Ботев Пловдив - Ботев Враца

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Ботев Враца

Мнениеот Червени_шампиони » 22 ное 2011 17:45

DALEBOTEV написа:
fena написа:Истинският Ботев ще победи :idea: Успех момчета, от Пловдив.


Успех и на вас. ..... И това с овцата в подписа ти е тъпо, махни го. Все едно аз да сложа виц: В коя група игра Локомотив Пловдив 15 сезона.....какво ли ще отговори овцата?


Не става дума за овца, а за кораб. :lol: Колкото до мача - 0:1 дори мисля да го пробвам и в Еврофутбол, понеже коефициента беше 3.40 май.
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
DALEBOTEV
Мнения: 167
Регистриран на: 07 ное 2010 15:46

Re: Ботев Пловдив - Ботев Враца

Мнениеот DALEBOTEV » 22 ное 2011 17:49

Червени_шампиони написа:
DALEBOTEV написа:
fena написа:Истинският Ботев ще победи :idea: Успех момчета, от Пловдив.


Успех и на вас. ..... И това с овцата в подписа ти е тъпо, махни го. Все едно аз да сложа виц: В коя група игра Локомотив Пловдив 15 сезона.....какво ли ще отговори овцата?


Не става дума за овца, а за кораб. :lol: Колкото до мача - 0:1 дори мисля да го пробвам и в Еврофутбол, понеже коефициента беше 3.40 май.




?????????????????????????????? Ти ми взе душътъ.
[center]WE NEVER DIE[/center]
[center] №12[/center]

Потребителски аватар
bianchi
Мнения: 1650
Регистриран на: 11 юни 2011 16:27
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Ботев Враца

Мнениеот bianchi » 22 ное 2011 17:49

Няма да има никьв проблем за Ботев Враца успех момчета Пловдив, е с вас Коканов, Бранимир Костадинов, и всичко си идва на мястото Успех Врачани

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Ботев Враца

Мнениеот ivo77 » 22 ное 2011 17:56

0:0 4:3 след дyзпи. :P

Потребителски аватар
DALEBOTEV
Мнения: 167
Регистриран на: 07 ное 2010 15:46

Re: Ботев Пловдив - Ботев Враца

Мнениеот DALEBOTEV » 22 ное 2011 18:04

bianchi написа:Няма да има никьв проблем за Ботев Враца успех момчета Пловдив, е с вас Коканов, Бранимир Костадинов, и всичко си идва на мястото Успех Врачани



И при контузии.... в Аджъбадем или к'вито там ядки бяха. И винаги с гръб към стената, че анадолските лекари....
Последна промяна от DALEBOTEV на 22 ное 2011 18:05, променено общо 1 път.
[center]WE NEVER DIE[/center]
[center] №12[/center]

Потребителски аватар
Vincenzo
Мнения: 1113
Регистриран на: 25 сеп 2011 15:20

Re: Ботев Пловдив - Ботев Враца

Мнениеот Vincenzo » 22 ное 2011 18:04

Бих дал предимство на жълтите, с оглед, че мача се играе в Пловдив, но врачани хич не са слаби. Лично на мен ще ми е интересно.
Изображение

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Ботев Враца

Мнениеот choko77 » 22 ное 2011 18:10

Както писах и във форума на домакините в този мач,врачани отиват с повече резерви и юноши за този мач.Хубавото е,че имаме добри,млади момчета който искат да се докажат.Дано излязат с дух и самочувствие и да играят за зелената фланелка,защото едва ли ще имат шанс в А-група.Прогнози не искам да давам,защото и пловдивчани са добър отбор,изпуснаха сумати положения с Черноморец Поморие,Радуканов ще ги мотивира пък вкъщи и стените помагат.Надявам се моят Ботев Враца да измъкне победата.

Потребителски аватар
Raoul_Duke
Мнения: 2924
Регистриран на: 22 сеп 2010 10:27

Re: Ботев Пловдив - Ботев Враца

Мнениеот Raoul_Duke » 22 ное 2011 18:12

Тоя мач и за двата отбора е от второстепенно значение. Утре очаквам да пуснем в игра доста от твърдите резерви - Асеновци, Гуджевци и т.н.. Тъкмо ще имат шанс да се докажат преди да бъдат изгонени зимата.
Ако бием - добре, ако не - все тая!
Велин Терзиев - Нежния (понастоящем кебапчия и шеф в Локо Пд), през 90-те, като част от жълто-черната агитка ---> http://prikachi.com/images/207/7355207A.jpg

[offtopic][wrapimg=]http://s13.postimg.org/o7a1f66sn/3838681m.gif[/wrapimg]
Изображение[/offtopic]

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Ботев Враца

Мнениеот костенурк » 22 ное 2011 18:18

Много корав мач ще стане,въпреки че и двата отбора ще използват доста резервни играчи.Поне е сигурно че ще се хвърлим здраво за победата,Радуканов ако не друго,надъха играчите които загатнаха за ботевския дух в последните срещи!Прогнозирам 3:2 с хеттрик на Светльо Петров :mrgreen:
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17386
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Ботев Враца

Мнениеот slash1912 » 22 ное 2011 18:20

bianchi написа:Няма да има никьв проблем за Ботев Враца успех момчета Пловдив, е с вас Коканов, Бранимир Костадинов, и всичко си идва на мястото Успех Врачани

Личи си,че имаш килийно образование!Пробвай пак,че нищо не ти се разбира!
Труден успех за Ботев Пловдив,може и с дузпи.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост