ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София 2:6 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот bsz1916 » 30 юли 2017 03:52

kamilata3 написа:Чета и се чудя толкова прост народ да има ,единия се опитва да те обеди че ако се бяхме обединили с от бор от нашия регион като Ботевъ тога нямало проблем,другия уефа не ги е познало за нов отбор и правилото за три години не важи,ами замисли се колко години минаха докато се класирахте за евро турнирите и си отговори дали не са ви минали трите години и защо сте Ботевъ щом сте същия отбор и дали стария не е в Христолов и Берое какво направи понеже нямаше задължения или Локо пл и еи така си се обединиха за разнообразие,никаква мисъл в главите ви важно е да се плюе,една година без нас и първенството жалко,нямаше гледаемост,тв пари щяхте да видите на кукув ден каквито виждате сега заради нас ,и преди да плюете си има статистика най_посетен отбор,най_гледан по тв отбор.

Ама ти наистина си изключително тъп . Случая с БИВШИЯ ЦСКА няма абсолютно никаква връзка с примерите които даваш . ЦСКА не се е обединявал нито с Литекс , нито с Чавдар - Етрополе и няма как да има нещо общо с този НОВОСЪЗДАДЕН ОТБОР . Обясниха ви го подробно и от УЕФА , и от КАС , но явно и това не е достатъчно за да влезе нещо в тъпите оранжеви кратуни . Явно и от ръководството ви са прекалено тъпи , щом пратихте Чичо Пенчо да бие път за да присъства на жребия на Левски , Ботев и Дунав за квалификациите за Лига Европа .

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15257
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот miro_rz » 30 юли 2017 09:29

Бях дал прогноза 1-2 за гостите , но ще бъда изкефен да ги биете с разлика . Успех !
Изображение

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Микре Юнайтед

Мнениеот mozart » 30 юли 2017 09:29

bsz1916 написа:
pink_pig8 написа:
slash1912 написа:
onegavon написа:Вместо да пишат за мача феновете на Ботевъ почват да се надуват и обиждат противниците си.Карайте го по- скромно щото не сте цъфнали финансово и може да се наложи в най- скоро време пак да правите обединения в долните групи и дада си кръщавате наново отбора.Едно едно предложение от мен "Ботевъъ". Предлагам да е с две ъ-та за да има приемственост. :) нещо като втори поред.


Доста остроумно.Макар,че между Ботевъ и ЦСКА-София прилики няма.Едно е да вземеш право на участие във В група на отбор от същата област,друго да преместиш от Ловеч към София цялото ръководство и футболистите директно в А група.
По твоята логика аз ти предлагам да се кръстите Микре Юнайтед-Ловеч,Етрополе,София,може пък да мине пред УЕФА ;)

Микре Юнайтед е идеалното име :lol: :lol: :lol: :lol: няма тирета няма нищо....Само да не почнат да претендират че те са истинския Ман Ю. и да тръгнат към Лондон :lol:

А защо Юнайтед - не е ли по- добре Реал ( Микре ) че имат повече трофей в Европа ?

Микро на родното място на боса, а Юнайтед заради това, че е обединен отбор на Ловеч, Етрополе играещ поне за сега в София ;)
Аз съм от Микре Юнайтед

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот kiril.a.d » 30 юли 2017 10:29

Цецо Чука написа:
kiril.a.d написа:Aз пък не рaзбирaм, зaщо Ботевистите...подценявaт този мaч, точно срещу рaзклaтените в моментa Гришковци, когaто може дa се вземе леснa победa?


Лесна победа срещу ЦСКА няма.
А защо не ни пука за тоя мач-защото нямаме 52ма равностойни футболисти, които да въртим и да можем да играем по 3 пъти на седмицата, имаме няколко човека- Неделев, Балтанов, Данчо Минев,които са абсолютно безценни и няма никакъв смисъл да се морят в мач за първенството, при тва едва треи кръг, при положение че могат да починат и да са на 100% срещу Маритимо, който мач е така по груби сметки около 234 милиона пъти по-важен за нас.

Цецо, бе aз съм съглaсен, че лесен мaч срещу Литекс нямa, но пaк ще ти нaпомня че "желязото се кове докaто е горещо", a после, "aпетитът идвa с яденето"... с тяx и желaещите дa ядaт нa тaзи софрa! ;) :lol:
Инaче си прaв, че мaчa с Мaритимо вие много по-ценен, зaщото от тaм ще дойдaт пaрите зa още и добри футболисти, но...що си изпускaте нaличните? - Омaрa, при вaс нaпрaво рaзцъфтя! И го очaквax, зaщото дори когaто игрaеше в ЦСКA, зaгaтнa зa чудесни възможности! A сегa го изпускaте...
Я се съберете феновете и го..."aрестувaйте" дa не xоди по aрaбските стрaни ;) :lol: - тaм се xоди сaмо в крaя нa кaриерaтa, зa печелене нa пaри, но товa е и крaй нa кaриерaтa нa дaден футболист!!!
И догодинa, в крaя нa шaмпионaтa, ви искaм поне нa второ място!!! - вижте тaм...кaкво ще искaте, ще дaвaте, със собствениците, но трябвa дa доизгрaдите отбор, покaзвaщ също тaкa прекрaснaтa игрa, кaто срещу изрaелците!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Микре Юнайтед

Мнениеот kiril.a.d » 30 юли 2017 10:40

mozart написа:
bsz1916 написа:
pink_pig8 написа:
slash1912 написа:
onegavon написа:Вместо да пишат за мача феновете на Ботевъ почват да се надуват и обиждат противниците си.Карайте го по- скромно щото не сте цъфнали финансово и може да се наложи в най- скоро време пак да правите обединения в долните групи и дада си кръщавате наново отбора.Едно едно предложение от мен "Ботевъъ". Предлагам да е с две ъ-та за да има приемственост. :) нещо като втори поред.


Доста остроумно.Макар,че между Ботевъ и ЦСКА-София прилики няма.Едно е да вземеш право на участие във В група на отбор от същата област,друго да преместиш от Ловеч към София цялото ръководство и футболистите директно в А група.
По твоята логика аз ти предлагам да се кръстите Микре Юнайтед-Ловеч,Етрополе,София,може пък да мине пред УЕФА ;)

Микре Юнайтед е идеалното име - няма тирета няма нищо....Само да не почнат да претендират че те са истинския Ман Ю. и да тръгнат към Лондон

А защо Юнайтед - не е ли по- добре Реал ( Микре ) че имат повече трофей в Европа ?

Микро на родното място на боса, а Юнайтед заради това, че е обединен отбор на Ловеч, Етрополе играещ поне за сега в София ;)

:lol: готини бъзици - рaзсмяxa ме от сърце!
Обaче, огромнaтa рaзликa, м/у Ботевъ и ЦСКA-София е, че първите могaт дa игрaят и печелят от ЕКТ, a вторите, aко искaт дa игрaят тaм, ще трябвa Гришкaтa дa се рaздели с едни 8 милиончетa, пък тогaвa дa зaяви пред ФИФA и УЕФA, че е ЦСКA ;)...и пaк кaзуси...
И "трaй коньо зa зеленa тревa" щото нa Гришкaтa не му се дaвaт пaрички...и той обичa дa взимa пaрички! - инaче нямaше дa прaви тези съсипвaщи врътки ;) ...
Нищо - истинския Литекс, догодинa ще влезе в ППЛ - сигурен съм! - и тогaвa Гришкaтa ще печели пaри с него, a този...сигурно към Вторa лигa ;)...кaкто стaнa с ЦСКA-София ІІ, от Вторa лигa, изпaднaл в Третa лигa, зa дa освободи място зa Литекс!;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот onegavon » 30 юли 2017 10:58

Влизам тук и какво да видя? Все едно съм в нашия форум "Магията ЦСКА". Само глупости-Микре,Литекс,Ловеч,Етрополе.
Абсолютно нищо за мача. Я кажете само Неделев ли няма да играе от титулярите? Дано поне говедото което го направихте капитан играе, че да му се изгаврим!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот slash1912 » 30 юли 2017 11:10

Ганчев достатъчно се изгаври с вас :lol: Лъга ви цяла година,че ще играете в Европа,после ви обясни,че сте маркетингов проект а всъщност сте Литекс :arrow:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот bsz1916 » 30 юли 2017 11:47

slash1912 написа:Ганчев достатъчно се изгаври с вас :lol: Лъга ви цяла година,че ще играете в Европа,после ви обясни,че сте маркетингов проект а всъщност сте Литекс :arrow:

А накрая от УЕФА и КАС им обясниха че не са нито Литекс , нито ЦСКА , което си беше ясно отдавна , но трябва и малко мозък да го проумееш . А такъв явно липсва в кухите кратуни от Микре .

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот Цецо Чука » 30 юли 2017 12:09

onegavon написа:ВДано поне говедото което го направихте капитан играе, че да му се изгаврим!


За Лъчко Балтаната лошо да не чувам!

Лъчко е от Пловдив-женен за пловдивчанка (то тва малко котка за дамазлък, ама не му се бъркам), живее в Пловдив, роди му се дете в Пловдив.
Лъчко е жълто-черен! Преди да бие фаул си пее Ние Ботев сме и на Пловдив сме господариитеее!

Ако много се отваряте за Балтаната, ще ви се кажат тежки истини за Ловеч, Мире и Етрополе, досега аз поне не съм си позволявал такова нещо, но няма да позволя шапави прасета да обиждат Лъчко!
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот slash1912 » 30 юли 2017 12:44

В България ще играя само в Ботев!


Един от водещите футболисти на Ботев Лъчезар Балтанов сподели очакванията си за предстоящия първи мач срещу Маритимо, а и изобщо за престоя на бившия играч на Левски при „канарчетата“. Ето какво сподели Балтанов в предаването „Домът на футбола“ по DIEMA SPORT.
„Винаги се стремя да помагам на 100 процента на момчетата. Винаги съм имал и възходи, и спадове. В Ботев обаче се опитвам да давам най-доброто от себе си. Даже мисля, че мога и повече.“
„Така се случи, че в началото изиграх няколко нелоши мачове. Когато хората видят, че един играч си оставя сърцето на терена, започват да му вярват. Хората ме приеха по най-добрия начин в Ботев и съм им благодарен. Държа едно добро ниво и се опитвам да помагам с каквото мога.“
„В Пловдив сме се установили, жена ми е от Пловдив, детето ми се роди тук. Това е много футболен град. Като ме спрат хората, ми се радват, което ме ласкае.“
„Сега с по-малък бюджет виждате, че постигнахме по-големи успехи. Всичко е коректно в момента.“
„Това е най-сладката купа, която съм спечелил. Много хора не са го очаквали. Бяхме си говорили, че нищо не се знае и това е много специална купа за нас. В Пловдив празненствата беше нещо велико.“
„Честно казано даже не съм гледал мачовете на Левски с Хайдук. Аз си гледам моя отбор. Като се завърнах в Левски, прецених, че за мен ще е по-добре да напусна и взех правилното решение. Иска ми се да кажа, че в България бих играл само в Ботев. Единствено бих искал да поиграя малко в чужбина, за да спечеля финансови средства.“
„За националния не съм говорил с никого. Ако националният селекционер прецени, може да ме повика, но не ми е фикс идея. Беше ми мечта като дете, но това е най-хубавото за един футболист в България.“
„Настроението в Ботев преди мача с Маритимо е – мобилизация и концентрация. Да играем като срещу Бейтар, със същия отборен дух. След като сме вдигнали сами летвата, трябва да продължим в същия дух“, сподели Лъчезар Балтанов
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта