Честито на Ботев Пд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот GOLEADOR » 11 сеп 2017 09:05

Честито и от мен на феновете на Ботев.Само някой да ми обясни защо съдията не даде дузпа.Та ситуацията се разигра пред очите му.Мислех,че Левски при финягата ще се раздели с "другите начини" да достигне до победа,явно съм
сгрешил. :roll:
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

WPWW
Мнения: 891
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот WPWW » 11 сеп 2017 09:14

Една загуба и Роси бил некадърник и алкохолик - това са "нашите" псевдофенове и разбирачи, толкова и от политика разбирате, палячовци...
И каква е милионната селекция като всички са свободни агенти? Вече има съмнения, че шефовете ви са етрополски компаньонки, ама то си е до манталитет 8-)

За "Левски" може само да се каже, че все още има паразити и протежета на Тонев, които трябва да се прочистят - един от тях е Тити, такъв смешник няма място в клуба.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 11 сеп 2017 09:45

GOLEADOR написа:Честито и от мен на феновете на Ботев.Само някой да ми обясни защо съдията не даде дузпа.Та ситуацията се разигра пред очите му.Мислех,че Левски при финягата ще се раздели с "другите начини" да достигне до победа,явно съм
сгрешил. :roll:


Извикаха италиански треньор, купиха прилични футболисти за нашите стандарти - трябва нещо насреща да има, колкото и да разправят, че не им се става шамиони, за това тайно си мислят. В този случай целта оправдава средствата. Но видно е, и това не помогна. Хубаво, че е вратарчето им да има с кой да се оправдаят. ;)

Ще им бъде най-голямата грешка, ако паднат още няколко пъти, да тръгнат да търсят под вола теле и да искат оставки.

LEVSKAR57
Мнения: 103
Регистриран на: 13 фев 2015 18:17
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот LEVSKAR57 » 11 сеп 2017 09:51

Жълто-черен Пловдив написа:Пък не ви ли е неудобно, драги левскари, да се оплаквате и оправдавате като гимназистки хванати с к--р в ръката от класната ръководителка? Не ви ли е неудобно да говорите за игра и прочие като сметнете вашите футболисти и треньор какви пари струват и нашите съответно. Футболът е игра за мъже. Понякога, майсторството се компенсира от късмет и хъс.
В нашия случай имахме и малко късмет, но затова пък вие имахте голяма подпирачка от страна на малоумния съдия.
Ние може да не сме нещо особено, но ви бихме и унизихме. И още 2-3 такива мача - и италианският фигурант ще си събира куфарите. Лека.

Много жлъч и злоба.. :roll: Имали малко късмет вика, та вие преди автогола на Любенов нямахте едно положение за гол и това обърна мача + наистина брилянтното изиграване на Виана. Голяма подпирачка от съдията, аз не знам да е дал измислен червен картон или пък дузпа, засада, която е решила мача. То на тва чобанско игрище с аграрна обстановка В група на всяко отсъждане, което не е за Ботев се вика от единствената трибуна - аааа, ууууу.. та явно всяко съдийско решение, което е срещу Ботев е приемано като подпирачка. Кво сте унизили, една загуба за Левски, която е тежка с оглед пропуснатите 100 % възможности и на Мапуку, на Обертан, но нищо повече. За Делио не се притеснявай феновете са твърдо зад него и са готови да му дадат няколко години, защото такъв треньор не е идвал в България, мисли за вашия отбор, че не се знае още колко ще съществувате и няма ли да се наложи пак да се взима лиценза на Металик или някой друг селски отбор.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 11 сеп 2017 09:54

Защо да е злоба? Напротив, аз първи отбелязах, че не мразим всичко синьо, както твърдят някои ваши фенове. Изпратихме с аплодисменти Вутов. Всеки, който е бил точен с нас, го уважаваме до живот.

Скандиранията на вашите хубавци в клетката и действията на съдията изнервиха хората по трибуните.

Пък то е ясно - от едно време ни е тръпка мачът с вас. За нас това е дербито, а не двубоя с малцинствата. Едно време те бяха нон-стоп в Б група и никога не сме ги приемали насериозно.

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот Thurman Murman » 11 сеп 2017 09:57

Eminem написа:
doblesten написа:Ти май не си гледал мача? Л..то надиграли Ботев? Не знам, вярваш ли си?

Изброй ми положенията за Ботев, след като си гледал мача.


Двете 100%-тови дузпи още в 7-мата минута, както и в 79-тата, броят ли се за положения?

1 - https://www.vbox7.com/play:8aab6fac06

2 - https://www.vbox7.com/play:f081fe6049

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот Цецо Чука » 11 сеп 2017 11:14

Air_Smuggler_FU написа:Чист късмет, нищо повече, трябваше да ви отнесем с разлика...
Събирайте сили да се навеждате на лудите и на тирето, както го правите години наред, то това ви е играта, нямате друго, още следващите мачове ще сложат на място бившото армейско отборче Тракия Пд..

Изображение



Пфахахахха, след Фотошопа земи научи и Илюстратор и Ин-Дизайн, смешник.
Дълго време имах на стената точно тая снимка от Старт и там никога,ама НИКОГА не е имало такъв надпис.
Най-малкото трябваше да се сетиш че в онея години думата "сателит" не съществуваше във фуболния език, ама как да ги знаеш тея неща като си малоумен 16 годишен шебек.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
BL1914
Мнения: 57
Регистриран на: 23 фев 2016 09:53
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот BL1914 » 11 сеп 2017 11:47

Хахахахаха. Колко са смешни жалките фенове на смешния отбор Ботев. До преди няколко дни не можеше да ви се чуе гласа, а сега след един подарен автогол - били разбили великия Левски. Сами факт, че след победа над най-големия отбор в България се пуска тема в която се поздравявате (заедно с оранжевите) говори само по себе си. Но вие сте с малък умствен капацитет, за да го разберете това.
Относно мача - не виждам къде и как съдията е подпрял Левски. Жалки сте. По-слаб Ботев не съм виждал от години - абсолютно безидейни и хаотични атаки. Ботев не можеха да минат центъра. Уникално слаб Ботев този сезон. Дане не изпаднат защото все пак са футболен град и отбор с традиции, но според мен ще им е трудно в борбата за оцеляване. Ще видим.
1-вият гол на Ботев - мисля, че е без коментар. Само папагалите се радват на гола, все едно е бил шедьовър. Абсолютен подарък.
Левски тоталано бяха подценили Ботев, което беше нормално - все пак жълтите нямаха спечелена точка у дома. Когато подцениш съперника и когато му подариш гол, така се получава, че накрая губиш мача.
2-рият гол - адски късмет и отново лоша намеса на синия вратар. Наистина добро отиграване на Виана.
Левски от своя страна - повече притежание на топката и изпуснати 3-4 стопроцентови положения. Ако си бяха вакарали положенията за 2:0, мача заспиваше. Но здраве да е! Ние от една загуба трагедия не правим.
Като цяло - адски селска публика и футболистите на Ботев за пореден път показаха, че играят в селски отбор - падане, лежане и схващане от самото начало. Подскачане за всеки фаул и от скамейката - с една дума - смешници. За някаки безобидни фаулове се разаправяха все едно дузпа не е свирено. Селски манталитет. Факт!
България има природни богатства, България има народ несломим, България има от всичко по-малко, но само един Левски футболен тим!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот Цецо Чука » 11 сеп 2017 11:52

BL1914 написа:Сами факт, че след победа над най-големия отбор в България се пуска тема



Не е лошо да видиш и кой е пуснал темата, не да мучиш като теле на празни ясли.

Иначе, честно не разбирам какви са тея драми, все едно се е случило кой знае кво, във футбола е така-веднъж биеш друг път падаш.
Нито Левски са комбинация от Реал Мадрид и Манчестър Юнайтед, та да се очаква да бият всеки мач, нито БОТЕВ са Изтребител Ново Делчево, че да се смята че можеш да ги биеш както си искаш.

Изобщо-нормален ден във футбола, продължаваме напред, няма смисъл от драми.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот sslevski » 11 сеп 2017 12:00

Thurman Murman написа:
Eminem написа:
doblesten написа:Ти май не си гледал мача? Л..то надиграли Ботев? Не знам, вярваш ли си?

Изброй ми положенията за Ботев, след като си гледал мача.


Двете 100%-тови дузпи още в 7-мата минута, както и в 79-тата, броят ли се за положения?

1 - https://www.vbox7.com/play:8aab6fac06

2 - https://www.vbox7.com/play:f081fe6049

Две ама с тия жълти очила може и 4 да са.Вие освен за дузпи и за черен Дедов за друго не знаете да ревете.
1- ако има нарушение за игра рамо в рамо започнало извън наказателното поле ,значи има.Преди това си свали очилата и погледни реално на нещата.Ако за такива единоборства дават дузпи значи няма да има мач завършващ 0:0.Клипа ,който си пуснал е супер.Просто стопирай на пауза.Лесно е.
2- ако трябва да сме реалисти това положение е 60 на 40 ,че няма дузпа.Аргументите са ми ,че защитника се обръща по посока топката за да се опита да я пресече.При завъртане от хоризонтално положение крака се спуска към земята за да стъпне и да си завърти тялото.След стъпване на земята при което крака още е зад тялото,защото няма как да се завъртиш освен ако не си Каралсон и не му знам името на това черното ,но след като видя,че няма как да си стигне топката не му остана нищо друго освен да се тества.
За жалост не можа да се огледа,че съдията в същия момент го бараше по гъза и беше точно до него.Мал шанс.
Не на последно място.Знам,че заради този мач живеете,но както казах сега очаквам загуба от Лудогорец и навеждане на ГМО.
Ето за това последното можеш да кажеш 100%.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта