Ремонт на стадион Тича

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 09 юни 2015 14:53

Противник съм на това държавата да финансира каквато и да е частна инициатива.Образованието,здравеопазването,културата и масовият спорт чакат на опашката,а те ще наливат пари в АД.Има и други начини за помагане.Безлихвени заеми,преференции и прочие.Тихомир Иво и Марин не са социално слаби инвалиди.Не могат ли да отпуснат 1 милион за собственият си стадион.А за Марица изток нямам думи.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23271
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот W84me » 09 юни 2015 14:56

Няма пари за лекари, учители, пенсионери, а има пари за финансиране на частни дружества? Тия се самозабравиха.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Onze_dOr
Мнения: 297
Регистриран на: 09 юни 2015 13:11
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот Onze_dOr » 09 юни 2015 14:57

Гледам доста левскари злобеят, всякаш не Държавата- човекът от Банкя, чрез подставеното си лице Иво Тонев им плати лиценза за А група!?
Много злоба бе, сини приятел.и! :evil: :evil: :evil:
Клетите привърженици от Подуяне, все на тях не им е дадено, то не бе МВР(което плаща данъци и наем на комплекса от 17 години), не бе Черной(100 млн. $), не бе МТел(над 50 млн.лв),не беше ВТБ(4,5 млн. Евро), Договорен Газпром(5 г. х 7 млн. Евро) лично от Премиера- Слънце...... все на вас не ви е дадено, и все другите били комунисти, как не виждате че от 15+ години се издържате със съветски пари от Москва?!

п.п. Много бързо забравихте и обещаната от Тонев(Бойко) "трибуна Соколов", издигната на 70% от Държавната ГБС, която не е видяла и 1 лв. от ФК "Левски-14",.... няма и да види!
Последна промяна от Onze_dOr на 09 юни 2015 15:01, променено общо 1 път.
Ще припознаете ли Пеевски най- накрая? Кога?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23271
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот W84me » 09 юни 2015 14:59

Onze_dOr написа:Гледам доста левскари злобеят, всякаш не Държавата- човекът от Банкя, чрез подставеното си лице Иво Тонев им плати лиценза за А група!?
Много злоба бе, сини приятел.и! :evil: :evil: :evil:
Клетите привърженици от Подуяне, все на тях не им е дадено, то не бе МВР(което плаща данъци и наем на комплекса от 17 години), не бе Черной(100 млн. $), не бе МТел(над 50 млн.лв),не беше ВТБ(4,5 млн. Евро), Договорен Газпром(5 г. х 7 млн. Евро) лично от Премиера- Слънце...... все на вас не ви е дадено, и все другите били комунисти, как не виждате че от 15+ години се издържате със съветски пари от Москва?!

Покажи документи за тия неща.Аз не съм видял Газпром да е спонсор на Левски. Тука съвсем ясно е написано : "ДЪРЖАВАТА ДАВА 1 МИЛИОН НА ТИМ!"
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6847
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот icko65 » 09 юни 2015 15:02

Искам синя тишина за да мога да се насладя на първия ни подарък/помощ/.Браво за която!ТИМ-а като даваше пари за Арена Армеец не ревахте!Тогава трябваше да почнат "Тича" но те послушаха ББ.Сега услугата се връща.Синя тишина искам.. :mrgreen:
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот veselinsk » 09 юни 2015 15:04

W84me написа:
Onze_dOr написа:Гледам доста левскари злобеят, всякаш не Държавата- човекът от Банкя, чрез подставеното си лице Иво Тонев им плати лиценза за А група!?
Много злоба бе, сини приятел.и! :evil: :evil: :evil:
Клетите привърженици от Подуяне, все на тях не им е дадено, то не бе МВР(което плаща данъци и наем на комплекса от 17 години), не бе Черной(100 млн. $), не бе МТел(над 50 млн.лв),не беше ВТБ(4,5 млн. Евро), Договорен Газпром(5 г. х 7 млн. Евро) лично от Премиера- Слънце...... все на вас не ви е дадено, и все другите били комунисти, как не виждате че от 15+ години се издържате със съветски пари от Москва?!

Покажи документи за тия неща.Аз не съм видял Газпром да е спонсор на Левски. Тука съвсем ясно е написано : "ДЪРЖАВАТА ДАВА 1 МИЛИОН НА ТИМ!"

Дай и ти документ,че държавата е дала 1 млн за Тича :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Onze_dOr
Мнения: 297
Регистриран на: 09 юни 2015 13:11
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот Onze_dOr » 09 юни 2015 15:06

W84me написа:
Onze_dOr написа:Гледам доста левскари злобеят, всякаш не Държавата- човекът от Банкя, чрез подставеното си лице Иво Тонев им плати лиценза за А група!?
Много злоба бе, сини приятел.и! :evil: :evil: :evil:
Клетите привърженици от Подуяне, все на тях не им е дадено, то не бе МВР(което плаща данъци и наем на комплекса от 17 години), не бе Черной(100 млн. $), не бе МТел(над 50 млн.лв),не беше ВТБ(4,5 млн. Евро), Договорен Газпром(5 г. х 7 млн. Евро) лично от Премиера- Слънце...... все на вас не ви е дадено, и все другите били комунисти, как не виждате че от 15+ години се издържате със съветски пари от Москва?!

Покажи документи за тия неща.Аз не съм видял Газпром да е спонсор на Левски. Тука съвсем ясно е написано : "ДЪРЖАВАТА ДАВА 1 МИЛИОН НА ТИМ!"

==================

Брат* ние с теб не сме в Съда, та да ти показвам документи, написаното от мен, са общоизвестни "тайни", които само вие отричате и не виждате, пак смачквате истината и я замитате под масата. А какво да кажем за наказанията на дисципа, след финала за Купата на България???
"Левски- 14" имаше последни предупреждения преди този мач по три члена: 1: расови скандирания; 2) Нахлуване на публиката; 3) Удар от публиката на служебно лице/ футболист;
Някак си БФС, отново забрави за тях, и наказа "сините" с !!!! "ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ"..... ОТНОВО :geek:

Червеното БФС
Ще припознаете ли Пеевски най- накрая? Кога?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10916
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот ivan56 » 09 юни 2015 15:10

Добра новина,ще имаме още един читав стадион.Нали много ревахте, че "Тича" бил нива и не знам си кво си,е сега ще го оправят.
Така "ел гранде" ще побеждава по-лесно "ботушарите" и "ръгачите" от Морето. 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот luxorus » 09 юни 2015 15:13

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:Противник съм на това държавата да финансира каквато и да е частна инициатива.Образованието,здравеопазването,културата и масовият спорт чакат на опашката,а те ще наливат пари в АД.Има и други начини за помагане.Безлихвени заеми,преференции и прочие.Тихомир Иво и Марин не са социално слаби инвалиди.Не могат ли да отпуснат 1 милион за собственият си стадион.А за Марица изток нямам думи.

Големи глупости си написал,братле.Ако визираш стадион "Берое",който е общински и неговото реновиране с пари от община Стара Загора ти се струва притеснително,дали пък да не зачешем темата КТБ.На другите вечно втори да припомним как и с какви пари,платени на кого са придобили целия спортен комплекс заедно със стадиона,или на червените,които реват че плащат наем на МО за Панчарево,плащали,плащали,ама май досега на никого не са платили.Да завърша с едно изречение-честито "Моряци"!
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Един милион от държавата за "Тича"

Мнениеот Mathias_Coureur » 09 юни 2015 15:13

Когато ТИМ даваше милиони за шопската "Арена Армеец" ви беше добре по нареждане на Бойко Борисов, вместо тогава да ремонтират "Тича" и парите от Варна отидоха в София! Ама тогава не ревахте , а викахте колко добър е ББ!
След тези откраднати от Варна към София пари е нормално държавата да върне поне 1 милион във Варна за стадион "Тича" , защото преди 3-4 години парите за ремонта на "Тича" бяха дадени от ТИМ за "Арена Армеец" по нареждане на ББ! :!:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта