ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот choko77 » 18 дек 2012 20:09

Романов го пишете бегал! Ето го какво е заявил :ВЛАДИ РОМАНОВ ПРЕД SL: РАЗБРАХ СЕ С ЦСКА Сега чакаме решението на Ботев (Враца), твърди почти сигурното ново попълнение на "армейците"

Левият атакуващ халф на Ботев (Враца) Владислав Романов призна пред Sportline.bg, че вече е постигнал договорка с шефовете на ЦСКА за преминаване на "Българска армия".

"Говорих няколко пъти с господин Георги Илиев и се разбрахме. Сега трябва да видим какво ще е ршението на шефовете на Ботев (Враца). По принцип имам договорка с тях да ме пуснат без финансов иск", разкри юношата на ЦСКА. Той призна, че голямата му мечта е да се завърне в Борисовата градина.

"Обичам ЦСКА. Да, постоянно чета за финансови проблеми в клуба, но това не ме интересува. За мен, за играч на моята възраст има по-важни неща, а и сърцето ми е в ЦСКА", сподели роденият през 1988 година футболист.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19122
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот TodorT » 18 дек 2012 22:19

Дойде, изигра 5 мача та си върна малко формата и веднага избЕга..... :lol: Тц тц тц тц ....... айде да се маха като не му пука за отбора! Ама след време да не опре пак до Ботев? Щото той и Райков играеше много, национал става, ама сега изпадна в немилост! Романов е следващия !!!

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот choko77 » 19 дек 2012 09:38

Това момче ми падна в очите!Беше без отбор,когато дойде на пожар,сега се помисли за звезда и айде при червените.Няма лошо,ама клуба,който ти е спасил кариерата какво да прави?Да пие една студена вода,май излиза.Сега чета,че Славия щели да гонят Петър Альошев,още един беглец май ще опре до Ботев.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19122
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот TodorT » 19 дек 2012 12:46

choko77 написа:Това момче ми падна в очите!Беше без отбор,когато дойде на пожар,сега се помисли за звезда и айде при червените.Няма лошо,ама клуба,който ти е спасил кариерата какво да прави?Да пие една студена вода,май излиза.Сега чета,че Славия щели да гонят Петър Альошев,още един беглец май ще опре до Ботев.

И Альошев и той голямата работа :lol: Сега стискам палци на Монтана да изпаднат.... и Цветковски да отиде в Б група! Защото и той се показа като много просто момче.... да, спасявал ни е много пъти миналата година, ама тая му постъпка сега беше отвратителна! Дано хубаво да си го "шият" цяла пролет и после в Б група да рита!

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот TEDIMAR99 » 19 дек 2012 18:48

TodorT написа:
choko77 написа:Това момче ми падна в очите!Беше без отбор,когато дойде на пожар,сега се помисли за звезда и айде при червените.Няма лошо,ама клуба,който ти е спасил кариерата какво да прави?Да пие една студена вода,май излиза.Сега чета,че Славия щели да гонят Петър Альошев,още един беглец май ще опре до Ботев.

И Альошев и той голямата работа :lol: Сега стискам палци на Монтана да изпаднат.... и Цветковски да отиде в Б група! Защото и той се показа като много просто момче.... да, спасявал ни е много пъти миналата година, ама тая му постъпка сега беше отвратителна! Дано хубаво да си го "шият" цяла пролет и после в Б група да рита!

Като дойде във Враца с Монтана да му зашием 2-3 гола. :twisted:
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
r.h.
Мнения: 448
Регистриран на: 24 юни 2011 16:27
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот r.h. » 21 дек 2012 00:27

Вероятно ще участваме в Албена Къп от 2 до 13 февруари.
Другите отбори засега са Спартак Вн, Монтана, още един отбор от А група и 2 отбора от Румъния.

http://www.ole-bg.com/403917.html0
Отбор единствен, Ботев се нарича! На град закътан в Гордия Балкан...

▒▓█▀▄▀▄ Б О Т Е В Изображение В Р А Ц А ▀▄▀▄█▓▒

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот TEDIMAR99 » 21 дек 2012 18:06

Ръководството на Ботев (Вр) очаква най-късно до ден решението на Владислав Романов за това дали ще остане в клуба през пролетта, пише Меридиан мач. Преди дни се заговори, че Романов има оферта от ЦСКА, дори според някои завръщането му на „Армията“ било въпрос на часове. От ръководството на врачани припомниха, че Романов е пристигнал при тях с уговорката, ако по време на зимната пауза го поиска някой отбор, никой от Ботев да не го спъва. След последните събития обаче, става все по-ясно, че Стойчо Младенов се е отказал от услугите на Романов през пролетта. Договорът на нападателя е до лятото на 2013 година и от управата на Ботев очакват от него да го изпълни.
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19122
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот TodorT » 21 дек 2012 19:12

Айде... уж се беше разбрал, а сега работата не е толкова сигурна :roll: :lol: Гоуемо шоу.... Интересно ми е Ботев не проявява ли интерес към Дончо Атанасов или Мони Райков :roll: Дончо е свободен агент дори

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот choko77 » 21 дек 2012 22:33

Понеже Якимов е под наем до Нова година и иска да се връща в ЦСКА,ще им станат много крилата,а пък и нашите сигурно са поискали нещо от ЦСКА за да пуснат Романов.А както знаем червените нямат кой знае колко излишни парички,та затова са се отказали явно.

Потребителски аватар
botev1921
Мнения: 588
Регистриран на: 05 авг 2010 23:42
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот botev1921 » 22 дек 2012 01:35

Абсолютно нищо от писаното на тема Ботев Враца в медиите тези дни не е вярно. ЦСКА изобщо не са звъняли на Ботев за Романов, а това той какво си е говорил с някой от Армията си е негова работа. Никой от Ботев не е давал ултиматуми на Романов и изобщо всички са във ваканция. ЦСКА няма никакъв интерес към футболисти, които струват пари и тъй като заплатите в Ботев са платени навреме до момента просто няма никакъв начин да вземат когото и да било по познатата и използвана в миналото схема. Както знаете един сайт-парцал писа че Жайро се бил разбрал и той с ЦСКА и щял да пристигне за да минава прегледи...момчето си празнува празниците в Бразилия и дори не е чувал че ще идва да минава прегледи.


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост