Всичко за БФС

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12718
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Промяна в бфс

Мнениеот BRF » 07 сеп 2015 15:15

bobo_13 написа:Наистина не разбирам как ще се промени футболът ни ако се махне Боби?

Нима треньорите в юношеските формации ще спрат да вземат пари и да пускат децата на платежоспособните родители, за сметка на кадърните?
Нима треньорите ще се усъвършенстват и ще почнат по нова методика да учат децата?
Нима в един футболен клуб няма да коли и беси СОБСТВЕНИКА?
Нима футболните клубове ще намерят пари да си подменят тревната настилка и да си оправят стадионите?
Нима ще се спре да се дават на 20-годишни по 3-4 бона заплата и ги чакай да играят?
Нима футболните ни клубове ще заиграят по-бърз и смислен футбол?

Който и да дойде пак ще се върже с мафията и тотото и айде....Само вижте кой е генерален спонсор на националния ни отбор, а пък после говорете вреле-некипели.

И какво?Да се примирим?Както се примиряваме с изчезването на България!?Така ли!
Боби(както галено го наричаш) не е проблема ,а върха на айсберга!Всъщност ти някаква идея имаш ли или само ще казваш какво не може да стане?

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Промяна в бфс

Мнениеот doktora25 » 07 сеп 2015 15:15

Промени в БФС са необходими и трябва да започнат от върха - нов шеф (различен и от Стоичков) и ново ръководство. Хубаво е да се обединим и около конкретни предложения за промени и реформи, които денонощно да набиваме в главите на когото трябва не само по форумите, а най-ефективно ще стане с транспаранти на стадионите. Ако не вдяват и с протести пред БФС.
Какво конкретно предложение относно клубовете има авторът на темата?
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

ico49
Мнения: 147
Регистриран на: 01 сеп 2015 09:53
Контакти:

Re: Промяна в бфс

Мнениеот ico49 » 07 сеп 2015 15:17

лупи да стане шеф ,казвам .

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Промяна в бфс

Мнениеот pampi » 07 сеп 2015 15:18

BRF написа:
Кашчей написа:Не чувстваш ли, че се оливаш! Ама много се оливаш! Изобщо, явно преяждането с цесекарство води до сериозни ментални проблеми!
Като искаш сериозна дискусия, пиши верни и сериозни неща, дай алтернатива, а не като в предните две теми-Оставка и толкова!

Виж сега тъпако!Не,не се оливам като става въпрос за същество като тебе!Ако може да не ме цитираш ще е най-добре!А дали съм дал алтернатива,да дал съм!

А не така с лошо! Вещерът доста е дигнал нивото си на арогантност, метафори използва, сложни думички като "ментален" и "алтернатива"... Човекът е против оставките защото е състрадателен... Ти представяш ли си Боби и Папагала на социални помощи... Срам... :lol:
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Промяна в бфс

Мнениеот PFC Litex » 07 сеп 2015 15:18

BRF написа:Майната им на сметките!Дори да съм объркал със 100 или 200 клуба,това не е важно!Важното е принципа на управление!Дискутирай каквото си искаш бе човек,може и да не съм прав!Може би така трябва да си продължават нещата,да играят зетя,сина,баджанака,да им се осигуряват 5 звездни хотели и ВИП самолети!Да ти обясняват:ама аз съм президент и каквото трябва съм направил!Представям си аз да кажа на шефа ми подобно нещо!

Като начало дай алтернатива на Михайлов за да я обсъдим, ок?
Изображение

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Промяна в бфс

Мнениеот pampi » 07 сеп 2015 15:24

PFC Litex написа:
BRF написа:Майната им на сметките!Дори да съм объркал със 100 или 200 клуба,това не е важно!Важното е принципа на управление!Дискутирай каквото си искаш бе човек,може и да не съм прав!Може би така трябва да си продължават нещата,да играят зетя,сина,баджанака,да им се осигуряват 5 звездни хотели и ВИП самолети!Да ти обясняват:ама аз съм президент и каквото трябва съм направил!Представям си аз да кажа на шефа ми подобно нещо!

Като начало дай алтернатива на Михайлов за да я обсъдим, ок?

Какъв Михайлов бе, БФС отдавна е на ДПС... 8-)
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Промяна в бфс

Мнениеот stefani » 07 сеп 2015 15:27

Хора които не знаят, че областите са 28 нека не дават акъл :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Промяна в бфс

Мнениеот PFC Litex » 07 сеп 2015 15:28

Типично по нашенски, бучим срещу този и онзи и когато поискаш негова алтернатива и млъква, като комунист на разпит.
Изображение

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12718
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Промяна в бфс

Мнениеот BRF » 07 сеп 2015 15:28

doktora25 написа:Промени в БФС са необходими и трябва да започнат от върха - нов шеф (различен и от Стоичков) и ново ръководство. Хубаво е да се обединим и около конкретни предложения за промени и реформи, които денонощно да набиваме в главите на когото трябва не само по форумите, а най-ефективно ще стане с транспаранти на стадионите. Ако не вдяват и с протести пред БФС.
Какво конкретно предложение относно клубовете има авторът на темата?

Аз най-вече да кажа,че нямам предложение за човек който да е начело!Знам само,че не е нужно да е футболен човек!Смятам,че проблемите на футбола ни ,са същите като на държавата -лоши закони!Като начало трябва да покажем всички ние(независимо от кой отбор сме),че искаме промяна!Тогава може би ще се появят хора със съответните програми.Твърдо вярвам,че сегашното поколение на националния отбор е безвъзвратно изгубено.Затова смятам,че трябва да се обърне внимание на 15-18 годишните,както и на по-малките.Да се смени цялата методика на обучение и да им се осигурят условия за игра!Както и да се акцентира върху масовия спорт,училищния,да се правят турнири и такива работи.Така и така 10 отбора в А група са достатъчно,защото е много скъпо да се издържа отбор!
Две неща са ни до болка ясни!Първо-футболът се прави с пари днешно време и менинджмънт!Второто е ,че футболистите са простички!Е,как очакваме тогава бивши футболисти да се справят с тази задача?

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12718
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Промяна в бфс

Мнениеот BRF » 07 сеп 2015 15:29

PFC Litex написа:Типично по нашенски, бучим срещу този и онзи и когато поискаш негова алтернатива и млъква, като комунист на разпит.

За разлика от тебе,не робувам на имена!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта