ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот TEDIMAR99 » 28 дек 2012 12:18

Още една контрола е ясна:

Отборите на Локомотив София и Ботев Враца уредиха контрола помежду си на лагера в Сандански. Двубоят ще се играе на 23 януари от 11.30 часа, най-вероятно на Градския стадион.
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот choko77 » 28 дек 2012 17:55

Значи пак в Сандански ще ходят.Добре ама имат неплатени сметки от миналата зима :) :) :) Дано си ги оправят да не вземат да ни изгонят! ;) ;) ;)

kpkirilov
Мнения: 68
Регистриран на: 24 дек 2012 19:14
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот kpkirilov » 28 дек 2012 20:03

choko77 написа:Значи пак в Сандански ще ходят.Добре ама имат неплатени сметки от миналата зима :) :) :) Дано си ги оправят да не вземат да ни изгонят! ;) ;) ;)

До края на Януари, ще излезе всичко на яве. В едно си прав, ще ходят ама, пеша, ако пак някой не се смили да ги закара. :lol: :lol: :lol:

Преди идването на Криводлският Ботев Враца имаше бюдежет около 1 250 000 лв. който беше подсигурен. И до началото на миналата година, беше единствения клуб от елита който нямаше задължения.

Сега нека такива писльовци, като Павижи и тем подобни отрепки да кажат какъв е бюджета на Ботев Враца. За Криводлския едниственто се знае, че остави Криводол с 7 000 000 лв дългове. А дълговте на Ботев Враца след няколко месеца управление вече надхвърлят 500 000 лв.

БОТЕВ ВРАЦА НЯМА БЮДЖЕТ ТОВА Е ИСТИНАТА. ТОВА ОЗНАЧАВА, ЧЕ НЯМА И ПАРИ.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот TodorT » 28 дек 2012 23:53

Доколкото знам дълговете на Ботев са още от Чавдар и Пламен :roll: После италианците уж бяха дали някакви пари за погасяване на част от задълженията, но има още ..... аз лично знам за случай, в който клубът дължи няколко хиляди на заведение, където футболистите са се хранели. И тези задължения са трупани още от времето, когато треньор беше Сашо Ангелов! :roll:

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот choko77 » 29 дек 2012 10:13

kpkirilov написа:
choko77 написа:Значи пак в Сандански ще ходят.Добре ама имат неплатени сметки от миналата зима :) :) :) Дано си ги оправят да не вземат да ни изгонят! ;) ;) ;)

До края на Януари, ще излезе всичко на яве. В едно си прав, ще ходят ама, пеша, ако пак някой не се смили да ги закара. :lol: :lol: :lol:

Преди идването на Криводлският Ботев Враца имаше бюдежет около 1 250 000 лв. който беше подсигурен. И до началото на миналата година, беше единствения клуб от елита който нямаше задължения.

Сега нека такива писльовци, като Павижи и тем подобни отрепки да кажат какъв е бюджета на Ботев Враца. За Криводлския едниственто се знае, че остави Криводол с 7 000 000 лв дългове. А дълговте на Ботев Враца след няколко месеца управление вече надхвърлят 500 000 лв.

БОТЕВ ВРАЦА НЯМА БЮДЖЕТ ТОВА Е ИСТИНАТА. ТОВА ОЗНАЧАВА, ЧЕ НЯМА И ПАРИ.

Че дългове има е ясно,то никой не го крие.Трябва да признаем,че поне се правят опити да се оправи положението.Леко полеко се изчистват,имаше преговори за генерален спонсор но подробности не се знаят.За возенето до Сандански няма да има проблем нали си имат автобус подарен от Дянков :) Дълговете са от старото ръководство,а докъде ще я докара новото ще видим наесен,както се казва.Нека пожелаем успех на отбора на феновете! Догодина с повече радост и късмет да останем в групата.

kpkirilov
Мнения: 68
Регистриран на: 24 дек 2012 19:14
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот kpkirilov » 29 дек 2012 11:07

Всичко сте стане ясно до края на Януари да речем до средата на Февруари.
Че се направиха големи глупости през последните 3-4 месеца и на децата е ясно. А за това се виновни ръководителите. Ако Тони Здравков не се беше съгласил да се върне, никой от старите футболисти нямаше да се върне. И до сега щяхме да сме потънали. Пък и да не мислите при тази ситуация Сухия ще продължи договора си. :lol: :lol:
Другото това, което го казваш какви, опити се правят. Ударили са го на просия. Не могат да си платят разходите по един домакински мач, а ти ми говориш за погасяване на задълженията. А ги питай, кой задължения са погасили, като дълговете на клуба само растат.
Когато се сменя собствеността се прави оудит. Сега има да се оправдяват със старото ръководство(да не забравяма че Н. Иванов участва в предишните две, както и В. Стначев при жабарите-ТАКА ЧЕ ОПРАВДАНИЯ НЯМА), но кое не се знае и пари все няма да има. Тоя филм сме го гледали вече в България.
:lol: :lol:
Това което се говори, че спонсори щели да ни стават банки е абсолтютан лъжа на някой хора от новото ръководство(мога да кажа и тенихте имена). Никакви преговри не се водят. Как си представяш тези "врачански цифки" имащи се за бизнесмени, да отидат например при шефа на UNI Credit или ОББ. Та те са затънали в дългове към тях.
:lol: :lol:
Стигна се дотам, че Пепино Тири, щял да урежда 200-300 000 лв. покрай нова година от UNI Credit bank. Той човечеца, помогна каквото можа(понабута се с малко парички, и не получи това което искаше), ама видя че оправия нема и си би камшика. Въпреки, че той участва в този цирк.
И да не мислите, че ще помага на Ботев след всичко което се случи. Просото, изчака "звездите" които доведе тук да станат свободни агенти и толкова. Да не мислите че например в ЦСКА или друг професинален отбор не знаят какво е положениети в Ботев Враца. Що да хвърлят не нужни пари.
:lol: :lol:
Холсим са им показали червен картон. То Криводолският там не го допускат да мина портала, а камо пари да му дават. Те, ако имаше спонсор, щяха да го намерят още след избирането на Криводолският пък и след това. Нямаше да минем през испански, италианският периоди. То не случайно се разкарват скъпо платените футболисти.
Да не говорим за детскоо-юнешеска школа. Там положениети в момента е отчайващо. Питай, от колко време не се вземали заплати, а Криводолския си го остави, неговата е сигурна.

АКО ИМАМЕ ПАРИ НАЙ– ВЕРОЯТНО ЩЕ ОСТАНЕМ. ТО ТОВА ГО КАЗА И ТОНИ. НО ПОЛОЖЕНИЕТО Е ЧЕ НЯМА. И СПОРЕД МЕН НИКОЙ НЯМА ДА НАЛЕЕ ПАРИ В БОТЕВ ВРАЦА. А ВРАЧАНСКИЯТ БИЗНЕС МОЖЕ ДА ИЗДЪРЖА ОТБОР САМО В ЗОНИТЕ.
ВСЕ ПАК, АКО СЕ НАМЕРИ ТАКЪВ ЩЕ СЕ РАДВАМ.
НО СКРОРО ВСИЧКО ЩЕ ПРОЛИЧИ ДО ЕДИН ДВА МЕСЕЦА А НЕ ДО КРАЯ НА СЕЗОНА.

kpkirilov
Мнения: 68
Регистриран на: 24 дек 2012 19:14
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот kpkirilov » 29 дек 2012 15:50

TodorT написа:Доколкото знам дълговете на Ботев са още от Чавдар и Пламен :roll: После италианците уж бяха дали някакви пари за погасяване на част от задълженията, но има още ..... аз лично знам за случай, в който клубът дължи няколко хиляди на заведение, където футболистите са се хранели. И тези задължения са трупани още от времето, когато треньор беше Сашо Ангелов! :roll:

Дълговете от Чавдар са ясни, около 200 000 лв. Нали италианците ги бяха погасили.
:lol:
Сега само Лисицата претендира за 40 000 лв. към "икономиста" Юлиян Кирилов(слагам го в качивки защото този човек има печатница с трима-четирима работника в едни гаражи. Да не мислите, че е някой банкер. Друг е въпроса, че няма никакво икономическо образование :lol: :lol: :lol: ). Тази скобка съм я отворил, защото се чудя на изхвърлянията които се правят в медиите от тези господа, особенно на Криводолският. Да не забравяме какво се случи с един друг Ботев но Криводолският.
:lol:
А има още едно задължение което е шест цифрено.
Да не мислите, че жабарите са се издължили на НАП и са раздали заплатите, които дължат на изгоните футболисти от тях. Я ги питайте колко пари са натрупали за хотелите, на "звездите" които са докарали. Митко Ценовски, няма да бъде последният който ще осъди Ботев Враца заради тях, а не само с футболисти ще има проблеми.
:lol:
Това, че нищо не се говори е показателно. Да напомня, че Станчев бе избран за спортен директор при тях, а Н. Иванов смени Шахов след изборите. Така, че те са едни от тези които носят цялата вина за случващото се в Ботев Враца. Станчев, що мълча, като мишка през италианския период, а Криводолчина също. Да не забравяме Калистратов и Ангел. Така, че в това трето ръководство реално само "икономиста" е нов.
За няколко месеца, са натрупани бая задължения. Така, че във Враца циркът продължава.

Миньор, Ботев Враца и Етър са в финасов колапс, пълно безпаричие. Ако продължат сетресенията, ще са сигурните изпадащи. Въпроса е дали ще изкарат сезона или сагата ще приключи с фалит. Но при всички случай каквото и да стане ще бъде нядавям се оздравително на родния футбол.
Изключително трудно, ще бъде се намери някой читав инвеститор който да налее пари в тези отбори и да им погаси задълженията. Да не кажа невъзможно. Дано, до не съм прав за последното.

Поне едно за Ботев Враца е сигурно: след испански, италиански, настъпва КРИВОДОЛСКИ период в Ботев Враца(той между другото бе настъпил първи и предизвика другите, но сега вече е явно).
Тъй като се видя, че Криводолският кръг няма нито паре нито дупе(както казваше ТИТО го да го прости), поне е ясно на къде клонят нещата.
Тук да кажа, че за пример наистина са Лудогорец, Литекс, които се дадодах пример дори на "грандовете"(и някой от тях тръгната по техния път, но твърде късно). За което моите адмирации.
За разлика, голяма част от "професиналните" отбори правят ТКЗС(клубовете се поверяват на тъмни субекти, гледаши личното си облагоделстване от местната власт), каквото е в момента е положениети и във Враца.
Последна промяна от kpkirilov на 29 дек 2012 21:06, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот TEDIMAR99 » 29 дек 2012 20:33

Якимов ще играе ли при нас и пролетния полусезон ?
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
botev1921
Мнения: 588
Регистриран на: 05 авг 2010 23:42
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот botev1921 » 30 дек 2012 15:21

kpkirilov написа:
TodorT написа:Доколкото знам дълговете на Ботев са още от Чавдар и Пламен :roll: После италианците уж бяха дали някакви пари за погасяване на част от задълженията, но има още ..... аз лично знам за случай, в който клубът дължи няколко хиляди на заведение, където футболистите са се хранели. И тези задължения са трупани още от времето, когато треньор беше Сашо Ангелов! :roll:

Дълговете от Чавдар са ясни, около 200 000 лв. Нали италианците ги бяха погасили.
:lol:
Сега само Лисицата претендира за 40 000 лв. към "икономиста" Юлиян Кирилов(слагам го в качивки защото този човек има печатница с трима-четирима работника в едни гаражи. Да не мислите, че е някой банкер. Друг е въпроса, че няма никакво икономическо образование :lol: :lol: :lol: ). Тази скобка съм я отворил, защото се чудя на изхвърлянията които се правят в медиите от тези господа, особенно на Криводолският. Да не забравяме какво се случи с един друг Ботев но Криводолският.
:lol:
А има още едно задължение което е шест цифрено.
Да не мислите, че жабарите са се издължили на НАП и са раздали заплатите, които дължат на изгоните футболисти от тях. Я ги питайте колко пари са натрупали за хотелите, на "звездите" които са докарали. Митко Ценовски, няма да бъде последният който ще осъди Ботев Враца заради тях, а не само с футболисти ще има проблеми.
:lol:
Това, че нищо не се говори е показателно. Да напомня, че Станчев бе избран за спортен директор при тях, а Н. Иванов смени Шахов след изборите. Така, че те са едни от тези които носят цялата вина за случващото се в Ботев Враца. Станчев, що мълча, като мишка през италианския период, а Криводолчина също. Да не забравяме Калистратов и Ангел. Така, че в това трето ръководство реално само "икономиста" е нов.
За няколко месеца, са натрупани бая задължения. Така, че във Враца циркът продължава.

Миньор, Ботев Враца и Етър са в финасов колапс, пълно безпаричие. Ако продължат сетресенията, ще са сигурните изпадащи. Въпроса е дали ще изкарат сезона или сагата ще приключи с фалит. Но при всички случай каквото и да стане ще бъде нядавям се оздравително на родния футбол.
Изключително трудно, ще бъде се намери някой читав инвеститор който да налее пари в тези отбори и да им погаси задълженията. Да не кажа невъзможно. Дано, до не съм прав за последното.

Поне едно за Ботев Враца е сигурно: след испански, италиански, настъпва КРИВОДОЛСКИ период в Ботев Враца(той между другото бе настъпил първи и предизвика другите, но сега вече е явно).
Тъй като се видя, че Криводолският кръг няма нито паре нито дупе(както казваше ТИТО го да го прости), поне е ясно на къде клонят нещата.
Тук да кажа, че за пример наистина са Лудогорец, Литекс, които се дадодах пример дори на "грандовете"(и някой от тях тръгната по техния път, но твърде късно). За което моите адмирации.
За разлика, голяма част от "професиналните" отбори правят ТКЗС(клубовете се поверяват на тъмни субекти, гледаши личното си облагоделстване от местната власт), каквото е в момента е положениети и във Враца.


леле ама ти си немаш никаква идея какво става в Ботев. такива глупости не съм чел много отдавна а че си някаква поставено лице на старата власт стана ясно на всеки тука

kpkirilov
Мнения: 68
Регистриран на: 24 дек 2012 19:14
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот kpkirilov » 30 дек 2012 17:09

botev1921 написа:
kpkirilov написа:
TodorT написа:Доколкото знам дълговете на Ботев са още от Чавдар и Пламен :roll: После италианците уж бяха дали някакви пари за погасяване на част от задълженията, но има още ..... аз лично знам за случай, в който клубът дължи няколко хиляди на заведение, където футболистите са се хранели. И тези задължения са трупани още от времето, когато треньор беше Сашо Ангелов! :roll:

Дълговете от Чавдар са ясни, около 200 000 лв. Нали италианците ги бяха погасили.
:lol:
Сега само Лисицата претендира за 40 000 лв. към "икономиста" Юлиян Кирилов(слагам го в качивки защото този човек има печатница с трима-четирима работника в едни гаражи. Да не мислите, че е някой банкер. Друг е въпроса, че няма никакво икономическо образование :lol: :lol: :lol: ). Тази скобка съм я отворил, защото се чудя на изхвърлянията които се правят в медиите от тези господа, особенно на Криводолският. Да не забравяме какво се случи с един друг Ботев но Криводолският.
:lol:
А има още едно задължение което е шест цифрено.
Да не мислите, че жабарите са се издължили на НАП и са раздали заплатите, които дължат на изгоните футболисти от тях. Я ги питайте колко пари са натрупали за хотелите, на "звездите" които са докарали. Митко Ценовски, няма да бъде последният който ще осъди Ботев Враца заради тях, а не само с футболисти ще има проблеми.
:lol:
Това, че нищо не се говори е показателно. Да напомня, че Станчев бе избран за спортен директор при тях, а Н. Иванов смени Шахов след изборите. Така, че те са едни от тези които носят цялата вина за случващото се в Ботев Враца. Станчев, що мълча, като мишка през италианския период, а Криводолчина също. Да не забравяме Калистратов и Ангел. Така, че в това трето ръководство реално само "икономиста" е нов.
За няколко месеца, са натрупани бая задължения. Така, че във Враца циркът продължава.

Миньор, Ботев Враца и Етър са в финасов колапс, пълно безпаричие. Ако продължат сетресенията, ще са сигурните изпадащи. Въпроса е дали ще изкарат сезона или сагата ще приключи с фалит. Но при всички случай каквото и да стане ще бъде нядавям се оздравително на родния футбол.
Изключително трудно, ще бъде се намери някой читав инвеститор който да налее пари в тези отбори и да им погаси задълженията. Да не кажа невъзможно. Дано, до не съм прав за последното.

Поне едно за Ботев Враца е сигурно: след испански, италиански, настъпва КРИВОДОЛСКИ период в Ботев Враца(той между другото бе настъпил първи и предизвика другите, но сега вече е явно).
Тъй като се видя, че Криводолският кръг няма нито паре нито дупе(както казваше ТИТО го да го прости), поне е ясно на къде клонят нещата.
Тук да кажа, че за пример наистина са Лудогорец, Литекс, които се дадодах пример дори на "грандовете"(и някой от тях тръгната по техния път, но твърде късно). За което моите адмирации.
За разлика, голяма част от "професиналните" отбори правят ТКЗС(клубовете се поверяват на тъмни субекти, гледаши личното си облагоделстване от местната власт), каквото е в момента е положениети и във Враца.


леле ама ти си немаш никаква идея какво става в Ботев. такива глупости не съм чел много отдавна а че си някаква поставено лице на старата власт стана ясно на всеки тука


КАТО СИ ТОЛКАВА ФЕН НА НОВАТА ВЛАСТ ВЪВ ВРАЦА ИМА ЛИ ГЛАД ИМА ЛИ МИЗЕРИЯ... У ВРАЦА. МАЙ С НЕЯ БОТЕВ ВРАЦА ЩЕ ОТИДЕ В ЗОНИТЕ С ТЕЗИ ВРАЧАНСКИ ЦИФКИ, ИМАЩИ СЕ ЗА "БИЗНЕСМЕНИ“.
ПЪК НЕ МИ ПУКА ЗА ЗА ТАКИВА ГОЬОВЦИ КАТО ТЕБЕ. ХА, ХА, ХА. ЗАЩОТО СЪМ Я НАПУСНАЛ ОТ 1989 ГОДИНА И ТО НЕ САМО АЗ, А НАЙ–МАЛКО 50 000. НЕ СЪЖАЛЯВАМ, И ЗАТОВА СТЕ НАЙ-ПРОПАДНАЛИ В ЦЯЛА ЕВРОПА. ХА, ХА, ХА. ТОВА СА ФАКТИ НА ЕС. ХА, ХА, ХА.

САМО КАЖИ ТОВОЯТА НОВА ВЛАСТ, ЧЕ ПОВЕЧЕТО ФЕНОВЕ НА БОТЕВ ВРАЦА ЖИВЕЯТ ИЗВЪН ГРАДА И БЛАГОДАРЕНИЯ НА ТАКИВА ДРЕБНИ ДУШИЦИ КАТО ТЕБ. ХА, ХА, ХА. САМО МИНАЛАТА ГОДИНА СА НАПУСНАЛИ 4000 ЧОВЕКА. ХА, ХА, ХА.
КОИТИ ГОВОРИ ЗА ПОЛИТИКА, БРЕ ГОЬОЕВЦ ТАКЪВ. ЗАКОПАХТЕ ЕДИН ОТБОР ГРАДЕН 4 ГОДИНИ. ТОЛКОВО ЛИ СТЕ ПРОПАДНАЛИ У ВРАЦА ЩОМ КРИВОДОЛЧАНИН ДОВЕДОХТЕ. НЯМА ЛИ ОСТАНАЛ ЕДИН СВЕСТЕН ВРАЧАНИ. ХА, ХА, ХА.
И ВЗЕМЕ ТЕ ДА СИ ОПРАВЕТЕ УЛИЦИТЕ ЩОТО ТРУДНО СЕ ДВИЖИ ВЪВ ВРАЦА.
ВЕРНО Е БОТЕВ ВРАЦА УДАРИ ДЖАКПОТ НА ЕС С КРИВОДОЛЧИНА, ГОЛЯМ ТРАСФЕР ГОЛЯМА НЕЩО ТАКЪВ НЕ МОГАТ ДА НАПРАВЯТ И АНЖИ, НИТО РЕАЛ С РОНАЛДО ИЛИ БАРСА С МЕСИ. СИГУРНО ПЕПИНО ТИРИ И ИВАЙЛ РАЧЕВ ГО Е УРЕДИЛ ТОЗ ТРАНСФЕР.
ХА, ХА, ХА.

АКО НЕ ЗНАЕШ, ЧЕТИ ПО ДОЛУ.


Какво става с Ботев Враца, я кажи ,като толкова си приближен на "новото" ръководство. Освен това нямам нищо общо с никоя власт в Ботев Враца, защото съм напуснал Враца от 1989 година и не съжалявам. Напротив, мога да ти кажа, че момента имам два човека които са в "новото" ръководство и които ги познавам от десетки години. Както се вика израснали сме заедно и непрекъснато контактуваме, макар и по рядко в последно време. Но не искам да конкретизирам нещата, тъй като тук не хубаво да стават обществено достояния.
Това което знам и ми прави впечатление, е че не става нищо съществено. И другото което знам, е че няма пари и това основният проблем. Иначе В. Станчев, както и Калистратов нямаше да обикаля насам натам да търси пари за съдийски такси-например за мача с Лудогорец едва се събраха нестигашите 2500 лв. За мача с купата с Невтохимик в касата имаше 800 лв, не могат да се разплатя с съдийската бригада и делегата. Другото искаш ли да разбереш. Това не го знаеш защото при теб не са ходили...
:lol:
"Старото" ръководство се финасираше от фирми и организации извън Враца. С едно изключение, но не искам да го споменевам е от Враца, щото е много противоречива личност и ще настане голяма полемика. Щото във Враца мизерия и глад....
Бяха наляти над 3 милиона лева. Сега колко, е бюджета на Ботев Враца при Криводолският. Били необходими 70 000 лв. според "икономиста"-направил си е грешно сметките-минимум 100 000 - 120 000 лв трябват на месец. Другото което знам, че след избирането на Криводолският, бюдежета на Ботев Враца стана 0 лв. Ти както си толкова разбирач, били ми обяснил защо? Щото това се знае.

Това е. Проблема е яко финасов и според мен няма да бъде разрешен от "новото" ръководство, защото просто тези хора нямат никакво влияние. Все пак дано да намерят де. Ми вижте в управта, на тези клубаве, които са уж стабилни какви хора фигуритат, вижте в тази на Ботев Враца(2 футболисти, 2 от месната власт-тоест на обшинска ясла и един "финансист").
Да си чул някой да финансира община? А? Да има друг отбор като нас в елита с такова ръководство? А? Там, се слагат хора които имат финансов гръб.
Ти както си толкова запознат, я кажи финансиста Юлиян Кирилов какво работи? В коя банка е? Колко, ще се налят във Ботев Враца от този финансист. Аз ще ти кажа, нищо. Даже ще бъде на загуба клуба, ако се сметне заплащането му.
Така, че не ми пука нито за "старо" нито за "ново" ръководство. Ти ако, знаеш нещо може да го споделиш. Поне малко да се успокоят феновете на Ботев Враца. Щото аз знам само за напуснали и че Валериев е подписал договор. Къде ще провеждат зиманата подготовка. На хижата на Вестителя или някъде другаде, например в Анталия? Ми виж другите отбори всичко е ясно, а при нас не. Защо?
До края на март, с какво ще карат додето бедна община като Враца им даде някоя троха.

ТАКА„ ЧЕ СПРЕМ ТАЗИ ТЕМА. КАТО ГЛЕДАМ СЪМ ТЕ ПОДРАЗНИЛ. НО НЕ ВИЖДАМ КАКВИ ТРАНСФЕРИ И КАКВА ПОДГОТОВКА ДА КОМЕНИРАМЕ. ПО ПРОСТАТА ПРИЧИНА, ЧЕ НИТО ЕДНО НИТО ДРУГОТО ГО НЯМА.

ПРОБЛЕМА Е ФИНАНСОВ И АЗ ТОВА ИСКАХ ДА ИЗТИКНА. А ТОЗИ КАКТО И ВСИЧКИ ДРУГИ ПРОБЛЕМИ, ТРЯБВА ДА СЕ ЗАНИМАВА "НОВОТО" РЪКОВОДСТВО. ЩЕ ВИДИМ ДО ДЕ ЩЕ Я ДОКАРА СЛЕД МЕСЕЦ ДВА. ИЛИ ЩЕ СЕ ОПРАВДАВАТ СЪС "СТАРОТО" РЪКОВОДСТВО.


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта