Марселиньо в национала?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4468
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Марселиньо в национала?

Мнениеот tiamat » 07 мар 2016 10:14

Аз лично го чакам това отдавна да се случи, и ето на, дойде му времето :)

Петев призовава Марселиньо за мача с Португалия

Селекционерът на българския национален отбор по футбол Ивайло Петев има намерение да повика бразилеца с български паспорт Марселиньо за приятелските срещи с Португалия и Македония, пише в. „7 дни спорт“.

Плеймейкърът на Лудогорец вече от 5 години е в България и отдавна разполага с български паспорт.

От БФС са направили проверка и се оказва, че Марселиньо няма проблем да играе срещу Португалия на 25 март в Лейрия.

Тази седмица ще стане ясен окончателният списък с избраниците на Петев за двете контроли.

http://topsport.ibox.bg/news/id_374394285


Как мислите, ще огрее ли слънцето и кучия гъз? По принцип съм против чужденци в националните отбори, но Марселиньо си е сериозна класа и се надявам да повдигне и тази на национала. Пък може и да се чувства българин вече :) Не са ни супер лоши играчите, ама като че ли все няма кой да канализира усилията им, от времето на Балъков. Сега може и да излезе нещо... Вярно, че не е млад вече, но това ще е и ново предизвикателство пред него, тъй че ще видим. Аз съм оптимист :)

Потребителски аватар
Lud_ins
Мнения: 40
Регистриран на: 18 май 2015 16:22
Контакти:

Re: Марселиньо в национала?

Мнениеот Lud_ins » 07 мар 2016 10:20

Против.Нали щяхме да подмладяваме?

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Марселиньо в национала?

Мнениеот Warped » 07 мар 2016 10:22

Нема нужда
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Jord
Мнения: 277
Регистриран на: 19 авг 2008 21:53
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Марселиньо в национала?

Мнениеот Jord » 07 мар 2016 10:25

С него и без него ще се борим за 4-5-о място в групата с Беларус. За това няма смисъл да го викат. И без това е на 32 години и това ще са единствените квалификации, в които евентуално ще играе. Ако беше на 22, тогава имаше някакъв смисъл да се разчита на него.
Бъди възторжен идеалист,
смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм,
честен до самопожертване!
/Борис Дрангов/

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13831
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Марселиньо в национала?

Мнениеот Pichichi » 07 мар 2016 10:37

С оглед възраста на играча и групата в която сме няма смисъл да го викат. Не че не е добър но при тези условия
е най-добре да не викат играчи над 27/28 г. в националния отбор за да може да се изгради поне отбор който евентуално да сътвори
някоя изеннада в следващите квалификации. Според мен нямаме никакви шансове в тази група така че ще е добре да погледнем
към бъдещето с налагане на млади играчи макар че ще се получат някои лоши резултати.

raikonen22
Мнения: 481
Регистриран на: 24 мар 2008 17:14
Контакти:

Re: Марселиньо в национала?

Мнениеот raikonen22 » 07 мар 2016 10:46

Отдавна сме го закрили националния отбор! Няма значение кого викат изобщо!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5154
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Марселиньо в национала?

Мнениеот koisa » 07 мар 2016 10:47

Няма лошо да има футболисти с опит, но като знам какви национали имаме и какви идват отдолу направо отписвам следващите 20-30 години.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

krumeto
Мнения: 3698
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Марселиньо в национала?

Мнениеот krumeto » 07 мар 2016 10:48

Не! Ако беше от "грандовете" можеше, но особено от Лудогорец... и българин на 20 години не искам! ;)
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
dickinson
Мнения: 485
Регистриран на: 30 ное 2012 22:16
Контакти:

Re: Марселиньо в национала?

Мнениеот dickinson » 07 мар 2016 10:53

Твърдо против.
Ако се вика чужденец да бъде млад и от грандовете, имаме нужда от централен нападател. Новата звезда на Левски от Нигерия е добра опция за позицията.
Плюс това не ходи по чалга клубове, не покрива най-важното условие

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Марселиньо в национала?

Мнениеот Teo » 07 мар 2016 11:03

Това ли говореше толкова много? Ново лице и силно подмладяване на състава? Значи викането на 31 годишен бразилец - това ли е развиването на националния отбор? ХАХА.
@ Петев хвърляй оставка и ходи прави нещо друго... доказан палячо си :idea: А и като гледам беше готов да се върнеш на Герена където си направиха гаргара с тебе. Това говори, че не струваш и не уважаваш себе си като човек. Ниска топка си. Махай се.

Против съм тоя. Пак бях против когато Марки играеше. Вагнер и Тиаго Силва също.
@ Абе, ние нямаме ли си наши момчета, че ще викаме чужди да играят за националната фланелка? Каква тръпка ще има в един чужденец като чуе химна на нашата родина?
@ Аре бегайте от тука... цялото БФС е за кофата за боклук, а Петев е за друг спорт.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта