това връщане на Тича нещо не го вярвам аз


Така е като няма качествени местни журналисти,които отдавна да разучат в серия интервюта какво става с конкурсите,обжалванията,министерското финансиране,самото строителство.Пълно мълчание.Примерно този Добри Атанасов от Дарик радио е пълна мишка.Само се жалва и коментира като да не е от този град,а все едно е изпратен като кореспондент от друг град.Ами отиди,заяви интервю с ръководството на отбора,запиши си среща с Николай Николаев,поискай разяснения от спортния министър,който като един стар "черноморец" ще осветли ситуацията.Няма.Мълчание и далечни коментари от София.Добре поне,че стадион Варна се строи и корпуса му все по-внушително се издига покрай булевард "Осми приморски полк". Но той ще е готов чак в края на 2018г.......

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА - 18.02/13.00 ст. Тича

Мнениеот action66 » 14 дек 2016 22:45

zeleno-beliya написа:
bojo0o0o94 написа:Това връщане на Тича нещо не го вярвам аз


Аз също не го вярвам. На практика няма как да стане до 18.02. Дано поне играем в Балчик.


В Балчик нямат сложени лампи,а и е трудно да осигурят охрана.Там се влиза от едно място.Иначе стадиона им е интересен.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта