WCQ : Швеция България 10.10 21:45

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: WCQ : Швеция България 10.10 21:45

Мнениеот botevist_75 » 09 окт 2016 18:50

Мисля,че шведките по трибуните,ще са по-интересни за гледане,от продукцията на двата отбора. ;)

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1165
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ : Швеция България 10.10 21:45

Мнениеот redhooligan » 09 окт 2016 18:52

Рутинна победа за шведите. Нашите са толкова слаби,че няма накъде. Ако ще и Сър Фергюсън да дойде е все тая. Най много да ги цапне с някоя бутонка и да приключът и със футбола и без това не им се отдава.
2:0 за шведите без особенни проблеми.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 457
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: WCQ : Швеция България 10.10 21:45

Мнениеот Аврамов » 09 окт 2016 19:03

Няма какво да се заблуждаваме, Франция е отбор от топ 5 на Европа и е нормално да ни бият с разлика, предвид моментното състояние на двата отбора и класата на футболистите. Не бива да сме крайни и да правим трагедии от този мач, защото по подобен начин напр. Германия би Чехия с 3:0, а Белгия разби Босна с 4:0. Убеден съм обаче, че чехите и босненците не са такива черногледи, нихилисти и хейтъри като болшинството от нас, а подкрепят и стоят твърдо зад отборите си.
Що се отнася до мача с Швеция, то ако играем както през първите 20 минути от мача с Франция съм убеден, че можем да измъкнем равенство, а защо не и да победим. Нашите футболисти не играят в по-лоши отбори от шведските, но са им нужни повече самочувствие, вяра, себераздаване и непримиримост. Лично аз стоя твърдо зад момчетата и им пожелавам от сърце успех.
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ : Швеция България 10.10 21:45

Мнениеот bsz1916 » 09 окт 2016 19:41

Противно на повечето мнения , аз не мисля че този мач ще е по-лесен от гостуването на Франция . Шведите може и да отстъпват по класа на французите , но за нас винаги са биле по-труден съперник . А като физическа мощ и бързина , превъзходството им спрямо нашите вероятно ще е още по-голямо . Реално при сегашното съотношение на силите , за нас ще бъде успех ако се класираме по-напред от Беларус .

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: WCQ : Швеция България 10.10 21:45

Мнениеот защо » 09 окт 2016 20:28

veni__85 написа:Днешните футболисти нямат самочувствие , и вяра в себе си. Много правилно го каза Велизар Димитров след мача с Франция, за какво излизаш да играеш след като дори не си очаквал да вкараш гол. На мен лично са ми странни оправдания от типа , че противниковия отбор били с по-скъпи футболисти , играели в по-силни отбори. На всеки беше ясно, че Франция ще ни бие, и никой не е искал да ги бием, искахме от тях да видим повече желание за игра и хъс, а французите дори бяха извършили повече нарушения от нашите.
През 1986 бием Франция като действаш европейски шампион , а 100 % от нашите футболисти тогава играеха в А РФГ. Ако тогавашните футболисти бяха със същото мислене като сегашните, никога нямаше да ги бием.В момента футболистите ни са загубили мача още в съблекалнята.

Да, други времена бяха. Преди мача питаха Вуцов (тогава той беше треньор на национала) за очакванията му. Той вика: "Ми какви да са, ше ги бием с поне два гола разлика". А Франция бяха много по-силни от сега. Ние и там трябваше да ги биеме, не ни дадоха чиста дузпа, а на тях им дадоха една доста съмнителна и мачът свърши 1:0. Съдията се казваше Карл Хайнц Тричлер от Германия, още го помна...
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22816
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: WCQ : Швеция България 10.10 21:45

Мнениеот NOMER14 » 09 окт 2016 20:41

Да сложим малко статистика:
- 2 победи 2 равни 10 загуби
- първите два мача бием през далечната 1967 г. - някой гледал ги е изобщо
- 0-0 на Световното във ФРГ - 1974 г.
- 1-1 в София 1993 - тогава е и последният ни гол
- следват 6 поредни загуби и то в официални срещи с голова р-ка 0-17 !
- единствено светъл лъч е преди 5 години - Левски отстрани 2 шведски отбора без загубен мач...

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4468
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: WCQ : Швеция България 10.10 21:45

Мнениеот tiamat » 09 окт 2016 20:57

Аврамов написа:Няма какво да се заблуждаваме, Франция е отбор от топ 5 на Европа и е нормално да ни бият с разлика, предвид моментното състояние на двата отбора и класата на футболистите. Не бива да сме крайни и да правим трагедии от този мач, защото по подобен начин напр. Германия би Чехия с 3:0, а Белгия разби Босна с 4:0. Убеден съм обаче, че чехите и босненците не са такива черногледи, нихилисти и хейтъри като болшинството от нас, а подкрепят и стоят твърдо зад отборите си.
Що се отнася до мача с Швеция, то ако играем както през първите 20 минути от мача с Франция съм убеден, че можем да измъкнем равенство, а защо не и да победим. Нашите футболисти не играят в по-лоши отбори от шведските, но са им нужни повече самочувствие, вяра, себераздаване и непримиримост. Лично аз стоя твърдо зад момчетата и им пожелавам от сърце успех.
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!


+1

krumeto
Мнения: 3698
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: WCQ : Швеция България 10.10 21:45

Мнениеот krumeto » 09 окт 2016 21:13

tiamat написа:Няма какво да се заблуждаваме, Франция е отбор от топ 5 на Европа и е нормално да ни бият с разлика, предвид моментното състояние на двата отбора и класата на футболистите. Не бива да сме крайни и да правим трагедии от този мач, защото по подобен начин напр. Германия би Чехия с 3:0, а Белгия разби Босна с 4:0. Убеден съм обаче, че чехите и босненците не са такива черногледи, нихилисти и хейтъри като болшинството от нас, а подкрепят и стоят твърдо зад отборите си.
Що се отнася до мача с Швеция, то ако играем както през първите 20 минути от мача с Франция съм убеден, че можем да измъкнем равенство, а защо не и да победим. Нашите футболисти не играят в по-лоши отбори от шведските, но са им нужни повече самочувствие, вяра, себераздаване и непримиримост. Лично аз стоя твърдо зад момчетата и им пожелавам от сърце успех.
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!

Съгласен съм с последното ти изречение. Останалото, празни надежди!
3 - 0
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: WCQ : Швеция България 10.10 21:45

Мнениеот hristo1306 » 09 окт 2016 21:48

Имам малка надежда ! Върти ми се в главата 0 : 1, по - скоро така ми се иска ! Но за това хер Хубчев, трябва да използва, колкото се може по - малко футболисти от македонския край, минали през "покрития мост" !!! ВЪН от отбора на продажника/ спътников/ пардон Паришев !!! Нека Хубчев попита Матеус и кои вкарваха касите бира при него !!! Да попита и Любо, защо / нарочно/ изтърва дузпата ментето футболер ??? С продажници не се воюва, нека да го знае и Хубчев !

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: WCQ : Швеция България 10.10 21:45

Мнениеот ceBep » 09 окт 2016 22:01

Изкефи ме как след жребия господин "съблечи се беее" обяви че Холандия и Франция са фаворитите, все едно Швеция ни е абонат хаха, точно шведите ще ни дерат най-много, какво винаги де.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта